elo

خاطرات من و دزدان دریایی!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='elo' timestamp='1375649667' post='326649']
دوستان سلام
امیر جان شرمنده بابت چشم درد تون
امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشین

صاعقه عزیز بینهایت لطف دارین شما
سعی میکنم با توجه به تاحدودی ناشناخته بودن محیط دریا کمی بیشتر از نیاز وارد جزیات بشم که تصور محیط و شرایط برای دوستان راحت تر باشه

و دوست خوبم013579
والا دوست بزرگوار خود بنده هنوز در بهت اون تیم تکاوری موندم
در باره تصویر و عکس اوایل که اصلا اجازه هیچ تصویربرداری رو نمیدادن
بعدا گیرها کمتر شد تصویر دارم
هم از همراهی یگانهای رزمی هم از برادران دلاور تکاور نداجا منتها بنا به دلایلی فعلا معذورم
از بچه های سپاه و تا یکسال ویا شاید بیشتر از بچه های ارتش هیچ تصویر گرفته نشد چون اجازه نمیدادن اما بعدا کم کم این محدودیت برداشته شد
من صحنه درگیری برای آزادی کشتی ایرانی رو که توسط یکی از دوستانم با موبایل و با ترس و لرز و با کیفیت بدی اما دیدنی رو داشتم که متاسفانه همراه هارد دیک پورتیبلم از دستش دادم
اما هنوز هم کلیپها و ویدوها و تصاویر خوبی دارم که بنا به شرایط خاص نمیزام
واضح تر بگم
میدونی که خیلی از این کارای ما غیر قانونیه ( از بردن اسلحه تا...
ولی همه کشورها تقریبا دارن اینکارو میکنن و همه هم خودشونو به ندیدن و نشنیدن زدن ، اما غرب و امریکان دیگه میگن به یارو گفتن شنیدی خرس تخم گذاشت ؟ گفت از این دم بریده هرچی بگی برمیاد
از این غرب و امریکای دم بریده هم هرچی بگی برمیاد ، میتونن فردا همین تصاویر و بعنوان مستندات برای خفت گیر در دادگاهای بین المللی علم کنن یا کشتیرانی ما رو با محدودیتهایی بیشتر از اونی که الان هست مواجه کنند
من دارم خاطره وار مینویسم ، هیچکی هم نمیتونی به اینها استناد کنه ، ساده ترین کارش انکار رسمیه
ابدا چنین چیزهایی نبوده ، مطمین باش خود بنده هم اگر ببینم داره کار به اونجا میکشه مینویسم و ادعا میکنم و پاش وامیستم که اینها همه توهمات ذهنی من بوده و من اصلا رنگ دریا رو از 5 کیلومتری هم بچشم ندیدم
اینو مطمین باش
اما اگر فیلم یا عکس یا کلیپی اینجا قرار بدم اونوقت به نوشتها سندیت دادم و کار دشوار میشه
واسه همین تا زمانی که این معضل برطرف نشه از ارایه تصاویر و مستندات معذورم
هرچند از اون تیم هیچ تصویر موجود نیست متاسفانه چون بخاطر شرایط خاصشون ( همون که هیچکی نفهمید از کجا اومدن و کین و چیکار هان وو..... ) اجازه هیچ تصویر برداری رو نمیدادن
رعایت دقیق مسایل حفاظت و اطلاعات
[/quote]
سلام.
یه عکس دست جمعی از بچه های یگان ویژه ی ندسا ندارید؟؟؟...اگر دارید، دور تا دورش رو شطرنجی کنید، بعد اینجا آپ کنید و در توضیحاتش هم بیارید که کلاغه انداختش تو خونمون[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img]
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1375704942' post='326786']
[quote name='elo' timestamp='1375649667' post='326649']
دوستان سلام
امیر جان شرمنده بابت چشم درد تون
امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشین

صاعقه عزیز بینهایت لطف دارین شما
سعی میکنم با توجه به تاحدودی ناشناخته بودن محیط دریا کمی بیشتر از نیاز وارد جزیات بشم که تصور محیط و شرایط برای دوستان راحت تر باشه

