copout

وقتی از شانزده عضو گروه کماندویی فقط یک نفر سالم بر می گردد!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='death' timestamp='1362917663' post='303570']
[quote]حزب الله نيازي به شروع جنگ ندارد و عملياتي که با نام وعده صادق انجام داد به جهت تبادل اسراي لبناني و نظاميان اسرائيلي بود .[/quote]
میگن تو پرت سعید میخواستن 20 نفر رو اعدام کنن 70 نفر تو اعتراض به این قضیه کشته شدند این حرف شما هم مصداق همون داستانه !
[quote]قط مناطق شيعه نشين لبنان هدف حملات اسرائيلي ها قرار گرفتند [/quote]
این جمله شما هم تناقض داره
[quote]سئوليت بازسازي نه تنها مناطق شيعه نشين بلکه مناطق سني نشين و مسيحي نشين لبنان بود[/quote]
درمورد جمله پایینی شما هم این بارها فقط در یک روز اتفاق افتاد و گنبد اهنین هم در تل اویو نبود بعد از اینکه گنبد اهنین وارد تل اویو شد ...
[quote]در جنگ 8 روزه هم علي رغم حضور گنبد آهنين باز موشکهاي فلسطينيان به تل آويو رسيد[/quote]
تا اونجا که ما میدونیم ایران تکنولوژی ساخت موشک داد نه خود موشک رو در ضمن تسلیح حماس به نظر من اشتباه مطلق هست چون هزینه سیاسی و اقتصادی این کار با ما هست سود جنگ رو ترکیه مصر میبرن این کار افتخاری نداره
[quote]راي اولين بار همه با صداي بلند اعلام کردند در غزه از فشنگ تا موشک همه چيز ايراني است .[/quote]
.
[quote]در خصوص موفقيت گنبد آهنين هم آمار و ارقام متفاوت است[/quote]
جدا ؟؟
[quote]برای اولین بار بعد از بیست سال، مردم تلاویو عین سگ فرار کردن از تو خیابونا و چپیدن تو پناهگاه‌ها[/quote]
ای کاش در باریکه غزه هم پناهگاه وجود داشت
[quote]و اینکه حتی غذا هم به سختی واردش میشد، بعد از ۸ حمله به پایگاه های مختلف و انبار هاش، در ۸ روز، ۱۳۰۰ راکت زد تو اسرائیل..[/quote]
به خدا اینکه وقتی نمیتونی شکم مردمت رو سیر کنی بری کلی موشک بسازی افتخاری نداره در مورد اون 1300 موشک چندتاشون به مناطق مسکونی خورد ؟ گنبد اهنین به هیچ عنوان موشک هایی که به بیابون و دریا یا مناطق غیر مسکونی میخوره رو رهگیری نمیکنه !
[quote]من یه لینک از اسرائیلی ها گذاشته بودم که پتیشن زده بودن با امضای ۷۰۰۰ نفر و خورده‌ای در روز اولش!!!! که عمو باراک اوباما به دادمون برس....!!![/quote]
خوب الان اشکال این کار چیه مظلوم نمایی میکنن تا حمایت بیشتری جذب کنن هزینه های جنگ رو بزارن رو دوش امریکا
[quote]
قتي انبار موشك هاي تاميرشان بعد از هشت روز ته كشيد مجبور شدند آتش بس را با تمامي شرايط حماس بپذيرند
[/quote]
دوست عزیز من این رو اولین بار میشنوم منبع رو میشه لطف کنید
[quote]حالا شما هزينه اي كه حماس متحمل شد را با هزينه اي كه اسرائيل صرف گنبد آهنين و بمباران زن و بچه هاي غره كرد و نتايجي كه بعد از اتش بس حاصل شد را باهم مقايسه كنيد بعد اينطوري ميشه گفت كه كداميك پيروزتر بوده[/quote]
اسراییل یک کشور با توان نظامی و اقتصادی بالا نسبت به جمعیتش هست در مقابل حماس یه گروه شبهه نظامی هست که به تنهایی قسمت تحت اشغال خودش رو نمیتونه سیر کنه و شدیدا محتاج واردات کالا هست میزان هزینه ای ک 2 طرف متقبل میشن رو نمیشه معیار بررسی قرار داد چون اسراییل به سرعت خودش رو بازسازی میکنه اما حماس حالا حالا باید کاسه گداییش رو بین اعراب بگردونه

