super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

دوست عزیز، اصلا بحث سر این یک حرف رییس جمهور نیست. من ممکنه با خیلی کارای رییس جمهور مخالف باشم، ولی دلیل نمیشه هر جا میرم ایشون رو بکوبم، همینطور که در مورد رییس جمهور قبلی این کار رو نمیکردم، با اینکه کاملا مخالفش بودم.

بحث من این هست که این رفتار شما سازنده نیست، مضاف بر اینکه من به عنوان یک ناظر بیرونی، نظرهای شما رو در مورد دولت صرفا تسویه حساب سیاسی و نه یک نقد منصفانه میدونم. به هر حال هر طور که مختارید، من مدیر این سایت نیستم که جلوتون رو بگیرم، ولی پیشنهاد من این هست که یک تاپیک در مورد اقدامات دولت بسازید تا در مکان مناسب، بحث روی موارد مختلف صورت بگیره.

من  سمبل شدم تو این سایت ، سمبل مخالفت با دولت فعلی ، پس من حتی اگه بیام بگم رئیس جمهور خوشتیپ شده باز همه چهارتا جنگولک سینه چاک میاند و می گند « دولواپس روحانی شدی !؟ »

دولت فعلی جایی برای سازندگی نگذاشته ، تهمت زده و فحش داده ، باید منتظر نتیجه ش هم باشه . با کسی که بهت فحش داده ، سازش معنایی نداره .

• Upvote 7
  • Downvote 29

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا که بحث زرهی های خودساخته پیش اومد، اینا مگر در برابر کالیبرهای پایین جواب بده در اصابت ساده ترین گلوله آر پی جی هم جواب نمیده، اتفاقا یک کلیپ بسیار عالی در این زمینه هست، یک ستون داعش انگشت در هوا باذن ا...، انشاءا...، ماشاءا... گویان سوار یکی از همین زره پوش های خودساخته شدن و راهی به سمت میادین جهاد نکاح فی سبیل شیطان، بین راه رندی زره پوش فوق رو با ضد تانک مورد التفات قرار داده بود، همگی با همون انگشتهای رو به آسمان ذغال شده بوده. پیاده رفته بودن شاید میرسیدن.

نیمه اول داستان بر اساس تصاویر موجود در موبایل یکی از همین اراذل صقر مکان هست.

اون رند پدرسوخته و انگشتهای رو به آسمان واقعا باحال بود.ولی خودمونیم پیاده نمیشد برن.سخته  تا مقصد انگشتو همونطوری بالا نگه داری. rolling_on_the_floor

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من  سمبل شدم تو این سایت ، سمبل مخالفت با دولت فعلی ، پس من حتی اگه بیام بگم رئیس جمهور خوشتیپ شده باز همه چهارتا جنگولک سینه چاک میاند و می گند « دولواپس روحانی شدی !؟ »

دولت فعلی جایی برای سازندگی نگذاشته ، تهمت زده و فحش داده ، باید منتظر نتیجه ش هم باشه . با کسی که بهت فحش داده ، سازش معنایی نداره .

از توهینتون مشخص هست چقدر منصف هستید، ضمن اینکه دلواپس حرف بدی نیست، خود شما و دوستانتون گفتید ما دلواپس اقدامات دولت هستیم، فکر نمیکنم جای شکوه و شکایت باقی بمونه.

من بحث رو همین جا تموم میکنم چون نمیخوام بیش از این تاپیک منحرف بشه، از سایر دوستان هم عذرخواهی میکنم، چون خودم همیشه اولین کسی هستم که انتقاد میکنم به منحرف شدن تاپیک ها با بحث های خارج از موضوع.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقای محترم اگه ماجنگولک هستیم پس چرا الان سینمون رو برای ملتمون سپر میکنیم لطفا هم دیگه بحثرو ادامه ندید چون اینجا جای این کارا نیست

ویرایش شده در توسط mahdifly
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکفروند هم که از غنائم سقوط موصل بود که در رژه ی  داعش دررقه چند ماه پیش دیده شد 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بیشتر فکر میکنم نمایشی باشه . بعید میدونم داعش بتونه ازش استفاده عملیاتی بکنه . پرتاب یه همچین موشکهایی تخصص زیادی میخواد تازه به احتمال زیاد قبل از اینکه غنیمت گرفته بشن قطعات حساس ازش جدا شدن

ویرایش شده در توسط hammed

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عملیاتی هست ؟ اگر نیست توان عملیاتی کردن و استفاده از این موشک رو دارن ؟

راستی اگه میشه یه نقشه از اخرین وضعیت عراق قرار بدید . نقشه شهرها (مثل نقشه ویکی ) نمیخوام . نقشه ای باشه که وضعیت مناطق غیر شهری و راه ها و ارتفاعات مهم و ... رو هم نشون بده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوء قصد نافرجام به جان وزیر دفاع عراق

یک تک تیرانداز تکفیری با تیراندازی به سوی وزیر دفاع عراق که در حال رفتن به سوی پالایشگاه «بیجی» بود، تلاش کرد او را ترور کند.

«خالد العبیدی» وزیر دفاع عراق از یک سوء‌قصد جان سالم به در برد. به نوشته «شفق‌نیوز»، یک تک‌تیرانداز که در مکانی در نزدیکی محل عبور کاروان خودروهای وزارت دفاع عراق مستقر شده بود، به سوی خودروی وزیر دفاع تیراندازی کرد اما رانندگان این خودروها موفق شدند، وزیر را سالم به مقصد برسانند. العبیدی قصد داشت، برای نخستین بار از پلایشگاه «بیجی»، مهمترین پالایشگاه نفتی عراق پس از آزادی بیجی به طور کامل بازدید کند که این حمله تروریستی روی داد. 

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این ایران پول این تسلیحات رو از عراق و سوریه میگیره یا کمک بلا عوضه ؟؟؟

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

بنظربزرگواران این مطلب چقدر میتواند صحیح باشد

بسیار با جزئیات ذکر شده است

یک نفس تا آخرش خواندم اگر صحیح باشد که فکر کنم در جلولا داعش را تبدیل به ذغال کرده اند

صحتش رو نمی دونم ولی قلم شیوایی داشت

.

.

راستی من نمی دونم از توهین به رئیس جمهور چی عایده بعضی ها میشه

ویرایش شده در توسط mopmop
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.