basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='mersaad' timestamp='1388951340' post='357612']
من آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم . خواه پند گیر خواه ملال
[/quote]

[right]تشکر از شرط بلاغت شما...[/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب مرساد
ممنون و متشکر از پست بسیار مفیدتون

امیدوارم که از راهنمایی های فردی مثل شما بیشتر در میلیتاری استفاده کنم

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک بار دیگه هم میگم جماعت ابوعجیب فقط هنرش عکس گرفتن هست، البته هنرهای دیگری هم دارند از جمله سرقت منازل شیعیان منطقه سیده زینب که صاحب منازل آواره شده بودند و ایضا حمله به مقر عصائب اهل حق عراق

جماعت ابوشهد هم که از افتخارات شان کشتن یک آدم بی گناه در منطقه نبک و انتشار تصاویر آن بود که خوراک تبلیغاتی چند روزه برای شبکه الجزیره و العربیه فراهم کرده بود تا این ادعا را مطرح کنند که گروه های شیعی مردم سوریه را می کشند و در منطقه نبک کشتار راه انداخته است.

اگر گروهی مدعی دفاع از مقدسات هست، می جنگه و شهید میده، نه اینکه عکس بگیره
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متعه=صیغه
مته=نوشیدنی مثل گل گاو زبان که سوری ها علاقه خاصی بهش دارند...

icon_cheesygrin
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iMosi' timestamp='1388954295' post='357622']
متعه=صیغه
مته=نوشیدنی مثل گل گاو زبان که سوری ها علاقه خاصی بهش دارند...
[/quote]
غرض معرفی فرهنگ متفاوت ایشان با ما بود و نه متعه یا مته !

رئیس بخش مقاومت ها که همچنان بر همان طبل خودش میکوبد .
شما راحت باش برادر ! کسی با شما نبود .

راستی از مزایای عکس گرفتن هم بگویم ! قسمتهایی از زندگی ام برایم خیلی شیرین بود . قسمت هایی هم مهم . امروز آنقدر حسرت نداشتن عکس از آن روزها را می خورم که حد و حساب ندارد .

این را هم اضافه کنم که به نظرم تفاوت سنی من با شما آنقدری هست که به حکم تجربه ، در خصوص قضاوت در بعضی چیزها ، از شما پخته تر و معقول تر عمل کنم .

و در نهایت ، شما که فهمیدی پشمی به کلاه نیروهای ابوعجیب و امثالهم نیست ، اسم تاپیک را عوض کن . چون همچنان ، نام گروه ایشان بر تارک این تاپیک می درخشد . ویرایش شده در توسط mersaad
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نقل قول از بچه های فاطیمون که شیعیان افغانی هستند که در سوریه می جنگند...:

"همه حرف هایی که در مورد ابوعجیب و بقیه رفقاش زده میشه درسته....حزب الله و شیعیان سوری منطقه سیده زینب جماعت ابوعجیب رو طرد کردند و اجازه نمی دن در هیچ عملیاتی شرکت کنه...حتی یک جا مراقب بایسته..."

یکی از بچه های حزب الله که الان در حال جنگ در غوطه هست قبل از رفتن به سوریه گفت جماعت ابوعجیب خون به دل بچه های حزب الله کردند....حاضر نیستند زیر بار فرماندهی منظم بچه های حزب الله برن چون برای جنگ نیومدن ...

تو سوریه چه افرادی زیادی که در اثر غارت خانه های مردم پولدار نشدند که قبلا گدا گشنه بودند...در بعضی محله های حمص نیروهای دفاع وطنی فرمانده هاشون یک ساله میلیونر شدند...

ساده قضیه رو نگاه نکنید....با چهارتا عکس با اسلحه خفن و فیگورهای خوشگل ذوق می کنن ملت...خبر ندارن چه خبره...

شما یک عکس از شهدای حزب الله و عصائب و کتائب و سایر گروههای مجاهد واقعی قبل از شهادت برای من بیار ...بهت جایزه میدم....گروههای عراقی لواء امام الحسین،ذورالفقار،امام الحسن،سرایا طلیعه الخراسانی، لواء ابوالفضل فقط برای عکاسی و ...رفتند...

تهش میشه وقتی اسیرشون می کنند مثل موش در مقابل تکفیری ها شیرمردان عصائب رو مزدور خطاب می کنند...ازشون می پرسن برای چی اومدی سوریه؟....میگه برای کشتن سوری ها..... تازه تو جنگ اسیر نشدن...داشتن تو قلمون چرخ می زدن بدون سلاح با پاسپورت و فلش پر ازعکس و فیلم

یک دقیقه برو شهید حزب الله که روی زمین زخمی پیداش کردن رو نگاه کن...چه صلابتی داره...فرق مجاهد واقعی که به نیت دفاع از حرم حضرت زینب (س) اومده اینه.... ویرایش شده در توسط iMosi
  • Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=6]سپاه بدر عراق شهادت یکی دیگر از مجاهدینش به نام شهید كاظم گيطان البزونی را در راه دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها اعلام کرد.[/size]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/1477364_566650463423518_836073590_n.jpg[/img]

