ALI

یک بالگرد در مرکز لندن سقوط کرد

Recommended Posts

اونايي كه ناراحتن فاتحه بفرستن براي روح اموات شريف انساندوست خادمان به بشريت انگليسي
  • Upvote 4
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rasoolmr' timestamp='1358368292' post='294295']
اونايي كه ناراحتن فاتحه بفرستن براي روح اموات شريف انساندوست خادمان به بشريت انگليسي
[/quote]
[quote name='rasoolmr' timestamp='1358368292' post='294295']
[/quote]
وضعیت من به خاطر این حرف نیش دار شما.
[img]http://s2.picofile.com/file/7623048381/imagesCAKIWOYN.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نمیخواهید به این سخنان نخ نما شده پایان بدبد واقعا دیگه بسه کل مطالب علمی سایتو این دیدگاههای مخالف داره به باد میده آدم خسته میشه تا میاد دو تا مطلب بخونه فوری همه چیزو سیاسی میکنید و به دشمنو دوست بودن یا حوادث سوریه یا خبرگذاریها ربط میدهید بابا عیسی به دین خود موسی به دین خود اینجا ما برای بحث نظامی گرد هم جمع شده ایم.

در ضمن علی آقا حداقل از شما انتظار اینچنین حرکتی نداشتیم!

با عرض پوزش از همه عزیزان
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هلیکوپتر مذکور متعلق به شرکت Air charter انگلستان بوده که تحت اجاره ی بلند مدت شرکت فیلم سازی Rotor Motion قرار داشته

خلبان این هلیکوپتر که طی حادثه کشته شده Peter barnes میباشد که از جمله خلبانان هلیکوپتر مجرب در زمینه ی فیلم برداری بوده و در جریان ساخت فیلم هایی چون Die Another Day و Saving Private Ryan شرکت داشته .

[url="http://news.sky.com/story/1038710/helicopter-crash-in-vauxhall-pilot-named"]http://news.sky.com/story/1038710/helicopter-crash-in-vauxhall-pilot-named[/url]
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nepton' timestamp='1358363492' post='294276']
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1358361620' post='294264']
خبر خوبی بود فقط کاش تلفاتشون بیشتر می شد.
[/quote]
نمیخوام توهین کنم ولی این ذهنیت شما شبیه سلفی هاست که هر کی مسلمان نباشه خونش حلاله. مرد مومن که ادعای ولایت مداری داری؛ مردن زن و بچه که شاید همین 2 کشته جزو انسانهای پاک روزگار باشن و شایدم نباشن؛ خوشحالی داره?مگر شما وجدان پاک انسانی نداری. بنده کوچک شما هستم و نصیحتم اینه که این حرفت رو ویرایش کنی.
[/quote]
نه اتفاقا من با غیر مسلمون هایی از جنس اهالی سوئد و سوئیس و فندلاند و نروژ و بلژیک و آمریکای لاتین و شرق آسیا و اینور و اونور دنیا که سرشون به کار خودشون بنده و کاری به کار ما و منطقه مون ندارن مشکلی ندارم و خونشون رو هم حلال نمی دونم. ولی با ضغیر و کبیر جهود و انگلوساکسون و کمی تا قسمتی فرانسوی شیوه رفتارم همینه تا زمانیکه آدم بشن و برگردن به مملکت خراب شده خودشونو کاری به کار باقی دنیا نداشته باشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1358371469' post='294325']
[/quote]
نمیخوام توهین کنم ولی این ذهنیت شما شبیه سلفی هاست که هر کی مسلمان نباشه خونش حلاله. مرد مومن که ادعای ولایت مداری داری؛ مردن زن و بچه که شاید همین 2 کشته جزو انسانهای پاک روزگار باشن و شایدم نباشن؛ خوشحالی داره?مگر شما وجدان پاک انسانی نداری. بنده کوچک شما هستم و نصیحتم اینه که این حرفت رو ویرایش کنی.
[/quote]
نه اتفاقا من با غیر مسلمون هایی از جنس اهالی سوئد و سوئیس و فندلاند و نروژ و بلژیک و آمریکای لاتین و شرق آسیا و اینور و اونور دنیا که سرشون به کار خودشون بنده و کاری به کار ما و منطقه مون ندارن مشکلی ندارم و خونشون رو هم حلال نمی دونم. ولی با ضغیر و کبیر جهود و انگلوساکسون و کمی تا قسمتی فرانسوی شیوه رفتارم همینه تا زمانیکه آدم بشن و برگردن به مملکت خراب شده خودشونو کاری به کار باقی دنیا نداشته باشن.
[/quote]
برادر جان که میدونم نیتت خیره.
الان تو حرفات خودت قضاوت کن؛ چی میبینی؟ فقط حرف از نژاد پرستیه(جهود و ...........). زن و بچه جهود و به قول شما انگلوساکسون، آدم نیستن.
اینجا بحث سر اینه که زن و بچه جهود و انگلوساکسون هم انسان هستند و بیگناه. چرا همه چیرو رو به هم ربط میدی. چون انگلیس به ما ظلم کرده(هیچ احدی منکر ظلم بیمانندش نیست)اگر مردمش بخار بشن دل ما خنک بشه خوبه!!!!!!!!!! خودتم میدونی برادر که حرفت شایسته نبود. انسان انسانه. بازم میگم که اون جملت رو ویرایش کن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nepton' timestamp='1358371939' post='294328']
[/quote]
[/quote]
[/quote]
الان تو حرفات خودت قضاوت کن؛ چی میبینی؟ فقط حرف از نژاد پرستیه(جهود و ...........). زن و بچه جهود و به قول شما انگلوساکسون، آدم نیستن.
اینجا بحث سر اینه که زن و بچه جهود و انگلوساکسون هم انسان هستند و بیگناه. چرا همه چیرو رو به هم ربط میدی. چون انگلیس به ما ظلم کرده(هیچ احدی منکر ظلم بیمانندش نیست)اگر مردمش بخار بشن دل ما خنک بشه خوبه!!!!!!!!!! خودتم میدونی برادر که حرفت شایسته نبود. انسان انسانه. بازم میگم که اون جملت رو ویرایش کن.
[/quote]
نه دیگه نشد باز اگر انگلیس مثل لیبی دوره کلونل بود جا داشت بگیم ما با دولتش مشکل داریم نه ملتش و از این مزخرفات ... ولی تو جایی که دولت چکیده ملت و سیاستش تبلور علایق و نظرات اونهاست دیگه نمیشه همچین تفاوتی قائل شد. همین چند روز پیش بود که تو تاپیک مالویناس سرکار خانم هلیا که صد البته نظرشون برای خودشون محترمه بخشی از افکار عمومی مردم بی گناه و زن و بچه انگلیس رو بروز دادن که نمی دونم مطالعه کردید یا نه ! مشکل این دو سه کشور مستکبر زورگو دقیقا از مردمشون و فرهنگ حاکم بر اونهاست.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1358372807' post='294330']
[quote name='nepton' timestamp='1358371939' post='294328']
[/quote]
[/quote]
[/quote]
[/quote]
نه دیگه نشد باز اگر انگلیس مثل لیبی دوره کلونل بود جا داشت بگیم ما با دولتش مشکل داریم نه ملتش و از این مزخرفات ... ولی تو جایی که دولت چکیده ملت و سیاستش تبلور علایق و نظرات اونهاست دیگه نمیشه همچین تفاوتی قائل شد. همین چند روز پیش بود که تو تاپیک مالویناس سرکار خانم هلیا که صد البته نظرشون برای خودشون محترمه بخشی از افکار عمومی مردم بی گناه و زن و بچه انگلیس رو بروز دادن که نمی دونم مطالعه کردید یا نه ! مشکل این دو سه کشور مستکبر زورگو دقیقا از مردمشون و فرهنگ حاکم بر اونهاست.
[/quote]