در مورد شلیک از مناطق مسکونی
[url="http://www.javanonline.ir/vdcbazba9rhb98p.uiur.html"]http://www.javanonli...hb98p.uiur.html[/url]
[url="http://www.barackobama.ir/en/news/10090/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%AD%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA"]http://www.barackoba...ی-و-پاسخ-مقاومت[/url]
مشتی از خروار
[/quote]
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
يک بار ديگر جمله زير را کامل بخوانيد :ضمنا لبنان ويران نشد بلکه فقط مناطق شيعه نشين لبنان هدف حملات اسرائيلي ها قرار گرفتند و آن هم به دليل ايجاد شکاف در جامعه لبنان بود . تنها جرم شهيد شاطري که چندي پيش در لبنان به شهادت رسيد هم مسئوليت بازسازي نه تنها مناطق شيعه نشين بلکه مناطق سني نشين و مسيحي نشين لبنان بود به طوري که لبنانيها به او لقب رئيس جمهور واقعي لبنان را داده بودند . لازم به ذکر است لبنان سالها درگير جنگ داخلي و تجاوز رژيم اشغالگر قدس بوده و خرابيهاي زيادي در همه مناطق آن ديده مي شود .همانطور که عرض شد لبنان سالها درگير جنگ داخلي و تجاوز خارجي بوده و آثار اين درگيري ها در تمام لبنان ديده مي شد . علي رغم اينکه فقط مناطق شيع نشين لبنان در جنگ ۳۳ روزه هدف قرار گرفت اگر ايران تنها بازسازي مناطق شيعه نشين را انجام مي داد متهم به حمايت صرف از تشيع و تلاش براي به قدرت رساندن شيعه ها در برابر ساير مذاهب مي شد و شهيد شاطري به خوبي متوجه اين نکته شد و بنابراين اولين بازسازي خود را از کليساهاي مسيحيان و مساجد اهل سنت آغاز کرد و با اين کار علاوه بر اينکه نقشه فتنه مذهبي طراحي شده در لبنان را خنثي کرد اعتبار حزب الله و جمهوري اسلامي ايران را نزد ساير مذاهب لبنان بالاتر برد . ضمن آنکه فعاليت ايشان فقط بازسازي نبود و زير ساختهاي عمراني لازم براي بازسازي ها را نيز در لبنان ايجاد کرد . همه اين کارها در حالي انجامن شد که بودجه در اختيار ايشان به يک ميليارد دلار هم نمي رسيد در حالي که فقط ۱۵ ميليارد دلار از طرف ۳ کشور عربي در اختيار دولت لبنان پس از جنگ 33 روزه قرار گرفته بودجنگ 33 روزه از مدتها پيش از آن توسط رژيم صهيونيستي در قالب طرح خاورميانه بزرگ (جديد) برنامه ريزي شده بود و عمليات وعد صادق تنها زمان آن راچند ماه جلوتر انداخت و انجام شدن يا نشدن اين عمليات تاثيري در حمله اين رژيم به حزب الله نداشت و اين مورد را مقام معظم رهبري همان روزهاي اول جنگ به سيد حسن نصرالله اعلام کردند رژيم صهيونيستي پس از ده روز بمباران و حملات متقابل حزب الله آماده آتش بس شده بود و اين آمريکا بود که بر خلاف هميشه آنها را وادار به ادامه جنگ و حجوم زميني مي کرد و علت آن نرسيدن به اهداف مورد نظر در برنامه ريزي آنها بود ویرایش شده در توسط zed

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين كارخانه اگر كلي زور بزند نمي تواند روزي بيشتر از 12 موشك تامير بسازد.[/quote]

لطفا لينك مستقيم سايت يا سايت هايي كه همين جمله شما رو ذكر كردن و سخن شما با استناد به اونهاست ،براي ما بذاريد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در تصویر اول که گذاشتید مناطق مسکونی مورد نظر در اصل مناطق مرزی خالی از سکنه هستند دوست عزیز (حالا تفاوت نو پردازی و رنگ پشت زمینه بماند)
تصویر دوم هم اصلا مشخص نیست موکش از کجا شلیک شده است این ها برای کشتن زن و بچه ها دلیل نمیشود برای استفاده از بمب فرسفری هم دلیل نمیشد لطفا دلایل محکم تری بیابید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='davoud' timestamp='1362995596' post='303661']
[quote]اين كارخانه اگر كلي زور بزند نمي تواند روزي بيشتر از 12 موشك تامير بسازد.[/quote]

لطفا لينك مستقيم سايت يا سايت هايي كه همين جمله شما رو ذكر كردن و سخن شما با استناد به اونهاست ،براي ما بذاريد.
[/quote]
دوست عزيز خيلي ببخشيد ولي فكر نمي كنيد توقعتان كمي بالاست؟ بنده كه بيكار نيستم بگردم ببينم در كدام مطلبي كه خوانده بودم به اين عدد اشاره شده!!
بنده هم بر صحت اين عدد اصرار نمي كنم ولي همونطور كه گفتم منبع خود صهيونيست ها هستند.

