persianboy

جنگ شير و عقاب

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

حزب الله كه يه گروهك چريكي معمولي بود 10000 موشك عملياتي داره به يه نسبت ساده ميشه قدرت ايران درك كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

icon_biggrin :| :!: آقاي پيمان اولا يكم تند نرفتي من فقط دو سوال ميپرسم يكي اينكه اون هواپيما سقوط كرده به وسيله پدافند هوا يي شيراز يكي بوده يا 1 با 1111 اشباه گرفتي دوم اينكه ما فقط 2تا هواپيماي عملياتي به همراه 3 4 تا موشك كاتيوشا داري ولي نمي دونم اينا چقدر قوي هستند كه هواپيماهاي آمريكا كه به قول تو 95٪ از آسمان ايران بي دفاع مي بينندمسيولينشون از تو كاخ سفيد پارس مي كنند يا انگليسيا 15 تا 15 تا مي گيريم هيچ قدرتي تو دنيا هيچ غلطي براي ازاديشون نمي تونه انجام بده آقاي فرمانده پس اين سه هزار هواپيماي آمريكايي كجا هستند خاك ايرانو زيرو رو كنند مگه نمي گي 95٪ شايدم آمريكاييا نمي خوان يه موقعي ايران آسيب :D اينطور كه تو ميگي بحرين هم ايرانو نابود مي كنه

در مورد سقوط هواپیما در شیراز بله فقط 1 مورد بود تا اونجایی که یادمه البته اون موقع وقتی پدافند کار میکرد و شهر رو به لرزه می انداخت هواپیما های عراقی که بیتشر برای پالایشگا شیراز و پایگاه هوایی میومد سریع فرار میکردن... در مورد اینکه 95% آسمان ایران ول هست منظورم با سامانه های پیشرفته مثل تور ام 1 و اس 300 و ... وگرنه تقریبا کل آسمان ایران که نه جدا ما در شرق خیلی ضعیف هستیم پس تقریبا 70% آسمان ایران تحت کنترل هست توسط سیستم های پدافند ضعیف تر مثل توپ و همچنین هواپیمای رهگیر... پس بهتره خوب اول بخونید.

در مورد دوستی که گفته چنگ در بالکان رو بخونم خوندم ولی در اون جنگ هواپیما هی سقوط کرده که توسط توپ زده شده بودن خوب اون موقع در اون جنگ اونها بیتشر برای پشتیبانی زمینی ارتفاع کم پرواز میکردن ... ولی در ایران نیازی نیست در ارتفاع کم پرواز کنن .. میتونن در ارتفاع بالا حتی اگه در رادار هم دیده بشن پرواز کنن بمباران کنن اگه هم از هوایپمای ایرانی مزاحمت ایجاد کردن هواپیمای اسکورت آمریکا میتونند فانتوم ها و میگ سو خو های ایرانی رو منهدم کنند حتی اگه ایران هم 20 تا هواپیمای آمریکایی رو سرنگون کنه که به جنگ بالکان هم نمیرسه آیا باز نتیجه جنگ به نفع ما خواهد شد..من فکر نکنم ایران توان مقابله با آمریکا رو داشته باشه ولی با بحرین امارات قطر و حتی ترکیه رو هم داره ولی به این ترتیب ما باز با آمریکا موجه هستیم چون آمریکا هم پیمان نظامی اون ها هست...

اینم بگم آمریکا غلط میکنه به ایران حمله کنه اگه هم حمله کنه اولین شهید خود من هستم ..اینم برای اونایی که فکر نکنند من طرف دار آمریکا هستم...نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كرمانشاهي هستم پدرم ميگفت وقتي هاوك تو كرما نشاه آوردند هر حمله كه عراق مي كرد اگر 10 هواپيما ميومد رو شهر هايك 2 تا 3 تاشونو مي زد ولي احتمالا پدرم دروغ مي گه فقط يكي تو شيرا ز زدند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حزب الله كه يه گروهك چريكي معمولي بود 10000 موشك عملياتي داره به يه نسبت ساده ميشه قدرت ايران درك كرد

