basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خطاب به همه دوستانی که نصف شبی جوگیر شدن و بعد از پست بنده تصمیم گرفتن اثبات کنن که یه چیزایی میدونن عرض میکنم کهههه پست اول صفحه من رو یه بار دیگه بخونن و به مطالبش فکر کنن !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابوفاطمه رو عرض کردم که از همون اولش خوش تیپ بودن و معلوم بود که قراره عکس‌های زیبا بگیرن و به ملت حال بدن.... اون اوایل که عکس هاشون می‌اومد، با همه‌ی بچه ها اینجا کف میکردیم و روحیه میگرفتیم که نیروهامون:
خوش‌تیپ، با ثلابت، با تجهیزات و مطمئن به هدفشون هستن...

جنگ چندین بعد داره که یه بعدش تبلیغاته... اگر تبلیغات درست نباشه، هیچ کاری پیش نمیره...

اختلاف بین گروه ها هم همیشه بوده و خنده داره کسی بگه نیست.... همین الان بسیج و نیروانتظامی و نیروانتظامی و فرماندهی بسیج با هم مشکل دارن!!! (چون بسیج گشت میزنه، نیروانتظامی با این حرکتا حال نمی‌کنه!)... به قول دوستان مدیریت این مسائله که وقتی نیاز شد، همه کنار هم قرار بگیرن....

حالا، یه عده اونجا کار جنگ روانی رو با عکس‌های زیبا و به طر قطع مالی به عهده دارن.... اگر به اونها به صورت عملیاتی نیاز بشه، قطعا همه عملیاتی هستن و این مهمه...

(کلا دکترین نظامی ما یه همچین چیزیه ظاهرا!!!! که اکثرا میخوابیم، ولی موقع نیاز همه بیدار میشن و اونوقت باید به زور بخوابونی!!!) تجربه‌اش رو هم در غیر عملیاتی ترین گروهان های گردان خودمون دیدم که مثلا 10 تا برنامه بهشون زنگ زدی، یه برنامش گروهانشون جمع نشده، اونوقت یه درگیری پیش اومده کل گروهان اماده‌ و تجهیز شده بودن قبل از اینکه نیروهای عملیاتی و همیشه رژه رو و مسابقه رو و گشت رو! اماده بشن حتی...

پس دلیلی نداره که ناراحت باشیم که ابوفاطمه و رفقاش چرا عکس میگیرن!!!! و [b]برای بحث روانی زمانی که دوستان برا اولین بار اکران شدن، توی همین تاپیک بیان و ببینن.... اون روزای اولی که این تاپیک اومد بالا و همه ناراحت بودیم که هر روز شهید میدادیم، این گروه ابوفاطمه بود که هفته‌ای 4-5 عکسش روحیه‌ی بچه‌ها رو زنده کرد... اثر قوی و عالی تبلیغاتیش رو توی همین تاپیک میشه دید چه برسه به دنیای بیرون و کم اطلاع از مسائل نظامی؟؟؟[/b]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصل حفظ سوریه است...بذار یه میلیون عکس بگیرن...اصل حفظ سوریه است...والسلام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

مثل این میمونه عکسایی که من از خودم گرفتم رو صرفا منافع شخصی م حساب کنند !

یه قسمتایی از حرفای دوستون ژیموسی؟( درست نوشتم فارسی ش رو ؟) قبول دارم اونم به دلایلی که بماند ولی درست هست ...

یه قسمت دیگه رو نه

بچه های حزب الله لبنان برای این از عملیات هاشون در سوریه عکس تهیه نمیکنند که اولا : روی طرف رو خوابوندند ! مدتی پیش در یکی از روزنامه های خارجی شون خوندم که ببینید حزب الله چه اشباحی فرستاده بود القصیر که تمام دوربین ها عاجز بودند حتی از یک نفرشون یه فیلم درست حسابی بگیرند ! و اینا دیگه خیلی کارشون حرفه ای هست و نظامی بلدن و از این حرفا

الان اینجا دقیقا عکس بیرون ندادن شده چی ؟ پیشانی جنگی عملیات روانی !

این یه مساله

دوم اینکه حزب الله معمولا عادت داره بعد از اینکه نیرو شهید شد تصاویر بده بیرون و همچنین اصلا تز عملیات روانی حزب الله بر این اساس هست

شما نگاه کنید، چند سال بعد از 2006 حزب الله فیلم عملیات 33 روزه رو منتشر کرد تازه اونم اولین عملیات ؟ و هنوز از خود سی و سه روزه هیچی بروز نداده !

