elo

خاطرات من و دزدان دریایی!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Antiwar' timestamp='1374514299' post='323342'] کشتی ها می تونن مسافر یا مهمان هم با خودشون ببرن؟ [/quote]

بر طبق قوانین بین المللی هیچ کشتی بجز کشتیهای مسافر بری و تفریحی حق همراه بردن ماسفر با معنای تجاری اون یعنی کسی که پول بلیط بده برای انتقال از یک نقطه به یک نقطه دیگه یا پول بده برای بودن بر روی یک کشتی برای منظوری مثه تفریح رو نداره
اما مسافر به معنای عامی که شاید منظور شما باشه یه ترفندهایی شرکتها برای دور زدن قوانین دارند
چون هرکسی که بر روی کشتی هستش باید حتما دارای یک سمت و یا عنوانی بر روی اون کشتی باشه برای همین یه سری شغلها و مناصب صوری و ساختگی هست که به مدعوین و میهمانامون میدیم
ساده تر بگم
کشتیهای غیر مسافری و تفریحی میتونن میهمان داشته باشن ( مشروط) اما مسافر نه
برخی از کشورها حتی داشتن مهمان یا حتی برخی شغلهای واقعی و هم ممنوع کردن ، مثلا نیجریه بودن دستیار مهندس و یا کارآموز رو قبول نداره و ما هربار میریم نیجریه باید دستیار مهندسا و کاآموزامون قایم کنیم یا با ترفندی اونا رو بجای چیزای دیگه جا بزنیم و سند سازی کنیم و یا ...
بگذریم زیاد به بحث ما مرتبط نیست
و اما دوست خوبم جناب کفتر!
بودن و حضور گرمتون از میلیونها مثبت برتر و سرتره
دوستان خوبم صاعقه-1 ،آنتی وار ، اول مگینا ، الکترو آفیسر ،بومن و آی آر آی اف و دیگر عزیزانی که به من لطف دارین
عزیزان و گرامیان !!
ممنون از لطف و مهربانیتون
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]درود و سلام بیکران به جناب الو عزیز ، ما رو چشم به راه پستهاتون نذار کاکا. یا حق.[/right]

[right][quote name='elo' timestamp='1374509327' post='323315'][/right]
[right]...
[font=Arial","sans-serif]و فرمانده تکاورا هم میگفت [b]وظیفه حراست از این کشتی تحت پرچم ملی ایران با منه[/b] و چون [b][color=#ff0000]این کشتی جزوی از خاک ایرانه به من وظیفه دادن تا با چنگ و دندون و تا سرحد مرگ ازش دفاع کنم[/color][/b][/font][/right]
...
[/quote]

ای جانم تکاور لر، اینه همقطاران عزیز حرف اول و آخر هر چی لره بدون اما و اگر و ولی اینه که اون تکاور به نمایندگی از همه ما گفت: [font=Arial","sans-serif][b][color=#ff0000]با چنگ و دندون و تا سرحد مرگ ازش دفاع کنم. [/color][/b]تموم شد و رفت تبصره و ماده واسه در رفتن و پیچوندن هم نداره[/font] .

افتخار ما اینه که همیشه بی مزد و منت کنار همه هموطنا ( بدون هیچ حاشیه ای) سرباز ایران زمین بوده و هستیم. ویرایش شده در توسط farhad1124
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الک جان!
گیر نده! من که نوشته بودم چون آنلاین تایپ میکنم کلی غلط غلوط تایپی دارم
متاسفانه نام دوست خوبمون " [b]کفتار[/b]" رو اشتباهی کفتر تایپ کردم هردوتاتون به بزرگی خودتون ببخشین
کاش این دوستمون هم یه نام بهتری مثه شیری پلنگی ببری چیزی انتخاب کنن که زیبنده تر باشه ( ببخشین جناب کفتار که در کار انتخاب اسم و آیدیتون فضولی میکنم)
و اما فرهاد عزیز و گرامی:
افتخار همه ما ایرانی ها به اینه که تا قطره آخر خونمون از کشور و منافعش دفاع کنیم ، ما هممون میگیم:
اگر سر به سر تن به کشتن دهیم
از آن به که کشور به دشمن دهیم
ما ایرانی ها از هر قوم و نزاد و زبانی ، همه و همه تا آخرین نفس مدافع و فدایی وطنیم
امید که همه جوانان ایران زمین اینگونه شجاعانه و مقنتدرانه در دفاع از میهنشون ثابت قدم و استوار باشند ، که اگر ما اینگونه باشیم هیچ دشمنی جرات چپ نگاه کردن به کشور و منافع و ارزشهای ما رو نخواهد داشت

