persianboy

جنگ شير و عقاب

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این آقای پرشین بوی حتی نمیدونه که جنگ و گریز چی هست تا مرد سخن نگفه باشد عیب و هنرش نهفته باشد در جنگ و گریز که یه لشگر را نمی گذارند تو دشت بره بزنه بعد رو به میهن در بره که اولا من گفتم غار ها و کمین گاه هایی تعبیه شده که ضد بمب هستند ثانیا بدون کمین گاه هم جنگ نا متقارن در جاهای نا هموار و کم دید انجام می شه نه تو زمین فوتبال شما برو ببین جنگ نا متقارن چی هست بعد بیا صحبت کن اصلا تو که دم ازنظام می زنی اصلا سربازی رفتی اگر نرفته باشی انشا الله یا زیر دست من بیافتی یا برادرم البته ما كه نمي فهميم ولي بالا خره... آخه جك سال يا خيلي ابلهي يا اين كه خودتو به حماقت مي زني من كارشناس جنگ نيستم ولي نظامي ام و به نظر من هم اين وبلاگ هاي نظامي چيزي بيشتر از اين مجله نيستند. تو فاميل ما حداقل 40 نفر ارتشي و سپاهي و پليس وجود دارد.و در تمام نيرو ها.(از جمله خودم) شما كه به نظر مي رسه سربازي هم نرفتي. بعد هم به جنگ موشك با تانك نمي روند ولي اصطلاح توپ و تانك به معني كل تجهيزات است كه در اين تجهيزات پدافند هم هست. بعد هم درست صحبت كن بعد هم اول برو ميدون شوش ببين لات چيه بعد مي فهمي ...(تابلو است كه تا حالا ميدون شوش نرفتي و فقط از مامانت شنيدي) ولي به نظر من شما كه خيلي بد صحبت مي كني و فكر مي كني خيلي خفني. معلومه كه خيلي بچه اي من فكر كردم دارم با يه مرد صحبت مي كنم... واقعا متاسفم (امر امر مبارك امير صالحي)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Razos--Fadoukhi
بعد از كي تا حالا همدان و قزوين مراكز هسته اي و مهم نظامي شدنicon_biggrin

لشگر 16 زرهي =قزوين و فرماندهي آن هم در قزوين است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوما تاكتيك اشكانيان جنگو گريز بود كه الان كاربرد نداره چون در گريز اول به وسيله توپ خانه يا نيروي هوايي شكار ميشيم.
جالبه بدونيد كه القاعده هم همچين كارهايي كرده بود ولي با چند بمباران همش از بين رفت

اولا ما رو القاعده و گروه‌هاي تروريستي مقايسه نكن . القاعده يك گروه زد ديني و مردمي هست .

در مورد حزب الله ديديم كه اين روش جواب داد و تا آخرين روز جنگ نه تنها از قدرت چريكي و موشكي حزب الله كم نشد بلكه قدرتش افزايش پيدا كرد و روز بروز بر برد موشكي حزب الله افزوده مي‌شد .

كلام آخر :
آمريكا نه تنها نمي‌تونه وارد خاك ايران بشه بلكه در حملات هوايي خودش هم شكست مي‌خوره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوما تاكتيك اشكانيان جنگو گريز بود كه الان كاربرد نداره چون در گريز اول به وسيله توپ خانه يا نيروي هوايي شكار ميشيم.
جالبه بدونيد كه القاعده هم همچين كارهايي كرده بود ولي با چند بمباران همش از بين رفت

اولا ما رو القاعده و گروه‌هاي تروريستي مقايسه نكن . القاعده يك گروه زد ديني و مردمي هست .

در مورد حزب الله ديديم كه اين روش جواب داد و تا آخرين روز جنگ نه تنها از قدرت چريكي و موشكي حزب الله كم نشد بلكه قدرتش افزايش پيدا كرد و روز بروز بر برد موشكي حزب الله افزوده مي‌شد .

كلام آخر :
آمريكا نه تنها نمي‌تونه وارد خاك ايران بشه بلكه در حملات هوايي خودش هم شكست مي‌خوره .

