IRGCAF

تاپیک جامع ژنرال ميخائيل كالاشينكوف

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ما مسلمان ها (تفاوتی بین شیعه و سنی در این مورد نیست) چقدر سریع خود را بجای خدا قرار می دهیم و برای مردم حکم صادر می کنیم.

من درباره بهشتی یا جهنمی بودن سرگرد کلاشنیکف (سرتیپ کلاشنیکف امروز) حق نظر دادن ندارم چون نه خدا هستم و نه از اولیای الهی.

اما به نظر من تا اونجایی که به ما یاد دادن نباید درباره مردم زود قضاوت کرد و از همه بد اینکه یک طرفه قضاوت نمود.

این بنده خدا کمونیست هست باشه ، وسیله کشتار ساخته باشه ، مشروب سازی داشته باشه ، ولی ... این رو بدونید خدا هر کسی رو با دین خودش مورد بازخواست قرار میده و کسی که شاید در عمرش جز نام اسلام چیزی درباره اون نشنیده به دور از عدالت هست که به جرم کمونیست بودن سند شش دانگ اسفل السافلین بهش داده باشند.

درباره کمونیست بودنش که گفتم فقط خدا حق نظر دادن درباره این مورد را دارد و چه بسا نظرش با ما متفاوت باشه.

برای ساخت اسلحه هم وظیفه خدمت به کشور رو به انجام رسونده؟ متخصصین ما سلاح خیبر رو ساختن پس باید برن جهنم؟

اون مشروبات کلاشنیکف هم در اسلام حرام هست وگرنه ما در مسیحیت شراب مقدس داریم پس زیاد سخت نگیرید.

در قیامت هر کسی را به دین خودش مورد سوال قرار خواهند داد.
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ضمن تایید صحبت های برادر سعید

این بنده خدا که هنوز نمرده. پس چرا دارید از الان جایگاه آخرتش رو تعیین می کنید؟

بنده کوچکتر از آنی هستم که بخواهم کسی را نصیحت کنم. اما به نظرم کار صحیحی نیست اینکه درباره دیگران پیش داوری و قضاوت کنیم. بهتره که به فکر خودمون باشیم. چون معلوم نیست که در روز قیامت جایگاه واقعی خود ما کجاست. چه بسا افرادی که در دنیا تماما معصیت کار بودند و در روز قیامت تنها به خاطر یک عمل نیک و پسندیده خود ، مشمول الطاف بی انتهای پروردگار شدند. و چه بسا افرادی که تمام عمر را صرف عبادت کردند و در آخرین لحظه عمرشان فریب شیطان را خورده و یک عمر عبادتشان را به هدف داده اند و در روز قیامت هم جهنمی شده اند.

پس بهتره که به فکر آخرت خودمون باشیم و کاری به کار دیگران هم نداشته باشیم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در ضمن این قضیه ودکا های کلاشنیکف هم ماجرای جالبی داره. از آنجایی که اسم کلاشنیکف در همه جای جهان مترادف است با اسلحه AK 47 و قتل و کشتار و آدم کشی و ... ، به همین خاطر جناب کلاشنیکف در خود احساس عذاب وجدان می کنند. به خاطر از بین بردن این وضعیت ، ایشون کارخانه بزرگ ساخت ودکا را در روسیه راه اندازی کردند که محصولات این کارخانه تماما با نام کلاشنیکف تولید می شوند. هدف عمو میشا از این کار این بود که تبادر ذهنی مردم جهان به نام کلاشنیکف را از اسلحه AK 47 به ودکاهای کلاشنیکف تغییر دهد و مردم جهان با شنیدن نام کلاشنیکف به یاد ودکاهای کلاشنیکف بیفتند ، نه AK 47.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته همه نظرات رو نخوندم نمیدونم کسی به این موضوع اشاره کرده یا نه
چند وقت پیش از تمام انواع اسلحه کلاشینکف در یه کشور اسکاندیناوی یه موزه ساختن خود کلاشنیکف هم رفت افتتاحش کرد ازش پرسیدن با اسلحه ای که تو ساختی بیش از هر اسلحه ای در جهان ادم کشتن در جواب گفت جنگ و کشتار رو سیاستمداران شروع میکنن نه تفنگ
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پس بهتره که به فکر آخرت خودمون باشیم و کاری به کار دیگران هم نداشته باشیم.[/quote]

همین دیگه!

