super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='senaps' timestamp='1405629312' post='393934']
اتفاقا به نظرم اومد که همشون بعد از صلح با ترکیه! ریختن تو کردستان عراق واسه عملیات علیه ایران، ولی YPG اون شایعه قتل عام رو پخش کرد و کل نیروها رو توی اون مناطق درگیر کرد...
از اون موقع به بعد، اینا کار نظامی بخصوصی توی ایران نکردن و عملیات های کوچیک و بی ارزش در حد یه مشت سارق داشتن...
ولی کار سیاسی زیادی کردن متاسفانه :(
[/quote] خب سوال اساسی
چقدر از نیروی نظامی پ.ک.ک از ترکیه بیرون رفتن ؟
چیزیدر حدود بیست درصد.میت گفت ک.ج.ک ابتدا رد و سپس قبول کرد.
حال که پ.ک.ک قرار بود تماماً از ترکیه خارج شود .خود اوجالان گفته بود که دوران سلاح به پایان رسیده و سازمانش تحت هیچ شرایطی به سلاح دست نخواهد بردحال چرا سازمانش حتی از ترکیه عقب نشینی نمی کند؟
فاز نظامی امسال برجسته تر از فاز نظامی پارسال است . در استان ما امسال بیست قلاده از اینان یا به هلاکت رسیده اند و یا زنده گیری شده اند و چیزی در حدود سه یا چهار شهید داشته ایم
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1405629959' post='393940']
دوست من، مردم اینجا وضعشون همیشه بد بوده! :))) الان تازه داره اقتصادشون کمی بهتر میشه و فقط ناراحت اینن که امکان سریعتر شدنش نیست و کارکنان غیر بومی زیادن...

توی اینجا داره کار سیاسی صورت میگیره و مردم از نظر فرهنگی و سیاسی جذب میکنن...
مخصوصا فرهنگی....
از 5 سال پیش، کانال 4 کردی رو داریم که واسه خودش یه پا فارسی ۱ هستش! با این تفاوت که توی هولیر برنامه سازی میکنه... یعنی رسما دست فارسی ۱ و جم تی‌وی رو از پشت بسته، میذاره تو جیب شورتش! :)))

کلیپ هایی که از این شبکه پخش میشه! توسط شبکه های تجزیه طلب و فلان و بیسار پخش میشه واسه مردم بیچاره...
[/quote]

والله ، اینکه مردم خودشون اونقدر ساده اند که فریب بخورند تقصیر دولت نیست .
دولت اگه تو این زمینه وارد بشه ، باز چهار نفر پیدا می شوند که ازش ایراد بگیرند .

کلا برای کار فرهنگی هم سطح سواد جامعه ی هدف هم شرطه .

مثلا توی ایران خیلی ها پیدا می شوند که می گند تکنولوژی برای چیمان هست ، نون می خوایم ، حال اگه از این کشور انتظار داشته باشی پیشرفت کنه ، انتظار نا به جایی هست !
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط worior، 26 تیر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 26 تیر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[quote]
دولت اگه تو این زمینه وارد بشه ، باز چهار نفر پیدا می شوند که ازش ایراد بگیرند .
[/quote]

ببین، داری به عنوان یه فارس یا هر قومیتی که داری نگاه میکنی....

من وقتی تی‌وی می‌بینم که مثلا موزیک کردی میذاره و یه گروه رقص کردی هم اونجا هستن، ولی سانسورشون میکنه، یعنی میخوام اتیش بگیرم... 5 تا مرد وایسادن و دارن میرقصن چیش رو سانسور میکنی دیگه؟؟؟
واسه همین، وقتی شبکه‌ی 4 میاد همین فرهنگ خودمون رو که دلمون براش له‌له میزنه رو میذاره، اصلا نمیتونی نگاه نکنی و یا رد بشی از کنارش....

این رقص کردنه جزو بسیار مهمی از فرهنگ کردی هستش و شما اگر به این دست مناطق کرد نشین سفر کنی، می‌بینی که هر جا چند تاشون جمع بشه سریع میزنن به رقص!! و پلیس هم هیچوقت کاری با اینجور مسائل نداره چون میدونه مردم واکنش خیلی شدید نشون میدن اگر جلوی رقص رو بگیرن...
گاهی زن و مرد گنده هم میان وسط و می‌رقصن... دختر و پسر ها که دیگه هیچی....

گاهی وقتی چند ماشین کرد هم رو پیدا میکنن، باز میزنن و میرقصن( توی یه شهر دیگه مثلا اهواز یا همدان یا اراک و ...)

بعد وقتی این میاد سانسور میشه، به ادم بر میخوره.... اونا این رو پخش میکنن و کنارش لباس و رفتار های مختلف خودشون رو هم تبلیغ میکنن و میفرستن تو ذهن ملت...