در مورد شليك راكت از مناطق مسكوني حماس چاره ديگري هم دارد؟ در باريكه بسيار كوچكي كه بيش از 90% آن را مناطق مسكوني تشكيل مي دهد، شليك راكت از مناطق غير مسكوني ديوانگي محض است! اين فقط توجيه صهيونيست ها براي كشتار مردم غير نظامي است. اگر اسرائيل راست مي گويد چرا با توپ ناوچه هايش بي هدف مناطق مسكوني را به گلوله مي بندد؟ چرا از بمب فسفري استفاده مي كند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1362935684' post='303596']
[quote name='death' timestamp='1362918818' post='303575']
[quote]
_در مورد تسلیح حماس در اصل حماس و حزب الله شمشیر ایران روی گردن اسرائیل است با تسلیح این نیرو ها ایران میتونه از حمله اسرائیل به خودش جلوگیری کنه. چطور؟ همونطور که میدونید حزب الله و حماس پس از حمله اسرائیل به ایران شروع به موشک باران شهرک های اسرائیلی میکنند(حرف های خالد مشعل مشتی یاوه بیش نیست) تا اسرائیل نتونه اونها رو از بین ببره به ایران حمله نمیکنه این سودش برای ایران اما سودش برای قطر و ترکیه رو من درک نمیکنم میشه بیشتر توضیح بدید
[/quote]
حزب الله شاید حماس هرگز
حماس از بشار حمایت نمیکنه برای صدام عزاداری میکنه از ایران درست درمون تشکر نمیکنه حماس ماله اخوانه نه ما
[/quote]
این که تنها چند اختلاف نظر ساده است و به حمایت حماس از ما و حمایت ما از حماس لطمه ای نمیزنه اگر ایران احتمال میداد حماس هم منحرف میشه از گروه های مبارز فلسطینی دیگر حمایت میکرد در ضمن حماس همیشه با اسرائیل در حال جنگ است حالا موقع نابودی اسرائیل هم به جای روزی 10 تا موشک روزی 100 تا میزنه براش فرقی نمیکنه
[/quote]
فکر کنم بشار هم همین طرز فکر رو داشت و فکر میکرد کمی اختلاف جزیی داره حماس ماله اخوان نه ماله ما امیدوارم هیچ وقت جنگی در نگیره تا ثابت شدن حرف من رو ببینید اختلافات ما با حماس جزیی نیستن ریشه ای هستن

[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]در تصویر اول که گذاشتید مناطق مسکونی مورد نظر در اصل مناطق مرزی خالی از سکنه هستند دوست عزیز (حالا تفاوت نو پردازی و رنگ پشت زمینه بماند)[/background][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]تصویر دوم هم اصلا مشخص نیست موکش از کجا شلیک شده است این ها برای کشتن زن و بچه ها دلیل نمیشود برای استفاده از بمب فرسفری هم دلیل نمیشد لطفا دلایل محکم تری بیابید[/background][/font][/color][/right]
[/quote]
من هیچ وقت نگفتم اسراییلی ها طرف خوب داستان و یا بیگناه هستن که بخوام برای کشتن غیر نظامی ها توسطشون دلیل بیارم من صرفا در جواب شما که گفتید از مناطق مسکونی شلیک نمیکنن لینک دادم گو اینکه سابقه حماس در استفاده از سپر انسانی از این حرف ها بیشتره !!
[quote]دوست عزيز خيلي ببخشيد ولي فكر نمي كنيد توقعتان كمي بالاست؟ بنده كه بيكار نيستم بگردم ببينم در كدام مطلبي كه خوانده بودم به اين عدد اشاره شده!![/quote]
دوست عزیز پس اچازه بدید من هم حرف شما رو نپذیرم !