حالا اومدیم یکی تو ایران اسلامی خودمون یه چیزی ساخت واسه دفاع اما مورد استفاده قرار نگرفت تا زمانی که افتاد دست اون طرفی که کارش جنایته و با این سلاح nهزار آدم کشته شدن اون وقت تکلیف چیست!؟
البته این رو هم گفتن که "انما الاعمال و بالنیّات"

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی می دونه شمشیر رو چه اقوامی اختراع کردند؟
در طول تاریخ بشریت انسان های زیادی با این سلاح کشته شدند اما هیچ شکی در این نیست که همیشه یکی در مقام متجاوز بوده است و دیگری در مقام مدافع.عده ای این سلاح را تولید کردند تا با ان به قتل،غارت،ستم و تجاوز بپردازند و عده ای هم ان را ساختند تا عدالت،برابری و حتی دین خدا را بر روی زمین حاکم کنند.
این که بگوییم اقای کلاشنیکف به خاطر ساخت سلاح مشهورش حتمآ جهنمی است بسیار غیر منصفانه است پس اگر این گونه باشد هر انسانی که از اول تاریخ تا به امروز سلاحی را ساخته و یا علومی را که به طور مستقیم و غیر مستقیم در حوزه ی ساخت سلاح به کار می روند را گسترش داده پس باید حتمآ جهنمی باشد،ایا این انصاف است که خداوند انسانی را که سلاحی برای دفاع در برابر دشمن یا عوامل طبیعی ساخته است محکوم به دوزخ کند؟ان هم به خاطر این که ممکن است روزی این سلاح به دست نا اهلی بیفتند و با ان یاغی گری کند.
واقعیت اینجاست که در هر عملی مهمترین چیز نفس و نیت ان عمل است،یک چاقو ساز چاقو می سازد اما نمی داند که این چاقو در راه ذبح قربانی برای خدا خرج خواهد شد یا ممکن است با ان شکم مومنی دریده شود.اگر بگوییم احتمال دوم بیشتر است پس چرا ساخت ابزار تیز و یا سلاح در اسلام حرام یا مکروه نیست؟
پس بهتر است قبل از این که کسی را محکوم به حکمی بکنیم اول نیت و قصد او را جویا شویم،به نظر بنده احتمال این که اقای کلاشنیکف به خاطر دیگر اعمال شخصی دوزخی شود خیلی بیشتر از ساخت سلاح است.
به قول قدیمی ها:الله علم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]منکه از سلاحش خوشم میاد دینش و جهنمی بودن و نبودنش هم به من چه مربوط...[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلاشینکوف بیشتر آدم کشته یا ماشین وهواپیما؟

فکر کنم که تلفات انسانی ماشین و هواپیما دست کمی از کلاش نداره ولی کلاشینکوف صرفا برای کشتن ساخته شده و اون دو تای دیگه ،خیر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1356599757' post='290625']
.....موقع[color=#ff0000] شليك دقيق[/color]!!! با كلاش و[color=#ff0000] لگدهاي عجيبش[/color] و بدتر از اون [color=#ff0000]صداي گوشخراشش[/color] (كه انگار بلندگو روش كار گذاشتن!!) و البته خوشدستي!!! وحشتناكش كه بعيده تمام گناهاشون تا الان شسته نشده باشه!!

[/quote]
مصطفی جان خیلی خوب مشخصه فقط با کلاش تیراندازی کردی icon_cheesygrin :winking:
اگر ژ۳ یا برنو کوتاه رو امتحان کنی نظرت در مورد این اسلحه میشه دخترک بی صدا تیتیش مامانی .اصلا دوشگا یا نه به فکر استفاده از ساچمه زنها نباش که کتفت رو صلواتی می کنن.
اگر تنها یکبار کنارت برنو کوتاه شلیک کنن معنای گوشخراش رو درک می کنی.لگد هم ماشا الله به ژ۳ .یادم میاد توی خدمت از گروهان ما تقریبا نصف بچه ها پای چشمشون سیاه شده بود rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر فتح عزیز.
هرچند انکار نمی‌کنم که تسلیحاتی که باهاشون شلیک کردم محدود و معدود بوده‌ان، ولی مسئله رو نگرفتی.
بله. ژ-3 لگدای وحشتانکی داره. برنو صدای بلندی داره! البته بالطبع دوشکا در زمره ی تسلیحات معمول مورد محاسبه قرار نمی گیره.