و دوست خوبم013579
والا دوست بزرگوار خود بنده هنوز در بهت اون تیم تکاوری موندم
در باره تصویر و عکس اوایل که اصلا اجازه هیچ تصویربرداری رو نمیدادن
بعدا گیرها کمتر شد تصویر دارم
هم از همراهی یگانهای رزمی هم از برادران دلاور تکاور نداجا منتها بنا به دلایلی فعلا معذورم
از بچه های سپاه و تا یکسال ویا شاید بیشتر از بچه های ارتش هیچ تصویر گرفته نشد چون اجازه نمیدادن اما بعدا کم کم این محدودیت برداشته شد
من صحنه درگیری برای آزادی کشتی ایرانی رو که توسط یکی از دوستانم با موبایل و با ترس و لرز و با کیفیت بدی اما دیدنی رو داشتم که متاسفانه همراه هارد دیک پورتیبلم از دستش دادم
اما هنوز هم کلیپها و ویدوها و تصاویر خوبی دارم که بنا به شرایط خاص نمیزام
واضح تر بگم
میدونی که خیلی از این کارای ما غیر قانونیه ( از بردن اسلحه تا...
ولی همه کشورها تقریبا دارن اینکارو میکنن و همه هم خودشونو به ندیدن و نشنیدن زدن ، اما غرب و امریکان دیگه میگن به یارو گفتن شنیدی خرس تخم گذاشت ؟ گفت از این دم بریده هرچی بگی برمیاد
از این غرب و امریکای دم بریده هم هرچی بگی برمیاد ، میتونن فردا همین تصاویر و بعنوان مستندات برای خفت گیر در دادگاهای بین المللی علم کنن یا کشتیرانی ما رو با محدودیتهایی بیشتر از اونی که الان هست مواجه کنند
من دارم خاطره وار مینویسم ، هیچکی هم نمیتونی به اینها استناد کنه ، ساده ترین کارش انکار رسمیه
ابدا چنین چیزهایی نبوده ، مطمین باش خود بنده هم اگر ببینم داره کار به اونجا میکشه مینویسم و ادعا میکنم و پاش وامیستم که اینها همه توهمات ذهنی من بوده و من اصلا رنگ دریا رو از 5 کیلومتری هم بچشم ندیدم
اینو مطمین باش
اما اگر فیلم یا عکس یا کلیپی اینجا قرار بدم اونوقت به نوشتها سندیت دادم و کار دشوار میشه
واسه همین تا زمانی که این معضل برطرف نشه از ارایه تصاویر و مستندات معذورم
هرچند از اون تیم هیچ تصویر موجود نیست متاسفانه چون بخاطر شرایط خاصشون ( همون که هیچکی نفهمید از کجا اومدن و کین و چیکار هان وو..... ) اجازه هیچ تصویر برداری رو نمیدادن
رعایت دقیق مسایل حفاظت و اطلاعات
[/quote]
سلام.
یه عکس دست جمعی از بچه های یگان ویژه ی ندسا ندارید؟؟؟...اگر دارید، دور تا دورش رو شطرنجی کنید، بعد اینجا آپ کنید و در توضیحاتش هم بیارید که کلاغه انداختش تو خونمون[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img]
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
[/quote]
ببخشید من یادم رفت بپرسم...یعنی از یگان ویژه ی ندسا ، فقط همون یه تیم رو دیدین شما؟؟؟ (این قرار بود قبل از سوال قبلی باشه)...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درباره عکس از یگان ندسا بنده هیچ عکسی متاسفانه نتونستم ازشون بگیرم
یعنی اجازه ندادن که کسی تصویر برداری کنه
درباره تیمهای تکاوری ندسا
متاسفانه بنده همون یکبار این عزیزان رو زیارت کردم و بعدش گفتم بنا به یکسری اتفاقات و رخدادها ... دیگه بچه های سپاه نیومده و ما با زحمات و نگهبانی تکاوران دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مسیرها رو میرفتیم و برمیگشتیم
در باره عکس هم خدمتتون عرض کردم تا یه برهه ای عکسی ندارم بعد از اون برهه عکس دارم ولی فعلا صلاح نیست عکسی ارسال کنم
یکسری تصاویر از یگانهای رزمی و ناوها هست که اونا رو اگر پیدا کردم درخدمتتون هستم ولی از نفرات خیر نمیتونم تصویری منتشر کنم خودتون بهتر میدونید که بنا به اون مسایلی که گفتم به صلاح نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]یه کلیپی تو سایت اپارات هستش درباره منطقه 5 دریایی سپاه...یک لحظه تفنگدارا رو نشون میده که خیلی مخوفن...فکر کنم همونیه که مد نظر دوستان هستش...[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRIAF' timestamp='1375723859' post='326952']
[right]یه کلیپی تو سایت اپارات هستش درباره منطقه 5 دریایی سپاه...یک لحظه تفنگدارا رو نشون میده که خیلی مخوفن...فکر کنم همونیه که مد نظر دوستان هستش...[/right]
[/quote]

من هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم میشه شما لینکشو بذارید؟

[quote name='elo' timestamp='1375723019' post='326943']

یکسری تصاویر از یگانهای رزمی و ناوها هست که اونا رو اگر پیدا کردم درخدمتتون هستم ولی از نفرات خیر نمیتونم تصویری منتشر کنم خودتون بهتر میدونید که بنا به اون مسایلی که گفتم به صلاح نیست
[/quote]

