basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[color=#0000ff][size=6]قاتل رانندگان سوری در عراق به هلاکت رسید[/size][/color]

به نقل از العالم، "هادی رزیج" فرمانده پلیس استان الانبار گفت: براساس اطلاعات دریافتی، الفهداوی که به اتهام دست داشتن در حملات تروریستی تحت تعقیب دستگاه قضائی عراق بود، کشته شد.شبکه تروریستی القاعده نیز چهارشنبه شب در یکی از پایگاههای اجتماعی در اینترنت به کشته شدن الفهداوی به عنوان یکی از مسئولان ارشد این گروه تروریستی اذعان کرد.

گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) یک کلیپ را در شبکه یوتیوب منتشر کرده بود که نشان می داد، الفهداوی سه راننده سوری کامیون را که در عراق کار می کردند، به علت علوی بودن به ضرب گلوله می کُشد .
[center][img]http://www.shia-news.com/files/fa/news/1392/10/14/50994_559.jpg[/img][/center]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زنده هست...در رمادی عکس یادگاری هم انداخته icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='wxy4u' timestamp='1388562521' post='356908']
دوستان کسی سراغ داره توی روزی که شهید باغبانی و شهید اسماعیل حیدری شهید شدن ایا دوستان دیگر ایرانی هم شهید شدند یا خیر؟
منظورم حاج یحیی یا ماشاالله هست؟
[/quote]
در اون فیلم یک جایی است که یک محوطه ای است که نیروها در حال تنظیم خمپاره انداز هستند مطمئن نیستم اما اون نفری که خمپاره انداز رو تراز میکنه شهید مهدی عزیزی است البیته باز هم میگم مطمئن نیستم اما در همین فیلم یک جایی در محوطه یک توپ خود کششی پارک شده که یک نفر روش ایستاده و داره با بیسیم صحبت میکنه در این صحنه یحیی فریاد میزنه خطاب به اون شخص و میگه یونس تو که هنوز اینجایی و دوربین روی یونس که روی توپ خودکششی ایستاده زوم میشه این یونس شهید محسن حیدری است و از این بابت مطمئن هستم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mersaad' timestamp='1388614652' post='357047']
حاجی این حرفها رو ول کن . راه حل بده !
[/quote]
رو این جماعت حساب باز نکنید..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][img]http://www.abna.ir/a/uploads//480/1/480101.jpg[/img][/center]
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='armagdon' timestamp='1388875441' post='357482']
در اون فیلم یک جایی است که یک محوطه ای است که نیروها در حال تنظیم خمپاره انداز هستند مطمئن نیستم اما اون نفری که خمپاره انداز رو تراز میکنه شهید مهدی عزیزی است البیته باز هم میگم مطمئن نیستم اما در همین فیلم یک جایی در محوطه یک توپ خود کششی پارک شده که یک نفر روش ایستاده و داره با بیسیم صحبت میکنه در این صحنه یحیی فریاد میزنه خطاب به اون شخص و میگه یونس تو که هنوز اینجایی و دوربین روی یونس که روی توپ خودکششی ایستاده زوم میشه این یونس شهید محسن حیدری است و از این بابت مطمئن هستم
[/quote]

عزیز بالاخره معلوم نشد چجور دوربین شهید باغبانی بدست شورشیان افتاد؟چون وقتی تیر میخوره دوستان اونجا بودن و پیکر شعید حیدری و اونو میارن عقب!یعنی دوستان حواسشون به دوربین نبوده؟یا اینکه شورشیان اجساد همونجا مونده وشورشیان دوربین و کارت شناسائی شهید حیدری رو برداشتن و بعد پیکرها رو تحویل دادن؟؟
اصلا خبری هست تیر به کجاهای شهی باغبانی یا شهید اسماعیل حیدری خورده؟چون شهید باغبانی توی کفن سرش پر از خون بود

نسخه کامل فیلم رو هم که هنوز منتشر نشده نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='wxy4u' timestamp='1388924384' post='357544']
عزیز بالاخره معلوم نشد چجور دوربین شهید باغبانی بدست شورشیان افتاد؟چون وقتی تیر میخوره دوستان اونجا بودن و پیکر شعید حیدری و اونو میارن عقب!یعنی دوستان حواسشون به دوربین نبوده؟یا اینکه شورشیان اجساد همونجا مونده وشورشیان دوربین و کارت شناسائی شهید حیدری رو برداشتن و بعد پیکرها رو تحویل دادن؟؟
اصلا خبری هست تیر به کجاهای شهی باغبانی یا شهید اسماعیل حیدری خورده؟چون شهید باغبانی توی کفن سرش پر از خون بود

