elo

خاطرات من و دزدان دریایی!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='bandeh' timestamp='1362999630' post='303671']
جناب الو واقعاً لذت بردم
بی صبرانه منتظر قسمت بعدی خاطراتتون هستم .
چندسؤال:
در متن فرموده بودید که :
[color=#FF0000]سرمهندس و کاپتان هندی کشتس هم شوکه شده بودن و میگفتن اگر همه نیروهای شما در این سطح هستن، شما برترین نیروی رزمی دنیا رو دارین حتی از یانکیها هم سرترین (متاسفانه چند سفر بعد نظرشون کاملا برگشت[/color]
[color=#000000]چرا بعد از چند سفر نظرشون کاملاً برگشت ؟ [/color]

[right]و اینکه:[/right]
[quote name='elo' timestamp='1362425208' post='302835']
.......عجیب و غریب ترین سفر شرکت ما بعد از جنگ بود همه مثیبتها رو تجربه کردیم (البته تا امسال، چون سفر امسال ما چیزی بود برای خودش که متاسفانه اجازه ندارم لام تا کام درباره اش حرف بزنم امسال همه چیزهایی رو که یک دریانورد شاید در 30 سال هم نبینه در 10 ماه دیدیم)
[/quote]
مگه چه اتفاقاتی افتاده که نمی تونید در موردش حتی چند کلمه حرف بزنید ؟
اگه صلاح دونستید یه کوچولو توضیح بدید.
[/quote]

درباره علت برگشتن نظر اونها در ادامه خواهید شنید ، دنباله خاطراتم میبینید که حق داشتن نظرشونو برگردونن
در باره سفر اخیرمون هم مطلقا فعلا نمیتونم لام تا کام حرف بزنم
امیدوارم یه روز بتونم حرفامو بزنم اما الان 9 ماه و 20 روزش رو نمیتونم هیچی بگم فقط د0 15 روز اخرشو میتونم بگم که اونم یه مورد درگیری با دزدان دریایی ذاشتیم که سر جای خودش میارمش البته اگر عمری بود
سعی میکنم همین امشب دوباره یک بخش از خاطراتم رو قرار بدم
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ساعتهای تک تیرانداز‌ها بود که نفهمیدم کار کردشو[/quote]

فاصله هدف جهت و سرعت باد رو بهش میدن و ساعت هم میزان انحراف را در نشانه گیری مشخص میکنه چیز ساده ایه ولی خیلی مفید و کاربردیه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی‌ فکر نکنم دقیق باشه خیلی‌ از پارامترهای دیگه که مهم این وسط جا میمونه سرعت دهنه، گرین گلوله،کالیبر رطوبت ارتفاع... .شما دارین؟ من فکر می‌کردم کار دیگه‌ای باید انجام بده

جناب elo اون سلاح کالیبره ۵۰ همون HS 50 خودمون بود یا اونم . . . icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط yazdan61
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

دیگه لازم نیست سخت بکنیم ش:

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/200652/نصب-پیشرفته‌ترین-دوربین-نظامی-جهان-روی-اسلحه‌های-تک-تیرانداز-ایران-عکس

صلوات !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mamali' timestamp='1363159624' post='303895']
درود
چرا تو همه خاطراتت کشتی تون اتش گرفه :mrgreen:
[/quote]
یا درود بیکران
دوست خوبم اگر نوشته های قبلی رو هم یک مرورری میکردین دلیلشو میفهمیدین
اونجا توضیح داده بودم اینجا هم مختصر میگم که :
کشتی برای تعمیرات دوره ای 5 ساله از آب بیرون کشیده شده بود و همه دستگاه ها منجمله موتور اصلی اورهال شدن و پس از اون در حال عزیمت به خارگ اولین مورد اسکونج فایر رخ داد
همه هم میدونستیم دلیلش پیستون رینگهای نامرغوب ( و به احتمال خیلی زیاد دسته دوم) بود که شیپ یارد بجای رینگهای نو و اوریجنال شرکت سازنده موتوربهمون قالب کرده بود( تا پیش از اون سابقه همچین کاری نداشتن ) عجله بسیار زیاد شرکت هم برای رسوندن کشتی به شرایط باربری و انجام ماموریت وظعیت رو تشدید کرد
ما چندین و چند بار تا نزدیکی های آتش سوزی در محفظه هواخورانی رفتیم که با کاهش سرعت ازش جلوگیری کردیم و من همشونو ننشوتم
فقط اونهایی رو که منجر به آتش سوزی شدن و یا در محل دزدان دریایی بودن رو نوشتم
همین نوشته آخر نوشته بودم که بعد از رهایی از اون وظعیت چند روز برای تعمیرات به فوجیره رفتیم ( اگر درست خاطرم مونده باشه حدود12 روز اونجا بودیم برای تعمیرات موتور اصلی که همون تعویض پیستون رینگها بودش)
امیدوارم رفع ابهام و سوال شده باشه ویرایش شده در توسط elo
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خاطرات شما بسیار جذابه طوری که نمیشه از خوندنشون دست کشید لطفا ادامه ش بدید :rose:
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوست و برادر عزیز و بزرگوارم حاج محمد گل ........ :mrgreen:

