siavash75

تاپیک جامع سلاح انفرادی ماوزر جی-68 برنو ( vz. 24)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

شما لوله کوتاه دارین؟ ما توی اقوام سه تا داریم. دوتاش لوله کوتاه و یکی که مال خودم هست لوله بلند. اصلا قابل مقایسه نیستند با لوله بلنده من. من هم تا حالا خرید و فروش نکرده ام و گلوله براش نخریدم (فقط 10 تا دارم که گذاشتیم برا روز مبادا). شرمنده من درمورد مسائل جانبی اش خیلی اطلاعات ندارم. ببخشید دیگه. بعدش من اون رو با کلاش و ژ3 مقایسه نکردم فقط گفتم اگه ازت بگیرند بدون مجوز اشکال داره همین. ویرایش شده در توسط siavash75

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیشتر از صدها گلوله با هر سه تا نمونه شلیک کردم.
لوله کوتاه فقط کمی صدای زیاد و لگد بدی داره وگرنه در دقت برای هر فردی که کمی از علوم نظامی سر در بیاره اظهر من الشمسه که هر سلاحی لوله بلندتری داشته باشه دقت بالاتری داره.
با لوله کوتاه هم ایستاده هدف زدم اونم به اندازه گنجشک و از فاصله حدودا 100 متری.
گلوله سالی 30 تا ارتش میده به اونهایی که اسلحه شون مجوز ارتش داره و سپاه هم سالهای قبل تا 200 300 تا بعد الان شده 50 تا یا نهایتا 100 تا که شارژ باروت اونها کم و باروت نامرغوبی هم دارن.

هر سلاحی در قوانین سال گذشته از 6 ماه تا 2 سال زندان داشت ولی براساس قوانین تدوین شده جدید مجلس تا 6 سال زندان داره.کلت کمری به دلیل تروریستی بودن عواقب بدی هم داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.