DeathStalker

مدل سازی قاهر 313 - آیا به آن خوبی که فکر میکنیم است؟!

امتیاز دادن به این موضوع:

398 ارسال ها در این موضوع

ارسال شده در · مخفی شده توسط 7mmt، 5 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است · گزارش پست

جناب irartesh شما تاحالا چیزی از پایگاه های صحرای ایران شنیده اید وگرنه این جنگنده های اف4 واف5 باهم فکر میکنین چقدر میتونن در برابر ناتو وامریکا مقاومت کنن من نمیتونم به بچه های سایت واقعیات نهاجا رو بگم ولی بدونید نهاجا اگر بزرگتر و قدرتمند تر از نداجا نباشه کمتر نیست

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

با حرف شما موافق نیستم.چون شرط لازم برای بحث هر موردی در این سایت،حداقل سخن فرماندهان عالی رتبه،تصاویر و کلیپ هاست.نه شنیده ها(اگر به شنیدن باشد که باید سلاح ضد هارپ ایران رو باور میکردیم.در صورتی که خود هارپش معلوم نیست که چیه!)

پ.ن:من از بودن یا نبودن حرف نمیزنم.از اثبات بودن حرف میزنم!
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

من از روی شنیده هام حرفی نزدم از روی چیز هایی که دیدم حرف میزنم

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

با حرف شما موافق نیستم.چون شرط لازم برای بحث هر موردی در این سایت،حداقل سخن فرماندهان عالی رتبه،تصاویر و کلیپ هاست.نه شنیده ها(اگر به شنیدن باشد که باید سلاح ضد هارپ ایران رو باور میکردیم.در صورتی که خود هارپش معلوم نیست که چیه!)

پ.ن:من از بودن یا نبودن حرف نمیزنم.از اثبات بودن حرف میزنم!

دوستانی که امضا ندارند می تونن انتخاب کنن 

یا

من از بودن یا نبودن حرف نمیزنم.از اثبات بودن حرف میزنم

این آخری عجب جمله ایه

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط 7mmt، 5 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است · گزارش پست

جناب irartesh شما تاحالا چیزی از پایگاه های صحرای ایران شنیده اید وگرنه این جنگنده های اف4 واف5 باهم فکر میکنین چقدر میتونن در برابر ناتو وامریکا مقاومت کنن من نمیتونم به بچه های سایت واقعیات نهاجا رو بگم ولی بدونید نهاجا اگر بزرگتر و قدرتمند تر از نداجا نباشه کمتر نیست

پایگاه های صحرا از بزرگترین پایگاه های نظامی ایران هستند

سلام

البه این پایگاههای صحرای ایران یا باید زیر زمینی باشند و یا این که ما به گوگل ارث ( مثل بعضی ها ) پول داده باشیم تا سانسورشون کنه ، چون تو صحراهای ایران چنین پایگاههایی که احیانا باید باند فرود هم داشته باشند دیده نمی شوند ؟!

ویرایش شده در توسط oldmagina
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

به نظرم نباید عرض هواپیما در محل اگزوز کم میشد و باید همان عرض قبلی حفظ می کرد و 2 متر بعد از باله های دم اگزوز ادامه داشت در نتیجه اگزوز بزرگتر وخنکتر بود اندازه اگزوز به همون اندازه فاصله بین دو سکان عمودی حفظ میشد نه این که جمع بشه اثر حرارتی توی دریا خیلی مهمه  هر چقدر رادارگریز باشه اثر حرارتیش توی سطح سرد دریا معلوم میشه  طرح  هواپیما عالیه اما اگزوزش کوچک و داغه امیدوارم بزرگترش کنن 

این مساله در طرح نهایی قابل رفع هست، طرح های نهایی همیشه نسبت به طرح اولیه تغییر می کنن.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

پایگاه های صحرا از بزرگترین پایگاه های نظامی ایران هستند

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

این مساله در طرح نهایی قابل رفع هست، طرح های نهایی همیشه نسبت به طرح اولیه تغییر می کنن.