اینا علاوه بر خضوع و خشوع ( که واقعا یه قسمت ش همین هست هرچند شخصا زیاد معتقد به درستی خضوع و خشوع در عملیات روانی نیستم ) براساس تکنیک های عملیات روانی قابل ترجمه ست

اینکه عکس بدن بیرون یا ندن، یا چرا فلان گروه بیشترین عکس رو میده در حالیکه .....( برای این چیزا بود گفتم حواس تون باشه بیخودی وارد حاشیه نشیم !) از دو منظر عملیات روانی و همچنین تفکرات شخصی و گروهی قابل تحلیل هست که در هر دو حالت بنده شخصا مشکلی با این مساله ندارم ....

شهید ابوهاجر هم جدا بی انصافی هست اونطور نوشتین در موردش .... فرمانده کل لواء اشاره کرده بود که برای آزادسازی مناطقی در درعا با مزدورها درگیر شدند و بعد آزادسازی 200 متر در حال برگشت برای استراحت بودند که میزنند ایشون رو ...

تازه بازم برام ملاک نیست ایشون انگشت کوچیکه فلان شهید حزب الله لبنان هم میشده یا نه ؟ ملاک این هست تو سوریه شهید شد ...

یه چیزی هم بگم ؟

[center][color=#ff0000]هشتاد صفحه زهرمارم شد ... خداشاهده :-([/color][/center]

یا حق
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1380066980' post='340803']
نگفتم درگبری ها کار دشمن خارجبه!
اما تکرار می کنم موج ایجاد کردن و بحث روز کردنش بین نیروها و مردم قطعا مشکوکه... اگر دیدید یک اختلافی یک هو داره تبدبل به تاپیک روز میشه یک دلبلش می تونه هدف مند بودن این کار باشه.
وگرنه خدمتتون عرض کردم این اختلافات خیلی قدیمی و ریشه دار یوده..

ببینید چرا در همین تاپیک تا همین چندی قیل ما این حرف ها رو نمی شنیدیم و حتی همین برادر زیموسی تمام قد طرف دار کلشون بود؟
الان نشون میده داره اخباری از فیس یوک و منابعش میشنوه و براش مهم شده که قبلا نمی شنیده...
[/quote]

در ادامه فرمایشات شما بنده هم اضافه کنم که ادعاهای برادر ژیموسی(درسته دیگه؟!) باید اثبات بشه ، اینکه تو فیسبوک یه چیز خونده یا از فلان عضو این گروه ها یه چیزی شنیده که نشد مدرک!!! اصلآ اگه این مسائل و ادهاعای دروغ پشت سر این رزمنده ها نباشه باید شک کرد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان مشکل عکس گرفتن نیست... :mrgreen:[size=4] [/size][size=4] ...هر چقئر دلشون میخواد عکس بگیرن...چرا نمی جنگن؟...فقط عکس؟...چرا هیچ شهیدی نمیدن؟ icon_eek..صفحه فیسبوک لواء ابوالفضل و ذوالفقار شده همش عکس فیگور اینها...یا این که شهدای دیگر گروهها رو به اسم خودشون جا میزنن[/size]

[size=4] [/size][size=4]فیلم هایی که می زارن اصلا در گیری نیست...یک نفر داره تو هوا شلیک می کنه.... :chicken:[/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر Ximosi عزیزم اجر خودت رو ضایع نکن ، ای بابا

ببین، چرا فکر میکنی فقط خودت داری به اون فیلم نگاه میکنی و فکر میکنی چرا توی فیلم صحنه درگیری نیست ؟؟؟ و تیراندازی به هواست ؟

حالا نمیخام واردش بشم ولی مثلا میگم ها ؟ شهید ضد زره حزب الله لبنان شهید حاجی علی جشی، یه کلیپ ازش دراومد در حال شلیک تیربار از روی ساختمون بود درسته ؟ خوب بیا ثابت کن منطقه درگیری هست!

این یک !

