super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='era_923' timestamp='1408514490' post='403079']
دوست عزیز ایشون خبرنگار بوده نه سرباز آمریکایی.

هرچیزی که تروریست های داعش یا منابعشون میگند رو باور نکنید.
[/quote]
پست های بعدی رو هم میخوندید.من ابتدا به خاطر لباس نظامی که پوشیده بود حدس زدم سرباز باشه که بعدا با دیدن فیلم فهمیدم خبرنگاره و اصلاحش کردم.بعد اینهمه خبرنگاری برای سایت حداقل اونقدری حالیم هست که خبرهای پیج های داعش رو باور نکنم.!!!!!!!!! هر چند بنده صداقت خبری داعش رو بیشتر از عراقی ها و کردها ی دروغگو قبول دارم ......با تمام تنفری که از داعش دارم.

درمورد جنگ احتمالی امریکا با داعش هم به نظرم داعش در حال حاضر خطرناک ترین دشمن ماست هرچند به گفته ی رهبری باید به دنبال ابشخور این تروریست ها باشیم ولی دم دست ترین گزینه فعلا تضعیف و نابودی داعش هست . پس همون بهتر که اگر امریکا درس درستی به داعش داد صدا و سیما ایراد بنی اسرائیلی نگیره و بزارند مثل سگ و گربه از خجالت هم دربیان. icon_cheesygrin
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 29 مرداد 1393 - ???? ..
مخفی شده توسط Electro_officer، 29 مرداد 1393 - ???? ..
حذف شود.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
نه خبرنگار نه سرباز ... ژورنالیست بگیم بهتره! اینطور که یه سرچ کوچولو زدم Journalist افرادی با تیپ و لباس نظامی اما حرفه ی خبرنگاری ...!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

عکس اون شخص امریکایی (سرباز یا خبرنگار یا هرچی!) که سرش برید حاوی پیام جالبی بود ... رنگ لباس ش نارنجی هست ... یاد چی میندازه شما رو ؟

گوانتانامو !

باحال بود !

و اما :
[quote]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]تو رو خدا نگاه کن چی رو داره با چی مقایسه میکنه. آمریکایی ها یا انگلیسی ها جرات جنگیدن ندارند؟؟!! برو یک بار تاریخ جنگ جهانی دوم رو بخون تا ببینی آلمانها، روسها،ژاپنی ها، انگلیسی ها یا آمریکائیها تو چهار پنج سال چطوری با هم جنگیدن تا یاد بگیری جنگ یعنی چی. تو مطمئن باش اونا حاضر نیستن جون حتی یه سربازشون رو با 1000 تا داعشی عوض کنند. مگه مرض دارند خودشون واسه مردمی که سرشون به فلان جاشون پنالتی میزنه به دردسر بیندازن؟؟ [/right][/font][/color]

[/quote]

آفرین به نکته خوبی اشاره کردید و دقیقا من هم دوست داشتم کسی بهش اشاره کنه تا جوابش رو بگم !

در اینکه من تاریخ جنگ جهانی رو از حفظ هستم یا نه ؟ بماند !

اما میخواستم اینو یکی بگه که امریکایی ها ( و تاکید مجدد میکنم امریکایی ها ) در نبرد جهانی دوم چنان جنگیدند که تو گویی دارند ناموس اونها رو میبرند و واقعا یک نبرد میهنی بود براشون

نمیخوام شرح ش رو بدم !

فقط شما رو به کتاب تاریخ پنهان امریکا ارجاع میدم که شرح کامل این نبرد میهنی امریکایی ها رو میگه و اینکه چطور شد امریکایی ها از اون ملت غیور و صلح دوست و اهل مروت به مردمی کثیف و رذل و پست تبدیل شدند که سربازان شون حاضر نیستند برای منافع دولت شون جان خودشونو از دست بدن

بله امریکایی ها جانانه می جنگیدند .... و خواهند جنگید به خصوص وقتی بحث میهنی باشه !

اما برادران به جرات به شما عرض میکنم که در حال حاضر از هر نظر امریکا و انگلیس و... سقوط کردند و قبلا هم اگر عزمی برای جنگیدن بودن بین مسلمانان این کشورها هیچ غلطی نکردند و نمی توانستند بکنند

تاریخ اینو میگه ، شما خلاف ش رو بیار ....

