super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='armagdon' timestamp='1407068621' post='398660']
تلویزیون العراقیه:تروریست های داعش با عقب نشینی پیشمرگه سد موصل رو تصرف کردن
[/quote]

فاتحه عراق خونده شده . اگه سپاه دس دس کنه بغدادم پر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote name='bahman1368' timestamp='1407099132' post='398793']
فاتحه عراق خونده شده . اگه سپاه دس دس کنه بغدادم پر
[/quote][/right]
[right]کلاً نمی دونم چرا ایران خودشو زده به خواب[/right]
[right]روزی صد بار داره غزه رو نشون می ده[/right]
[right]ولی در مورد لبنان و سوریه و عراق هیچی نمی گه[/right]
[right]در حالی که کشته شدگان توسط داعش از کشته شدگان توسط رژیم منحوس صهیونیستی در جنگ اخیر کمتر نیست[/right]
[right]کاش لااقل نیروهای داوطلب مردمی رو می فرستادند[/right]
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

صدا و سیما از خداوندگارش بود که غزه اینطوری شروع بشه تا موج خبری عراق رو بتواند کنترل کنه ... فکر کنم داخل صداوسیما بین تیم های عملیات رسانه ای دعوا برقراره !

یکی میگه کلا هیچی نگیم ! یکی دیگه میگه همه چی رو بگیم ! یکی میگه فلان و بهمان

اما همونطور که در اوایل همین تاپیک هم اشاره نمودیم، ابدا به اینکه اکراد بتوانند کاری از پیش ببرند امیدوار نباشید .... مگر اینکه تحت الحمایه برخی کشورها قرار بگیرند وگرنه مال این حرفها نیستند ....

یا حق
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1407144780' post='398852']
سلام

صدا و سیما از خداوندگارش بود که غزه اینطوری شروع بشه تا موج خبری عراق رو بتواند کنترل کنه ... فکر کنم داخل صداوسیما بین تیم های عملیات رسانه ای دعوا برقراره !

یکی میگه کلا هیچی نگیم ! یکی دیگه میگه همه چی رو بگیم ! یکی میگه فلان و بهمان

اما همونطور که در اوایل همین تاپیک هم اشاره نمودیم، ابدا به اینکه اکراد بتوانند کاری از پیش ببرند امیدوار نباشید .... مگر اینکه تحت الحمایه برخی کشورها قرار بگیرند وگرنه مال این حرفها نیستند ....

یا حق
[/quote]
اکراد عراقی با اینکه نشون دادن برخی اوقات خوب می جنگن ولی در سیاست بازنده محض هستند. صد البته اکراد ایرانی استثنا هستند. و همیشه هم مثل این برخی گروه های فلسطینی روزی زیر علم یکی سینه زدن.

اما در مورد صداو سیما کلا بنده نا امید شدم به طور کلی. اونم وقتی کشور مشکلاتی داره که تنها میشه اونها رو با صدا وسیما و پوشش های خاص خبری رفع کرد.
البته گاهی باید با دیده انصاف هم نگاه کرد ارگانی که قرار هست مستقل باشه و نیستو هز و یک نفر مرتبط و غیر مرتبط هی سنگ اندازی می کنن داخلش از این بهتر نمیشه. صد البته خودش هم دیگه گفتن نداره...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]دوستان اطلاعی دارند آیا راهی هست که بشه به عنوان داوطلب رفت عراق[/right]
[right]یا بریم اونجا به عنوان ورود غیر قانونی پوست خودمون رو می کنند؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من متوجه نمیشم نزدیکه به مقدسترین مراکز تشیع بعد از کعبه تجاوز بشه اونوقت این هواپیماهای غنیمتی روبه صاحبش بر نمیگردونیم حداقل سوخو 25 و 24 هارو برگردونیم بخدا کسی جرعت نداره به ایران حمله زمینی کنه که اینطوری سفت چسبیدیم.اینها هم که دیگه عمر مفیدشونو کردن
  • Upvote 3
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه امریکا به کمک مالکی نیاد کار عراق تمومه مگر اینکه مالکی کناره گیری کنه و دولت جدید با حضور پررنگ سنی ها تشکیل بشه که اون هم شاید با خیانت برخی ها اوضاع بدتر هم بشه
افغانستان با کمک امریکا به این ارامش نسبی رسیده وگرنه اگه مثل عراق امریکایی ها رو سریع بیرون می کردن به همچین سرنوشتی دچار میشدن ویرایش شده در توسط RapToR-X
  • Upvote 6
  • Downvote 21

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منابع عراقی از تحویل ۲۴ جنگنده پیشرفته روسی به این کشور و عملیاتی شدن آنها طی روزهای آینده علیه تروریست‌های داعش خبر دادند.
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/332659/%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84-24-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید قبول کرد ضعیف ترین و بدترین و مضحک ترین گروه صدا سیما گروه و بخش خبریه...بویژه اخبار شبکه های داخلی و از همه بدتر شبکه ((((خبر))) گزارشها و گزارشگران و تحلیل و خبر و نقد و ... همه و همه مبتدی زیر صفر!یه نگاه به گزارش های ارسالی از اوضاع میدانی عراق و سوریه که بندازی یعنی از خجالت عرق شرم میکنه ادم....انقدر که این خبرنگار ها ضایع تشریف دارن با اون نریشن گفتن ها و طرز گفتگو و پوشش خبریشون با ارتشی های عراق و سوریه!
از فلسطین و لبنان هم که نگیم بهتره...
من موندم شبکه خبر بعد این همه سال فعالیت هنوز نتونسته در حد پرس تی وی و العالم خودمونم خبرنگار حرفه ای در میدان حادثه داشته باشه ... واقعا شرم آوره
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروهای پیشمرگ در حالت تدافعی بودن و فورا با سقوط دو شهر کرد نشین بارزانی دستور حمله سراسری به مواضع داعش در کل مرز های مشترک رو صادر کرد.