دوما شما انتظار داری منطقه عملیاتی شبیه نجات سرباز رایان برات به نمایش بکشند، تو رو خدا ، وجدانا تا الان زوزه گلوله به سمتت اومده ؟ نه واقعا ؟ جایی بودی که هرلحظه احساس کنی مخت میپوکه ؟

هنوز خیلی راه مونده تا ملت بتوانند همچون فیلمی درست کنند، همین الانش هم تی وی سوریه نمیتونه اون فیلم رو نشون بده که سربازان ارتش دارند میرن ...

ما هم دوست داریم به سبک نجات سرباز رایان همه چیز مشخص باشه ! ولی نمیشه به هزاران دلیل

ولی برفرض هوایی هم شلیک کنند .... چه اصراری دارید روش؟

من شرمنده م ولی اگر اینطور پیش برید ، یکی از پروتکل های صهیون رو همینجا مینویسم ... و فکر نکنم زیاد دوست داشته باشید بدانید متن این پروتکل چی هست ...

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صلوات بفرستید و این بحث بیهوده رو تموم کنید...اللهم صلی علی محمد و آل محمد....تاپیک از بیخ داره به حاشیه میره...شهید مهدی عزیزی...شهید اسماعیل حیدری...

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/56649670058901107201.jpg[/img][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/haj_esmaeil.jpg[/img]
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1380093407' post='340828']
برادر Ximosi عزیزم اجر خودت رو ضایع نکن ، ای بابا

ببین، چرا فکر میکنی فقط خودت داری به اون فیلم نگاه میکنی و فکر میکنی چرا توی فیلم صحنه درگیری نیست ؟؟؟ و تیراندازی به هواست ؟

حالا نمیخام واردش بشم ولی مثلا میگم ها ؟ شهید ضد زره حزب الله لبنان شهید حاجی علی جشی، یه کلیپ ازش دراومد در حال شلیک تیربار از روی ساختمون بود درسته ؟ خوب بیا ثابت کن منطقه درگیری هست!

این یک !

دوما شما انتظار داری منطقه عملیاتی شبیه نجات سرباز رایان برات به نمایش بکشند، تو رو خدا ، وجدانا تا الان زوزه گلوله به سمتت اومده ؟ نه واقعا ؟ جایی بودی که هرلحظه احساس کنی مخت میپوکه ؟

هنوز خیلی راه مونده تا ملت بتوانند همچون فیلمی درست کنند، همین الانش هم تی وی سوریه نمیتونه اون فیلم رو نشون بده که سربازان ارتش دارند میرن ...

ما هم دوست داریم به سبک نجات سرباز رایان همه چیز مشخص باشه ! ولی نمیشه به هزاران دلیل

ولی برفرض هوایی هم شلیک کنند .... چه اصراری دارید روش؟

من شرمنده م ولی اگر اینطور پیش برید ، یکی از پروتکل های صهیون رو همینجا مینویسم ... و فکر نکنم زیاد دوست داشته باشید بدانید متن این پروتکل چی هست ...

یا حق
[/quote]
دوستان این قضیه منو یاد فیلم مختار انداخت که لشکر به اون عظمت آخر به چه روزی افتاد..... بزرگای این تاپیک ( نه از لحاظ سنی از لحاظ تجربه) باید نذارن اینطوری نفاق و دو دستگی و تشویش اذهان بوجود بیاد . ما به وجود همه عزیزانی که تو سوریه دارن می جنگن چه گمنام و چه کسانی که زیاد عکس میگیرن افتخار می کنیم و برای پیروزی شیعیان حضرت حیدر سلام الله علیه دست به دعا برمی داریم ... دوستان واقعیت اینکه فقط شیعه است که دلش برای شیعه می سوزه . پس اگه اختلافی هست به حضرت زهرا سلام الله علیها ببخشیم و بدونیم ما همه یک هدف داریم و اون اینکه خدا ما رو فدایی اهل البیت صلوات الله علیهم آفریده پس هر کی تو این راهه فقط باید جهت قوی تر شدن این امر پیش بره . من خاک پا و فدایی تمام شیعیان و محبین ارباب و مولا حضرت صاحب الزمان (عج) هستم .
یا علی (ع) مدد
[size=4][b]سلامتی همه شیران حیدری ، ذولفقاران علی و کوری چشم همه دشمنان شیعه بفرست اون صلوات قشنگه رو[/b][/size]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][color=#ff0000][size=5][b]پر کشیدن سمت کرب و بلا...عاشقونه رفتن تا به خدا....[/b][/size][/color][/center]
[center][color=#ff0000][size=5][b]حالا تو این دنیای غریبی ...دلخوشیمونه یاد شهدا[/b][/size][/color][/center]