ولی نکته اینجاست که آنچه خوبان همه دارن رو کلاش یکجا داره!
دقت!، کیفیت!!، کم صدایی!، رام بودن و کم لگدی!!، ارگونومی و خوش دستی (می دونم با هم فرق دارن) بالا!! و ...!

خلاصه اینکه به معنی تمام یه سلاح رو اعصابه که فقط به درد جاهایی می خوره که باید چشماتو ببندی و شلیک کنی و د دررو!!
والا اگه بخوای مثل این امریکایی ها کلاس بذاری و نشونه بگیری و دقت کنی، فاتحه ات خونده اس.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1356893880' post='291247']
برادر فتح عزیز.
هرچند انکار نمی‌کنم که تسلیحاتی که باهاشون شلیک کردم محدود و معدود بوده‌ان، ولی مسئله رو نگرفتی.
بله. ژ-3 لگدای وحشتانکی داره. برنو صدای بلندی داره! البته بالطبع دوشکا در زمره ی تسلیحات معمول مورد محاسبه قرار نمی گیره.

ولی نکته اینجاست که آنچه خوبان همه دارن رو کلاش یکجا داره!
دقت!، کیفیت!!، کم صدایی!، رام بودن و کم لگدی!!، ارگونومی و خوش دستی (می دونم با هم فرق دارن) بالا!! و ...!

خلاصه اینکه به معنی تمام یه سلاح رو اعصابه که فقط به درد جاهایی می خوره که باید چشماتو ببندی و شلیک کنی و د دررو!!
والا اگه بخوای مثل این امریکایی ها کلاس بذاری و نشونه بگیری و دقت کنی، فاتحه ات خونده اس.
[/quote]
نه حالا نباید از انصاف گذشت کلاش درست ارگونومی و دقت نداره ولی انصافا در کم صدایی کم لگدی کیفیت و اطمینان پذیری و خوش دستی عالی هست.البته مشکل دقت و ارگونومی رو میشه خیلی راحت حل کرد ولی ظاهرا هزینه اش نمی صرفه یا اصلا اراده ای برای این کار نیست.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]و اما آنچه که معمولا فراموش می شود: کلاش که فقط AK-47 نیست. انواع مختلف و جدید داره. اما گویا قراره همه فقط 47 را بشناسند![/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر مهدوی عزیز!
از AK-47 فکر کنم یه 100 میلیون تایی تا حالا تولید شده (البته فکر کنم آمار تولید ایران رو بهش اضافه نکردن!!).
حالا از سایر مدل های جناب کلاش چقدر تولید شده سرجمع؟

خوب طبیعیه که همه کلاش رو با اون شکل و شمایل 47 ای می شناسن!
چون ممکنه شما مدلای دیگه رو باهاش برخورد نداشته باشی، ولی پی AK47 به تن همه ی مردم دنیا مالیده!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]منظور اینکه به نظر می رسد خود سازنده سلاح، در 47 متوقف نمانده، ولی گویا ما...![/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونکه بعله!!
مگه سازندگان ِ M60 و T72، الان هفت تا کفن نپوسوندن؟!
ولی خوب ...!!
قضیه ی همون «مفت باشه، کوفت باشه»ی خودمونه :winking: .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راحتي كار با سلاح ، حجم آتش بالا ، راحتي ساخت سلاح ، هزينه توليد كم ، گلوله هاي كشنده ! وساير توانايي هاي آن از اين سلاح عنوان بهترين قرن بيستم رو ميسازه ...
در ضمن 100 ميليون بسيار كمه !!
شما آماره شوروي ، چين ، آفريقا ، ايران و ... رو سرانگشتي حساب بكني ، چقدر ميشه ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.