یادتون باشه، عوام هیچوقت شارژ نمیشن که کاری بکنن... این نخبه ها و افرادی با دانش (حالا سواد و یا توانایی ها ذهنی و اجتماعی بالا) هستن که ملت رو شارژ میکنن که سعی کنن انقلاب بکنن یا علیه چیزی حرکتی بکنن....
تا وقتی نخبه های مملکت توجیه باشن که تکنولوژی برای چیه، عوام هر حرفی بخوان بزنن تو همون سطح تاکسی و صف نونوایی و صف سبد کالا می‌مونه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
پس تمام مشکلات شد رقص کردی زنانه ... شما هم کلا خیلی دلتون خوشه ها ... ما یک جاهایی داریم از یک چیزهایی می کشیم ، شما هم مشکلتون رقص کردی زنان هست ... خسته نباشی .

[quote]

یادتون باشه، عوام هیچوقت شارژ نمیشن که کاری بکنن... این نخبه ها و افرادی با دانش (حالا سواد و یا توانایی ها ذهنی و اجتماعی بالا) هستن که ملت رو شارژ میکنن که سعی کنن انقلاب بکنن یا علیه چیزی حرکتی بکنن....
تا وقتی نخبه های مملکت توجیه باشن که تکنولوژی برای چیه، عوام هر حرفی بخوان بزنن تو همون سطح تاکسی و صف نونوایی و صف سبد کالا می‌مونه...
[/quote]

عزیز دلم ، این موضوع بخشی از قضیه هست ، فرایند تبدیل شدن از عوام به خواص هم هست که به خود جامعه بر می گرده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ولی خدایی ، چه ربطی داشت به موضوع تاپیک ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='ObergeneralDitriekKraiss' timestamp='1405631298' post='393955']
ولی خدایی ، چه ربطی داشت به موضوع تاپیک ؟
[/quote]

نقشه ی ایران و عراق رو نگاه کن ، ربطش رو می فهمی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='senaps' timestamp='1405630527' post='393946']
ببین، داری به عنوان یه فارس یا هر قومیتی که داری نگاه میکنی....

من وقتی تی‌وی می‌بینم که مثلا موزیک کردی میذاره و یه گروه رقص کردی هم اونجا هستن، ولی سانسورشون میکنه، یعنی میخوام اتیش بگیرم... 5 تا مرد وایسادن و دارن میرقصن چیش رو سانسور میکنی دیگه؟؟؟
واسه همین، وقتی شبکه‌ی 4 میاد همین فرهنگ خودمون رو که دلمون براش له‌له میزنه رو میذاره، اصلا نمیتونی نگاه نکنی و یا رد بشی از کنارش....

این رقص کردنه جزو بسیار مهمی از فرهنگ کردی هستش و شما اگر به این دست مناطق کرد نشین سفر کنی، می‌بینی که هر جا چند تاشون جمع بشه سریع میزنن به رقص!! و پلیس هم هیچوقت کاری با اینجور مسائل نداره چون میدونه مردم واکنش خیلی شدید نشون میدن اگر جلوی رقص رو بگیرن...
گاهی زن و مرد گنده هم میان وسط و می‌رقصن... دختر و پسر ها که دیگه هیچی....

گاهی وقتی چند ماشین کرد هم رو پیدا میکنن، باز میزنن و میرقصن( توی یه شهر دیگه مثلا اهواز یا همدان یا اراک و ...)

بعد وقتی این میاد سانسور میشه، به ادم بر میخوره.... اونا این رو پخش میکنن و کنارش لباس و رفتار های مختلف خودشون رو هم تبلیغ میکنن و میفرستن تو ذهن ملت...

[/quote]
میثم من تو تلویزیون زیاد رقص کردی دیدم والله
تو شاید تلویژن خودمون نگاه نمیکنی ؟؟؟
بعدشم برادار گلم تو با خودتت هم رودربایستی داری تمام ارزو و امال و هدف گذارید منحصر به دوتا چیز شده رقص کردی ...... پارک
خخخخ شوخی جدی گفتم
به خدا از محرومیت ایلام میدونم از نامردی خبر دارم ولی والله به عمد من فارس نیست منم همون وضع دارم .
یه جریان به عمد یا سهو باعث شده من نتونم از انقلاب مردمم حمایت کنم الان بین مردم صحبت میکنی در کنار همه خزعبلات که میگن دروغ نمیگن از دزدی منالند از بیکاری از پارتی ولی خوب جوابی ندارم بدم همه داریم به عمد یا سهو به چیزی که دشمن کشورم میخواد سوق پیدا میکنیم

ای باو بازم انحراف ایجاد کردم ( کردی)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='blender' timestamp='1405631449' post='393956']
نقشه ی ایران و عراق رو نگاه کن ، ربطش رو می فهمی
[/quote]

منظورتون حزب پ.ک.ک هست ؟

اونا که ...

نه ... اونجا برای تازی ها هست .

آها ...