قبل از اینکه داعش پاش به شهر برسه نیروهای Y.P.G و پیشمرگه تونستن شهر رو پس بگیرن و الان سد موصل هم کاملا در اختیار نیروهای متحد کرده.

نیروهای کمکی و تسلیحات سنگین از طرف دهوک و هولیر روانه مناطق درگیری شده.

[quote name='anybody' timestamp='1407158637' post='398895']
باید قبول کرد ضعیف ترین و بدترین و مضحک ترین گروه صدا سیما گروه و بخش خبریه...بویژه اخبار شبکه های داخلی و از همه بدتر شبکه ((((خبر))) گزارشها و گزارشگران و تحلیل و خبر و نقد و ... همه و همه مبتدی زیر صفر!یه نگاه به گزارش های ارسالی از اوضاع میدانی عراق و سوریه که بندازی یعنی از خجالت عرق شرم میکنه ادم....انقدر که این خبرنگار ها ضایع تشریف دارن با اون نریشن گفتن ها و طرز گفتگو و پوشش خبریشون با ارتشی های عراق و سوریه!
از فلسطین و لبنان هم که نگیم بهتره...
من موندم شبکه خبر بعد این همه سال فعالیت هنوز نتونسته در حد پرس تی وی و العالم خودمونم خبرنگار حرفه ای در میدان حادثه داشته باشه ... واقعا شرم آوره
[/quote]

دقیقا .
دیشب داشتم گوش میدادم میگفت با درگیری کاملا خفیف یه پایگاه نفتی رو توی کردستان گرفتن.طوری میگفت انگار ارتش عراق داره کولاک میکنه در مقابل داعش.

متاسفانه به هیچکدوم از رسانه های ایران(چه فارسی و غیر فارسی)نمیشه اعتماد کرد چون همشون اون چیزی رو میگن که میخوان اتفاق بیافته.

[quote name='armagdon' timestamp='1407068621' post='398660']
تلویزیون العراقیه:تروریست های داعش با عقب نشینی پیشمرگه سد موصل رو تصرف کردن
[/quote]

اخه رسانه ای که مخالف پیشمرگه است میاد از پیروزی هاشون بگه؟؟؟؟ ویرایش شده در توسط jalalfalahi
  • Upvote 7
  • Downvote 17

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='keivan2' timestamp='1407149629' post='398867']
من متوجه نمیشم نزدیکه به مقدسترین مراکز تشیع بعد از کعبه تجاوز بشه اونوقت این هواپیماهای غنیمتی روبه صاحبش بر نمیگردونیم حداقل سوخو 25 و 24 هارو برگردونیم بخدا کسی جرعت نداره به ایران حمله زمینی کنه که اینطوری سفت چسبیدیم.اینها هم که دیگه عمر مفیدشونو کردن

[/quote] عراق بیشتر از ایران نفت میفروشه تحریمم نیست.خوب بخره از حق نگذریم اگه توزیع عادلانه ثروت تو کشورشون بود فرطی هر چی سونی بود پشت سر داعش راه نمی افتادن.حالا ما بگیم جنگنجو های داعش تو فلان جا اموزش دیدن .فلان جا بهشون پول میده .خوب ما هم گروه های شیعه رو داریم چه تو عراق چه تو لبنان چه تو سوریه.خدایی عربستان فوق العاده کار کرده. ویرایش شده در توسط bahman1368
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شخصا فکر میکنم کردها از این داستان داعش بیشترین سود رو میبره. من اگه جای بارزانی بودم سعی میکردم ارتشه عراقو بیشتر با داعش درگیر کنم. چند تا دعوای سوری با داعش و حمله و پس گرفتن منطقه مورد درگیری ترجیحا نفت خیز مثل تکریت.اعلام استقلال. خیلی از کشورا به رسمیت خواهند شناخت با این روند پیروزیهای ارتش عراق!کردای سوریه همین الانشم روزای بدی رو میگزرونن .قبل از درگیری های سوریه هم فک کنم جزو شهروندان سوریه محسوب نمیشدن.مجبورن بیان زیر پرچم کردستان عراق.خدا کنه فتنش تو ایران نیاد.
در نقطه مقابل عراق میتونه از طریق متحداش (ایران) امتیازاتی رو تو لبنان و سوریه بده متحدای عربستان رو پراکنده کنه با یکم کمک تسلیحاتی اطلاعاتی داعشو جارو کنه .ولی کار 1 سال 2 سال نیست.
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان میخوام در مورد جریان عصائب اهل الحق و سپاه بدر رهبرشون کیه ورابطشون با ایرن چه طوره بیشتر اطلاعات کسب کنم کجا برم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.