basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

شهید مهدی عزیزی

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10105/DSC_0059.jpg[/img]

[color=#444444][font=arial, sans-serif][size=1]هفت شهر عشق را عطار گشت [/size][/font][/color][color=#444444][font=arial, sans-serif][size=1][b]ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم[/b][/size][/font][/color]..!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='patak' timestamp='1380548952' post='342327']
تانک نفرستادیم اما نیروهای زرهی ما به مراتب از افسران بی مح سوری که صاف میرن تو تله بهترن.به هر حال اون موقع که افسران سوری بچه بودن ما ده ها نبرد شهری رو در مقابل صدام تجربه کردیم و نبرد زرهی در شهر یا خارج از شهر رو خوب بلدیم.احتمالا تی 72 های گارد رو استفاده میکنیم.
[/quote]

پس این مشاورین زرهی روسی کجان با اون سابقه نبرد زرهی کورسک و.......؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Thundar' timestamp='1380572114' post='342449']
پس این مشاورین زرهی روسی کجان با اون سابقه نبرد زرهی کورسک و.......؟؟؟
[/quote]
برادر من شوخیت گرفته ؟!!!
کسانیکه نبرد زرهی کورسک رو به چشم دیدن اگر الآن تک و توک زنده مونده باشن دارن توی خونه سالمندان می پوسن.
وانگهی نبردهای امروز به قدری تغییر کرده که براش اطلاعات جنگ جهانی دوم با تاریخچه جنگ های هان و بویو هیچ فرقی نمی کنه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1380572964' post='342453']
برادر من شوخیت گرفته ؟!!!
کسانیکه نبرد زرهی کورسک رو به چشم دیدن اگر الآن تک و توک زنده مونده باشن دارن توی خونه سالمندان می پوسن.
وانگهی نبردهای امروز به قدری تغییر کرده که براش اطلاعات جنگ جهانی دوم با تاریخچه جنگ های هان و بویو هیچ فرقی نمی کنه.
[/quote]

جناب بنده من باب مثال گفتم
بهر روی روسیه دارای بزرگترین یگانهای زرهی تاریخه...... از نبرد زرهی کورسک تا نبرد اخیر با گرجستان در اوستیا تجربه داره و مهم تر اینکه اصولا ستون فقرات زرهی سوریه روسی که قطعا توسط خود مستشارین روسی هم به سوریها اموزش داده شده اساسا تمام سیستم نظامی این بزرگوران 60 ساله زیر نظر روسها اداره میشه.......الا ایهاحال این موارد جز سابقه روسهاست ...... با این وضعیت اگر تا چند وقت دیگه از ایران اپراتور و خلبان برا میل ها و میگهای سوری فرستاده شد جای تعجب نداره.........نکته جالب تمامی این قضایا اینه که ارتش عربی سوریه بعد مصر خبره ترین و بزرگترین ساختار سازمانی رو داره......واقعا باید بحال این اعراب تاسف خورد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از رهبران اسیر شده القاعده: بشار اسد سال اول جنگ مرده بود اما [color=#ff0000]ایران [/color]او را از گور درآورد و زنده کرد.

نکته خیلی مهم: فرموده است ایران نه روسیه....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من لینک ش رو توی پروفایلم داده بودم ، کاربر کیستی برده بود گذاشته بود توی تاپیک گالری کلیپ های سوریه ... الان همونجاست، 14 دقیقه ناقابل !

ناراحت نشن دوستان ، من متخصص جنگ جهانی دوم نیستم ! چشمک

ولی باور کنید از یک پشه هم برمی اومد تو کورسک اون اتفاقات رو رقم بزنه .... ! وقتیکه کل اطلاعات از قبل لو رفته باشه !

از نظر من توانایی زرهی و درک زرهی المان ها چند برابر و نصفی ! از تمام ملت های هم رده ش بالاتر بوده و فکر کنم هست !

البته دکترین نظامی شوروی رو رد نمیکنم ولی واقعا از نظر سطح تکنیکی به مراتب پایین تر بوده و هستند .... منتها شانس شون توی چند مورد زد یکی مثل تانک تی 33 و امثالهم و مهمترین ش ارکستر سرخ و جاسوسی خوب روسها

ایرانیان دست بالاتر رو در تعلیمات زرهی دارند هرچند تجهیزات زرهی شون قوی تر نیست از روسیه ولی با توجه به تجارب هشت سال دفاع مقدس عمرا روس ها به پای ایران برسند

این مساله رو در مسشتاری ایران پس از جنگ هشت ساله به وضوح میشه دید ... بهترین های اسراییل جلوی ضعیف ترین های ایران باز هم حرفی برای گفتن نداشتند

شاید بهتر باشه مکالمه شهید همت و جاویدالاثر متوسلیان با فرماندهان ارتش سوریه در سال 82 میلادی مطالعه بشه ...

