persianboy

جنگ شير و عقاب

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

كورش جان باز داري بي فكر حرف ميزني ميدوني پول 40 تاش چقدر ميشه حدودا 40 ميليارد دلار بازم ميگي ميتونيم بخريم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در ضمن پيمان جان قبول دارم پدافندمون ضعيف بود ولي اون موقع دست عناصر خود فروخته در كار بود . در ضمن موافقم پدافند ما نقاط ضعف بي شماري داره. در ضمن ما چون نميتونيم طول مرزمون رو پوشش راداري و پدافندي كامل بديم دشمن ميتونه از يه جاي كور وارد شه و درست به به نقطه مورد نظر برسه و وقتي برسه ديگه كار از كار گذشته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جغرافیای ناهموار ایران طوری است که عملا امکان پوشش کامل راداری کشور بدون استفاده از آواکس و ماهواره وجود ندارد و بنابراین تا ما به تکنولوژی ساخت آواکس و ماهواره شناسایی دست نیافتیم همواره نقاط کور فراوانی داریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می شه لطفاً بگيد چه طور ميشه بدونه ماهواره حرکت موشک را اصلاح کرد همون روس ها هم يه چيز مثل همين جی پی اس دارن که الان اسمش يادم نيست سعی ميکنم يه اطا عتی از اون به دست بيارم......کی گفته توپل ام بدون سيستم ما هواره حرکت خود را اصلا ح می کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشابه سیستم GPS در روسیه GLONAS نام دارد و برای هدایت موشکها و هواپیماها استفاده میشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعيد داشتم يه مطلب ترجمه می کردم در مورده همين موشک توپل ام ولی نمی دونم چه شد يه دفعه کامپيوتر ريستارت کرد ولی من جوری که تا نصف مقاله را ترجمه کرده بودم مثله آين که برای مسير يابی از همينGLONAS آستفاده می کنه ولی نگفته بود در چه حالتی شايد در مقعه شليک حالا من دباره فردا شروع می کنم ترجمه کردن بعد ببينم نظر شما چی هست. و يک سوال ديگر چه طور ميتونن بدونه ماهواره جهت موشک را آصلاح کنند.....مگر قبل از پرتاب موشک ميشه فهميد درست در جو چی قرار هست رخ دهت..من همين 2 روز پيش توی تلويزيون ديدم که امريکا يه توپ دور برد را تست کرد که در اون توپ از جی پی اس استفاده کرده بود که وقتی در ميدان جنگ نيروهای خودی اسيب نبينن.درست يادمه با اينکه رنج توپ زياد بود ولی خطاش خيلی کم بود باورتون نمی شه يه دايره درست کرده بودن با تناب درست اونن موشک به اون دايره خورد که خوده فرمانده دهانش باز مونده بود من درست يادمه که شعاع دايره کمتر از سه متر بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان درسته من شاید اطلاعات نظامی خوب نباشه ولی منظورم از بمب باران در ارتفاع بالا با فانتوم نبود با بمب افکن های بی 2 بود... فعلا همین چون وقت نداشتم همه پست ها رو بخونم.... تا بعد زنده باد ایران.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از سعید بله ما اینجایم تا اطلاعات خودمون رو بالا ببریم خیلی ممنون از بابت مطلبتون در مورد انواع بمباران... من قصد ندشاتم کسی ناراحت بشه یه وقتی من فقط منظورم این بود که ما برای رو یا روی با دشمنان که کم هم نیستن باید برنامه تسلیحاتی بزرگ تری داشتهباشیم که خوب به علت دیگر مشکلات کشور ما کمترین بودجه نظامی رو در بخش توزیع بودجه داریم :| که باید فکری کرد... خیلی خوشحالم که مطالب زیادی رو اینجا میخونم و یاد میگرم و همچنین اطلاعات زیادی که دو تان در سایر قسمت ها مینویسیند... -------------------------- این موشک توپول روسی خیلی موشک وحشتناکی به نظر میاد ... و فکر کنم لنگه نداره... icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.