نسخه کامل فیلم رو هم که هنوز منتشر نشده نه؟
[/quote]
متاسفانه من یک بیننده ی تلویزیونی بیش نیستم و بی اطلاع هستم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین.
قال الله الحکیم فی کتابه الکریم :
((ياأيها الذين آمنوا أجتنبوا كثيرا من الظن ان بعض الظن أثم ولا تجسسوا ولا يغتب بعضكم بعضا أيحب أحدكم أن يأكل لحم أخيه ميتا فكرهتموه وأتقوا الله ان الله تواب رحيم))
و ایضاً
((فبشر لعبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه))

سلام علیکم و رحمة الله
خدا را شکر نه دنبال مثبت میگردم و نه ازمنفی می ترسم . وظیفه خود را گفتن حق می دانم . حال به هر قیمتی که تمام شود. به نظر میرسد تنها تاپیک معنوی که بشه در این سایت بهش بها داد ، همین تاپیک باشه ! اما مدتی است که برخی شبهه افکنی ها و پست های مسئله دار از قداست این تاپیک کم کرده به گونه ای که دید و دغدغه من نسبت به پیگیری این تاپیک از بین رفته که البته فقط هم من نیستم که اینجوری شدم ، بلکه دوستان دیگری هم حال و هوای من رو دارند . نمونش جناب رومل ! از این قسمتش بگذریم .
در صفحات مختلف این تاپیک بعضاً دیده میشه که برخی از دوستان نسبت به شیشه خورده داشتن برخی از کسانی که به عنوان مدافع منطقه زینبیه دمشق در سوریه حضور دارند ، صحبتها و ادله های مختلفی میارن که این ها چنین هستند و چنان ! حال چند سئوال پیش میاید :
1- هدف از طرح اینگونه سئوالات و شبهات چیست ؟
2- کجای قدرت دنیا در دست بچه های سایت میلیتاری است که حتی اگر فرض را هم بر این بگیریم که عده ای مشکل دار هستند ، بتوانند آن را اصلاح کنند ؟
3- دوستان از فرهنگ و منش اعراب چقدر اطلاع دارند ؟ و آیا لزوما هر چیزی که در مرام ما هست را باید از مردم کشورهای دیگر انتظار داشته باشم ؟ دو مثال عرض میکنم :
الف) اعراب چای پر رنگ می خورند و اگر در خصوص ضرر آن به ایشان بگویید و برخی از ایشان را نهی کنید ، بهشان بر میخورد .
ب) چنانچه شما کف کفش خود را به سمت عربی بگیرید ، این نوعی بی احترامی است که میتواند منجر به دعوا شود .
4- آیا غیر از حکومت ایران ، در جای دیگر حکومت اسلامی داریم ؟ ما چه تصوری از محیطی غیر اسلامی که در آن زندگی نکرده ایم داریم ؟
5- ما چقدر نسبت به شرایط منطقه اطلاعات دقیق داریم و به کلام بهتر ، چقدر شرایط موجود منطقه برای ما قابل درک و ملموس است ؟
سئوالات از این دست زیاد است و به همین مقدار بسنده می کنم .
چند مثال از جنگ ایران و عراق بزنم :
1- شرایطی را فرض بگیرید که عده ای عراقی اسیر شده اند و همه شیعه بوده و از جیب هایشان اسم ائمه را در بیاورند و بگویند : ((دخیل الخمینی)) و به شما دستور داده باشند که با توجه به شرایط ، فقط پیشروی کنید و اسیر نگیرید . حال قرار است این افراد که نام حسین (ع) و ابوالفضل (ع) و غیره بر زبان دارند را به رگبار ببندید تا اصل عملیات انجام شود و در این حین یک نفر فیلم بگیرد و آن را مثلا در اینترنت همین الان برای دنیا به نمایش بگذارد . به نظر شما بقیه چه فکری میکنند راجب شما ؟ آیا شما جنود الله در یک آن در ذهن مخاطب تبدیل به جنود الشیطان نخواهید شد ؟
2- یک مثال از شوهرخاله خودم . ایشان در جبهه به شخصی لات برخورد میکند که با شلوار 6 جیب آمریکایی و سر نیزه خارجی و کتونی مارک دار و انبردست به میدان جنگ آمده بوده . از ایشان می پرسند این ابزار برای چیست ؟ در جواب میگوید برای کندن دندانهای طلای مرده های عراقی و بریدن انگشت های باد کرده مرده ها که انگشتر از دستشان خارج نمی شود و و و . که بعد در موقع بمباران منطقه طرف مثل موش در سوراخ قایم شده بود و شوهر خاله ما طرف را صدا میکند و میگوید که چه شد پس ؟ پاشو برو دندونهاشون رو بکش و غیره .
3- فردی از همکاران به نقل از پدرشان نقل میکرد که روزی زنی بعثی را اسیر کرده بودیم و فقط قرار بود یک شب او را نگه داریم و به پشت جبهه بر گردانیم . ولی آن شب برای نگه داشتن این زن در آن اردوگاه مکافاتی داشتیم که خدایی نکرده بعضی ها . . .
4- در پایان جنگ ، نیروهای پدآفندی که برای حفظ مرزها گمارده شده بودند ، با مشاهده حمله گسترده عراق ، خطوط مقاومت را رها کرده و حتی برخی با لباس زنانه اقدام به فرار از جبهه کردند . ( به نقل از سردار سعید قاسمی معروف )
5- در زمان جنگ داخلی لبنان ، جنبش امل (که بنیان گذار آن شهید چمران بوده است) با حرب الله درگیر می شود که با میانجی گری ایران این مشکل حل می شود .
6- به گفته شهید اسماعیل حیدری ، کسانی که حداقل در جبهه ایشان میجنگیدند ، نسبت به وجود دو چیز حساس بوده اند که به قول شهید اگر این دو مطلب وجود نداشته باشد ، جهاد تعطیل است .
الف) سیگار
ب) متعه
موارد مشابه هم وجود دارد که مجال گفتنش نیست .
حال به نظر شما من در مورد دفاع مقدس چه فکری باید بکنم ؟ این مسائل را کجای دلم جا دهم ؟ آیا همه انسانهایی که در جنگ ما با عراق بوده اند ، علیه السلام بوده اند ؟ آیا همه مردم ایران در جنگ کمک کرده اند ؟ و هزاران آیای دیگرهم در این زمینه می توان ردیف کرد . آیا همین الان در بین شیعیان شناسنامه ای همین مملکت ، دزد نداریم ؟ قاتل نداریم ؟ معتاد نداریم ؟ زناکار نداریم ؟ مشروب خور نداریم ؟ و . . .