کجای تاریخ امریکایی ها در نبرد زمینی بدون ایجاد برتری هوایی ؟؟؟ و پیروز شده باشند یا اصلا جرات جنگیدن بهشون دست داده باشه ؟

در جنگ جهانی دوم هم که معروف ترین استراتژی دنیای جهان یعنی برتری هوایی همراه با برتری دریایی تلفیق شد و تبدیل شد به ناو هواپیمابر و امریکا بدون اون همیشه شکست خورنده بود !

من تاریخ جنگ جهانی رو خوندم و برای همین میگم امریکا و امثالهم نمی توانند کاری کنند جلوی ایمان به جنگیدن ! مگر با کمک بمباران های سنگین و برتری هوایی

دلیل ش هم مشخصه :

یک جوان امریکایی حاضر نیست باربی های خودش رو که تو تختخواب باهاشون میخوابه رها بکنه به عشق باراک اوباما ! ولی داعشی ها به عشق حورالعین هم شده میجنگند !

فرق شون هم اینه :

جوان امریکایی دنیوی می بینه پس برای زنده ماندن تقلا میکند ولی داعشی اخروی میبینه پس چه بکشه چه کشته بشه میگه من اخروی م بهشتی هست !( فارغ از اینکه منحرف هستند و...)

یا حق
  • Upvote 14
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بدانیم :از معیارهای قساوت یک جنایت نه شیوه جنایت بلکه برای مثال در جنایت سر بریدن! " سر " مورد نظر است. اگر غیر غربی بود قساوتی رخ نداده و در جنایت بودن آن نیز شک است! اگر غربی بود علاوه بر قساوت یقینا " جنایت علیه بشریت " هم رخ داده !

وزیر خارجه انگلیس : سر بریدن خبرنگار آمریکایی قساوت است!
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1408438500' post='402929']
خوشم میاد اگر اصول اسلامی رعایت بشه مثل شهادت طلبی و با عشق و ایمان جنگیدن حتی در راه باطل ! نیز جواب میده

[/quote]

سلام
ضمن احترام کامل به نظر جنابعالی ، اما بنده معتقدم این موضوع ربطی به " اصول اسلامی " نداره
ربط به ایمان داره ، حالا میخواد ایمان به اسلام یا یهود یا کفر و یا حتی وطن ، فرقی نمی کنه
ژاپنی هایی که عملیات کامی کازی می کردند و هواپیماهاشون رو به ناو های آمریکایی می زدند نه مسلمون بودند و نه حتی به زندگی پس از مرگ اعتقادی داشتند
ویتنامی ها هم همین طور
اصولآ اگر کسی به هر چیزی ایمان و اعتقاد کامل داشته باشه ، حاضره به خاطرش جون خودش رو هم بده
به همین دلیله که همیشه سخت ترین و بد ترین جنگ های تاریخ ، جنگ های اعتقادی بوده ویرایش شده در توسط mars1
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این داعش که سه تا نوجون اسرائیلی رو کشت و بهانه ی جنگ غزه رو به نتانیاهو داد حالا هم که این تبعه ی امریکا را کشت و باب دخالت نظامی امریکا در سوریه رو باز میکنه
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]بسم الله الرحمن الرحیم[/b]
بنظر
باید بداینم که همواره نمیشه همه کیک را تنها خورد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]بسم الله الرحمن الرحیم[/b]
با تحقیر عملکرد دیگران چیزی عاید ما نمیشود
برفرض مثال اگر امریکا هیچ باشد
اینکه میداند کی وارد نبردی شود که بتواند بردش را برداشت کند خودش نشان از نگاه استراتژیکش دارد
یا حتی از جنگی که درآن شگست خورده است درس بگیرد خودش ذکاوت است
اینکه آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل برای نیروی انسانیشان ارزش قائلند (به هر علتی ) بسیار مورد درستیست
ان شالله ما هم روزی بیش از این برای جان ارتشیان و سپاهیان عزیزمان ارزش قائل شویم
که درآن روز داعش حساب نخواهد شد
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1408520726' post='403090']
سلام

عکس اون شخص امریکایی (سرباز یا خبرنگار یا هرچی!) که سرش برید حاوی پیام جالبی بود ... رنگ لباس ش نارنجی هست ... یاد چی میندازه شما رو ؟

گوانتانامو !

