super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

به نظر عراق دست کردها باشه بسیار مفید تره تا دست عربهای ترسو و خائن باشه امیدئارم ما مثل هیتلر متحد اشتباه برای خود انتخاب نکنیم و بازم این نکترو تکرار میکنم دولت عراق از دست رفتس باید به فکر شهرهای جنوبی عراق باشیم که دست ما باشه مخصوصن بصره . کربلا نجف همچنین چاهای نفتش تو خلیج تا ابد فارس
  • Upvote 2
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط Electro_officer، 26 خرداد 1393 - ????...
مخفی شده توسط Electro_officer، 26 خرداد 1393 - ????...
برای ابقاء دوستی ها حذف شد :mrgreen:
اردتمند Mr.Fox :rose: ویرایش شده در توسط Mr_Fox
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='beyro' timestamp='1402903014' post='386297']
[url="https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10410803_494272157384772_3489326224927523652_n.jpg"]https://fbcdn-sphoto...927523652_n.jpg[/url]

ادم این عس ها رو میببینه میفهمه بعضی ها یه طورین یا ما یه طوریم اگر چارتا نیروی کرد تو داعش عکس مینداختن خیلی خودشون رو جر میدادن ولی در این موارد نه کشور دوست و برادر هستن
[/quote]

همون کردستانی که سنگش رو به سینه می زنی نوکر بی جیره و مواجب ترکیه هست. دیگه این رو همه می دونن که بارزانی سگ دست آموز سیاست مداران ترک هست. حداقل بعضی از کردهای ترکیه موقع سفرش به دیاربکر نشون دادن که به این مساله آگاهند. ولی متاسفانه اکثریت قریب به اتفاقشون مثل شما فریب می خورند.
  • Upvote 12
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1402906116' post='386312']
یکی نیست این نژاد پرست رو از سایت اخراج کنه؟؟؟ دیگه توهینی هست که نکرده باشه؟
[/quote]

طرف اومده خاک مقدس این مملکت رو پیشکش بارزانی می کنه اونوقت من شدم نژاد پرست؟ اگه اینطوره اره من نژاد پرستم و نژاد پرستی افتخار منه. ولی این رو بدونید هر کسی که بخواد چشم طمع به خاک این کشور بدوزه چشمش رو از کاسه در میاریم. این رو من همه جا گفتم و می گم و خواهم گفت. بله بارزانی سگ دست آموز ترک هاست که پول نفت عراق رو به جیب اون ها می ریزه. خائن به کل ملت عراق هست.
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Wiesmann' timestamp='1402906520' post='386313']

طرف اومده خاک مقدس این مملکت رو پیشکش بارزانی می کنه اونوقت من شدم نژاد پرست؟ اگه اینطوره اره من نژاد پرستم و نژاد پرستی افتخار منه. ولی این رو بدونید هر کسی که بخواد چشم طمع به خاک این کشور بدوزه چشمش رو از کاسه در میاریم. این رو من همه جا گفتم و می گم و خواهم گفت. بله بارزانی سگ دست آموز ترک هاست که پول نفت عراق رو به جیب اون ها می ریزه. خائن به کل ملت عراق هست.
[/quote]

منظورم شما نبودید جناب!
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1402906644' post='386314']
منظورم شما نبودید جناب!
[/quote]

آخه نه نقل قول کردید و نه اسم بردید و ... درست هم زیر پست من نوشتید فکر کردم ...
در هر حال معذرت می خوام.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Mr_Fox' timestamp='1402906849' post='386318']
تلاش(یا تَلَش یا تالاش) جان، منظور کی بود عایا؟
[/quote]

همون تلاش درسته

beyro
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='A7Up' timestamp='1402906725' post='386315']
روزنامه دبکا چاپ اسرائیل:
حتی تصور اشغال مرزهای غربی ایران توسط داعش خنده دار است.
80 میلیون ایرانی یک جا بر سر داعش خراب خواهند شد.
ایرانیها بر سر خاکشان با کسی تعارف ندارند. همه میدانیم ایرانیها باهوش تر از آنند که بگذارند داعش به مرزهایش نزدیک شود آنها (ایرانیها) نبرد را به بیرون از مرزهای خود کشیده اند...
اگر باور ندارید سایه ی قاسم سلیمانی را در عراق ببینید...
در نبردهای زمینی درون خاورمیانه ایران بخاطر تجربیاتش همیشه پیروز است...