همه این مسائل به این دلیل گفته شد که دوستان کمی عفت کلام داشته باشند و مطالبی که دردی از کسی دوا نمیکنم و فقط و فقط باعث نا امیدی و بی تفاوتی بقیه کاربران ( از جمله خود بنده ) نسبت به دفاع مقدسی که در برخی قسمت های سوریه توسط نیروهای شیعه در حال رخ دادن است نشوند و آن را زیر سئوال نبرند .
چرا به این راحتی نسبت به انسان ها تهمت میزنید ؟ حتی اگر فرض بگیریم که کسانی که نام می برید جرأت جنگیدن ندارند . برخی از خود شما ها آیا حاضرید با یک تفنگ جلوی درب حرم حضرت زینب (س) پست بدهید ؟ از کجا معلوم ماشینی عبور نکند و شما را به رگبار نبندد ؟ آیا صرف اینکه طرف در آزاد سازی مناطق جنگی شرکت ندارد ، دلیل بر بی ارزش بودن حضورش در آنجاست ؟
برادران عزیز ، آیات قرآن و احادیث ما را به شدت به رعایت تقوی و حفظ آبروی مومنین و نادیده گرفتن برخی از خطاهایشان امر میکند . باز هم تأکید میکنم ، هیچ کس در این سایت نمیتواند ادعا کند که از نزدیک در این موضوعات حضور داشته و دلایل دقیقش را بگوید . ( که اگر اینگونه بشود ، یا طرف دارد خودش را لو میدهد و یا در حال دروغ بافی است و اثبات این موضوع که یکی از رزمندگان جبهه سوریه در این تاپیک مشغول ارائه مطالب طبقه بندی شده میدان نبرد است امری محال است. ) و از طرفی حتی این موضوع هم رخ دهد باز شما فقط راجب گروهان خودت می توانی نظر دهی و نه در خصوص گروهان بغل دستی ! خداوند عالمیان ستارالعیوب است و شرایط جنگی با پشت کامپیوتر نشستن و چک کردن صفحات فیسبوک و کسب خبرهای راست و دروغ و ترویج آن در یک تاپیک ، زمین تا آسمان فرق دارد.
یکی از مسائلی که من به شدت در این سایت به آن معترض هستم همین ((عدم رعایت اخلاقیات)) است . نه در مورد مدیران و کاربران ( که البته بعضی موارد در آن زمینه ها هم برخی تنش ها اتفاق می افتد ) ولی در خصوص ارائه مطالب ، اخلاقیات گویا محلی از اعراب ندارد .
عزیزان ! مهم نیست چقدر از نظامی گری بفهمید و بلد باشید . ولی در روز قیامت از درجه سواد شما در نظامی گری سئوال نمی شود . بلکه از ایمان و دین و تقوی شما می پرسند . خیلی از ماها به دلیل آنکه اعتقادمان این است که به حد کافی نظامی گری بلدیم ، حتی در صورت وقوع جنگ نیز ، خود را ضد گلوله و ضد ضربه میدانیم و حال آنکه مرگ برای همه اهل زمین قطعی است . پس چیزی را بیاموزید و تمرین کنید که بعد از مرگ به کارتان بیاید .
سردار شهید برونسی ( بنا ) بوده است و ایمان و تقوا او را به جایی میرساند که بدون دوربین ترمال و در تاریکی مطلق به افرادش آنگونه دستور میداده که گویا اطرافش مثل روز روشن است . پس بدانید که :