جمله شما هم قصار هستش   طرح های نهایی همیشه نسبت به طرح اولیه تغییر می کنن 

امیدوارم دوستان از شوخی من ناراحت نشده باشند  شما درست می فرمایید اگزوز کلا سازه جدایی داره و قابل تغییر هستش بدون تغییر سازه اصلی

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط 7mmt، 5 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است · گزارش پست

این هواپیما با این طراحی اگه فقط تو خط مستقیم پروازکنه  یعنی بقیه باید بیان از ما یاد بگیرن امیدوارم در مدلهای آینده بردار رانش هم داشته باشه و سکان های روی دم بردارن این یه طراحی جدیده کار می بره تا بهتر بشه ساختن موتور کار سختی نیست اصل طراحی بدنه است

حرف شما کاملا صحیحه تا بحال دقت کردین واسه همین نمایش ساده که در واقع میشه بهش گفت (( حد غایت پروتکل پنهانکاری ایران )) یا به اختصار (حغپا) چقد زحمت کشیدن! حقیقتا همین طراحی بدنه واسه کشوری که بهترین توان آیرو دینامیکیش اف 4 و اف 5 پیشرفت خوبیه واسه اونا بهتره ده سال صبر کنیم جالبه با وجود اون خروجی داغون ولی همونم تقریبا پنهانکاره! اصولش جالبه ولی راه نمیره چه برسه به پرواز.

ویرایش شده در توسط Moghaddam
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

واقعیت اینه که قاهر پرواز کرده.

ویرایش شده در توسط sargnt
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

لطفا مدرک ارائه کنید یک. دو اصلا پرواز کرده باشه از کجا معلوم اونی پرواز کرده ظاهرش با این فرق نکنه. این نمونه غیر ممکنه پرواز کنه. شما معنی اینو میفهمی؟ چه مهندسین خارج کشور چه مهندسین داخل کشور و حتی نیروی هوایی اینو تایید میکنن شما برو از هر کی میخوای بپرس. مگه اینکه موتورش غیر هوازی باشه که بحثش فرق میکنه.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

خیلی ساده مدرکی ندارم ارائه کنم شما مختار هستید حرف من قبول یا رد کنید برای شما همین کافی که هواپیما از قاهر عجیب تر هم پرواز کردن 

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوست گل من شما میدونید که برای احتراق کامل نیاز به نسبت مشخصی از اکسیژن هست که اگه تامین نشه احتراق یا صورت نمی گیره یا ناقص میسوزه مثل داستان تشکیل کربن مونو اکسید. برای حرکت هواپیما سوخت باید کامل بسوزه این ورودی های کوچک توان تامین اکسیژن لازم برای هواپیمای نسل سه رو نداره چه برسه به نسل پنج که اونا مدعین. میدونی مشکل اینه که تحت تاثیر تبلیغات آدم بعضی چیزا رو میپذیره. مثلا در اینکه تو جنگ بچه ها ایمان داشتند/خدایی بودن/حضرت زهرا کرامت نشون داده شکی نیست ولی نگاه کن هر عملیاتی بردیم یه سرش ایمان بود سر دیگه طراحی درست اگه چیزی رو درست طراحی و اجرا نکنی هر قدر هم ایمان داشته باشی نمیتونی کارت رو پیش ببری. فلسفه این اشتباه قاهر رو نمی دونم ولی به هر حال به دلیل اول بالا نمیتونه پرواز کنه. ضمنا آدمایی که ایمان دارن اشتباه  طراحی نمیکنن

ویرایش شده در توسط Moghaddam
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوست گلم من شما مختار هستید حرف من رو قبول یا رد کنید توضیح بیشتر در این بار مخالف قوانین سایت هست و من خودم نمی خوام ادامه بدم شما دلایل خودتون رو دارید ولی من می گم قاهر پرواز کرده خسارت دیدن بدنه یک پرنده بروی زمین دلیل بر عدم امکان پروازش ویا مدل بودن اون نیست اون شکل خاص ورودی هوا دلیل داره کوچکی ورودی هوا رو  حتما محاسبه کردن وقتی این همه وقت صرف ساخت این بدنه و طراحی اش کردن

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوست عزیز من که گفتم اونی که نشون دادن فقط طرح مفهومی قاهر هست همین

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم