mahdavi3d

برنامه كره شمالي براي پرتاب ماهواره ˈکوانگ میونگ سونگˈ

Recommended Posts

[quote name='IR-Craft' timestamp='1354552974' post='286002']
بازم خدارو شکر که ما موقع پرتابمون همسایه ها و حتی غیر همسایه ها ازین بازیا در نمیارن.
[/quote]

مطمئنا اینکار با توجه به وسعتی که ایران داره ،خطری رو برای دیگر همسایه ها ایجاد نمی کنه و در صورت ناموفق بودن بیش از 92 درصد باز هم بقایا یه گوشه ای از خاک ایران میوفته و تهدیدی برای بقیه نیست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]من ميگم 93 درصد! icon_cheesygrin rolling_on_the_floor (شوخي)[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]در تصوير زير، نواحي خاكستري مربوط به محل‌هاي از قبل پيش‌بيني‌شده سقوط مراحل اول و دوم پرتابگر مربوط به پرتاب ناموفق قبلي هستند[/font][/size]
[center]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10198/UnhaYaw32.jpg[/img][/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="http://www.zarya.info/Gallimaufry/Kwangmyongsong32.php"]http://www.zarya.inf...myongsong32.php[/url][/font][/size][/center]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]پکن - برخی رسانه های شرق آسیا روز چهارشنبه گزارش دادند کره شمالی فرایند نصب موشک ماهواره بر خود را تکمیل کرده است.[/b]

به گزارش ایرنا، خبرگزاری کره جنوبی که رصد رویدادهای کره شمالی را برعهده دارد نوشت: سه مرحله نصب این موشک به اتمام رسیده است .

یونهاپ می افزاید که نصب این موشک در سکوی ˈ تونگ چانگ ری ˈ در شمال غرب کره شمالی نشان دهنده آمادگی لازم برای پرتاب ماهواره است.

کره شمالی روز شنبه این هفته به طور رسمی اعلام کرد برای پرتاب ماهواره تحقیقاتی خود بین روزهای 10 تا 22 دسامبر از یک موشک سه مرحله ای استفاده خواهد کرد.

کره جنوبی این اقدام کره شمالی را تحریک آمیز توصیف کرده است.

یونهاپ افزوده که برخی گزارش ها حاکی است این موشک ماهواره زودتر از زمان اعلام شده از سوی کره شمالی و در پایان هفته و پس از سوخت گیری پرتاب خواهد شد.

کره شمالی در نخستین پرتاب خود در ماه آوریل ناکام ماند و موشک ماهواره بر در فضا متلاشی شد.

آمریکا به همراه کره جنوبی و ژاپن مدعی است تلاش کره شمالی برای بالا بردن ظرفیت ساخت موشک های بالستیک دوربرد است که می تواند در حمل تسلیحات هسته ای بکار رود.

در همین حال کره شمالی آمریکا را مخالف پیشرفت ملت ها و کشورهای مستقل دانسته و تاکید کرده حق استفاده صلح آمیز از فضا و تحقیقات در آن را دارد.

http://irna.ir/fa/News/80442432/خارجی/نصب_موشک_ماهواره_بر_کره_شمالی_تکمیل_شد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم این دفعه موفق بشن

چون اونقدر حضور ایرانی ها در تاسیسات کره شمالی مشهود بوده که خبرش همه جا پیچیده

ای کاش اول سیمرغ با موفقیت پرتاب شه بعد اونها hee_hee

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام جناب مهدوی من یک سوال از شما دارم احتمال حضور دانشمندان ایرانی برای پرتاب ماهواره بر کره ای ها به نظر شما معقول است ؟ چقدر این احتمال می تواند درست باشد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حضور دانشمندان ایرانی در کره ی شمالی فقط به نفع دانشمندان کره ای نیست بلکه باعث خواهد شد تا دانشمندان ما نیز تجربه و دانش خودشون رو افزایش دهند،اگر برتاب موفقیت امیز باشد در واقع یک پیروزی بزرگ هم برای ما و هم برای کره ی شمالی خواهد بود.
فقط امیدوارم مشگل خاصی برای متخصصان عزیز ما پیش نیاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در این که از این همکاری هر دو طرف سود می برند هیچ شکی نیست ولی سوال من در مورد امکان چنین کاری است اصلا امکان حضور متخصصان ما در کره برای پرتاب امکان پذیر هست؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='daryush' timestamp='1354871770' post='286900']
در این که از این همکاری هر دو طرف سود می برند هیچ شکی نیست ولی سوال من در مورد امکان چنین کاری است اصلا امکان حضور متخصصان ما در کره برای پرتاب امکان پذیر هست؟؟؟؟؟؟؟
[/quote]
یعنی چی؟مگر قرار است نتوانیم به انجا سفر کنیم؟
همین الان مسئولین کره ای و ایرانی به دو کشور سفر می کنند و مسئله ی عجیبی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه فکر کنم منظورم را بد متوجه شدی ؟ منظورم اینه که واقعا متخصصان ما برای کمک به کره ایها به اونجا میرن ؟/ بله مسئولان ما هم سفرهای زیادی داشتند به کره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منظورم اینه که واقعا متخصصان ما برای کمک به کره ایها به اونجا میرن ؟[/quote]

چرا که نه !!
یک فرضیه :
به آمریکایی ها این طور القا میشه که ایران به یک قدرت هسته ای متخاصم دم بیخ گوش من{کره شمالی }در بعد فناوری همکاری می دهد ! icon_twisted
{البته اگر این خبر صحت داشته باشد }

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ssadeghs' timestamp='1354884228' post='286937']
[quote]منظورم اینه که واقعا متخصصان ما برای کمک به کره ایها به اونجا میرن ؟[/quote]

چرا که نه !!
یک فرضیه :
به آمریکایی ها این طور القا میشه که ایران به یک قدرت هسته ای متخاصم دم بیخ گوش من{کره شمالی }در بعد فناوری همکاری می دهد ! icon_twisted
[/quote]خب حرف ما هم سر صحت همین حرفه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ssadeghs' timestamp='1354884228' post='286937']

چرا که نه !!
یک فرضیه :
به [b]آمریکایی ها [/b]این طور القا میشه که ایران به یک قدرت هسته ای متخاصم [b]دم بیخ گوش من[/b]{کره شمالی }در بعد فناوری همکاری می دهد ! icon_twisted
[/quote]

سلام
مشکل کره ی شمالی نیست ... مشکل گوش جنابان یانکی هست که بسیار بزرگه ......
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لينك خبر را گم كردم
كره شمالي يك بيانيه داده گفته بخاطر بررسي هاي بيشتر فني و وضعيت نامساعد جوي احتمال تأخير در پرتاب وجود دارد . غربي ها شاخ و شونه آمريكا و ژاپن و حضور ناوهاي اجيس براي هدف قرار دادن موشك را علت اصلي تأخير مي دانند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پنجره ی پرتاب ماهواره به 29 دسامبر منتقل شد

[url="http://www.aljazeera.com/news/asia-pacific/2012/12/2012121051932763881.html"]http://www.aljazeera.com/news/asia-pacific/2012/12/2012121051932763881.html[/url]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
انگار اینبار کمی سعه ی صدر به خرج دادن و می خواهند مطمئن بشوند بعد پرتاب کنند ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.