داداش تصمیم گرفته بودم دیگه پست ندم ولی لازم دیدم خودم به صورت مکتوب ازت تشکر کنم و بگم کارت واقعا عالیه .......

انشاالله هر جا که هستی سالم و موفق باشی ....... :winking:

منتظر ادامش هستم ...... fi_lone_ranger
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='yazdan61' timestamp='1363027846' post='303719']
ولی‌ فکر نکنم دقیق باشه خیلی‌ از پارامترهای دیگه که مهم این وسط جا میمونه سرعت دهنه، گرین گلوله،کالیبر رطوبت ارتفاع... .شما دارین؟ من فکر می‌کردم کار دیگه‌ای باید انجام بده

جناب elo اون سلاح کالیبره ۵۰ همون HS 50 خودمون بود یا اونم . . . icon_cheesygrin
[/quote]
نه داداش بنده از همین کاسیوهای معمولی دارم که اخیرا یکی از دوستان تایپیکی در باره ارتباطش با طالبان زده بودن fi_lone_ranger اونی که من دیدم فقط اطلاعات باد رو بهش داد شایدم بقیه پارامتر ها رو هم وارد کرده باشه و من ندیده باشم رطوبت و دما هم ممکنه سنسورش داخل خود ساعت وجود داشته باشه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب الو واقعا دست مریزاد خدا قوت خیلی خیلی خیلی لذت بردم
(بنا به دلایلی و از طرفی عدم همکاری مدیران مربوطه فعلا از دستمون در رفتی دلاور(صندلی داغ) ولی خب فعلا ترجیح میدم خاطرات بسیار بسیار زیبای جناب عالی رو دنبال کنم و از هنر نویسندگی جنابتان لذت ببرم انشاالله به وقتش خدمتتان عرض ادب و ارادتی بس سوزناک خواهیم کرد)

ارادتمند :rose: :rose: :rose: :rose:
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='soldier' timestamp='1363203515' post='303949']
جناب الو واقعا دست مریزاد خدا قوت خیلی خیلی خیلی لذت بردم
(بنا به دلایلی و از طرفی عدم همکاری مدیران مربوطه فعلا از دستمون در رفتی دلاور(صندلی داغ) ولی خب فعلا ترجیح میدم خاطرات بسیار بسیار زیبای جناب عالی رو دنبال کنم و از هنر نویسندگی جنابتان لذت ببرم انشاالله به وقتش خدمتتان عرض ادب و ارادتی بس سوزناک خواهیم کرد)

ارادتمند :rose: :rose: :rose: :rose:
[/quote]

مخلص رییس پر قدرت هم هستیم
من اونجا هم گفتم اینجا هم میگم نشستن رو اون صندلی رو افتخاری برای خودم میدونم منتها به کمی فرصت جهت آشنایی با بچه های سایت و حال و احوال و خصوصیاتشون احتیاج دارم
ان شا الله به موقعش در خدمت دوستان خواهم بود اونم با افتخار
در باره خاطرات هم دید زیبای دوستانه که به نوشته های خرد و حقیر بنده زیبایی داده ، این زیبایی در دید و نگرش زیبای شماست وگرنه ما فقط وازه ها رو ردیف میکنیم اونم بدون ویراستاری و با فرصت بسیار اندک
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود!با یوزی از یک کیلویی!!

منتظر ادامه خاطراتت هستیم داداش :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خاطراتتون همچنان جذاب و خواندنی است وضعیت این روز های میلیتاری رو که دیده اید کم کم داره حوصله مون سر میره لطفا سریع تر آپ کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.