دقیقا درست می فرمایید از محدود دفعاتی که باهات به تفاهم می رسم در یک نظر . همانطور که گفتی : دولت چکیده ملت و سیاستش تبلور علایق و نظرات اونهاست دیگه نمیشه همچین تفاوتی قائل شد. و در مورد خانم هلیا هم فرمایشتان تایید می شود . کلا ما نه با مردم انگلیس نه امریکا و نه اسرائیل و این کافران هیچ گونه دوستی نداریم . همین مردم جان ما کوچکترین ارزشی برایشان ندارد فقط می سنجند ببینند این کشتن ما به نفعشان هست و بر روی زندگی و رفاهشان تاثیری می گذارد یا نه . مطمئن باش همین مردم اگر خدای ناکرده جنگی رخ بده و تعداد زیادی از مردم بیگناه ایران کشته شوند (به غیر از تعدادی اندک . که ان ها هم یا مهاجر خواهند بود یا دورگه و کمتر انگلیسی خواهیم دید در بینشان)نه تنها گریه نمی کنند بلکه به تحسین ارتششان هم می پردازند
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس فرق ما با اونا در چیه؟ به قول دوستان اونا نمیفهمن ولی ما چی؟ یعنی اگر از مردم اونا کشته بشه باید شاد باشیم!!!
استاد سعدی یه حکایت خیلی جالبی داره که خیلی به این قضیه میخوره.
یه روز سعدی یکی رو میبینه که میخواد یه عقرب رو از توی رودخونه نجات بده؛ که اون عقرب میخواد مدام اون رو نیش بزنه و سعدی ازش میپرسه که برای چی میخوای کمکش کنی و اون شخص میگه: اون طبیعتش اینه و ذاتش اینه. دیگه اینم مثالی برای کسانی که فکر میکنن مردم اونطرف مثل همین عقرب هستن. در ضمن مردمی که برای جان حیوانات ارزش قائل هستن فک نکنم از مردن مردم کشورای دیگه شاد بشن.(این قسمت احساس میکنم تاثیر رسانه های داخلی و خارجیه)
در هر حال هر جور عشقتان است فکر کنید. ولی برای خداوند چه زن و بچه در هر کجا باشه برابره. این یادتون باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.