[size=6]سپاه بدر عراق خبر شهادت یک سری دیگر از نیروهایش را داده است، اما خب هنوز اسامی شان به طور کامل اعلام نشده است.[/size]

[size=6]یک جماعتی هر روز پیکر شهداش را تشییع می کنه، یک جماعتی هم هر روز عکس نیروهاش را با فیگورهای مختلف توی فیس بوک منتشر می کنه[/size]
  • Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iMosi' timestamp='1388956091' post='357628']
نقل قول از بچه های فاطیمون که شیعیان افغانی هستند که در سوریه می جنگند...:

"همه حرف هایی که در مورد ابوعجیب و بقیه رفقاش زده میشه درسته....حزب الله و شیعیان سوری منطقه سیده زینب جماعت ابوعجیب رو طرد کردند و اجازه نمی دن در هیچ عملیاتی شرکت کنه...حتی یک جا مراقب بایسته..."

یکی از بچه های حزب الله که الان در حال جنگ در غوطه هست قبل از رفتن به سوریه گفت جماعت ابوعجیب خون به دل بچه های حزب الله کردند....حاضر نیستند زیر بار فرماندهی منظم بچه های حزب الله برن چون برای جنگ نیومدن ...

تو سوریه چه افرادی زیادی که در اثر غارت خانه های مردم پولدار نشدند که قبلا گدا گشنه بودند...در بعضی محله های حمص نیروهای دفاع وطنی فرمانده هاشون یک ساله میلیونر شدند...

ساده قضیه رو نگاه نکنید....با چهارتا عکس با اسلحه خفن و فیگورهای خوشگل ذوق می کنن ملت...خبر ندارن چه خبره...

شما یک عکس از شهدای حزب الله و عصائب و کتائب و سایر گروههای مجاهد واقعی قبل از شهادت برای من بیار ...بهت جایزه میدم....گروههای عراقی لواء امام الحسین،ذورالفقار،امام الحسن،سرایا طلیعه الخراسانی، لواء ابوالفضل فقط برای عکاسی و ...رفتند...

تهش میشه وقتی اسیرشون می کنند مثل موش در مقابل تکفیری ها شیرمردان عصائب رو مزدور خطاب می کنند...ازشون می پرسن برای چی اومدی سوریه؟....میگه برای کشتن سوری ها..... تازه تو جنگ اسیر نشدن...داشتن تو قلمون چرخ می زدن بدون سلاح با پاسپورت و فلش پر ازعکس و فیلم

یک دقیقه برو شهید حزب الله که روی زمین زخمی پیداش کردن رو نگاه کن...چه صلابتی داره...فرق مجاهد واقعی که به نیت دفاع از حرم حضرت زینب (س) اومده اینه....
[/quote]
1- هویت جنابعالی و اخباری که میدی برای من ارزشی نداره چون اینجا فضای مجازی است و هیچ کس هیچ کس رو نمیشناسه !
2- شما عمق مطلبی که من نوشتم رو متوجه نشدی . پس نیازی به بحث اضافی نمی بینم .
والسلام علی من اتبع الهدی
  • Upvote 3
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1388953639' post='357621']
یک بار دیگه هم میگم جماعت ابوعجیب فقط هنرش عکس گرفتن هست، البته هنرهای دیگری هم دارند از جمله سرقت منازل شیعیان منطقه سیده زینب که صاحب منازل آواره شده بودند و ایضا حمله به مقر عصائب اهل حق عراق

جماعت ابوشهد هم که از افتخارات شان کشتن یک آدم بی گناه در منطقه نبک و انتشار تصاویر آن بود که خوراک تبلیغاتی چند روزه برای شبکه الجزیره و العربیه فراهم کرده بود تا این ادعا را مطرح کنند که گروه های شیعی مردم سوریه را می کشند و در منطقه نبک کشتار راه انداخته است.

