ALI

گالری درگیریهای نظامی در سوریه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='HHL' timestamp='1364289629' post='305204']
انگار کله ش جدا شده بود، اما گلوله سر از کجا در میاره؟
گمون نکنم علی اصغر چیزی توش گیر کرده بود آخه این همه داشت پاکش می کرد!

کلنل این ویدئو آخری چی بود یه حالت انفجاری داشت؟
[/quote]
به نظرم شلیک کالیبر بسیار سنگین روی اونها بود.
احتمالا اتش برگشتی bmp-2?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HHL' timestamp='1364289629' post='305204']
انگار کله ش جدا شده بود، اما گلوله سر از کجا در میاره؟
گمون نکنم علی اصغر چیزی توش گیر کرده بود آخه این همه داشت پاکش می کرد!

کلنل این ویدئو آخری چی بود یه حالت انفجاری داشت؟
[/quote]

احتمالا همون خرجش فاسد شده بود یا اینکه الیاف خرجش باد کرده بود حاج حسن ...راکتش هم پرتاب میشه ولی با برد خیلی کم جلوتر میفته پایین
تو اون آخرین ویدو همونطور که کلنل گفت ...توپ 30 میلیمتری بی ام پی ...با گلوله های HE ...صداش خیلی دلنشین!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1364233050' post='305128']
حالا مردن یا نمر نکنه می خوای سرش ببری ؟ :mrgreen:

بستگی داره کی کمک های امدادی بهش برسه ، اگه تیر زهرآلود بوده باشه مرده وگرنه اگه به اعضا حساس بدنش نخرده باشه تا 60 درصد خونش از دست نده زنده می مونه ....
[/quote]

اره اتفاقا همینو میخواستم . گفتم اگه نمرده سریع سرشو ببرم حروم نشه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/rolling%20on%20the%20floor.gif[/img]

ولی فکر کنم وقتی تو بغل رفیقش بود مرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این ویدئو دوم من رو یاد اسنایپر الایت 2 انداخت ، در اولین مرحله که هنوز با اسلحه شلیک نکرده بودم و نمیدونستم که گرانش و اصطکاک هوا رو در نظر گرفته ( ارتفاع و سرعت باد و .. )نشونه رو گرفتم رو سر طرف و زارات زدم ! اولین گلوله خورد به جای حساس طرف و دو تا چیزش رو منفجر کرد!! ( داشت ایکس ری نشون میداد ) ، هیچی دیگه وقتی این حالت رو دیدم چنان به وجد اومدم که چند نفر بقیه رو هم تو اون مرحله به این شکل زدم ! لذتی بیشتر از هد شات داشت !
الانم مثل اینکه اسنایپر سوری میخواست از این کارا بکنه !!!
.
.
البته اگر دقیقتر نگاه بکنیم با توجه به زاویه و زمان هدف قرار دادن اون تروریسته ، به نظرم اسنایپر تو یک موقعیت با زاویه دید بسته بوده و وقتی اون تروریسته بعد از شلیک بر میگرده یک لحظه در خط دید اسنایپر قرار میگیره و اون هم با سرعت میزنه وگرنه در حالت عادی میبایست کمر به بالا رو میزد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزار آپارات یا مدیافایر ....
ممنون :rose:
یه منبع باحال: http://www.syriantube.net/
icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط morteza-iri
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونی که تیر به مخش خورد مثل اینکه نمرده.چون آخرای فیلم داشت می جنبید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اپارات پاکشون میکنه و مدیافایر هم اعتمادی بهش نیست!‌:)....
سعی میکنم اونایی که تو اپارات اپلود کردم و مونده رو لینکش رو به اینجا هم اضافه بکنم! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