احسنت به شما دوست عزيز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا در هنگام ابراز نظرات احترام یکدیگر را رعایت کنید اینجا چت روم یاهو نیست icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببين شما يا از نظر بينايي مشكل داري يا ادراك شما با همين 2 پستت هنرهاتو به همه نشون دادي 1.من نگفتم جنگ و گريز وگفتم تاكتيك اشكانيان. 2.من اصلا كي گفتم ما قراره جبهه ثابتي داشته باشيم. 3.دوما همه مثل شما فرمانده لشگر نيستند از اين به بعد منظورتو واضح بيان كن 4.همه فهميدن چي كاره هستي الحق كه با اين حرفات داري آبروي بسيج و سپاه رو ميبري 5.اخه بيچاره اگه بخوام بگم كي هستم و فاميلام كين گه مو به تنت راست ميشه ولي من نميخوام ديگران به خاطر مقامم بهب احترام بذارن. بعد هم اين اراجيف چيه مت گفتم حرفات رو ثابت كن 6.به نظر من ارزش جواب دادن رو نداري چون مثل اينكه از كل دنيا فقط لشكر 16 زرهي رو ديدي و از همه ي تاكتيكها اسم جنگ نا متقارن رو شنيدي........ icon_biggrin در ضمن احمد جان پست كتمل بخوت بعد نظر بده گفتم كه ان شا ال... مال ما اين جوري نباشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه من با نظر Razos--Fadoukhi موافقم آقاي پرشيان بوي عزيز اگر توهيني به شما كردم منو ببخشيد من تند شدم بچه ها ما در كنار اختلاف نظرهاي جزيي همه برادريم پس آقاي Razos--Fadoukhi ورودتو به سايت خوش آمد مي گم البته خودمم تازه اومدم خلاصه در كل اينكه همون طور كه امام خميني گفت آمريكا هيچ غلطي نمي تواند بكند آمريكا ببر كاغذيست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببين شما يا از نظر بينايي مشكل داري يا ادراك
شما با همين 2 پستت هنرهاتو به همه نشون دادي
1.من نگفتم جنگ و گريز وگفتم تاكتيك اشكانيان.
2.من اصلا كي گفتم ما قراره جبهه ثابتي داشته باشيم.
3.دوما همه مثل شما فرمانده لشگر نيستند از اين به بعد منظورتو واضح بيان كن
4.همه فهميدن چي كاره هستي الحق كه با اين حرفات داري آبروي بسيج و سپاه رو ميبري
5.اخه بيچاره اگه بخوام بگم كي هستم و فاميلام كين گه مو به تنت راست ميشه ولي من نميخوام ديگران به خاطر مقامم بهب احترام بذارن.
بعد هم اين اراجيف چيه مت گفتم حرفات رو ثابت كن
6.به نظر من ارزش جواب دادن رو نداري چون مثل اينكه از كل دنيا فقط لشكر 16 زرهي رو ديدي و از همه ي تاكتيكها اسم جنگ نا متقارن رو شنيدي........
در ضمن احمد جان پست كتمل بخوت بعد نظر بده گفتم كه ان شا ال... مال ما اين جوري نباشه