برن سینه قبرستون .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote]
پس تمام مشکلات شد رقص کردی زنانه ... شما هم کلا خیلی دلتون خوشه ها ... ما یک جاهایی داریم از یک چیزهایی می کشیم ، شما هم مشکلتون رقص کردی زنان هست ... خسته نباشی .
[/quote]

رقص کردی زنانه منظورم نبود....
من کلا منظورم رقص کردی بود که توی ایران چندین و چند کروه رقص فعال هستن که فقط مرد هستن کارمندانش، و موقع افتتاحیه‌ی شبکه‌ای که همین چند وقت پیش کنار زریوار انجام شد، به طرز مسخره‌ای داشت سانسور میکرد... دو ثانیه رقص نشون میداد ۴۵ دقیقه در و دیوار و دریاچه رو! :)))

[quote]تو شاید تلویژن خودمون نگاه نمیکنی ؟؟؟[/quote]
من ماهواره ندارم! و کلا تلویزیون و شبکه‌ی تلویزیونی تماشا نمی‌کنم....
گاهی خونه‌ی دوستان و اشنایان و یا تو ساندویچی ها موزیک کردیی پخش میشه و مردمی جمع هستن و دسته‌ی رقصی هم هست و سانسور وحشتناکی که همه تو سبک بازی های فوتبال و اینا دیدن که مثلا یه دفعه تصویر الکی میره روی یه چیز بی‌ربط...! :))) (معلومه که دارن سانسور میکنن...)

بحث بعدی، بحث خواسته ها هست...خواسته ها خیلی زیاده، ولی لیست کردنش مشکل! و در ضمن، سلیقه‌ای... ولی یکی از اصلی ترین مشکلات جوون ها توی این استان، در حال حاضر تفریح کردن هستش که هیچ تفریحی نیست و فقط کار کردن و کار کردن و کار کردن...

---------------------------------
بحث رو مدیران یا پاک بکنن یا منتقل بکنن به تاپیک دیگه‌ای.... چه میدونم زبان و قومیتی چیزی....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مثل اینکه اسم شما ، سینا هست . البته ...

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]من ماهواره ندارم! و کلا تلویزیون و شبکه‌ی تلویزیونی تماشا نمی‌کنم.... .[/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=4][right]مثل خودمی . منم از دستگاههای تبلیغاتی ، خوشم نمیاد . [/right][/size][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=4][right]1 ثانیه فیلم ، 100 ساعت تبلیغ .[/right][/size][/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
کل نیرو پزاک چند نفره ؟ هر سال تو هر استان 20 یا 30 تا تلفات میدن عین خیالشون هم نیست باز میان ! اگه زیادن که مرکزی برای جمع شدن دارن اونجا رو بزنن اگه کمن و خوب اموزش میبینن مراکز اموزیششون رو بزنن این وضع مملکت نشد که هر سال 4 و 5 تا شهید بدیم واسه یه مشت دیوانه

اینا تو کل منطقه هم خیر سرشون دعوا دارن تو سوریه یه وضعی تو ترکیه هم یه جور دیگه با اقلیم هم که مشکل دارن واقعا انقدر سخت جمع کردنشون ؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1405633807' post='393976']
کل نیرو پزاک چند نفره ؟ هر سال تو هر استان 20 یا 30 تا تلفات میدن عین خیالشون هم نیست باز میان ! اگه زیادن که مرکزی برای جمع شدن دارن اونجا رو بزنن اگه کمن و خوب اموزش میبینن مراکز اموزیششون رو بزنن این وضع مملکت نشد که هر سال 4 و 5 تا شهید بدیم واسه یه مشت دیوانه

اینا تو کل منطقه هم خیر سرشون دعوا دارن تو سوریه یه وضعی تو ترکیه هم یه جور دیگه با اقلیم هم که مشکل دارن واقعا انقدر سخت جمع کردنشون ؟
[/quote]

مشکل این هست که فقط پژاک به تنهایی نیست، نیروهای پ ک ک هم همراه با پژاک به نیروهای نظامی ایران حمله می کنند، شاید نصف بیشتر کشته های پ ک ک و پژاک توی ایران از ترکیه، سوریه و عراق هستند
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1405635147' post='393984']

مشکل این هست که فقط پژاک به تنهایی نیست، نیروهای پ ک ک هم همراه با پژاک به نیروهای نظامی ایران حمله می کنند، شاید نصف بیشتر کشته های پ ک ک و پژاک توی ایران از ترکیه، سوریه و عراق هستند
[/quote] کل ک.ج.ک به غیر از ی.پ.گ یعنی شاخه نظامی سوریه چیزی در حدود هشت هزار نفر نیرو دارند .
مسئله اصلی این است که پایگاه های اجتماعی این گروه تضعیف نشده است و روند عضو گیری در ک.ج.ک ادامه دارد . دلیل اصلی شکست ببر های تامیل هماز بین رفتن پایگاه های اجتماعی این گروه بود.
در طول درگیری های پ.ک.ک با ترکیه پ.ک.ک بیست هزار نفر کشته داده است. اما روند عضو گیری مانع از ضعف جدی این گروه شده است
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/tywnyng_d60sh.jpg
این لامصب با این وضع هم راه میره؟؟؟
حالا تو ایران بود با لگد هم بهش می زدی 4 تا کشته میداد

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/1~52.jpg
مبارکه...
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.