خوب عزیز این موشک ها اگه ایران 10000000000000000000000000000000000000000000000 داشته باشه فقط میتونه یک کار کنه منطقه رو جهنم کنه جاهای نفت گاز منطقه رو بزنه عراق افغانستات رو موشک باران کنه ولی بازم فایده نداره حزب الله داره بله بدردش هم میخوره میتونه اسرائیل رو خیلی هم بکوبه ولی اریان با این موشک ها کی رو میخواد بکوبه... فقط شهاب میمونه که اون هنوز حتی تعداد دقیق هم نداریم وحتی نمیدونیم چی هست اسکاد هست؟ موشک های شوروی سابق اگه اسمش یادم باشه ssg-4 بود هست یا ترکیبی از همه که احتمالا همین هست همه موشک ها رو کالبد شکافی کردن و شروع کردن به آزمایش شهاب 1.2.3 هم آزمایشی هست و فکر کنم از اون نسخه اصلاح شده 3 بود ایران بتونه یک تحدید بلقوه باشه... در ضمن ایران خیلی بتونه زور بزنه روزی 5 تا موشک شهاب بتونه به این ور اون ور بزنه چون اگه قبلش یک حمله همه جانبه هوایی و موشکی به ایران شده باشه بعد دیگه ایران خیلی نمیتونه قدرت مند ظاهر بشه آمریکا بر علیه ایران از یک جنگ برق آسا خیلی وحشتناک استفاده خواهد کرد... نه با کاتیوشا و میگ 29 یا فانتوم یا زلزال و رعد اینا.... ما باید خیلی روی بخش نظامی کار کنیم ایران نیاز خیلی زیاد به تجهیزات داره و همچنین هواپیما همونجور که سعید گفت و در بخش موشکی هم ما باید پایگاه های داشته باشیم که بتونن در اولین موشکی به سوی ایران شلیک شد در دقیقه 1 موشک شهاب شلیک کنند...

