IRINavy

گالری تصاویر قدیمی تکاوران دریایی ارتش

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

آقا اين تاپيك رو من الان كشف كردم و حقيقتا كشف بهترين و برازنده ترين چيزي هست كه ميشه براش به كار برد. عكسا خيلي ناب بودن و ميتونم شرط ببندم عمرا تو هيچ نمايشگاه دفاع مقدس و موزه جنگي نميشد پيداشون كرد. يه دنيا نكته تو عكسا هست كه اگه بخوام بگم حوصله سر بر ميشه.

ولي با اين خيلي حال كردم:

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10259/62.jpg"]http://gallery.milit...cs/10259/62.jpg[/url]

يارو تو ميدون جنگ با پيرهن نظامي شلوار جين كابويي پاش كرده :mrgreen:

يه عكس هم كه الان گمش كردم مال يه بنده خدايي بود كه كپي فردين خدابيامرز بود. كلا تيپ اين بندگان خدا منو ياد سربازاي آمريكايي تو جنگ ويتنام ميندازه.

براي اين عزيزاني كه عكساشون رو ديدم اگر الان تو اين دنيا و ميون ما هستن آرزوي موفقيت و سربلندي تو زندگيشون ميكنم و اگر هم به فيض شهادت رسيدن به حالشون قبطه ميخورم.
براي شادي روح عزيزاني كه از بين اين عكس ها شهيد شدن

[size=6]رَحِم الله مَن قَراَ الفاتحةَ مَعَ اخلاص و صلوات علي محمد و آل محمد[/size]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط IRINavy، 16 تیر 1393 - ?? ???!!!
مخفی شده توسط IRINavy، 16 تیر 1393 - ?? ???!!!
داداش جاش نیست بپرسم ولی چه کنم گرفتار عشق تکاوری شدم
من فوق دیپلمم و27 سالمه میتونم استخدامی ارتش شرکت کنم
با فوق دیپلم میشه وارد دانشگاه افسری شدم
تست امادگی جسمانی چجوری
مثلا چند متر را در چند دقیقه باید بدوی تا قبول بشی
یا دراز نشست وشنا چندتا باید بری و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote]
[/quote]

کاردانی + خدمت میشه حداکثر 24 سالگی میشه نهایت سنی که میشه استخدام شد توی ارتش! :) (فک کنم البته...)
به هر صورت، اردیبهشت، استخدامی کاردانی ها میاد که منم ثبت نام میکنم... شما هم برو بپرس!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='senaps' timestamp='1365959228' post='306907']
[quote]
[/quote]

کاردانی + خدمت میشه حداکثر 24 سالگی میشه نهایت سنی که میشه استخدام شد توی ارتش! :) (فک کنم البته...)
به هر صورت، اردیبهشت، استخدامی کاردانی ها میاد که منم ثبت نام میکنم... شما هم برو بپرس!
[/quote]
مطمئنی؟
شرایطش میدونی چیه؟
اگه خبری شد حتما بهم پیغام بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[center][b][color=#008000]هوالقادر[/color][/b][/center]

خب، یه یادی از این تاپیک بکنیم! [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/daydreaming - New!.gif[/img]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10259/66.jpg[/img][/center]

[center] icon_arrowd icon_arrowd icon_arrowd[/center]

[center][b][color=#696969]نیویورک تایمز - 5 اکتبر 1980 - 13 مهر 1359[/color][/b][/center]
[center][b][color=#696969]ترجمه شده در "جنگ ایران و عراق از نگاه مطبوعات جهان" - جلد 2[/color][/b][/center]

** "[b]عراقی ها می گویند که خرمشهر پر از تک تیراندازان ایرانی است.[/b] حمله امروز به مقر فرماندهی کل نشان داد که ایران خودروهای زرهی سنگین و تانکهای پیشرفته تری وارد صحنه نبرد کرده است.
یک سرهنگ دوم عراقی توضیح داد که تانکهای ایرانی از پایگاه دریایی خسرو آباد در جنوب آبادان آمده اند. این امر نشان می دهد که خطوط تدارکاتی ایران برای خرمشهر همچنان باز و در حال کار است."

** "یک سرباز عراقی در جواب سوالی مربوط به شجاعت ایرانی ها گفت: «[b]پاسداران انقلاب و سربازان ایرانی دیوانه هستند. آن ها تا دم مرگ می جنگند![/b]»"

** "خبرنگاران غربی در بصره: عراقی ها طی دو روز جنگ در خرمشهر متحمل خسارات فراوانی شدند. مقام های بیمارستانی گفتند:«[b]حداقل 150 مجروح عراقی از جبهه خرمشهر منتقل شده اند که بسیاری از آنها مورد اصابت تک تیراندازان قرار گرفته یا بر اثر اصابت آر پی جی به تانکهایشان سوخته اند.[/b]»"
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.