super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='fath' timestamp='1408044053' post='402029']
به نظرم باید دستور داده بشه عقب نشینی و فرار برابر هست با اعدام میدانی و عین متد صدام هرکسی پشت کرد همونجا فرمناده سوراخ سوراخش کنه تا اینها حساب کار بیاد دستشون.
[/quote]
اگه فرمانده قبل همه فرار کرد چی ؟ icon_cheesygrin
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1408044211' post='402032']
اگه فرمانده قبل همه فرار کرد چی ؟ icon_cheesygrin
[/quote]
اون موقع دیگه هیچ کاری فایده نداره این قوم خودشون سرنوشتشون رو رقم زدن و کاری نمیشه کرد. به قول معروف چشمه ای که آب نداشته باشه شما هی با سطل توش آب بریز فایده نداره.
فکر کنم با داعش کنار بیایم و عراق رو تحویلشون بدیم در اون صورت بهتره.

واقعا در حیرتم از این بی غیرتی و بی شعوری؟؟؟ یکی نیست بگه آخه نفهم با آبرامز که تندتر می تونی در بری بهت هم رسیدن 50 تا آر پی جی هم بزنن به تانکت چیزیش نمیشه. حداقل بمون با شنی برو روی هیکل شون
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سرباز شجاعتش رو از فرمانده اش میگیره

مثال اون سربازی که در پیش نادر با دو شمشیر میجنگید و وقتی ازش پرسیدن در قضیه اصفهان کجا بودی که ناموس اصفهان بدست افغانها غارت شد گفت اون زمان نادری نبود

نفوذ دادن بعثی ها در ساختار ارتش عراق این مسائل و خیانت ها رو هم داره

معتقدم سربازی که ببینه در کشورش سیاسیون در حال جنگ قدرت هستند و بر سر پست ها مشاجره و جنگ دارند و خطر امثال داعش رو بهیچ وجه درک نمیکنند ، هیچ روحیه ای برای جنگیدن نداره و مسلما اگه وضع در ایران بود شاید بدتر از این سرمون می اومد .

داعش باید پذیرفت که برخوردار از اطلاعات جاسوسی بینظیری هست و مسلما سیا و موساد و ترکیه و عربستان و خائنین داخلی بهش کمک میکنن . داعش فقط نقش سرباز رو داره و فرماندهانش رو باید در اتاق جنگ آمریکایی - غربی - عربی - ترکی جستجو کرد

بنظر من با تکمیل روند آموزش نیروهای مردمی و مشخص شدن وضعیت سیاسی و استقرار ثبات سیاسی در عراق ، وضع دگرگون میشه .

از داعش تعجب هست که با این میزان حمایت مالی ، اطلاعاتی ، لجستیک و خیانت های داخلی چطور نتونسته در عراق بطور کامل حاکم بشه

براردر ادیب حتما تصدیق میکنن که اگه مثلا بجای داعش سازمان منافقین بودند و وضعیت سیاسی عراق رو ما در ایران داشتیم ، اونها ظرف حدود چند هفته تا یکماه کل ایران رو تصرف میکردند
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='EMPEROR' timestamp='1408043162' post='402022']
منبع !!!!
[/quote]

واشنگتون پست ، بفرمایید برید مطالعه کنید

[center][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/Untitled1~0.jpg[/IMG][/center]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='armagdon' timestamp='1408046302' post='402046']
فوری:نوری مالکی کناره گیری کرد
[/quote]
اگه راست باشه خیلی خوبه
حالا که مالکی کوتاه اومد خدا کنه نخست وزیر جدید تغییرات اساسی تو ارتش و مخصوصا وزارت دفاع بده و استفاده از فرمانده هان شیعه رو بپذیره
باقی رو هم مرجعیت شیعه می تونن جلو ببرن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اگر موزیک ویدئو های شبکه ی العراقیه رو ببینید که یک خواننده همراه نیروهای ویژه میرقصن و شعر میخونن نمیدونم چه عکس العملی نشون بدین یعنی فضاحتیه ها
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونم 2.5 میلیونی که بفرمان مرجعیت داوطلب جنگ شدن کجا رفتن؟؟ هنوز زیر اموزشن.........
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیگه حالم داره بد میشه.