همه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
الک جان!
گیر نده! من که نوشته بودم چون آنلاین تایپ میکنم کلی غلط غلوط تایپی دارم
متاسفانه نام دوست خوبمون " [b]کفتار[/b]" رو اشتباهی کفتر تایپ کردم هردوتاتون به بزرگی خودتون ببخشین
کاش این دوستمون هم یه نام بهتری مثه شیری پلنگی ببری چیزی انتخاب کنن که زیبنده تر باشه ( ببخشین جناب کفتار که در کار انتخاب اسم و آیدیتون فضولی میکنم)
[/quote]
مزاح کردم داداش حال و هوا عوض شه... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته جناب کفتار هم فینگلیششو اشتباه نوشتن چون کفتر میشه:kaftar و کفتار میشه :kaftaar
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای الو واقعا نثر زیبا و دل نشینی دارید، خواننده رو به شدت به خودش جذب می کنه.

[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][right][background=rgb(247, 247, 247)]الک جان![/background][/right][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][right][background=rgb(247, 247, 247)]گیر نده! من که نوشته بودم چون آنلاین تایپ میکنم کلی غلط غلوط تایپی دارم[/background][/right][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][right][background=rgb(247, 247, 247)]متاسفانه نام دوست خوبمون " [/background][/right][/size][/font][/color][b]کفتار[/b][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][right][background=rgb(247, 247, 247)]" رو اشتباهی کفتر تایپ کردم هردوتاتون به بزرگی خودتون ببخشین[/background][/right][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][right][background=rgb(247, 247, 247)]کاش این دوستمون هم یه نام بهتری مثه شیری پلنگی ببری چیزی انتخاب کنن که زیبنده تر باشه ( ببخشین جناب کفتار که در کار انتخاب اسم و آیدیتون فضولی میکنم)[/background][/right][/size][/font][/color]
[/quote]
البته نام کاربری خودتونم از این قاعده مستثنی نیست!.... :mrgreen:[size=4] [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما اختیار داری جناب الو.
عاقا خو چکار کنم!هر اسمی میزدم قبلا تو سایت بود :mrgreen:
دیدم این عجیبه کسی هم ندارتش ما هم گذاشتیم! hee_hee

هر چند دوست دارم به نام اصلیم یعنی حسین شناخته بشم!! ویرایش شده در توسط kaftar

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الو جان الان نگاه کردم, بابا تو که هم ولايتي خودمي که!!!!

icon_cheesygrin :rose:

يه سوال ديگه ميگم وضعيت اينترنت کشتي چطوريه?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][font=Arial","sans-serif]فرمانده تکاورا هم میگفت وظیفه حراست از این کشتی تحت پرچم ملی ایران با منه و چون این کشتی جزوی از خاک ایرانه به من وظیفه دادن تا با چنگ و دندون و تا سرحد مرگ ازش دفاع کنم[/font][/quote]

[quote][font=Arial","sans-serif]فرمانده تکاورا هم مستقیما بهش گفت به محض رسیدن به ایران قبرشو میکنه و اینکارو هم کرد !!!![/font][/quote]
[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img]

