Generalmohammad

سردار افسانه‌ای چگونه شکار شد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

همه ساكنان غير فلسطيني غاصب محسوب ميشن و به زور و جنگ و ترور ساكن شدن و ادامه موندنشون هم هر روز با همين شيوه ها فقط امكانپذيره و بعبارتي با زور به فلسطين تحميل شدن و حكمش در اسلام اينه كه خونشون پاي خودشونه
دقيقا مثل موردي هست كه دزدي خانواده اي رو به قتل برسونه و يا آواره كنه و سپس خانواده خودش رو جايگزين كنه و اين اهل خانه با اينكه ميتونن فرار كنن و يا تر ك كنن ولي با كمال رضايت خاطر نشستن و به قاتل كمك ميكنن . در جنگ ميان صاحب خونه و اهل غاصب اين خونه ، خون اهل غاصب فقط پاي خودشونه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای درک فلسطینی ها باید خود را به جای آنها گذاشت
وقتی ظلم از یک حد بالا رود هرکسی تلاش می کند کاری کند که حداقل امنیت جانی اطرافیانش حفظ شود
دوستان گفتند خانواده های اسرائیلی اسلحه دارند و کشتن فلسطینی راحت است ، فلسطینی مجبور است که دست به کاری بزند که فشار از روی خانواده اش و دیگر فلسطینی ها کمتر شود
پس عقل می گوید دست به سلاح برد تا دفاع کرد

شما به عنوان طراح عملیات چه مکانی را انتخاب می کردید ؟
خود من به کشتن آدم های غیرنظامی مخالف حتی از نوع اسرائیلی هستم ، اما اگر من طراح بود از هر چند طرح یک عملیات را در کلوپ های شبانه، بارها و اتوبوس ها قرار می دادم
دلیل این امر هم یک چیز است آوردن حس ترس و فشار جنگ به اسرائیلی ها تا اثرات جنگ را حس کنند
چرا که بزرگترین عامل فشار بردولت اسرائیل شهروندان صهیونیست هستند و وقتی آنها فشار جنگ و ترس جنگ را حس کنند فشار برای صلح را به دولت وارد می کنند

خود ما را می گویم، در مرز سربازان ما کشته می شوند و درگیری در مرزها با قاچاقچیان بویژه در شرق زیاد است
اما کسی که در تهران یا جای دیگر نشسته آن را حس نمی کند و برایش بود نبودش فرقی نمی کند
اما اگر یک مهاجم انتحاری داخل شهر عملیات کند تمام کشور به تکاپو می افتد که درگیری و خونریزی در آنجا را تمام کنند و تازه یاد فشار جنگ می افتند
چرا چون با خود می گفتیم ممکن بود مسجد یا اتوبوس ما هدف قرار می گرفت

این همان داستانی است که راکت های فلسطینی در جنگ چند ماه پیش داشتند و اثر روانی آنها باعث اتمام سریع جنگ شد

------------------------------
برای من ایده تهیه مواد منفجره از مواد عادی روزمره است
کسی می داند چگونه این علم و ایده برای اولین بار به فلسطینی ها رسیده است؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] حیف که قوانین سایت شده حکایت پیرمرد و بیابون و یخبندان [color=#ff0000][b]عبید زاکانی[/b][/color] وگرنه جواب هست برا این اراجیف. [/quote]

واقعا متاسفم برای این قبیل کاربران که علیرغم اینکه بارهای بار در زمینه رعایت حریم دیگر کاربران و حفظ عفت کلام از مدیران اخطار دریافت کرده اند ، اما باز هم این قبیل رفتارها را تکرار می کنند.
حالا مشخص شد که ریشه همه این قبیل ادبیات های زشت و ناشایست و لودگی ها و تمسخرها ، از ادبیات افرادی مثل عبید زاکانی و احیانا ایرج میرزا نشات گرفته است.
این کاربر به دلیل اهانت غیر مستقیم به دیگر کاربران و به کار بردن ادبیات وقیح به مدت ده روز از سایت اخراج می شوند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]با تشکر از دوستانی که مطالب اضافی درباره عملیات نظامی این بزرگوار در اختیار من گذاشتند. مطلبی که در ابتدا به زندگی ایشان پرداخته بود به هیچ وجه کامل نبود و اگر کسی می خوند ممکن بود که فکر کنه این بزرگوار هم یه چیزی در مایه های بن لادن بوده. (خود من هم ابتدا همین برداشت رو داشتم) ظاهرا ایشان برای مقابله با دشمن از بمب گذاری استفاده می کرده که از نظر شخص من(نظر شخص یم رو می گم) برای مقابله با دشمن مناسب هست.[/right]
[right]مثلا بمب گذاری های حزب الله در کنار جاده های جنوب لبنان(اون زمانی که در اشغال اسرائیل بود) و منفجر کردن خودروهای نظامی نه تنها کار اشتباهی نبوده بلکه خیلی هم کار درستی بود. دستشون هم درد نکنه. اجرشون هم با خدا . اما اینکه یه بابایی مثلا یه هواپیما رو بدزده بعد بزنتش توی یه ساختمون این دیگه... والله چی بگم؟[/right]
[right]البته ممکن است که در این میان (عملیات بمب گذاری) به غیرنظامیان هم تلفاتی وارد بشه که به هرحال اجتناب ناپذیر هستش ولی خوب طراح عملیات باید سعی کنه تا حد ممکن این تلفات ناخواسته را پایین بیاره[/right]
[right]خداوند انشالله به همه ی ما توفیق خدمت به خلق خدا رو بده[/right]
[right]پی نوشت1 : دوست عزیزم تلاش. اتفاقا شما نات اونلی دیرگیر نیستید بلکه خیلی هم باهوش هستید ماشالله. انشالله بیشتر در خدمت شما خواهیم بود. ما شبهه افکنی می کنیم(چی هست؟) شما هم که قبراق و سرحال داری سایت رو بالا پایین می کنی تا یه وقت از کامنتهای ما چیزی از دست تون در نره[/right]
[right]پی نوشت2: جناب کاربر مُرده شما لطف دارید[/right]
[right]پی نوشت3: جناب محمد بیگدلی. امکان ارسال پاسخ خصوصی رو برای همین گذاشتند دیگه. شما اگر حرفی دارید اونجا بنویسید. ما هم اگر جوابی داشتیم در خدمتیم.[/right]
[right]پی نوشت 4: جناب علی آقای عزیز شما به جای محروم کردن لطف کن و فعلا به تذکر اکتفا کن. انشالله خدا فرصت بده که بتونیم با همدیگه بهتر و بیشتر گفتگو کنیم[/right] ویرایش شده در توسط RezaKiani
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز بنده میخوام بصورت بی طرف موضوع رو بررسی کنم
در.جنگ تحمیلی زمانی که جنگ شهر ها شروع شد
ماهم شهرهای عراقی پس از اخطار بمباران میکردیم
اسراییل ب خون غیر نظامیان فلسططینی بی توجه هست
و در جنگ هاو ترور های مختلف بسیاری از غیر نظامیان رو هدف قرار داده
فکر میکنم نوعی مقابله ب مثل هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.