[center][color=#ff0000][size=5][b]رفتن و ما موندیم....عمریه جا موندیم ...کی میره از یادم کوچ قافله ها[/b][/size][/color][/center]

[center][color=#ff0000][size=5][b]کی میشه ندبه های ما اجابت ...آرزوی هممونه شهادت[/b][/size][/color][/center]

[center]سه شهید کتائب سیدالشهدای عراق...پیکر سمت راستی و چپی برنگشته که در ادامه عکس هایی ازشون هست با اسم[/center]

[center][img] http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/954898_601700819894009_22323343_n.jpg[/img][/center]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/1235187_597507440292094_589354107_n~0.jpg[/img][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/6~5.jpg[/img][/center]
[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/1236590_597533153622856_1400703919_n.jpg[/img][/center]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=4]فیلم هایی که می زارن اصلا در گیری نیست...یک نفر داره تو هوا شلیک می کنه.... [/size]

خوب خدا رو شکر! :) پس مشکل زیاد بحرانی نیست!! شما تا دیروز میگفتی ارتش بشار شهرهارو خراب میکنه واسه همین میگفتی وحشیه!!!! بعد که نشون دادیم پیشرفته ترین ارتش دنیا تو جنگ شهری دقیقا چیکار میکنه، اومدی گفتی که اهان درست شد! :)))))))))))

پس لازمه که یه تاپیک بزنم و یه 30-40 تایی فیلم درگیری امریکایی ها رو بذارم براتون که ببینید چطوریه!!!!

متاسفانه به نظر میاد (به نظر میاد) شما قدری زیادی کال‌اف‌دیوتی بازی کردین و فکر میکنین جنگ شهری یعنی اینکه یه نفر بزنه به خیابون و تا عصر یه 250-300 نفر رو بکشه و چه میدونم فلش بنگ بزنه و نارنجک بندازه و از این حرفا!!... یا تا بهشون شلیک شد بفهمه از کجا زدن و اتیش رو به اون سمت هدایت بکنه! :)...
امروز گشت داشتیم با نیروانتظامی، صدای شلیک اومد من پشت نشسته بودم گفتم اونور، افسر پلیس گفت اینور، سرباز راننده گفت اونور تر! و گازوند به همون سمت.... چند لحظه‌ی بعدش بی‌سیم زدن که فلان جا درگیری مسلحانس سریع خودتون رو برسونین و اقدامات امنیتی و حفاظتی و چه میدونم از این چیزا.... (سربازه رسما فرار کرد از محل) وقتی هم که رسیدیم دیدیم که....(بقیش مهم نیست!)

خلاصه اینکه جنگ و جنگ شهری اینجوری نیست حاجی!!!! بعدشم تنها کلیپ درگیری که من تو عمرم دیدم که از اکشن(درگیري) فیلم می‌گرفتن، حسن شمشادی بود رو پشت بوم یه ساختمون که گفت اقا اسنایپر اون ور خیابون وایساده و کلی دراز کش رفتن یه دو سه متر بعد بلند شد سر پا وایساد! :|(الکی میگفت!!)....

کسی مگه دیوانس بیاد از دشمن فیلم بگیره اونم وسط جنگ؟ خو تا این فیلم بگیره و طرف رو پیدا بکنه یه گلوله تو صورت مبارکش میشونن و میره پی کارش!! :)...

امکان نداره شما فیلمی داشته باشی از چنین درگیری هایی که طرف مقابل کامل توش مشخص باشه! مگر درگیری های خیلی خیلی نزدیک که منجر به پیروزی کامل در منطقه میشه! ! در غیر این صورت شما فقط تیراندازی میبینی...