واقعا برام جالبه ددر جنگی که خود اعراب بهش میگن کشتار غزه شما اعتقاد دارید اسراییل شکست نخورده !! البته صدام هم اعتقاد داشت در جنگ اول خلیج فارس امریکا رو شکست داده یا یک مصری که باهاش بحث میکردم میگفت اسرائیل ازشون شکست خورده اما از بچه های میلیتاری که سطح سوادشون کم هم نیست انتظار بیشتری میره
در مورد جنگ 8 روزه هم ویکی اینو میگه

[color=#000000][font=Tahoma, 'DejaVu Sans', sans-serif]اسرائیل ۶ شرط برای برقراری آتش‌بس داشت.[/font][/color][list]
[*]برای یک دوره ۱۵ ساله خشونتی روی ندهد.

[*]هیچ سلاحی به غزه قاچاق یا منتقل نشود.

[*]تمام حملات راکتی و حمله به سربازان اسرائیلی پایان یابد.

[*]اسرائیل حق حمله به تروریست‌ها درصورت وقوع حمله یا احتمال بالقوه آن را دارد.

[*]گذرگاه‌های اسرائیل-غزه بسته باقی خواهندماند.

[*]سیاستمداران مصری باید تمام شرایط بالا را تضمین نمایند.
[/list]
[color=#000000][font=Tahoma, 'DejaVu Sans', sans-serif]حماس درعوض برای برقراری آتش‌بس، خواستار توقف حملات اسرائیل به نوار غزه و خاتمۀ محاصره اقتصادی آن گردید. به‌علاوه [url="http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE%D8%A7%D9%84%D8%AF_%D9%85%D8%B4%D8%B9%D9%84"]خالد مشعل[/url] رهبر حماس خواستار "تضمین‌های بین‌المللی" برای برداشتن (لغو) محاصره اقتصادی شد.[/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, 'DejaVu Sans', sans-serif]به نظر شما الان کی پیروز این درگیری بوده [/font][/color] ویرایش شده در توسط death
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم جوابتون رو دادم گفتم اگر ایران یک درصد هم احتمال میداد که حماس به انحراف کشیده میشه از گروه های دیگر حمایت میکرد حماس هم فعلا هیچ سابقه ای از استفاده از سپر انسانی ندارد به جز ادعا های واهی اسرائیل برای کشتن مردم چند بار بگم؟لطفا تا آخر مطالب رو بخونید در مورد پیروزی و شکست هم که مطلبی نشوته بودم که مثل این که باید دوباره تکرار کنم هدف اسرائیل از حمله به غزه چه بود؟ نابودی حماس و نابود کردن تمام انبار های موشک (لازم به ذکر است پس از جنگ 22 روزه هم اسرائیلی ها میگفتند تمام انبار های حماس از بین رفته است اما همونطور که میدونید در آماری که ویکی خالیبندیا گذاشته شلیک موشک همچنان ادامه داشته اینم مثل همون )هدف حماس از جنگ چه بود؟دفاع از غزه و جلوگیری از اشغال و از بین رفتن گروه های مقاومت کدام یک به اهدافشان رسیدند؟همین که حماس پس از 8 روز تونست با گنجاندن خواسته هاش آتش بس کنه این یعنی شکست اسرائیل نمیدونم چه اصراری دارید بگید اسرائیل پیروز شده؟ ویرایش شده در توسط reza2250
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=Tahoma, 'DejaVu Sans', sans-serif]به نظر شما الان کی پیروز این درگیری بوده [/font][/color][/quote]

هيچ كس!! الان امتيازاتي كه اسرائيل بعد از آتش بس گرفت در مقابل هزينه هايي متحمل شد چه قدر ارزش داشت؟ در مورد حماس چه طور؟ كداميك از از طرفين به خواسته اصلي خود رسيدند؟ :thinking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزيز خيلي ببخشيد ولي فكر نمي كنيد توقعتان كمي بالاست؟ بنده كه بيكار نيستم بگردم ببينم در كدام مطلبي كه خوانده بودم به اين عدد اشاره شده!!
بنده هم بر صحت اين عدد اصرار نمي كنم ولي همونطور كه گفتم منبع خود صهيونيست ها هستند.[/quote]

دوست عزيز باور كنيد توقع من بالا نيست بلكه دقيقا مبتني بر اصول اوليه و جدايي ناپذير يك تحقيق علمي هست يعني هرگز و هرگز نبايد چيزي رو بدون سند و مدرك و منبع عنوان كرد اونم توي يه بحث كارشناسي و سايتي مثل ميليتاري كه ظاهرا مثل آب خوردن ملت هر چيزي كه تو تاپيك ها ميخونن باور ميكنن.