آقا جان اگه ایشون باز هم زیارت کردی از طرف من روی گلش و چپ و راست ببوس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه سوال برام پیش اومده ، با وجود نیروی فراوان توی مملکت توی رشته ی ناوبری ، چرا از افراد خارجی (هندی ، پاکستانی) استفاده می شه ؟
خودم شخصا 3 تا دانشگاه و مرکز دریانوردی رو میشناسم که توی کشور دارن ناوبر تحویل مملکت میدن ، حالا کلا چند تا هست ، خبر ندارم ، حتی میدونم دانشگاه آزاد هم توی خارک رشته ی ناوبری داره ...
یعنی نیرو کافی نیست ؟
یا بحثای دیگه هست ؟ نکنه مرغ همسایه غازه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Commandant' timestamp='1374568144' post='323454']
من یه سوال برام پیش اومده ، با وجود نیروی فراوان توی مملکت توی رشته ی ناوبری ، چرا از افراد خارجی (هندی ، پاکستانی) استفاده می شه ؟
خودم شخصا 3 تا دانشگاه و مرکز دریانوردی رو میشناسم که توی کشور دارن ناوبر تحویل مملکت میدن ، حالا کلا چند تا هست ، خبر ندارم ، حتی میدونم دانشگاه آزاد هم توی خارک رشته ی ناوبری داره ...
یعنی نیرو کافی نیست ؟
[/quote]
تاپیک معرفی رشته الترونیک و مخابرات دریایی رو خوندید؟ حقیقتا این مساله برای من یه معما شده! icon_eek
چرا به جای نیروی متخصص داخلی پاکستانی بی‌سواد رو قبول میکنند و حقوق چندبرابری اونم به دلار بهش میدن!؟ تاره حقوق دلاری ایرانی‌ها رو هم مدتی است نمیدن و فقط معادل ریالی میدن اونم به قیمت ارز مرجع!!!! :blink:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی نیرو کافی نیست ؟
[/quote]
[quote name='Electro_officer' timestamp='1374570826' post='323466']
یعنی نیرو کافی نیست ؟
[/quote]
تاپیک معرفی رشته الترونیک و مخابرات دریایی رو خوندید؟ حقیقتا این مساله برای من یه معما شده! icon_eek
چرا به جای نیروی متخصص داخلی پاکستانی بی‌سواد رو قبول میکنند و حقوق چندبرابری اونم به دلار بهش میدن!؟ تاره حقوق دلاری ایرانی‌ها رو هم مدتی است نمیدن و فقط معادل ریالی میدن اونم به قیمت ارز مرجع!!!! :blink:
[/quote] با اجازه این سوال رو قبلا جواب دادن
http://www.military.ir/forums/topic/23515-%d8%ae%d8%a7%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%86-%d9%88-%d8%af%d8%b2%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c/page__st__135#entry310009

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متشکر... اما این امر در مجموع به ضرر همه تموم میشه بجز عده ای قلیل...این اشتباهشون دیگه خیلی تابلو هست. مدیریت غلط در صنعت دریایی کشور واقعا در سطح وحشتناکی قرار داره... icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه
سپاس از لطف و محبت همه دوستان
و اما
نام کاربری بنده " الو"
الو در گویش لری برای عقاب بکار برده میشه یعنی همون عقاب هستش
من نام کاربریم توی نت " عقاب سپیدکوه " بوده و هستش، چند بار هم سعی کردم با این نام اینجا عضو شم ، نشد ، یعنی شد اما هیچوقت آیدیم فعال نشد تا بتونم باهاش وارد سایت شم و بعدش هم به کل همه مشخصات وارد کرده رو فراموش کردم و از روی اضطرار ناچار شدم برای خودم این نام رو انتخاب کنم
" الو " همون عقابه به زبون لری
دوست خوبم اشتوکا جان من ه کنار آیدی و توی پنلم نوشته که بچه خرم آبادم شما تازه کشفش کردین؟

و اما چرا با بودن اینهمه متخصص و دانش اموخته داخلی میریم سراغ دست و پا نشسته های اونور آبی رو چندین بار گفتم
خلاصه بگم
مشغول به کار شدن هممیهنان ما برای برخی ها هیچ آبی نداره اما اومدن اونورکیها تا دلت بخواد براشون نون داره
از بس بچه هارو میچزونن که عطای شغل دریایی رو به لقاش میبخشن و میزارن میرن
میدونین بچه های شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بعنوان بزرگترین شرکت دریایی خاورمیانه از لحاظ تعداد کشتی ( شرکت ما بزرگترین از لحاظ تنازه !!)چندین ماهه که حقوق نگرفتن ، یکیشونو چند وقت قبل دیدم میگفت حدود دوساله دریا میره اما دریافتی نداره
خوب شما بودین چیکار میکردین؟

در باره اینترنت کشتی هم یک خط ستلایتی هستش که مربوط به کارهای اداری کشتیه و پرسنل اجازه دارن نهایتا میلهای متنی برای خونوادشون بفرستن یا دریافت کنن
اما در سواحل و نزدیکهای سواحل ما از شبکه های نت بیسیم و یا نت خطوط مخابراتی استفاده میکنیم

و آقای پرشین رنجر عزیز ! بروی چشم اگر باز هم افتخار زیارت ایشونو داشتم حتما سفارشتونو بجا می آرم
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.