------------------
در پایان هم عرض بکنم که همه‌ی گروه‌ها، عکس و فیلم میگیرن به اندازه‌ی کافی که این فیلم‌ها برای تحلیل و از این حرفا استفاده میشه!‌:) و در نهایت، بر اساس استراتژی گروه مربوطه میاد بیرون ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1380090059' post='340814']
یه چیزی هم بگم ؟

[center][color=#ff0000]هشتاد صفحه زهرمارم شد ... خداشاهده :-([/color][/center]
یا حق
[/quote]

یکی دیگر از مضرات صحبت های جناب ژیموسی همینه که در بالا خلاصه اون رو میخونید .
و بااااااااااااااااااااااااااااااااااااز هم تأکید میکنم ! اواین پست بنده در صفحه قبل رو بااااااااااااااااااااااااااااااااااااز بخونید و روش فففففففففففففکر کنید !!! ویرایش شده در توسط mersaad

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش « شیعه نیوز»، یک مسئول بلند پایه در دمشق، از دیدار خاص چندی پیش دبیر کل گردان "اهل الحق" شیخ قیس خزعلی از دمشق خبر داد.

این منبع دراظهاراتی گفت: دیدار شیخ قیس خزعلی به منظور اطلاع بر میزان آمادگی های رزمندگان عراقی فعال در تیپ ابوالفضل العباس (علیه السلام) و مسئول حمایت از مرقد عقیله ی بنی هاشم (سلام الله علیها) در ریف دمشق صورت گرفته است، شیخ خزعلی با رزمندگان دیدار و جلسه های دروس دینی برگزار نموده اند و هم چنین به فعالان در محورهای عملیاتی دلگرمی داده اند و این دیدار ها با اجازه ارتش سوریه و تحت اشراف انها صورت گرفته است.

شیخ خزعلی هم چنین به محورهای حساس منتهی به منطقه زینبیه سر زده و از نزدیک بر عملیات های نظامی این منطقه و مشارکت رزمندگان تیپ ابوالفضل العباس (علیه السلام) و گردان ذوالفقار و... نظارت نموده و بر طرح های این رزمندگان در دفاع از حرم شریف و منطقه زینبیه آگاه شده است. شیخ خزعلی دیدارهایی نیز با مسئولان بلند پایه در دمشق داشته است.

شایان ذکر است که 60 در صد تیپ ابوالفضل العباس علیه السلام که مسئولیت محافظت از حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) را بر عهده گرفته را رزمندگان عراقی و 40 درصد آن را رزمندگان سوری تشکیل می دهند. گردان "اهل الحق" ابتدا در مقابله با اشغال عراق به وسیله آمریکا شکل گرفت و اکنون در سوریه در حال فعالیت است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرقي نميكنه جناب ژيموسي (اين معني اسمش رو هم نفهميديم )الان فرانسه سوريه يا واقعا اون طرو كه ادعا ميكنه تو مدرسه !! مهم اينه كه خبر هاي كه ميده دقيقه و قابل اعتماد بالاتر از ژي ژي سي و يا يوژو نيوز
انقدر هم سر به سرش نزاريد تا يه خبر مخالف علايق ما داد در مقابلش جبهه نگيريد ارزش يه منبع خبري اينه ك همه حقايق رو بگه نه فقط اونايي كه مادوست داريم
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1380110658' post='340923']
فرقي نميكنه جناب ژيموسي (اين معني اسمش رو هم نفهميديم )الان فرانسه سوريه يا واقعا اون طرو كه ادعا ميكنه تو مدرسه !! مهم اينه كه خبر هاي كه ميده دقيقه و قابل اعتماد بالاتر از ژي ژي سي و يا يوژو نيوز
انقدر هم سر به سرش نزاريد تا يه خبر مخالف علايق ما داد در مقابلش جبهه نگيريد ارزش يه منبع خبري اينه ك همه حقايق رو بگه نه فقط اونايي كه مادوست داريم
[/quote]
من الان متنبه شدم و سخت پشیمانم ! :cry:

این رو به صورت کلی میگم . باز به شما جناب death 2 بر نخوره ! بدیه فضای مجاری اینه که صورت و سیرت طرف مقابلت رو نمیدونی چطوریه ! فقط نشستی داری با یه جماعتی حرف میزنی که نه میدونی سنشون چقدره نه میدونی چقدر اطلاعات دارن و چقدر نسبت به مسائلی که دارن راجبش حرف میزنن توجیه هستند و نه اعتقادات و افکارشون رو میشناسی و خلاصه هزار و یک مدل آفت در فضای مجازی وجود داره که رسیدن یک بحث به نتیجه درست و منطقی و مورد رضای خداوند رو به چالش میکشه ! ویرایش شده در توسط mersaad
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.