[center](( ان اکرمکم عند الله اتقاکم ))[/center]
و ایضاً
[center]((انا هدیناه السبیل ، اما کافراً و اما شکورا))[/center]

آیا بهتر نیست در این سایت حداقل یک تاپیک وجود داشته باشد که حال و هوای جنگ و شهادت را داشته باشد تا با دیدن آن به صورت مجازی به دوکوهه ، فکه و شلمچه سفر کنیم و از درونش بوی تعفن و شبهه افکنی بر نخیزد ؟ ویرایش شده در توسط mersaad
  • Upvote 17
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mersaad' timestamp='1388948327' post='357608']
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین.
قال الله الحکیم فی کتابه الکریم :
((ياأيها الذين آمنوا أجتنبوا كثيرا من الظن ان بعض الظن أثم ولا تجسسوا ولا يغتب بعضكم بعضا أيحب أحدكم أن يأكل لحم أخيه ميتا فكرهتموه وأتقوا الله ان الله تواب رحيم))
و ایضاً
((فبشر لعبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه))

سلام علیکم و رحمة الله
خدا را شکر نه دنبال مثبت میگردم و نه ازمنفی می ترسم . وظیفه خود را گفتن حق می دانم . حال به هر قیمتی که تمام شود. به نظر میرسد تنها تاپیک معنوی که بشه در این سایت بهش بها داد ، همین تاپیک باشه ! اما مدتی است که برخی شبهه افکنی ها و پست های مسئله دار از قداست این تاپیک کم کرده به گونه ای که دید و دغدغه من نسبت به پیگیری این تاپیک از بین رفته که البته فقط هم من نیستم که اینجوری شدم ، بلکه دوستان دیگری هم حال و هوای من رو دارند . نمونش جناب رومل ! از این قسمتش بگذریم .
در صفحات مختلف این تاپیک بعضاً دیده میشه که برخی از دوستان نسبت به شیشه خورده داشتن برخی از کسانی که به عنوان مدافع منطقه زینبیه دمشق در سوریه حضور دارند ، صحبتها و ادله های مختلفی میارن که این ها چنین هستند و چنان ! حال چند سئوال پیش میاید :
1- هدف از طرح اینگونه سئوالات و شبهات چیست ؟
2- کجای قدرت دنیا در دست بچه های سایت میلیتاری است که حتی اگر فرض را هم بر این بگیریم که عده ای مشکل دار هستند ، بتوانند آن را اصلاح کنند ؟
3- دوستان از فرهنگ و منش اعراب چقدر اطلاع دارند ؟ و آیا لزوما هر چیزی که در مرام ما هست را باید از مردم کشورهای دیگر انتظار داشته باشم ؟ دو مثال عرض میکنم :
الف) اعراب چای پر رنگ می خورند و اگر در خصوص ضرر آن به ایشان بگویید و برخی از ایشان را نهنی کنید ، بهشان بر میخورد .
ب) چنانچه شما کف کفش خود را به سمت عربی بگیرید ، این نوعی بی احترامی است که میتواند منجر به دعوا شود .
4- آیا غیر از حکومت ایران ، در جای دیگر حکومت اسلامی داریم ؟ ما چه تصوری از محیطی غیر اسلامی که در آن زندگی نکرده ایم داریم ؟
5- ما چقدر نسبت به شرایط منطقه اطلاعات دقیق داریم و به کلام بهتر ، چقدر شرایط موجود منطقه برای ما قابل درک و ملموس است ؟
