Electro_officer

گالری تصویری جالب از شست‌وشوی ضد ش.م.ر در دریا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

واقعا مطلب جالبی بود . خیلی خوشم اومد .

دست گلت درد نکنه داداش :winking: :rose: :rose: :rose: :rose:

به جای پنج تا صلوات , ده تا صلوات فرستادم برات . برو حالش رو ببر :mrgreen: :mrgreen:
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صلوات :rose:

اولین بار بود همچین مطلبی دیدم دمت گرم :winking: ویرایش شده در توسط YAKUZA
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دست گلت درد نکنه
10 تا صلوات هم بنویس به حساب ما

تصاویر جالبی بود
اگر اجازه بدین بنده هم چند خطی توضیحات اضافه کنم
همونطوری که دوست خوبمون گفتن این سیستم دوشهای شستشوی ناوهاست که جزی از سامانه ضد حملات ش .م.ه. هستش و علاوه بر این مورد کاربردهای دیگه ای هم داره
یکی از مهمترین کاربردهاش برای اطفای حریقه که بعنوان " اسپرینگلر" ازشون استفاده میشه
مورد دیگه استفاده از اونا برای " فومینگ" در زمان اتشهای روغنیه
یک مورد دیگه " فومینگ" در زمان امرجنسی لندینگ جنگنده هاست
و مورد مهم دیگه هم همانطوری که در تصاویر هم مشخص بود شستشو و نظافت یگانه
ماشینو میبرن کارواش ، خوب ناوهواپیمابرو که نمیشه برد کارواش!!
توی دریا برای شستشو و نظافت یگانها چه رزمی و چه تجاری از سامانه های جانبی استفاده میشه مثه سامانه های آتش خوار( اطفا حرق) و شستشوی شیمیایی و علاوه بر اون سیستمهای پرتابل فشار بالا( های پرشر واشینگ ماشین) هم استفاده میشه
در زمان استفاده برای شستشوی عمومی مواد کلینر و دترجنتهای مخصوصی به سیستم اضافه شده و پرسنل زحمت شسشتوی دستی با طی و ماف و جارو رو میکشن و بعد دوباره پشت سرشون با آب شوردریا شستشو داده میشه و در نهایت با آب شیرین شستشوی نهایی صورت میگیره( برای جلوگیری از خوردگیهای ناشی از آب شور دریا، چون تاثیر آب دریا بر خوردگی چندین و چند برابر بیشتر از آب شیرینه)
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون اولین بار بود این تصاویرو میدیدم.
راستش من 5 تا صلوات از طرف تو فرستادم بعد فکر کردم پس خودم چی 5 تا هم برای خودم فرستادم[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/money%20eyes.gif[/img] :smug:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون بابت اظهار لطف دوستان. راستش مدتها بود میخواستم این تاپیک رو ابجاد کنم اما این گوگل لامذهب برام بالا نمیامد با بینگ هم اصلا نتایج خوبی نمیگرفتم تا اینکه از دیروز مشکلم با گوگل برطرف شد و این عکس‌ها رو پیدا کردم!
جناب elo متشکر بابت توضیحات با اجازه این توضیحات رو ضمیمه تصاویر میکنم که احتمالا برا مجله جنگ‌افزار استفاده بشه. ضمن اینکه این قضیه صلوات اگر عمر سایت بیشتر از عمر ما باشه بعد از وفاتم که کاربرا سر بزنند ما تاخری میشه واسم اگر خدا بخواد..! :winking:
دوستانی که مایل به جست‌وجوی بیشتر هستند کلید واژه‌ی CBR wash down countermeasure رو سرچ بفرمایند. یاعلی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1366562623' post='308177']
[center][font=tahoma,geneva,sans-serif]فکر میکنید این آقایان و خانم‌ها چه حسی دارند!؟

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/web_121119-N-BX824-407.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/normal_web_121119-N-BX824-407.jpg[/img][/url]

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/ehk593.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/normal_ehk593.jpg[/img][/url][/font][/quote][/center]

[center][size=5][b]حس خونه تکونی دم عید و شستن فرشهای خونه توسط عناصر ذکور و بخت برگشته و همیشه مظلوم تاریخ ایرانزمین ! :mrgreen: [/b][/size][/center]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر می کردم فقط تو کشتی های بادبانی با کهنه و کف و حالت زانو زده کشتی را تمیز می کردند اما می بینم هنوز سیستم همان است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الک جان
اجازه ما هم دست شماست
موردی نداره بفرستین برای اطلاعات عمومی همگانی خوبه که اینها هم بهشون اضافه بشه
دستت هم طلا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی ممنون الکترو جان
دوستان توضیحاتی دادن اما یک مورد دیگه هم هست و بیشتر مربوط به نام های هواپیما بر هست.
روی باند ناوهای هواپیما بر اگر کوچکترین شی ای وجود داشته باشه می تونه اتفاقات بدی رو منجر بشه.مثلا اگر گرد و غبار و ...... وارد موتور جنگنده بشه یا آسیب می زنه یا اون رو تبدیل به ترکش هایی می کنه و از خروجی پرتاب می کنه بیرون.
خود اونها ممکن هست موجب آتش سوزی و یا برخورد با خدمه و حتی سطح باند بشه.
معمولا برخی اشیا وقتی وارد موتورهای جت میشن تبدیل به گلوله مانندی میشن.
در هر صورت موجبات صدمه به ناو موتور یا خدمه روی باند ناو هواپیما بر رو فراهم می کنن.

برای جلوگیری از این امر علاوه بر شستشوی برنامه ریزی شده و در زمانبدندی های مرتب معمولا در روز یکبار هم خدمه روی ناو به صف میشن و هر شی روی باند باشه رو جمع می کنن.

یک کاربرد دیگه هم داره اگر بخواین از دید دوربین های حرارت یاب خارج بشین می تونین این سیستم رو روشن کنین خیلی موثره ویرایش شده در توسط fath
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.