خود من هيچ وقت حرفي نميزنم كه بعدا نتونم ثابتش كنم.

در مورد بيكار يا باكار بودن شما هم هيچ نظري نميتونم بدم ولي ميتونستيد خيلي راحت بگيد سرچ كردم ولي پيداش نكردم . قضاوت در موردش هم ميمونه با اعضا كه با خودشون فكر كنن ما هم نگرديم چون كه نيست يا چيزاي ديگه :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='davoud' timestamp='1363073848' post='303775']
[quote]دوست عزيز خيلي ببخشيد ولي فكر نمي كنيد توقعتان كمي بالاست؟ بنده كه بيكار نيستم بگردم ببينم در كدام مطلبي كه خوانده بودم به اين عدد اشاره شده!!
بنده هم بر صحت اين عدد اصرار نمي كنم ولي همونطور كه گفتم منبع خود صهيونيست ها هستند.[/quote]

دوست عزيز باور كنيد توقع من بالا نيست بلكه دقيقا مبتني بر اصول اوليه و جدايي ناپذير يك تحقيق علمي هست يعني هرگز و هرگز نبايد چيزي رو بدون سند و مدرك و منبع عنوان كرد اونم توي يه بحث كارشناسي و سايتي مثل ميليتاري كه ظاهرا مثل آب خوردن ملت هر چيزي كه تو تاپيك ها ميخونن باور ميكنن.

خود من هيچ وقت حرفي نميزنم كه بعدا نتونم ثابتش كنم.

در مورد بيكار يا باكار بودن شما هم هيچ نظري نميتونم بدم ولي ميتونستيد خيلي راحت بگيد سرچ كردم ولي پيداش نكردم . قضاوت در موردش هم ميمونه با اعضا كه با خودشون فكر كنن ما هم نگرديم چون كه نيست يا چيزاي ديگه :winking:
[/quote]

دوست عزيز بنده كه نمي تونم براي سطر، سطر نوشته هام لينك قرار بدم! اصراري هم ندارم كه شما حرف من را قبول كنيد. اگر كنجكاو هستيد خودتون مي تونيد دربارش تحقيق كنيد. د

در ضمن به كدام منبع اينترنتي مي توان اعتماد كرد؟ كدام يك نگاه بي طرفانه به قضايا دارند؟ لابد ويكيپديا!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چشم تحقيق هم ميكنم. اصلا قبول كردن من به جهنم. ان شا الله كه بقيه كاربران سايت فرمايش شما رو چشم بسته و زبان بسته 100 درصد قبول كنن.

به هيچ منبعي تو اينترنت هم نميشه اعتماد كرد. اصلا اينترنت بزرگترين عامل دروغ پراكني در تاريخ بشريت است واصلي ترين و تنها عامل اشاعه حرف هاي صد من يه غاز . هيچ كدوم از منابع هم بي طرف نيستن و اجير شده دست يه ديدگاه و تفكر خاص هستن. ويكي هم كه رسما تو روحش....

شما فقط يه لطف كوچولو كن همون منبع صهيونيست هاي فلان فلان شده رو كه توصيفات بالا رو در موردش ذكر كردم ، و اين فرمايش شما رو منعكس كرده رو تو پيغام خصوصي برام بذار.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان به قول دوستان شاهكار گنبد آهنين را قبول كنيم كه 90% تارگت ها را زده يا اينكه گنبد پوشالي كه فقط 5% موفق بوده؟؟ كداميكي؟ بنده از اين جهت عرض مي كنم كه نمي شه به منابع اينترنتي اطمينان كرد. بنده دليل برخورد احساسي شما را نمي فهمم. اگر از لحن بنده ناراحت هستيد بنده از شما پوزش مي طلبم.

شما اگر خودتون در پست قبلي من دوباره دقت كنيد متوجه خواهيد شد عددي كه در مورد موشك هاي تامير توليد شده در روز ذكر كردم معقول به نظر مي رسد حالا ممكن است عدد واقعي اندكي اختلاف داشته باشد ولي تغييري در اصل قضيه ايجاد نمي شود. اگر اطلاعات بيشتري پيدا كردم مطمئن باشيد دريغ نمي كنم.