سئوالات از این دست زیاد است و به همین مقدار بسنده می کنم .
چند مثال از جنگ ایران و عراق بزنم :
1- شرایطی را فرض بگیرید که عده ای عراقی اسیر شده اند و همه شیعه بوده و از جیب هایشان اسم ائمه را در بیاورند و بگویند : ((دخیل الخمینی)) و به شما دستور داده باشند که با توجه به شرایط ، فقط پیشروی کنید و اسیر نگیرید . حال قرار است این افراد که نام حسین (ع) و ابوالفضل (ع) و غیره بر زبان دارند را به رگبار ببندید تا اصل عملیات انجام شود و در این حین یک نفر فیلم بگیرد و آن را مثلا در اینترنت همین الان برای دنیا به نمایش بگذارد . به نظر شما بقیه چه فکری میکنند راجب شما ؟ آیا شما جنود الله در یک آن در ذهن مخاطب تبدیل به جنود الشیطان نخواهید شد ؟
2- یک مثال از شوهرخاله خودم . ایشان در جبهه به شخصی لات برخورد میکند که با شلوار 6 جیب آمریکایی و سر نیزه خارجی و کتونی مارک دار و انبردست به میدان جنگ آمده بوده . از ایشان می پرسند این ابزار برای چیست ؟ در جواب میگوید برای کندن دندانهای طلای مرده های عراقی و بریدن انگشت های باد کرده مرده ها که انگشتر از دستشان خار نمی شود و و و . که بعد در موقع بمباران منطقه طرف مثل موش در سوراخ قایم شده بود و شوهر خاله ما طرف را صدا میکند و میگوید که چه شد پس ؟ پاشو برو دندونهاشون رو بکش و غیره .
3- فردی از همکاران به نقل از پدرشان نقل میکرد که روزی زنی بعثی را اسیر کرده بودیم و فقط قرار بود یک شب او را نگه داریم و به پشت جبهه بر گردانیم . ولی آن شب برای نگه داشتن این زن در آن اردوگاه مکافاتی داشتیم که خدایی نکرده بعضی ها . . .
4- در پایان جنگ ، نیروهای پدآفندی که برای حفظ مرزها گمارده شده بودند ، با مشاهده حمله گسترده عراق ، خطوط مقاومت را رها کرده و حتی برخی با لباس زنانه اقدام به فرار از جبهه کردند . ( به نقل از سردار سعید قاسمی معروف )
5- در زمان جنگ داخلی لبنان ، جنبش امل (که بنیان گذار آن شهید چمران بوده است) با حرب الله درگیر می شود که با میانجیگری ایران این مشکل حل می شود .
6- به گفته شهید اسماعیل حیدری ، کسانی که حداقل در جبهه ایشان میجنگیدند ، نسبت به وجود دو چیز حساس بوده اند که به قول شهید اگر این دو مطلب وجود نداشته باشد ، جهاد تعطیل است .
الف) سیگار
ب) متعه
موارد مشابه هم وجود دارد که مجال گفتنش نیست .
حال به نظر شما من در مورد دفاع مقدس چه فکری باید بکنم ؟ این مسائل را کجای دلم جا دهم ؟ آیا همه انسانهایی که در جنگ ما با عراق بوده اند ، علیه السلام بوده اند ؟ آیا همه مردم ایران در جنگ کمک کرده اند ؟ و هزاران آیای دیگرهم در این زمینه می توان ردیف کرد . آیا همین الان در بین شیعیان شناسنامه ای همین مملکت ، دزد نداریم ؟ قاتل نداریم ؟ معتاد نداریم ؟ زناکار نداریم ؟ مشروب خور نداریم ؟ و . . .