يادم نمي‌آد تاكتيك شاكانيان و تاييد كرده باشم icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام شما میگی آمرکیا برای حمله به ایران به 3000 هواپیما نیاز داره درست ولی آمریکا این تعداد رو داره بیتشر هم دراه اصلا تعداد هواپیما های آمریکا رو میدونید؟ در ضمن من فکر میکنم آمریکا میتونه با یک حمله دقیق و حساب شده موشکی و هوای امکان متقابل رو از ایران بگیره مطمئن باشید آسمان ایرانی خیلی نفوذ پذیر هست این رو بار ها نشون داده مگه همون حمله به طبس نبود وقتی هواپیما های مثل هرکولس رو بدون اینکه کسی بفهمه تو قلب خاک ما وارد کرده معلوم میشه که پدافند بسیار ضعیفی داریم البته قبول دارم که در این سالها رشد بسیار زیادی دارم ولی سامانه پیشرفته پدافند در حال حاظر فکر نکنم حتی 5 % از خاک ما رو پوشش بدن اونها در اطراف مقر های استراتژیک ایران هستند قطعا ایران نمیتونه با توپ دولول ضد هوایی که اطراف نیروگاه پالایشگاها زراد حانه ها و حتی نیروگاه بوشهر قرار داده و حتی نطنز بمب افکن بی 2 یا لنسر رو بزنه ما باید تعداد خیلی بیشتری سامانه موشکی هاوک و تور ام و س300 و حتی سامانه های پیشرفته تری خرید داری کنه یا تولید کنه در جنگ هشت ساله من یادم هست فقط یک هواپیما آسیب دید اون هم با پدافندی که کنار پایگاه هوایی شیراز گذاشته بودن... در نقط دیگه نمیدونم کسی میدونه ایران با توپ پدافند چند هواپیما عراقی رو هدف قرار داده؟ پس بهتره مسئول نظامی درک کنند که پدافند چیزه بیشتری از چند تا توپ دو لول یا چهار لول هست البته درک هم کردند ولی بیشتر باید به فکر باشنید... موضوع بعدی رادار های ضعیف ایران هست و اینکه در حال حاظر اگه یک حمله همه جانبه هوایی سنگیم به ایران بشه قدرت متقابل ایرانی خیلی کم میشه و با حمله موشکی کوتا برد مثل آن چه که در لبنان دیدمثلا عراق افغانستان کویت و خیلج فارس رو تحت پوشش بده... و حمله قرار بده که فایده زیادی نداره موشک های شهاب هم هنوز خیلی ابهام دارند معلوم نیست ایران چه تعداد موشک میان برد در اختیار داره ابلته یکی از مقامات گفته بود میتوانیم در روز هزاران موشک به دشمن شلیک کنیم ... که به نظرم خیلی بلند پروازنه بوده...و ایشون فکر کنم آر پی چی و خمپاره رو هم جز موشک حساب کردن بودند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امريكا 3000 هواپيما دراه درست ولي خيلي بيشتر از 3000 تا نيست اگه همش رو بياره كي از خاك خودش دفاع كنه { كره شمالي دنبال فرسته روسيه دنبال فرسته كشورهاي امريكاي لاتين و.....} شايد هم اصلا كسي جرات نكنه بهش حمله كنه ولي بيخودي ابر قدرت نشده انقدرا هم بي گودار به اب نميزنه زمان حمله طبس هم توسط عوامل امريكا رادارها خاموش شده بودند پدافند ايران ضعيف هست ولي نه انقدر . اونقدر كه شما فكر ميكنيد توپ زد هوايي بدرد نخور نيست تاپيكي كه راجع به جنگ هوايي يوگوسلاوي هست رو مطالعه كنيد ببين چند تا هواپيماي امريكا با توپ افتاده پايين هواپيمايي كه در ارتفاع پايين پرواز ميكنه با هر چيزي ممكن است بيوفته پايين توپ كه مخصوص اين كار است ايران چندين نوع موشك داره اون مقام هم به شهاب اشاره اي نداره شهاب هم اگه بشه تعداد زياد ازش استفاده كرد سلاح فوق الاده خطر ناكي است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمریکا هم اکنون حدود 4000 هواپیمای جنگی عملیاتی دارد که اکثر آنها برای دفاع از خاک اصلیش هستند نه برای حمله به کشوری دیگر. اینکه در سال 1991 آمریکا با 2400 هواپیما به عراق حمله کرد دلیل نمیشود که به ایران هم بتواند با چنین تعدادی حمله کند. چرا؟ چون در آن سال هنوز جنگ سرد تمام نشده بود و آمریکا حدود 7000 هواپیمای جنگی عملیاتی در اختیار داشت. الان تعداد هواپیماهای آمریکا نصف شده است و حتی صحبت از کاهش آنها تا 3000 فروند شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
icon_biggrin :| :!: آقاي پيمان اولا يكم تند نرفتي من فقط دو سوال ميپرسم يكي اينكه اون هواپيما سقوط كرده به وسيله پدافند هوا يي شيراز يكي بوده يا 1 با 1111 اشباه گرفتي دوم اينكه ما فقط 2تا هواپيماي عملياتي به همراه 3 4 تا موشك كاتيوشا داري ولي نمي دونم اينا چقدر قوي هستند كه هواپيماهاي آمريكا كه به قول تو 95٪ از آسمان ايران بي دفاع مي بينندمسيولينشون از تو كاخ سفيد پارس مي كنند يا انگليسيا 15 تا 15 تا مي گيريم هيچ قدرتي تو دنيا هيچ غلطي براي ازاديشون نمي تونه انجام بده آقاي فرمانده پس اين سه هزار هواپيماي آمريكايي كجا هستند خاك ايرانو زيرو رو كنند مگه نمي گي 95٪ شايدم آمريكاييا نمي خوان يه موقعي ايران آسيب :D اينطور كه تو ميگي بحرين هم ايرانو نابود مي كنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه چیز بگم البته مورد تایید نیست ولی بعید هم نیست آمریکا هواپیماهایی که بیشتر بعد از پایان جنگ سرد از دور خارج کرد علت اون هم هزینه سنگین نگهداری بود رو دوباره میتونه در کمتر از 3 ماه عملیاتی کنه من یه جا خوندم که حدود 1000 فروند از انواع اف 117 اف 18 اف 14 و.... که الان در پارکینگ های بلا استفاده هستن میشه سریع هنگامی که آمریکا واقعلا نیاز پیدا کرد عملیاتی و آکتیو کنه... در ضمن شاید هواپیما های دیگه هم مورد استفاده قرار بگیرند مثل یورو فایتر های اروپا و ... ولی من فکر میکنم آمریکا در حال حاضر میتونه با قدرت به ایران حمله کنه و ایران رو فلج کنه ولی حتی 1 سرباز هم نمیتونه به داخل خاک ایران بفرسته چون اینجا براشون قاره ویتنام خواهد شد... البته یکی گفت اون زمان همین بسیجی ها و بچه مدرسه ای ها با کلاش جلو ارتش زرهی عراق ایستاد...درسته ولی الان زمانه عوض شده من فکر نکنم بسیج بتونه بیتشر از 200 هزار نفر به جبهه اعزام کنه اونم نه با توان رزمی بالا...ولی سپاه و ارتش میتوننن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يا در مورد هزاران موشك اگه مسيولين جمهوري اسلا مي از هزاران موشك منظورشون آر پي جي نمي دو نم رو چه حسابي روزي 4 بار اسراييل تهديد به نا بودي مي كنند احتما لا همه ي مسيولين جمع ميشن همزمان تف مي كنند و با توف اسراييل از بين ميبرند icon_biggrin :| اخه شنيم ايران 200 كاميون تف به ارزش 10000000 دلار از افغانستان وارد كرده :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.