به وضوح ، متوسلیان میگه ، این اسراییلی ها هیچی نیستند جلوی ضعیف ترین یگان زرهی ارتش عراق ! و فلان طور میشه داغون شون کرد

طبعا ارتش عراق و طبعا ارتش اسراییل هر دو آموزش دیده غرب و شرق بودند

و ما هر دوشون رو کوبیدیم

حتی با تی 72 و حتی با ار پی جی !

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا از روسی ها کشته نداریم ؟ یعنی کلاً روسیه فقط کمک تجهیزاتی میکنه یا نیروی انسانی هم تامین میکنه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من حضور نیروهای روسیه و کشته شدنشون اوضاع رو بدتر میکنه.ما الان به بهانه حمایت از شیعیان و دفاع از حرم اونجا هستیم.روسیه به چه بهانه ای بیاد.؟خود روسها در نبرد گرجستان کم دم به تله ندادن.اخرین نبرد بزرگشون جنگ جهانی دوم بوده که به قول دوستان حکایت نبرد بویو و هان میشه. برعکس ما جنگ 8ساله رو داشتیم و مهمتر از اون نبردهای نیابتی با اسراییل و امریکا تا حدودی.یه کلیپ ناز تو اینترنت هست که چنتا تانک ارتش که اگه درست یادم بیاد تی 72 هستن به زیبایی تو خیابون مانور میدن و شلیک های منظم قشنگی دارن.مقایسه کنید با باقی تانک های سوریه دقیقا میشه فهمید که سوری ها هدایتشون نمیکنن.خلاصه میزنن صحنه نبرد رو میترکونن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
غیر از جنگ 8 ساله، ما تجربه‌ی اروم کردن سیستان و کردستان رو داریم و همچنین اروم نگه داشتن اذرباییجان و خوزستان!...
غیر از این، تجربه‌ی جنگ چریکی در داخل روستا ها و شهرها با کرد ها رو داریم و خلاصه گلوله‌ی تجربه‌ایم دراین خصوص!!...
اما، چون ما در همه‌ی اینها موفق بودیم و دیگران نبودن مثلا امریکایی ها پس ما بهتر عمل میکنیم! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1380618841' post='342518']
سلام

من لینک ش رو توی پروفایلم داده بودم ، کاربر کیستی برده بود گذاشته بود توی تاپیک گالری کلیپ های سوریه ... الان همونجاست، 14 دقیقه ناقابل !

[/quote]
کار بدی کردم؟
کسی در مورد این موشک داوود چیزی میدونه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

کار بدی نکردی ! منتهای مراتب مدیران زیاد حال نمیکنند ! چشمک

این موشک داوود سر دراز دارد .... بحثش رو فکر کنم حداقل 5 صفحه اومد جلو ... هنوزم مشخص نیست ... دوستان میگن خمپاره انداز 160 وفا هست و از این حرفا ، منم میگم خدا بیامرزد جد اندر جد شهید تهرانی مقدم را !

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1380645826' post='342599']
[center]رفتن و ما موندیم[/center]
[center]عمریه جا موندیم[/center]

[center]کی میشه ندبه های ما اجابت؟....آرزوی هممونه شهادت :-([/center]
[/quote]

روز استقرار ناظرین یو.ان در مرز ایران و عراق حاج صادق به آسید مرتضی گفت : باب شهادت هم که دیگه بسته شد ! آوینی جواب داد : [b]این طور نیست، شهادت یه لباس تک سایزه هر وقت و هر جا اندازش شدی خودش میاد سراغت. [/b]
زیاد نگذشت که که صادق گنجی[b] [/b]رو وهابی ها تو لاهور ترور کردن ! تازه رایزن فرهنگی ایران شده بود. یک سال بعد هم آسید مرتضی رفت پیشش ! رژیم سختی گرفته بودن تا اندازه شهادت بشن.
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1380645826' post='342599']
[center]شهید امیر کاظم زاده از شهدای ایرانی مدافع حرم حضرت زینب[/center]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/1371414_524907017587447_2058354300_n.jpg[/img][/center]

[center]در امان خدا... :-([/center]

[center]رفتن و ما موندیم[/center]
[center]عمریه جا موندیم[/center]

[center]کی میشه ندبه های ما اجابت؟....آرزوی هممونه شهادت :-([/center]
[/quote]

ایشون هم زرهی بوده؟؟؟؟ چون طبق قانون نانوشته اگر یه ایرانی تو حلب هم شهید بشه اتوماتیک میشه مدافع حرم.... ویرایش شده در توسط Thundar
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center]ایشون تو القصیر شهید شد...عکس های بیشتری ازشون صفحات فبل هست...

دفاع از حرم تو برزیل هم میشه انجام بشه...حلب که دیگه جای خود دارد

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/1233606_217855431722545_874877397_n.jpg[/img][/center] ویرایش شده در توسط Ximosi
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.