همه این مسائل به این دلیل گفته شد که دوستان کمی عفت کلام داشته باشند و مطالبی که دردی از کسی دوا نمیکنم و فقط و فقط باعث نا امیدی و بی تفاوتی بقیه کاربران ( از جمله خود بنده ) نسبت به دفاع مقدسی که در برخی قسمت های سوریه توسط نیروهای شیعه در حال رخ دادن است نشوند و آن را زیر سئوال نبرند .
چرا به این راحتی نسبت به انسان ها تهمت میزنید ؟ حتی اگر فرض بگیریم که کسانی که نام می برید جرأت جنگیدن ندارند . برخی از خود شما ها آیا حاضرید با یک تفنگ جلوی درب حرم حضرت زینب (س) پست بدهید ؟ از کجا معلوم ماشینی عبور نکند و شما را به رگبار نبندد ؟ آیا صرف اینکه طرف در آزاد سازی مناطق جنگی شرکت ندارد ، دلیل بر بی ارزش بودن حضورش در آنجاست ؟
برادران عزیز ، آیات قرآن و احادیث ما را به شدت به رعایت تقوی و حفظ آبروی مومنین و نادیده گرفتن برخی از خطاهایشان امر میکند . باز هم تأکید میکنم ، هیچ کس در این سایت نمیتواند ادعا کند که از نزدیک در این موضوعات حضور داشته و دلایل دقیقش را بگوید . ( که اگر اینگونه بشود ، یا طرف دارد خودش را لو میدهد و یا در حال دروغ بافی است و اثبات این موضوع که یکی از رزمندگان جبهه سوریه در این تاپیک مشغول ارائه مطالب طبقه بندی شده میدان نبرد است امری محال است. ) و از طرفی حتی این موضوع هم رخ دهد باز شما فقط راجب گروهان خودت می توانی نظر دهی و نه در خصوص گروهان بغل دستی ! خداوند عالمیان ستارالعیوب است و شرایط جنگی با پشت کامپیوتر نشستن و چک کردن صفحات فیسبوک و کسب خبرهای راست و دروغ و ترویج آن در یک تاپیک ، زمین تا آسمان فرق دارد.
یکی از مسائلی که من به شدت در این سایت به آن معترض هستم همین ((عدم رعایت اخلاقیات)) است . نه در مورد مدیران و کاربران ( که البته بعضی موارد در آن زمینه ها هم برخی تنش ها اتفاق می افتد ) ولی در خصوص ارائه مطالب ، اخلاقیات گویا محلی از اعراب ندارد .
عزیزان ! مهم نیست چقدر از نظامی گری بفهمید و بلد باشید . ولی در روز قیامت از درجه سواد شما در نظامی گری سئوال نمی شود . بلکه از ایمان و دین و تقوی شما می پرسند . خیلی از ماها به دلیل آنکه اعتقادمان این است که به حد کافی نظامی گری بلدیم ، حتی در صورت وقوع جنگ نیز ، خود را ضد گلوله و ضد ضربه میدانیم و حال آنکه مرگ برای همه اهل زمین قطعی است . پس چیزی را بیماموزید و تمرین کنید که بعد از مرگ به کارتان بیاید .
سردار شهید برونسی ( بنا ) بوده است و ایمان و تقوا او را به جایی میرساند که بدون دوربین ترمال و در تاریکی مطلق به افرادش آنگونه دستور میداده که گویا اطرافش مثل روز روشن است . پس بدانید که :

[center](( ان اکرمکم عند الله اتقاکم ))[/center]
و ایضاً
[center]((انا هدیناه السبیل ، اما کافراً و اما شکورا))[/center]

آیا بهتر نیست در این سایت حداقل یک تاپیک وجود داشته باشد که حال و هوای جنگ و شهادت را داشته باشد تا با دیدن آن به صورت مجازی به دوکوهه ، فکه و شلمچه سفر کنیم و از درونش بوی تعفن و شبهه افکنی بر نخیزد ؟
[/quote]
[right]به نظر شما این تاپیک بوی شهادت میده یا بوی تعفن و شبهه؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلامتی کسانی که منظور من را می فهمند صلوات ! ویرایش شده در توسط mersaad
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRIAF' timestamp='1388949335' post='357609']
[right]به نظر شما این تاپیک بوی شهادت میده یا بوی تعفن و شبهه؟[/right]
[/quote]
من آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم . خواه پند گیر خواه ملال

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.