در ضمن منظورم از این که تو شیراز 1 هواپیما زده شد توسط توپ بود تا اونجایی هم که یادمه اون موقع تو شیراز هاوک فکر نکنم بود یه سامانه موشکی روی یکی از کوهای اطراف شیراز بود ولی حتی یک دونه هم نزد پس فکر کنم حتی ضد هوایی قوی تر عمل کرده بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين بحث ها بي فايده است وقتي جنگ بشه همه چي معلوم ميشه البته اگه آمريكا جرىت كنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط حرف آخرمو بزنم ايران اون طوري كه داره پول خرج مي كنه و هر روز تو تلويزيون از همه ي مهندسين فني دعوت به همكاري مي كنه آدمو به فكر فرو ميبره يكي دوستان در يه تاپيك ديكه اشاره جالبي كرد چرا ايران وقتي به عنوان مثال ميگ مي خره 24 تا مي خره چرا 200 تا نمي خره پولشو كه داره روسيه هم كه از خداشه يعني مسيولين عالي انقدر نادونن يا يه موضوع ديگه اي است خواهش مي كنم يه جواب روشن به من بديد يا اينكه ايران با اين پولي كه در مياره مي تواند 1000 هواپيما از روسيه بخره چرا نمي خره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد پروژه شهاب كه تا انجايي كه من ميدونم 8 سال پيش بردش 1200 كيلو متر بود خنده يست كه باور كنيم تو اين هشت سال برد شهاب4يا5يا6يا7 به 10000كيلو متر نرسيده همون طوري كه وقتي ايران گفت اورانيوم در مقياس صنعتي توليد ميكنم همه باورشون نمي شد حتي روسيه مسخرمون كرد ولي بازرسان آژانس چي گفتند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با ارض سلام موشك هر چي بردش زياد بشه دقتش كم مي شه.. حالا يه عده ميان داد مي زنن ايران شهاب 4 داره مي زنه دهنه اسرايل را پاك صاف مي كنه...با با من 100 بار گفتم بازم مي گم اين موشك خطاي زيادي داره....هر لحظه امكان داره در جو اتفاقي بيفته يا 100 تا چيز ديگر موشك منحرف بشه بعد چي.........هيچي را نميشه با اين موشك دقيق زد چون به ندرت به هدف مي خره حالا يه عده ميان مي گن ايران اصلاح كرده سيستم رادار موشك شهاب را و ديگه خطاش كم شده بابا مگه كشكه .... تا ايران سيستم GPS نداشته باشه به هيچ وجه امكان نداره... حالا ما اين بيت المال را هدر بديم مو شك شهاب 10 بسازيم كه دوره زمين را 100 بار بچرخه وقتي به درده زدن منطقه نظامي نمي خوره به چه دردي مي خوره هااااان....موشك بزنيم كه با خطا مر دم بيگناه بزنيم icon_biggrin حالا بيا بگو روسيه اس اس مي سازه كه خطاش زياده مي گن موشك شهاب 4 يا 5 از اوون كپي شده واي به حاله ما كه فقط از يه جنبه به يه چيز نگاه مي كنيم..اوون موشك فقط به درد اين مي خوره كه كلاهك هسته اي روش بزاري و اصلا ارزش استراتجيكي نداره...حالا هي بگيد شهاب 3 4 5 6 به خدا من نميدونم چه فكري مي كنن اينها واقعا دارن پول هدر مي دن...كي گفته صنعت موشكي از هواپيما بيشتر جواب ميده در كوتاه بلند با اين برنامه كه ما پيش داريم نه در اينده نه يه موشك بومي به درد بخور داريم نه هواپيما فقط 1000 طرح شكست خورده به خاطر نبود بودجه.... :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببين شما يا از نظر بينايي مشكل داري يا ادراك
شما با همين 2 پستت هنرهاتو به همه نشون دادي
1.من نگفتم جنگ و گريز وگفتم تاكتيك اشكانيان.
2.من اصلا كي گفتم ما قراره جبهه ثابتي داشته باشيم.
3.دوما همه مثل شما فرمانده لشگر نيستند از اين به بعد منظورتو واضح بيان كن
4.همه فهميدن چي كاره هستي الحق كه با اين حرفات داري آبروي بسيج و سپاه رو ميبري
5.اخه بيچاره اگه بخوام بگم كي هستم و فاميلام كين گه مو به تنت راست ميشه ولي من نميخوام ديگران به خاطر مقامم بهب احترام بذارن.
بعد هم اين اراجيف چيه مت گفتم حرفات رو ثابت كن
6.به نظر من ارزش جواب دادن رو نداري چون مثل اينكه از كل دنيا فقط لشكر 16 زرهي رو ديدي و از همه ي تاكتيكها اسم جنگ نا متقارن رو شنيدي........ icon_biggrin
در ضمن احمد جان پست كتمل بخوت بعد نظر بده گفتم كه ان شا ال... مال ما اين جوري نباشه

