super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

از فلوجه چه خبر ؟ خدا کنه این شهر تروریست پرور رو شخم بزنن جاش یونجه بکارن ! همیشه این فلوجه و الانبار دردسر ساز بودن.

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فروشگاه تجهیزات نظامی داعش در موصل!

CI8vJAuUsAAC7A5.jpg

thumb_CI8vJAVUMAA_Z8h.jpg thumb_CI8vJDEUkAAlbLY.jpg thumb_CI8vJDEUMAA2gpy.jpg

فارق از البسه و پوتین ها و اینجور چیزا ...اسلحه ها به نظر میاد شانتاژ خبری باشه چون به نظر میرسه از روی عجله و برای عکاسی چیدن و احتمالا بعد عکاسی جمع میکنن میبره!!!
و البته اون تفنگ های بادی که بیشتر مربوط به لوازم ورزشی ها میشه تا لوازم نظامی:-) ویرایش شده در توسط mohammadreza98

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فروشگاه تجهیزات نظامی داعش در موصل!

جنسا اصل ترکه عایا ؟ یحتمل اسرائیلی نداره ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با همین نارنجک اندازها میشه کمین کرد انتحاری و پیاده داعش رو لت و پار کرد  نه اینکه تانک و وانت رو اورد تو دید که شناسایی بشن

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با همین نارنجک اندازها میشه کمین کرد انتحاری و پیاده داعش رو لت و پار کرد  نه اینکه تانک و وانت رو اورد تو دید که شناسایی بشن

این نارنجک اندازها حریف زره پوشهای انتحاری نمیشن. برد زیادی هم ندارن و فوقش بتونن یه خودرو ساده  انتحاری رو در فاصله کم بزنن.

تانک برای این در نقش شکار انتحاری بکار میره که میتونه حتی در فاصله دو کیلومتری خودرو زره پوش انتحاری رو با گلوله ضد زره بزنه و نابود کنه.

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز تا جاییکه من می دونم ایران توانایی تولید دوربین ترمالو نداره و سنسور این دوربین از یه شرکت خارجی خریدن و فک کنم تو دنیا دو تا شرکت مطرح وجود دارن که دوربین ترمال تولید می کنن که اسم یکیشون فک کنم فلیر بود

• Upvote 5
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز تا جاییکه من می دونم ایران توانایی تولید دوربین ترمالو نداره و سنسور این دوربین از یه شرکت خارجی خریدن و فک کنم تو دنیا دو تا شرکت مطرح وجود دارن که دوربین ترمال تولید می کنن که اسم یکیشون فک کنم فلیر بود

دوست عزیز ، فقط پوشک بچه هست که به خاطر کاربرد دوگانه ورودش به ایران تحریم نیست ، ( اگه کالاهای تجملی رو نادییده بگیریم ! )

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.