باحال بود !

و اما :

آفرین به نکته خوبی اشاره کردید و دقیقا من هم دوست داشتم کسی بهش اشاره کنه تا جوابش رو بگم !

اما میخواستم اینو یکی بگه که امریکایی ها ( و تاکید مجدد میکنم امریکایی ها ) در نبرد جهانی دوم چنان جنگیدند که تو گویی دارند ناموس اونها رو میبرند و واقعا یک نبرد میهنی بود براشون

نمیخوام شرح ش رو بدم !

فقط شما رو به کتاب تاریخ پنهان امریکا ارجاع میدم که شرح کامل این نبرد میهنی امریکایی ها رو میگه و اینکه چطور شد امریکایی ها از اون ملت غیور و صلح دوست و اهل مروت به مردمی کثیف و رذل و پست تبدیل شدند که سربازان شون حاضر نیستند برای منافع دولت شون جان خودشونو از دست بدن

بله امریکایی ها جانانه می جنگیدند .... و خواهند جنگید به خصوص وقتی بحث میهنی باشه !

اما برادران به جرات به شما عرض میکنم که در حال حاضر از هر نظر امریکا و انگلیس و... سقوط کردند و قبلا هم اگر عزمی برای جنگیدن بودن بین مسلمانان این کشورها هیچ غلطی نکردند و نمی توانستند بکنند

کجای تاریخ امریکایی ها در نبرد زمینی بدون ایجاد برتری هوایی ؟؟؟ و پیروز شده باشند یا اصلا جرات جنگیدن بهشون دست داده باشه ؟

در جنگ جهانی دوم هم که معروف ترین استراتژی دنیای جهان یعنی برتری هوایی همراه با برتری دریایی تلفیق شد و تبدیل شد به ناو هواپیمابر و امریکا بدون اون همیشه شکست خورنده بود !

من تاریخ جنگ جهانی رو خوندم و برای همین میگم امریکا و امثالهم نمی توانند کاری کنند جلوی ایمان به جنگیدن ! مگر با کمک بمباران های سنگین و برتری هوایی

دلیل ش هم مشخصه :

یک جوان امریکایی حاضر نیست باربی های خودش رو که تو تختخواب باهاشون میخوابه رها بکنه به عشق باراک اوباما ! ولی داعشی ها به عشق حورالعین هم شده میجنگند !

فرق شون هم اینه :

جوان امریکایی دنیوی می بینه پس برای زنده ماندن تقلا میکند ولی داعشی اخروی میبینه پس چه بکشه چه کشته بشه میگه من اخروی م بهشتی هست !( فارغ از اینکه منحرف هستند و...)

یا حق
[/quote]

عملیات اخوندک نه با بمباران بلکه به وسیله کوماندوهای امریکایی انجام شد . اینکه دشمن رو کوچیک کنین بزرگ نمیشیم.... :rose:
  • Upvote 12
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]نمی دونم چرا این تاپیک عراق اینقدر برای به بیراهه رفتن مستعده[/right]
[right]باز تاپیک سوریه اوضاعش بهتره[/right]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

گوانتانامو !

باحال بود !

و اما :

نمیخوام شرح ش رو بدم !

دلیل ش هم مشخصه :

فرق شون هم اینه :

یا حق
[/quote]

یعنی خداوکیلی یه چیزی گفتی حالا موندی توش چطور جمعش کنی. خوب حالا میگی اگه آمریکا مرده بیاد بدون نیروی هوائیش بجنگه؟؟!! باشه بهش میگم. ولی مطمئن باش با اون ارتشش بدون اینکه یه هواپیما بپرونه هم میتونه از این ور خاورمیانه تا اون ور خاورمیانه رو شخم بزنه حتی اگه شما هم هواپیما هات رو داشته باشی.ولی یه شرط داره اونم اینه که نگی تر و خشک رو با هم داره میسوزونه.
خوب حالا در مورد جوان آمریکایی. اینکه شما فکر میکنی اون جوون افغانی که خودش رو تو بازار منفجر میکنه زن و بچه مردم رو میکشه که بره بهشت یا اون داعشی که خودش رو با کامیون به فیض شهادت میرسونه یا چی و چی پس خیلی جرات داره...خوب اون جوون آمریکایی چی کار کنه ؟ از تخت خواب خودش و از کنار باربیش بیاد بیرون بیاد با شما بجنگه که بگه از شما [b]تخم [/b]مرغ های گمده تری داره. عزیز من مگه خره . میشینه نگاتون میکنه تا وقتی که منافعش تو خطر نباشه. تازه اگه تونست از آب گل آلود یه ماهی هم میگیره.
شما اگه مردی عوض اینکه اینقدر بیای پز شجاعت و شهادت طلبی بدی بیا اون مدل حکومت اسلامی رو که پزش رو میدی تو خاورمیانه اجرا کن که تا کمر تو لجنش گیر کردید. مثل اون دزد که قول داد از 100 تا کاروان دزدی کنه و تونست ولی خواست یه کاروان رو سالم به مقصد برسونه ولی نتونست.
  • Upvote 18
  • Downvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

گوانتانامو !

باحال بود !

[/quote]

ربطی به گوانتانامو نداره تو آمریکا تو همه زندان ها زندانی ها نارنجی میپوشند و مختص گوانتامامو نیست

[center]-------------------------------------------[/center]
چیز جالب دیگه که بعد از فیلم اتفاق افتاد در انگلیس بود
از اونجا که جلاد لحجه انگلیسی ( بریتیش ) داره . این فیلم کلی تو انگلیس سرو صدا کرده
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]اعلام بیعت یک مقام طالبان با «ابوبکر البغدادی»[/b]

[b]به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در کابل و به نقل از سایت پشتو زبان «روهی»، مولوی عبدالرحیم مسلم دوست از چهره‌های شناخته شده و با نفوذ در بین طالبان افغانستان و پاکستان، ضمن بیعت با ابوبکر البغدادی، قول داد که با گروه داعش در افغانستان همکاری خواهد کرد. عبدالرحیم مسلم دوست که اکنون در «وزیرستان» است، گفت: زمانی که من در گوانتانامو زندانی بودم، قصری با دروازه بسته را به خواب دیدم، روی دیوار این قصر ساعتی نصب شده بود که 12 دقیقه به 12 را نشان می‌داد. وی افزود: به من گفته شد که اینجا دارالخلافه است، به نظر من تعبیر خواب این است که تا 12 سال دیگر خلافت در جهان تثبیت خواهد شد. مسلم دوست اظهار داشت: من و تمامی دوستان، برادران، خواهران و ملت افغانستان با ابوبکر البغدادی بیعت و وفاداری خود را اعلام می‌کنیم. عبدالرحیم مسلم دوست که از اهالی فرمانداری «بتی‌کوت» ولایت «ننگرهار» است؛ در نوامبر سال 2001 همراه با برادرش «بدرالزمان» به گوانتانامو منتقل و در آوریل سال 2005 آزاد شد. مسلم دوست پس از آزادی کتاب زنجیرهای شکسته گوانتانامو را نوشت که در بین طالبان مورد استقبال قرار گرفت. مسلم دوست چندی بعد توسط نیروهای پاکستانی دستگیر و سپس در معامله با طالبان پاکستانی در قبال آزادی یک افسر پاکستانی آزاد شد. مسلم دوست که به زبان‌های فارسی، عربی و پشتو مسلط بوده و کتاب‌های زیادی نوشته است در حال حاضر به عنوان قاضی‌القضات برای طالبان پاکستانی در منطقه «مگری» پاکستان فعالیت می‌کند. یک منبع نزدیک به طالبان اعلام کرد: احتمال قوی وجود دارد که تعدادی از طالبان پاکستانی که تحت عنوان «جماعت الاحرار» فعالیت می‌کنند در اطاعت از دستورات عبدالرحیم مسلم دوست، با ابوبکر البغدادی بیعت کنند. بر اساس انتشار یک ویدئو، عبدالرحیم مسلم دوست و مولوی عبدالقاهر رهبر سلفی‌های استان کنر با ابوبکر البغدادی بیعت کردند. [/b]
[b]http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930529000976[/b]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.