برادر من نه فرمانده لشگرم نه سپاهي
دوما شما وقتي داري اسم لشگر 16 زرهي را مي آوري بايد وضو داشته باشي.من به اصرار خواهر زاده ام اينجا آمده ام و اسم كاربري ام را هم او براي من انتخاب كرده و من هم وقت اين كار ها را ندارم كه بيايم بشينم با تو بحث كنم.يه چند روزي است كه تهران اومدم و خيلي هم زود مي رم.
تازه چند تا از پست را هم خواهر زاده ام مقداري پياز داغش را زياد كرده.فكر نكنم ديگه بتونم چيزي بنويسم ولي شما بدون كه اگر كاره اي بودي اينجا مطلب كودكان نمي نوشتي.
يا علي.
خدا حافظ همگي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا به کش خاکی باهم بريم. خيلی داری تند ميری هرکی ميخواهی باش ميخواهی فرمانده کل باش يا سرباز اينجا پادگان نظامی نيست.................... هر کی می خواهد نظر ميدهد کسی هم نمی تونه با داد و بيداد و اينکه فرمنده ارشد هست حرفشا به کرسی بزاره\ منم با نظره شما مخالفم حال بيا دادو بيداد کن تازه اينقدر هم واسه بچه ها کلاس نزار به قول قديم هرچی درخت پر بارتره سرش پاييتره آره آقای لشکر برد icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها دعوا نكنيد ما هيچ كدوم كوچكترين اطلا عات نظامي در مورد ايران نداريم پس دليلي نداره انقدر دعوا كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد دوستی که گفته چنگ در بالکان رو بخونم خوندم ولی در اون جنگ هواپیما هی سقوط کرده که توسط توپ زده شده بودن خوب اون موقع در اون جنگ اونها بیتشر برای پشتیبانی زمینی ارتفاع کم پرواز میکردن ... ولی در ایران نیازی نیست در ارتفاع کم پرواز کنن .. میتونن در ارتفاع بالا حتی اگه در رادار هم دیده بشن پرواز کنن بمباران کنن اگه هم از هوایپمای ایرانی مزاحمت ایجاد کردن هواپیمای اسکورت آمریکا میتونند فانتوم ها و میگ سو خو های ایرانی رو منهدم کنند حتی اگه ایران هم 20 تا هواپیمای آمریکایی رو سرنگون کنه که به جنگ بالکان هم نمیرسه آیا باز نتیجه جنگ به نفع ما خواهد شد..من فکر نکنم ایران توان مقابله با آمریکا رو داشته باشه ولی با بحرین امارات قطر و حتی ترکیه رو هم داره ولی به این ترتیب ما باز با آمریکا موجه هستیم چون آمریکا هم پیمان نظامی اون ها هست...

دوست من حرف شما یعنی چه؟ واقعا از رو چه اصولی این حرفها را زدید؟ هنوز تاپیک جنگ بالکان تمام نشده است که اظهار نظر میکنی! منظورت از پرواز در ارتفاع پایین هم معنی ندارد چون میراژ 2000 و تورنادو و ... وظیفه پشتیبانی زمینی را نداشتند. در مورد نحوه بمباران هم اصلا اطلاعات نداری که اگر داشتی چنین حرفی نمیزدی! یعنی چی که از ارتفاع زیاد بمباران کنن؟! مگه کشکه؟ بازی جنگی نیست که 1000 تا بمب داشته باشی و از حداکثر ارتفاع بمباران کنی! همین فانتوم خودمون را مثال میزنم که سه فاصله هدفگیری زمینی دارد یعنی 60 و 100 و 140 متر. میگ-29 هم با سیستم هدفگیری بالستیک شاید 200 300 متر فاصله هدفگیری داشته باشد.

اوون موشك فقط به درد اين مي خوره كه كلاهك هسته اي روش بزاري و اصلا ارزش استراتجيكي نداره...

دوست من معنی عبارت استراتژیک را میدانید؟ حملات استراتژیک بیشتر برای ضربه زدن به نقاط صنعتی و زیرساختها و تخریب روحیه عمومی است که به یکی از سه روش زیر صورت میگیرد:
الف) بمباران هسته ای به منظور کشتار و تخریب وسیع زیرساختها و کارخانجات و مردم
ب) بمباران دقیق که به منظور نابودی دقیق زیرساختها با سلاحهای هدایت شونده انجام میشود
ج) بمباران گسترده که به منظور تخریب روحیه مدافع انجام میشود
در مقابل حملات استراتژیک که بیشتر برای ضربه زدن به نقاط غیرنظامی و نیمه نظامی است نوعی حملات وجود دارد که از آن به حملات تاکتیکی یاد میشود. در حملات تاکتیکی که خود بر چند نوع است هدف ضربه زدن به اهداف نظامی و از کار انداختن بخشی از توان نظامی طرف مقابل است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من نه فرمانده لشگرم نه سپاهي : پس من قرار بود من زير دست كي بيفتم icon_biggrin Razos--Fadou: ولي شما بدون كه اگر كاره اي بودي اينجا مطلب كودكان نمي نوشتي. آره ببخشيد ولي شما داشتي اينجا چي كار ميكردي :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.