یکی از دوستان لطف کنند تاپیکی از غنائم داعش از عراق و سوریه ایجاد کنند حداقل فردا حمله کردن به ایران بدونیم چی دارند چی ندارند.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داعش کل عراق را گرفت اما هنوز از حضور 2.5 میلیون داوطب خبر نشد اصلا دیگه حرفش هم نمیزنن اقا ما به 400 هزارم راضی هستیم
زودتر باید تجهیز بشن دیگه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

[b][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=4][right]دوستان اگر موزیک ویدئو های شبکه ی العراقیه رو ببینید که یک خواننده همراه نیروهای ویژه میرقصن و شعر میخونن نمیدونم چه عکس العملی نشون بدین یعنی فضاحتیه ها [/right][/size][/font][/color][/b]

اصلا وضعی هست این کلیپ !

چقدر تجهیزات چقدر تجهیزات مدرن که تن این افراد تقریبا بی خاصیت هست !

خدایا من چند سال هست تو فکرشم که هرکدام شون رو چطوری تهیه کنم بعد این بی خاصیبت ها از دم بهترین اسلحه های امریکایی و تجهیزات کمکی رو دارند بعد میان میرقصن و دم از نابودی داعش میزنند !

کلیپ وحشتناکی بود برای من .... دو ماه قبل دیدم ش .... چقدربهشون حرف زدم خدا میدونه
<p>بهترین تجهیزاتی که حتی نیروهای امریکایی هم به ندرت همه ش رو با هم حمل میکنند ! دارند اما دریغ از کمی جییییییییییییییییگ
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Thundar' timestamp='1408049541' post='402065']
اونم 2.5 میلیونی که بفرمان مرجعیت داوطلب جنگ شدن کجا رفتن؟؟ هنوز زیر اموزشن.........
[/quote]دریع از 40 هزار نفر نیروی پای کار
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا یکی جهاد اعلام کنه بریم این سربازهارو بکشیم
داعشی حیون به اینها شرف داره

در مورد لشکرهای دم مرز روحیشود در حد بندسلیگاست
حمین العان بگی بهشون با دست خالی سر از سوریه در میارن
که میشه اونروز بیاد که فرزندانمون به ما فتخار کنن
همونجور که ما به پدارنمون افتخار میکنیم
بزار داعش بیاد
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='htavasoli' timestamp='1407610226' post='400584']
حوصله ندارم یعنی چی برادر :mrgreen:
اینم فیلماش
[url="http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video/48dfd2bebc573c6daac0dc8249ef00501455266.mp4"]http://hn8.asset.apa...00501455266.mp4[/url]

[url="http://hn14.asset.aparat.com/aparat-video/bb22f530cf33e67e59d0f4b6403e7eaf1456420.mp4"]http://hn14.asset.ap...7eaf1456420.mp4[/url]

اگه دوستان بازم فیلم ازش پیدا کردن بذارن بقیه استفاده کنند
....
ویرایش: کلیپارو من از آپارات از یکی از بچه های کرد برداشتم (نوشته بود برای جنگنده های آمریکایی است که مواضع داعشو بمبارون کردند)
اما صحت نداره
اولی مال جنگنده های آمریکایی هست اما نه بمبارون اخیر
دومی هم سوخو 24 هست که به احتمال زیاد مال سوریه هست
کلا انگار این برادران کرد عراقی از هر فیلم و عکسی برای افزایش روحیشون استفاده میکنند.
در هر صورت عذر میخوام
از تذکر برادر ابوشعبان تشکر میکنم
برای دیدن کلیپ صحیح این ماجرا به کلیپ برادر صاعقه1 در پایین مراجعه کنید.
[/quote]هیچکدام از اینها مربوط به حمله آمریکا به داعش نیست اولی مربوط به حمله دوم آمریکا به عراق و اشغال این بود و دومی مربوط به جنگ سوریه است.

[quote name='tbfok' timestamp='1407613947' post='400601']
با سلام

یه بار کل این مطلب رو نوشتم ولی پاک شد

دوباره مینویسم به خاطر اهمیت موضوع.(البته این بار من تایپ نمیکنم)

[color=#ff0000][b]دوست عزیز من هیچوقت به نژاد کردها توهین نکردم و اگر کسی سوئ برداشت کرد ه و ناراحت شده همینجا عذرخواهی میکنم.[/b][/color]

در ضمن تو همون صفحه دوباره نوشتم:

[color=#ff0000][b]دوست من ،بنده گفتم که سران کرد بی شرف هستند و بازهم همون مطلب رو تایید میکنم.[/b][/color]

مدرک داریم از همخوابگی متقابلشون با اسرائیلیها.