منتظریم جناب الو ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1375724344' post='326957']
[right][/quote]

[/quote]

منتظریم جناب الو ...
[/quote][/right]
[right]والا اسم کلیپ یا لینکش یادم نیست.اما باید یه جایی تو کیلیپ های به اسم رزمایش سپاه باشه اگه بگردی و منم درست یام باشه.والا منم اسم کلیپ رو عوض کردم دیگه از رو همون هم نمیتونم لینکش رو بدم. اما اگه اصلا پیدا نکردی ایمیلت رو بده واست ایمیل کنم.[/right]
[right]تنها ادرسی که میتونم بدم و کمکت کنه اینه که طول کلیپ یک دقیقه و هفت ثانه است :mrgreen:[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRIAF' timestamp='1375725121' post='326962']
[quote name='TALASH' timestamp='1375724344' post='326957']
[right][/quote]

[/quote]

منتظریم جناب الو ...
[/quote][/right]
[right]والا اسم کلیپ یا لینکش یادم نیست.اما باید یه جایی تو کیلیپ های به اسم رزمایش سپاه باشه اگه بگردی و منم درست یام باشه.والا منم اسم کلیپ رو عوض کردم دیگه از رو همون هم نمیتونم لینکش رو بدم. اما اگه اصلا پیدا نکردی ایمیلت رو بده واست ایمیل کنم.[/right]
[right]تنها ادرسی که میتونم بدم و کمکت کنه اینه که طول کلیپ یک دقیقه و هفت ثانه است :mrgreen:[/right]
[/quote]
سلام.
داداش، اسکرین شات ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]دادش گلم کلیپ تمرین یگان صابرین سپاه رودیدی؟ عین همون خفن بودن فقط رنگ لباسشون حالت خاکستری داشت...البته بعضی هاشون کلاش دستشون بود.یک فریم بود که تو قایق تندرو نشسته بودن.همین...[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRIAF' timestamp='1375727967' post='326979']
[right]دادش گلم کلیپ تمرین یگان صابرین سپاه رودیدی؟ عین همون خفن بودن فقط رنگ لباسشون حالت خاکستری داشت...البته بعضی هاشون کلاش دستشون بود.یک فریم بود که تو قایق تندرو نشسته بودن.همین...[/right]
[/quote]
همون یه فریم...
مردم از خماری...
برس به دادم داداش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز سلام
میدونم جای این نوشته اینجانیت اما چند روزیه که استاتوسها برای من نمایش داده نمیشه
جای دیگه هم برای ارسال این مطلب پیدا نکردم
میدونم کاملا خارج عنوان تایپیکه منتها جایی دیگه بهتر از اینجا برای عنوانش پیدا نکردم مدیران عزیزو گرامی هم دو- سه روز دیگه زحمت بکشن و پاکش کنن
این برادر و دوست کوچیکتون یه مرحله مهمی در چند روز آینده پیش روش داره که به شدت محتاج دعای شما دوستانه
دعااااااااااااااااااا ها نه دعا!!!
فکر کنید بقول دودکشیها تو آنپاس شدیدم نه از اون آنپاسا آآآآآآآآآآننننننننننننننننپاااااااااااااااااااااااس هااااااا؟
از شوخی گذشته بینهایت به دعای دوستان محتاجم که عجیب اعتقاد دارم دعای دوست در حق دوست موثره و جواب میده
دعا کنید خدا کمکم کنه موفق بشم چون جز کمک اون هیچی از دست خودم برنمیاد، اینو با تموم وجودم میگم بدون کمک اون بزرگ لایتناهی از خود من هیچی برنمیاد
شدید العقاب !!!!!! محتاج دعای دوستانم
خواهش میکنم دعام کنید
به زبون بیارین و دعا کنید و از خدا بخواین کمکم کنه
یه چند روز هم نخواهم بود و بعدش با امید خدا برمیگردم خدمت دوستان ، اگر عمری بود
همتونو برای چند روز به خدای بزرگ میسپارم و ازتون باز هم درخواست دعا میکنم
برام دعا کنید
پیشاپیش از همتون سپاسگذارم
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='elo' timestamp='1376683844' post='330530']
دوستان عزیز سلام
میدونم جای این نوشته اینجانیت اما چند روزیه که استاتوسها برای من نمایش داده نمیشه
جای دیگه هم برای ارسال این مطلب پیدا نکردم
میدونم کاملا خارج عنوان تایپیکه منتها جایی دیگه بهتر از اینجا برای عنوانش پیدا نکردم مدیران عزیزو گرامی هم دو- سه روز دیگه زحمت بکشن و پاکش کنن
این برادر و دوست کوچیکتون یه مرحله مهمی در چند روز آینده پیش روش داره که به شدت محتاج دعای شما دوستانه
دعااااااااااااااااااا ها نه دعا!!!
فکر کنید بقول دودکشیها تو آنپاس شدیدم نه از اون آنپاسا آآآآآآآآآآننننننننننننننننپاااااااااااااااااااااااس هااااااا؟
از شوخی گذشته بینهایت به دعای دوستان محتاجم که عجیب اعتقاد دارم دعای دوست در حق دوست موثره و جواب میده
دعا کنید خدا کمکم کنه موفق بشم چون جز کمک اون هیچی از دست خودم برنمیاد، اینو با تموم وجودم میگم بدون کمک اون بزرگ لایتناهی از خود من هیچی برنمیاد
شدید العقاب !!!!!! محتاج دعای دوستانم
خواهش میکنم دعام کنید
به زبون بیارین و دعا کنید و از خدا بخواین کمکم کنه
یه چند روز هم نخواهم بود و بعدش با امید خدا برمیگردم خدمت دوستان ، اگر عمری بود
همتونو برای چند روز به خدای بزرگ میسپارم و ازتون باز هم درخواست دعا میکنم
برام دعا کنید
پیشاپیش از همتون سپاسگذارم
[/quote]
استاتوس ها که با نظر مدیر محترم سایت حذف شده !!
من براتون دعا میکنم و امیدوارم در کارتون موفق بشید فقط شما هم برای ما دعا کنید پس فردا مصاحبه هستش برای چند برابر ظرفیت از خدا بخواهید منم قبول شم ممنون میشم یاعلی.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم فيلم مد نظر شما اين باشه:

