cheka

رونمایی از پهپاد مراقبتی دوربرد Yi Long چین

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

پیشرفتهای چین در همه زمینه‌ها بسیار چشمگیره. کاش ما هم به یک مدل کار (هر چی باشه) پایبند بودیم و از این شاخه به شاخه دیگه کمتر می‌پریدیم

با تشکر از برادر مهران بزرگوار

درباره موتور این پرنده و مداومت پرواز و کنترلها اطلاعاتی لطف می‌کنید؟

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقای مهران گرامی انشالله هر چه زودتر عزیزتان شفای عاجل پیدا کند با تشکر ار مطالبتون با وجود گرفتاریها

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام 

چرا توانایی حمل تسلیحات پهپاد چینی نسبت به پهپادهای ایرانی بیشتر است ؟ مشکل از کجاست؟

ویرایش شده در توسط aliman32
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
چرا توانایی حمل تسلیحات پهپاد چینی نسبت به پهپادهای ایرانی بیشتر است ؟ مشکل از کجاست؟

سلام البته دوستان متخصص بهتر میتونن جواب بدن اما فکر میکنم قدرت موتور یکی از مهمترین عوامل باشه و حتی شاید آیرودینامیک پهپاد! از طرفی پهپادی مثه شاهد 129 هم توانایی حمل 8 موشک رو دارا هست به شکل بالقوه که برای افزایش برد عملیاتی که ناشی از کاهش مصرف سوخت هست از 4 ویا حتی 2 فروند موشک استفاده میکنن...
اگر اشتباه عرض کردم دوستان ببخشند و اصلاح کنن :)
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام البته دوستان متخصص بهتر میتونن جواب بدن اما فکر میکنم قدرت موتور یکی از مهمترین عوامل باشه و حتی شاید آیرودینامیک پهپاد! از طرفی پهپادی مثه شاهد 129 هم توانایی حمل 8 موشک رو دارا هست به شکل بالقوه که برای افزایش برد عملیاتی که ناشی از کاهش مصرف سوخت هست از 4 ویا حتی 2 فروند موشک استفاده میکنن...
اگر اشتباه عرض کردم دوستان ببخشند و اصلاح کنن :)

درست فرمودید

بیشتر بحث سر برد و مصرف سوخت است 

تعریف شاهد 129 حرکت دوربرد است در حالی که پهبادهای ارزان تر برای برد کمتر هست 

پهباد بر خلاف هواپیما یک هدف را از پیش می داند، برای هدف نسبتا نامعلوم می رود و بعد از چند ساعت گشت زنی و اطمینان اقدام به شلیک می کند 

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم