ali_64

تحلیل و پیگیری تحولات اسراییل

Recommended Posts

حمله با چاقو به سرنشینان اتوبوس اقدامی درحد و اندازه و کلاس حزب الله نیست . تو ماه های گذشته اهالی کرانه باختری از این اقدامات مشابه زیاد انجام دادن . به هر حال  12 نفر چاقو خوردن که جراحت 4 نفرشون شدید گزارش شده . مهاجم هم یه جوان 23 ساله اهل کرانه باختری بوده که با تیر به پاش زدن و دستگیرش کردن .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلاح سرد !

چاقو بود یا ناخن گیر ؟

اگر قبول بکنیم که شخصی قصد انجام عملیات انتحاری رو داره ، باید برای حداکثر تاثیرگذاری تلاش بکنه وگرنه کوبیدن کایت به ناوهواپیما بر هم یک نوع انتحاری هستش .

الان تو اکثر خونه های صهیونیست ها سلاح گرم وجود داره ، حداقل میتونن مواد منفجره تولید بکنند یا مثلا انداختن یک چاشنی الکترکی دست ساز داخل مخزن پمپ بنزین و ...

این کارها برای کشتن صهیونیست ها عاقلانه نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چاقويي كه باهاش به اسرائيلي ها حمله كرده

1k4zrq6sgunw11annj5v.jpeg

ویرایش شده در توسط amirarsalankhan
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گزارش تصویری/ مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج محمدعلی الله دادی

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت (ع) ـ ابنا ـ مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج محمدعلی الله دادی ساعتی پیش از مقابل ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تهران برگزار گردید. این سردار رشید اسلام به همراه چند تن از فرماندهان حزب الله در جنایت تهاجم بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی در قنیطره سوریه به شهادت رسید. پیکر این سردار ولایی پس از تشییع در تهران به استان کرمان منتقل و به خاک سپرده خواهد‌ شد.

5b3d811bcb6dd0bd31e208bae05aa724.jpg

37d60b0c128395eeb0b3428b6cabaa5a.jpg

7170d571ed3bfc26ab581a7d2cb8535d.jpg

263d3c557016bd7b4833ff377ea078f6.jpg

ff3b5ce3a02b1818e76afc82c9a2c13a.jpg

ca91adbe0b53e21c03a19330bf487d76.jpg

0753b32edc82456ce16e3893c2423fc6.jpg

ce6eccdf5f4140a227f7ed7fe86eac38.jpg

2b915f52f2436a0cbb58235a1a625468.jpg

aafa527434441bbcceae3c5e00b641e8.jpg

5b3645c0abdd20a5336474c51583defe.jpg

56c3aec15a27ad062446f894e8e275c0.jpg

e6765dff8a840e537f80161ea644839a.jpg

d0d50ba7a56cbad136f7250d43b84fce.jpg

9497149584ee044a27e8058ab15133f7.jpg

7bca807cc5d361ecbb893b64540d1669.jpg

fa9a05a1130feb8528759fdcef82b460.jpg

514109443b8c6179e1411e7254eca124.jpg
ویرایش شده در توسط projectile
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رجا نیوز هم شد منبع؟! :neutral:

امیدوارم حزب الله نخواد دوباره بره سراغ انتحاری.... اینجوری از نظر من ارزش خودش رو میاره پایین تا سطح گروهی مثل داعش...

مگه داعش گروه کمیه ؟!!

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
۲ خاطره خواندنی از سردار الله‌دادی

سردار سلامی دستی به شانه شهید الله‌دادی زد و گفت: خیالت راحت! قطعاً پایان این ماموریت جدیدت شهادت است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار شهید محمد علی الله دادی فرمانده سابق تیپ الغدیر یزد بود که روز یکشنبه توسط بالگردهای رژیم صهیونیستی در سوریه به شهادت رسید. این شهید والا مقام از سرداران گمنام سپاه پاسداران بود که به خیل یاران شهیدش پیوست.

پیکر مطهر او امروز در تهران تشییع شده و سپس به کرمان منتقل می‌شود و در محل تولدش به خاک سپرده خواهد شد. آنچه می‌خوانید دو خاطره خواندنی است از مشهدی بافان از دوستان نزدیک شهید الله دادی.

*خیالت راحت تو قطعا پایان این ماموریت جدیدت شهادت است

سال 1390 بود که سردار الله دادی از فرماندهی سپاه یزد تودیع شدند. بعد از این مراسم که سردار سلامی نیز حضور داشت به دیدار یک جانباز قطع نخاعی رفتیم. هنگام برگشتن شهید سردار الله دادی رو کرد به سردار سلامی و گفت: احمد کاظمی و شهید قهاری در مراسم تودیعشان از خدا خواستند شهید شوند اما من نمی دانم چرا نتوانستم این را از خدا بخواهم. از شما می خواهم برایم دعا کنید در این مأموریت شهید شوم.