اگر گروهی مدعی دفاع از مقدسات هست، می جنگه و شهید میده، نه اینکه عکس بگیره
[/quote]
این پست شما به اشتباه از طرف من مثبت گرفت . لطف کنید دو تا منفی به خودتون بدید که بی حساب بشیم .
  • Upvote 2
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب بسیجی ، برادر بزرگوار در ابتدا تشکر می کنم از اینکه خبرها رو خیلی موثق به تاپیک می رسونید
یه سوال ؟ این جناب ابوشهد تونبک چکار می کنه اگه قصدجنگیدن نداره و بنظر ساده انگاری می رسه که بخواد خودسر کاری کنه چون مثل آب خوردن حذف میشه !!! پس فکر نکن بدون هماهنگی با فرماندهی کاری انجام بده . نباید فراموش کرد شهید پهلوان ابوهاجر هم جزء این عزیزان بود و در هنگام عملیات بشهادت رسید و این یعنی این بزرگواران هم مشغول جنگیدن هستند و ممکنه حجم عملیاتشون به اندازه بقیه بزرگواران نباشه که اونم بعلت تجربه کم افرادش تو جنگیدن داره ولی خدا از همشون قبول کنه و این که تو این افراد همه از نظر ایمانی یکی نیستند عزیزان حزب الله از نظر خط اعتقادی سالها خوراک اعتقادی دریافت کردند و کاملا متوجه هستند دارن چکار می کنند رو شما با یه شیعه عراقی که تازه چند ساله میتونه زیارت اربعین بره و پای صحبت خطیبان قرار بگیره نمی تونی برابر فرض کنی
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صلوات! ویرایش شده در توسط gomnam5
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نکته جالبی اینجا هست که هم جناب مرصاد و هم بسیجی عزیز قصدشون اطلاع رسانی و آگاه سازی ماست و نیتشون خیره....
به نظر من اگر ملاحضات معنوی و خوب آقای مرصاد رو رعایت کنیم و همچنان اطلاع رسانی رو وظیفه رسالت خودمون بدونیم در این صورت یه هم افزایی زیبا و خدایی خواهیم داشت...
فقط باید بدونیم ما همه در یک جبهه ایم انشالله...جبهه فراهم کردن مقدمات ظهور حضرت حجت و نصرت دین خدا
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پ.ن یه جماعتی هر روز تو زینبیه با لباس مولتی کم و فلان ات و اشغال و بوت امریکایی هی عکس میگیرن و یه عده تو حلب چند ماه محاصره بودند نه بوت داشتند نه مولتی کم..!با یه لباس جنگی ساده با یه کفش مجلسی..!
رزمنده بودن به عکس گرفتن لختی تو برف و با فلان مدل لباس امریکایی نیست..!
روزی خواهد رسید که می فهمید ما درست میگفتیم..!
درست مثه زمانی که تو اوج فشار ها همت با اکبر گنجی یکی پنداشته میشد..! ولی بعدا خودشون رو معلوم کردند..!
[b]البته لواء ابوالفضل توش مرد کم نیست..! کم هم شهید نداده..! ولی همه کم ادعا ترند و توانشون بیشتر این اقایون توانشون کمتر ادعاشون بیشتر...![/b]
یاد مرحوم دکتر حسابی به خیر..!
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='alen' timestamp='1388988772' post='357664']
جناب بسیجی ، برادر بزرگوار در ابتدا تشکر می کنم از اینکه خبرها رو خیلی موثق به تاپیک می رسونید
یه سوال ؟ این جناب ابوشهد تونبک چکار می کنه اگه قصدجنگیدن نداره و بنظر ساده انگاری می رسه که بخواد خودسر کاری کنه چون مثل آب خوردن حذف میشه !!! پس فکر نکن بدون هماهنگی با فرماندهی کاری انجام بده . نباید فراموش کرد شهید پهلوان ابوهاجر هم جزء این عزیزان بود و در هنگام عملیات بشهادت رسید و این یعنی این بزرگواران هم مشغول جنگیدن هستند و ممکنه حجم عملیاتشون به اندازه بقیه بزرگواران نباشه که اونم بعلت تجربه کم افرادش تو جنگیدن داره ولی خدا از همشون قبول کنه و این که تو این افراد همه از نظر ایمانی یکی نیستند عزیزان حزب الله از نظر خط اعتقادی سالها خوراک اعتقادی دریافت کردند و کاملا متوجه هستند دارن چکار می کنند رو شما با یه شیعه عراقی که تازه چند ساله میتونه زیارت اربعین بره و پای صحبت خطیبان قرار بگیره نمی تونی برابر فرض کنی
[/quote]

فرماندهی مناطق غوطه غربی و ایضا غوطه شرقی الان با حزب الله لبنان هست و آدم هایی مثل ابوعجیب و امثالهم از آن جبهات طرد شده هستند.

این که چرا هنوز امثال ابوعجیب و ابوشهد حذف نشدند، چون یک سری ارتباطاتی با افسران اطلاعاتی سوریه دارند.

امثال ابوشهد و امثالهم عراقی هایی بودند که از سال ها پیش توی سوریه زندگی می کردند، آدم هایی نبودند که سر قضیه دفاع از عراق به سوریه آمده باشند، بلکه از سال ها پیش توی سوریه بودند و یک سری ارتباطاتی داشتند.

یک بحث این هست که این افراد واقعا نمی جنگند، نقش بازی می کنند، حتی فیلم هایی که منتشر می کند، اثر چندانی از جنگیدن نیست، گروهی که در سوریه می جنگد، شهید می دهد، در حالی که جماعت ابوعجیب و ابوشهد شهیدی نمی دهند که بخوان اعلام کنند.

سرقت منازل مردم آواره و کشتن افراد بی گناه ربطی به نداشتن خوراک اعتقادی ندارد، نشون میده که این افراد هدف شان از حمل سلاح دفاع از مقدسات نیست، بلکه پرکردن جیب شان است، گذشته از دزدی هاشان به اسم دفاع از مقدسات کم از نهادها و آدم ها دلار نگرفتند.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.