[url="http://www.aparat.com/v/HDizd"]http://www.aparat.com/v/HDizd[/url]

البته تجهيزاتشون خيلي هم خفن نيست. همون تجهيزاتي هست كه همه يگان هاي سپاه در اختيار دارند.

اينهم اسكرين شات icon_arrowd

[url="http://www.uplooder.net/img/image/86/361aa928aead88e86af833c0e041644c/Snap_2013.08.18_11h05m40s_001_.png"]http://www.uplooder.net/img/image/86/361aa928aead88e86af833c0e041644c/Snap_2013.08.18_11h05m40s_001_.png[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='amirattari' timestamp='1376721695' post='330560']
فكر كنم فيلم مد نظر شما اين باشه:

[url="http://www.aparat.com/v/HDizd"]http://www.aparat.com/v/HDizd[/url]

البته تجهيزاتشون خيلي هم خفن نيست. همون تجهيزاتي هست كه همه يگان هاي سپاه در اختيار دارند.

اينهم اسكرين شات icon_arrowd

[url="http://www.uplooder.net/img/image/86/361aa928aead88e86af833c0e041644c/Snap_2013.08.18_11h05m40s_001_.png"]http://www.uplooder....05m40s_001_.png[/url]
[/quote]

[right]بله درسته اینو من همون شب برای دوستمون توی پیام خصوصی فرستادم...حالا میخوام اقای الو بگن این همون نیروهایی بودند که اوایل میومدن برای حفاظت؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام
[b]" هرکس از خلق خدا تشکر نکند از خدا تشکر نکرده است "[/b]

در نبودنتون از همتون تشکر کردم و از خداوند بزرگ خواستم که بهتون اجر عظیم بده و مشکلاتتونو هم حل کنه ، برای آمرزش و بخشایش اموات همه دوستان هم فاتحه ای خوندم
بینهایت از دعاهای دوستانه اتان ممنونم و چه زیباست که خداوندم دعای دوستانم را بی پاسخ نگذاشت و یاریم کرد تا بتونم سربلندبیرون بیام

از همه دوستانی که برام دعا کردن بیتهایت ممنونم
بالاخص از دوست خوبم آقا رضا که اختصاصی دعا کردند ولی من متاسفانه تا امروز پیامشونو ندیده بودم تا براشون دعا کنم
الان امیدوارم و آرزو میکنم که در مصاحبه اشون موفق و پیروز شده باشند و اگر هنوز نتیجه اعلام نشده دعا میکنم که خداوند منان به حق دعاهایی که دوستان در حق این دوست و برادر کوچیکشون کردن ، این برادر و دوست خوب منو موفق و موید کنه
دعا میکنم همتون همیشه در زندگی و کارهاتون موفق و موید و در پناه حضرت حق باشید
بازم از همتون سپاس گذارم
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا خوش ندارم به پست کسی دست بزنم ولی وقتی شورش رو درمیارید چاره‌ای ندارم. دوستان اینجا چت روم نیست، کلیه‌ی پست‌های حاشیه‌ای پنهان شدند.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.