basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[img]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/07/03/13920703210439718_PhotoL.jpg[/img]
[img]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/07/03/13920703210435569_PhotoL.jpg[/img]
[center][b]مراسم تدفین شهید حمزه در منطقه زینبیه سوریه[/b][/center]
[center][b]شادی روح این عزیز دلاور صلوات[/b][/center] ویرایش شده در توسط alen
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکلات زیاده..! هرچی هم نشر پیدا نکنه بهتره..! مواردی هست که اگه عمومی بشه..!
برا همین بهتره که زیاد حرف نزنیم..!
نیرو های مدافع حرم هم اساسا وظیفه شون چیز دیگری است..! برای همین داشتن انتظار پاکسازی اطراف زینبیه توسط اونها انتظار زیادیه..!
این نیرو ها هم یکسری جوان بی تجربه مثه من و شما هستند مثه همون جوونای که الان تو تهران کفش های مدل هیپ هاپی می پوشند و فلان...!
اما غیرت داشتند و وقتی اسم بی بی آمد سلاح بدست گرفتند..!
این درگیری ها هم سر یک سری مشکلات اساسی هست که فعلا بیان نشه بهتره..!
در ضمن مصطفی جان میدان نبرد محل فیلمبرداری نیست عزیزم..! شما که بهتر میدونی..! البته مدتی هم هست که به لطف سپاه و حزب الله کار بچه های مدافع سبک تر شده..!
انتظار ما از شما این بود که ذات فیس بوکی برادران عراقی رو بهتر از ما بشناسی و باهاش عادت کنی..! نه اینکه این مسائل رو پابلیک کنی و ذهن بچه ها رو مشغول...!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#333333][font=lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=3]وكالة رويترز
----------------------
يقول بعض المقاتلين العراقيين إن الانضباط العسكري الذي فرضه قادة عصائب الحق وكتائب حزب الله على مقاتليهم العراقيين أثار غضب الشبيحة لأن السوريين حاولوا الاستفادة من الفوضى لتحقيق مكاسب مالية من القتال.

وتفجرت هذه الخلافات في اشتباكات مسلحة بالقرب من مزار السيدة زينب قبل أسابيع قليلة بين مقاتلي عصائب الحق وكتائب حزب الله وجيش المهدي من ناحية، وبين أبو عجيل القائد السوري للواء أبو الفضل العباس من ناحية أخرى، وقال متشددون في بغداد إن مقاتليْن عراقيين قتلا كما قتل ثلاثة من الشبيحة السوريين في الاشتباكات.

وعقد اجتماع للمصالحة بأمر من مكتب خامنئي، لكن الانقسامات استفحلت وشكل المقاتلون العراقيون لواء جديدا رافضين القتال تحت القيادة السورية.

وقال أبو سجاد -وهو مقاتل سابق من جيش المهدي وأحد القيادات الشيعية التي أسست لواء أبو الفضل العباس- إنه لا يتقاضى راتبا من الحكومة السورية، وإنه ليس من حق أحد أن يعامله كأحد أفراد الشبيحة المرتزقة، وأضاف أنه لن يقاتل مرة أخرى بجانب من قتلوا أخوته.

المصدر: رويترز[/size][/font][/color]

فقط برای اینکه من دروغ نگفتم ویرایش شده در توسط cheka

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1380185835' post='341155']
[color=#333333][font=lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=3]وكالة رويترز
----------------------
يقول بعض المقاتلين العراقيين إن الانضباط العسكري الذي فرضه قادة عصائب الحق وكتائب حزب الله على مقاتليهم العراقيين أثار غضب الشبيحة لأن السوريين حاولوا الاستفادة من الفوضى لتحقيق مكاسب مالية من القتال.

وتفجرت هذه الخلافات في اشتباكات مسلحة بالقرب من مزار السيدة زينب قبل أسابيع قليلة بين مقاتلي عصائب الحق وكتائب حزب الله وجيش المهدي من ناحية، وبين أبو عجيل القائد السوري للواء أبو الفضل العباس من ناحية أخرى، وقال متشددون في بغداد إن مقاتليْن عراقيين قتلا كما قتل ثلاثة من الشبيحة السوريين في الاشتباكات.

وعقد اجتماع للمصالحة بأمر من مكتب خامنئي، لكن الانقسامات استفحلت وشكل المقاتلون العراقيون لواء جديدا رافضين القتال تحت القيادة السورية.