ويرايش: اين لينك را قبلا در گوشي ذخيره كرده بودم، اطلاعات جالبي دارد.

[url="https://www.strategypage.com/htmw/htlog/articles/20121124.aspx"]https://www.strategypage.com/htmw/htlog/articles/20121124.aspx[/url] ویرایش شده در توسط amirattari

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش ميكنم دوست عزيز. من از شما معذرت خواهي ميكنم. از منبعي هم كه گذاشتين استفاده كردم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1362918818' post='303575']
[color=#000000][font=Tahoma, 'DejaVu Sans', sans-serif]به نظر شما الان کی پیروز این درگیری بوده [/font][/color]
[/quote]
مسلما حماس به دلایلی که ذکر کردم اما من سوالی از شما دارم محاصره اقتصادی یعنی چی؟یعنی جلوگیری برقراری روابط اقتصادی کشوری با کشور های دیگه خب رابطه اقتصادی غزه با بیرون چطور بر قرار میشه؟از طریق گذر گاه ها پس خواست حماس برای باز کردن محاصره اقتصادی =باز کردن گذر گاه ها به نظرتون بین این چند بندی که گفتید تناقض نیست؟؟
این اسرائیل پیروز( از نظر شما)مگر تمام انبار های تسلیحات حماس را از بین نبرده بود؟مگر حماس را تضعیف نکرده بود؟پس چه نیازی به مذاکره با گروه تروریست حماس(از نظر ویکیخالیبندیا) و شرط گفتن و شرط شنیدن داشت؟به راحتی میتونست با یه حمله زمینی و اشغال چند ماهه و دستگیری تمام سران و اعضای حماس به درد سر های خودش در مواجهه با این گروه پایان میداد(مثل کاری که ایران با مناطق تحت تصرف پژاک کرد)این که پس از محاصره نظامی غزه از ورود به اون خود داری کردند یعنی کاملا برداشتشون از قدرت حماس اشتباه بوده و حمله به غزه که بر اساس این برداشت غلط از اون اشتباه بزرگ تر بود خب حالا اگر این اسمش شکست نیست پس چیست؟پیروزی غرور انگیز با از بین بردن حماس؟ rolling_on_the_floor ویرایش شده در توسط reza2250

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]مسلما حماس به دلایلی که ذکر کردم اما من سوالی از شما دارم محاصره اقتصادی یعنی چی؟یعنی جلوگیری برقراری روابط اقتصادی کشوری با کشور های دیگه خب رابطه اقتصادی غزه با بیرون چطور بر قرار میشه؟از طریق گذر گاه ها پس خواست حماس برای باز کردن محاصره اقتصادی =باز کردن گذر گاه ها به نظرتون بین این چند بندی که گفتید تناقض نیست؟؟[/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]این اسرائیل پیروز( از نظر شما)مگر تمام انبار های تسلیحات حماس را از بین نبرده بود؟مگر حماس را تضعیف نکرده بود؟پس چه نیازی به مذاکره با گروه تروریست حماس(از نظر ویکیخالیبندیا) و شرط گفتن و شرط شنیدن داشت؟به راحتی میتونست با یه حمله زمینی و اشغال چند ماهه و دستگیری تمام سران و اعضای حماس به درد سر های خودش در مواجهه با این گروه پایان میداد(مثل کاری که ایران با مناطق تحت تصرف پژاک کرد)این که پس از محاصره نظامی غزه از ورود به اون خود داری کردند یعنی کاملا برداشتشون از قدرت حماس اشتباه بوده و حمله به غزه که بر اساس این برداشت غلط از اون اشتباه بزرگ تر بود خب حالا اگر این اسمش شکست نیست پس چیست؟پیروزی غرور انگیز با از بین بردن حماس؟ [/background][/right][/font][/color][/quote]
جواب شما را با یه سوال میدم مگه اسراییل توان قطع اب و برق غزه رو نداره پس چه نیازی به بمباران داره 4 روز جلو رسیدن سوخت و اب وغذا رو بگیره خودشون به تمام خواسته های اسراییل تن میدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسرائیل در برابر مجامع بین المللی چه توجیهی میتونه برای این کار داشته باشه؟همینطور احساسات مردم جهان نسبت به اون مخدوش هست پس با اشغال زمینی غزه میتونست به راحتی با مدعی شدن این که داره یه گروه تروریستی رو از بین میبره به افکار جامعه بین المللی هم پاسخ بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.