یک خراش هستش و من هم فکر نمی‌کنم که کشته بشه بخاطرش :(...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]کمپ اموزشی تروریست های سوریه[/b]
در این فیلم چند دقیقه‌ای، تصاویری از اموزش و اماده سازی تروریست ها برای ورود به خاک سوریه رو میبینید که اموزش شلیک با انواع تسلیحات و دفاع شخصی و نظام جمعی می‌بینن و بعدش هم چند عکس از همین نیروها در خاک سوریه و تصاویری از ورودشون به خاک سوریه...
[url="http://www.rodfile.com/ct0mzh8mzaa5"]دانلود[/url]| [url="http://www.aparat.com/v/dMegY"]اپارات[/url]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

مممممممممممممنون کلنل جون

هرچند بدن من رو لرزوندی .... لامصب اصلا یک لحظه خودمم جای افراد چه ارتش سوریه چه این گروهک های وهابی و مزدور قرار دادم تنم لرزید ...
یعنی اصلا مرگ بر جنگ شهری !

واقعا یعنی مرگ رو جلوی چشات باید ببینی ....
دوستان وقتی از درب خونشون میان بیرون همیشه نگاهی متمایل و افقی دقیق داشته باشند به اطراف ....
اونوقت معنی درگیری شهری رو میفهمیم ... و میفهمیم اصلا هم به این راحتیا که دوستان بعضا اشاره میکنند نیست ...

من دوست ندارم وارد همچین نبردی بشم مگر با افراد خبره ! چشمک

یا حق
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عالی بودن .بازم قرار بده.به خصوص بخش های تک تیر انداز رو

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='LAST-WAR' timestamp='1364137930' post='305042']
البته اسمش رو راکت نمیشه گذاشت ولی....توی این ویدئو این راکت رو میبینیم که [font=georgia,serif][color=#0000FF][b]بلند میشه[/b][/color][/font] [size=5][color=#FF0000][b]با سر میخوره به زمین[/b][/color][/size] [font=georgia,serif][color=#008000][b]و دوباره بلند میشه و راهش را ادامه میده[/b][/color][/font]،[size=5][color=#DAA520][i][b][font=comic sans ms,cursive]یعنی بمیرم برا بشار که با همچین کسایی داره میجنگه[/font][/b][/i][/color][/size]
[/quote]

rolling_on_the_floor :laughing: rolling_on_the_floor
یک ربع ریسه رفتم با این جمله آخرت!! تازه سینه پهلوم خوب شده بود، دوباره حالت تهوع اومد سراغم!!... :laughing:

در جواب به دوستمون که می گفتند به این تسلیحات نیاز ندارند؛ چندین و چند گروه با ملیت، هدف، وابستگی و استعدادهای بسیار متفاوت درون سوریه ریختن و آش به شدت شلم شوربایی راه انداختند! همه شون از یک قماش نیستند و سر در آخور غربیا/شیوخ ندارند. بعضیاشون واقعاً ته استعداد و تجهیزاتشون همین چیزاش که تو این کلیپ ها نشون داده میشه. به علاوه، هرچقدر هم که تسلیحات مدرن و مرغوب بهشون برسه، بازهم چیزی جای تسلیحات بی پایان و وطنی(از نوع سوری!) رو نمیگیره و میتونند با خیال راحت و بدون دغدغه از جایگزینی و تأمین لجستیک، از همین سلاح ها برای ادامه ی جنگشون استفاده کنند...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1364310727' post='305238']
[quote]
[/quote]

یک خراش هستش و من هم فکر نمی‌کنم که کشته بشه بخاطرش :(...
[/quote]

گلوله از بالای پیشانی وارد شد و ار بالای قوس سر خارج شد و شکافته بود اونجا رو.تکون خوردنش هم به دلیل مرگ ناگهانی بود که خوب اعصاب هنوز هم فرمانهایی میدادان.حالا پزشکیش رو دقیق نمیدونم.مثل این که مثلا سر یک نفر قطع بشه تا چند لحظه دستو پا میزنه.این تروریست یا هرچی که اسمش بود هم شامل همین قائده شده بود
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجیبه که هدشات شدن باعث مرگ برادران جهادی سلفی میشه! آخه من فکر میکردم مغز که سوراخ بشه آدم میمیره ولی این برادران سلفی ...
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.