این تصویر جمعیتی انبوه و متراکم از شیعیان عراقی آماده برای جهاد در یکی از پادگان های عراق است!!منظره ای که گریه شوق بر گونه های شیعیان علی علیه السلام می نشاند...

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/ghetall.jpg[/img][/center]
[/quote]

داداش منبع حرف روزنامه اسرائیلی رو میدی. تازه این عکسه به نظر میاد دستکار شدست. یک کم غیر منطقیه. اگه این راست باشه که ما از [b][color=#0000ff]شوق[/color][color=#ff0000] خون [/color][color=#0000ff]گریه[/color][/b] میکنیم. :crying: :crying: :crying:

بزارید بیرو حرفشو بزنه. اشکال نداره. خوبه اتفاقاً . کسی داره از داخل خود کرد های عزیز صحبت میکنه و ما اینجوری دید بهتری نسبت به شیوه یتفکّر و منطق و ... کردها بدست میاریم. :winking: . تا به کی فقط یک طرفه صحبت کنیم و مسائل رو یک طرفه دنبال کنیم؟!! ویرایش شده در توسط Mr_Fox
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1402906116' post='386312']
یکی نیست این نژاد پرست رو از سایت اخراج کنه؟؟؟ دیگه توهینی هست که نکرده باشه؟
[/quote]
جوش نزن تلاش جان این قانون بقای اکانت سایت میلیتاری هست که یارو رو با چند اکانت دیگه به خاطر توهین و تفکرات نژادی و جدایی طلبانه اخراج می کنن دوباره از یک جایی سر و کلشه شون پیدا میشه. بد بختی اینجاست فکر می کنن خلق الله جیگر هستن و نمی فهمن که این یارو کیه و کجاست و چکار می کنه چرا اینجاست.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1402907121' post='386322']
جوش نزن تلاش جان این قانون بقای اکانت سایت میلیتاری هست که یارو رو با چند اکانت دیگه به خاطر توهین و تفکرات نژادی و جدایی طلبانه اخراج می کنن دوباره از یک جایی سر و کلشه شون پیدا میشه. بد بختی اینجاست فکر می کنن خلق الله جیگر هستن و نمی فهمن که این یارو کیه و کجاست و چکار می کنه چرا اینجاست.
[/quote]
طرف داره نظرشو میگه .

نظرات مخالف که توهینی توش نباشه منعی نداره بخش توهین هم ویرایش بشه و تذکر که تکرار نشه اگه اصرار داشت بر نظرات توهین آمیز خوب اونوقت بحث بن کردن اکانت و...(خودم یه پا ادمینم)

اگه قرار باشه هرکی توهین کرد از سایت اخراج بشه که خیلی از دوستان باید تا حالا اخراج میشدن . :mrgreen:
  • Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فتح جان اگه استدلالاش ضعیف باشه خیلی راحت جوابشو میشه داد و خوانندگان شعور دارند و تشخیص میدن. من خودم حرفای بیرو رو قبول ندارم و چند صفحه جواب دارم به اون پست اوّلش که میگفت یادتون رفته همین عراقی ها چه کردند و ... بدم. ولی دیدم تا پیک منحرف میشه. چیزی نگفتم. آقا بیرو عزیز، لطفاً حرفات طوری نباشه که تاپیک منحرف شه. نظر شخصی نده. تاپیک پیگیریه تحوّلات عراقه، تفسیر تحولات عراق و جهان که نیست!!!
ارداتمند همهتون Mr.Fox :rose:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.