سردار سلامی دستی به شانه شهید الله دادی زد و گفت: خیالت راحت تو قطعا پایان این ماموریت جدیدت شهادت است.

سه سال از این ماجرا گذشت تا دو روز پیش خبر شهادت او را شنیدم. با پسر بزرگشان تماس گرفتم و با بغض گفتم تسلیت می‌گویم. اما پسر شهید الله دادی گفت: از شما بعیده بغض کنید. به ما تسلیت نگویید باید تبریک بگویید زیرا می دانید که آرزوی پدرم شهادت بود و او به آرزوی خود رسید.

*من دیگر بریدم!

سه ماه پیش بود که مراسمی در محل ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار کردیم که از سردار الله دادی هم دعوت کردیم تشریف بیاورد. من آن ایام به خاطر یکسری مسائل کاری به شدت تحت فشار بودم که با دیدن او شروع کردم به درد دل کردن و گفتم سردار من دیگر بریدم.

شهید الله دادی رو کرد به من و گفت: اگر خسته شدی بیا لبنان. به خاطر مشکلات جسمی نتوانستم به لبنان بروم. آن روز سردار گفت خداوند آن بندگانش را که دوست دارد ابتدا در دنیا مظلوم می‌کند سپس گمنام می‌شوند و بعد شهادت را قسمتشان می‌کند.

امروز که سردار به دست شقی ترین انسان‌ها به شهادت رسید حرف آن وقتش را می ‌فهمم.

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

يك نكته مهم هم وجود داره كه دوستان بهش توجه نكردن

در بيخ گوش اسرائيل با ايراني‌ها درگير شدن ، اين خودش خيلي نكته مهمي هست

جنگ در مرزهاي اسرائيل توسط ايران والبته اين امر مشكلاتي هم داره كه ...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

فکر کنم دیدن این واجب باشه »

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/382292/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%85%D8%AD%D9%84-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87%E2%80%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86

خوب اگر همون چیزی رو که من شنیدم شما هم شنیدید پس:

باید اصلاح کنیم اطلاعات مون رو از نوع حمله اسرائیل به کاروان نظامی اسرائیل

خیلی جالب شده قضیه !

1.حمله با بالگرد انجام نشده

2.حمله با پهپاد انجام شده

3.هر ماشین 2 موشک شلیک شده بهش !

نتیجه گیری :

برخلاف اون چیزی که الان اسرائیل میگه و بیان میکنه فکر میکردیم نفرات سطح پایین حزب الله هستند و نمیدونستیم ایرانی هم هست ( دروغ محض) قطعا اسرائیل برای دو سه نفر آدم ساده ! پهپاد نمیفرسته !

یا حق
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چند نکته: اول اینکه برجک دیدبانی اسراییل با محل چند صد متر فاصله داشته (برخلاف گفته برخی از دوستان) محاله اعضای حزب الله  از این خبر نداشتند. لابد دلیل خوبی برای نزدیک شدن داشتند.

دو: آخر این ویدیو نکته عجیبی هست. خبرنگار میگه بعد این حمله اسراییل نگرانه. و نمیتونه پاسخ مقاومت رو پیش بینی کنه.

دوستان مگه اصل اول جنگ شناخت خودت و دشمنت نیست این که دیگه باید تو کتاب های نظامی آمریکا هم باشه. خب پس چطور اسراییلی ها در حالی که نمیتونن پاسخ رو پیش بینی کنن دست به عمل میزنن.

به نظرتون مشکوک نیست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

جناب آریل لطف کرده به ما بگین واکنش مردم اسرائیل در مو رد این ترور ها چی بوده .

اول از همه اینکه این اسمش اریل نیست . اسمش דניאל یا همون دانیل هست . یه نوع اپسشن خاصی با این اسم اریل داره بلیط اتوبوس هم که می خواد بخره می گه اسمم اریله .

واکنش مردم اسرائیل هم ازش نپرس چون الان چند هفتس اسرائیل نیست البته باید دو ماه دیگه برگرده بره خدمت سربازی که امیدوارم به قول قوه الهی عربا بگیرن ریپش کنن و دهنش هم مورد عنایت قرار بدن

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اول از همه اینکه این اسمش اریل نیست . اسمش דניאל یا همون دانیل هست . یه نوع اپسشن خاصی با این اسم اریل داره بلیط اتوبوس هم که می خواد بخره می گه اسمم اریله .

واکنش مردم اسرائیل هم ازش نپرس چون الان چند هفتس اسرائیل نیست البته باید دو ماه دیگه برگرده بره خدمت سربازی که امیدوارم به قول قوه الهی عربا بگیرن ریپش کنن و دهنش هم مورد عنایت قرار بدن

شما چطوري دوست جديدمون رو ميشناسيد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از کجا به اسراییل رفت امد داره ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پسر عموی بی همه کسه خودمه . جناب بیگ بنگ به جایی رفت و امد نداره عزیز . دانیل فقط 17 سال و نیمشه . یه طوری می پرسی انگار مامور اطلاعاتی  icon_cheesygrin 

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.