وقال أبو سجاد -وهو مقاتل سابق من جيش المهدي وأحد القيادات الشيعية التي أسست لواء أبو الفضل العباس- إنه لا يتقاضى راتبا من الحكومة السورية، وإنه ليس من حق أحد أن يعامله كأحد أفراد الشبيحة المرتزقة، وأضاف أنه لن يقاتل مرة أخرى بجانب من قتلوا أخوته.

المصدر: رويترز[/size][/font][/color]
[/quote]
مرسي از ترجمه روانتون
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزم ترجمه اش صفحات قبل شده...درگیریهای بین سوری ها و عراقی ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=#333333][font=lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=3]وكالة رويترز[/size][/font][/color]
[/quote]

وکاله رویترز یعنی چی؟ یعنی وکیل خبرگزاری رویترز این حرف رو زد؟ یعنی رویترز به وکیلش گفت این حرف رو بزنه؟ اصلا چرا باید وکیل رویترز حرف بزنه خوب خودش یعنی زبون نداره که حرف بزنه؟؟؟

بعد این الان خودش کیه که این چیزا رو گفته؟؟؟

من گشتم تو رویترز چنین حرفی پیدا نکردم! :) که وکیلش حرف زده باشه....؟؟؟؟؟
اصلا رویترز چه ربطی به سوریه داره که وکیلش بخواد در مورد سوریه حرف بزنه؟؟؟؟
حالا گیرم رویترز مرتبط، رویترز کجا، نیروهای شیعه‌ی فعال در سوریه کجا و وکیل رویترز کجا که بخواد در این مورد حرف بزنه؟ وکیل رویترز بین نیروهای شیعه چیکار میکرده اصلا؟؟؟؟ حالا مثلا خبرنگار رویترز اگر میبود یه چیزی ولی ویکلش؟؟؟؟
خوب، اونوقت می‌رسیم به خود سوال رویترز که چرا تو ارتش سوریه خبرنگار نداره ولی وکیلش یا شاید خبرنگارش بین نیروهای شیعه بوده؟! :neutral:....

حالا خودمونیم اصلا! این وکیل رویترز چی گفته در این مورد اصلا؟؟؟ اصلا در مورد چی حرف زده و چرا باید به تاپیک نیروهای حامی حرم های مقدس سوریه ربط داشته باشه؟؟؟؟

------------
والا هنوز یکسال نگذشته از روزایی که حماس و اسرائيل کل انداخته بودن و بنده حقیر لحظه به لحظه اخبار صهیونیست ها رو به زبان اصلی و ترجمه شده قرار میدادم...
الان ملت همه عادت کردن چارخط عربی میذارن و میرن بدون هیچ توضیحی!! انگار من خودم یا عمه‌ی من استاد تمام مترجمی زبان عربی دارن؟؟؟ من تو مدرسه کلاس اول راهنمایی اون هو و هی رو هم نتونستم به چه معناست و یه بار سر کلاس امتحان پایان ترم که گفته بود معنای کلمات رو ب عربی بنویس به جاش اومدم به انگلیسی نوشتم! :) ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رویترز = استعمار پیر = انگلیس = تفرقه بنداز حکومت کن

رویترز همون خبرگزاری بود که به خاطر گزارش دروغش درباره زنان رزمی کار ایرانی مجوز فعالیتش رو در ایران از دست داد!

http://fa.wikipedia.org/wiki/رویترز
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبرگزاری رویترز یکی از موثق ترین خبرگزاری های جهان هست به خصوص در مورد سوریه....ضمنا این درگیری ها تایید شده از طرف منبع ایرانی ...

دوستان می تونن صدا و سیما و خبرگزاری فارس رو نیگاه کنن که اصلا سال اول که تو سوریه خبری نبود...سال دوم و سوم هم که ارتش سوریه همش درحال پیشروی بوده کل کره زمین رو دور زده یک دور... :mrgreen:[size=4] [/size][size=4] icon_cheesygrin[/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان توجه داشته باشند [b] [/b]

[b]در صورت استفاده از زبانهای غیر فارسی ، نظیر عربی - انگلیسی - کردی و سایر لهجه ها و گویش های کشور ، در هر قسمتی از سایت بخصوص محتوای تاپیک ها، میبایست ترجمه ان نیز در ادامه قرار گیرد مگر در مواردی که به عنوان مرجع اصل مطالب قرار داده میشود[/b]

اگر خبر یا مطلبی به زبان دیگر قرار میدهید ترجمه اش رو بذارید یا لینک خبر رو درج کنید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توجه کردین رسته ی بیشتر شهدای ایرانی زرهی هست؟
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.