[color=#ff0000][b]دوست عزیز،به من گفتی نژاد پرست درحالی که من خداپرستم و نژادها رو مظهر قدرت خدا میدونم.[/b][/color]
اگر نژاد پرست بودم تا الان صدبار اسم نژادم رو(که این روژها طرفدار زیاد داره)برده بودم.

اخوی گفتی که میخوای مادر منو به عزای من بنشونی.

مادر من سالهاست فوت کرده.

دوست من،من از کردها کینه ندارم.گرچه کرد منافق(ایرانی و غیر ایرانی)زیاد کشتم و بعد از اتفاقی که برای برادرزادم افتاد، اقوامم هنوز هم باید تو بعضی مناطق از اسمهای مستعار استفاده کنند.

[color=#ff0000][b]در ضمن جوانک،معاون سیاسی امنیتی خودم کرده...[/b][/color]

معلومه خیلی عصبی شدی که حتی درست نتونستی جمله بندی کنی.
ولی اشتباه گرفتی...

من کینه و عصبانیتم رو سر کسی خالی میکنم که عامل اصلیه.
همون که کرده و عرب و... رو بازیچه ی خودش قرار داده تا به اهداف خودش برسه.

[color=#ff0000][b]شما هم اگر خیلی کرد با غیرتی هستی از هر طریق لا اقل اعلام برائت از امثال بارزانی حساب خودت رو سوا کن و الا تو همون مسیری[/b][/color]

اما در مورد شهدا:

1-اگر اونهایی که شهید شدند تفکراتشون شبیه تو بود هیچوقت توفیق شهادت پیدا نمیکردند و اصلا هیچوقت نمیجنگیدند...
2-شهید دادن فقط برای خداست و پاداشش رو هم فقط خدا میتونه بده
3-شما حق نداری از طرف ملت کرد و شهدا و... صحبت کنی.

دوست عزیز به من توهین کردی.

[b][color=#ff0000]شاید بعد این توهینهایی که به من کردی اصلا دلت نخواد منو ببینی.[/color][/b]

شاید اگر من هم مثل تو زود عصبانی میشدم به ضررت تموم میشد.

شاید الان منو دشمن درجه یک هر کردی میدونی.ولی اشتباه گرفتی

[b]من اون موقعی که تو احتمال زیاد"لم یکن شیئا مذکورا"بودی برای امنیت کردها جونم رو کف دستم گذاشته بودم.[/b]
منتی هم نیست.
چون برای کرد و عرب و فارس و لر و... نرفتم.

[b]یه توصیه هم به مدیرها دارم اینکه این پستها و بحثها و مطالب رو پاک نکنید.[/b]

[b]بنده شاگرد و پا منبری استاد مطهری ام که میگفت بیاد بغل مراکز اسلامی ما مراکز مارکسیسم و متریالیسم و... بزنید.[/b]
[b]پاک کردن کمکی به حل مسائل نمیکنه.[/b]

میخواستم تایپ کنم "یا علی"یادم افتاد چه رفقای کرد سنی داشتم که وقتی برحسب عادت بهشون میگفتم "یا علی"با اخلاص تمام میگفتن"یا علی"و "علی یارت"

[color=#ff0000][b]اشتباه داری میری اخوی...[/b][/color]

یاعلی
[/quote]کمتر به هم بپرید. چرا بحث را منحرف میکنید
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='saeghe_1' timestamp='1408053125' post='402075']
اقا یکی جهاد اعلام کنه بریم این سربازهارو بکشیم
داعشی حیون به اینها شرف داره

در مورد لشکرهای دم مرز روحیشود در حد بندسلیگاست
حمین العان بگی بهشون با دست خالی سر از سوریه در میارن
که میشه اونروز بیاد که فرزندانمون به ما فتخار کنن
همونجور که ما به پدارنمون افتخار میکنیم
بزار داعش بیاد
[/quote]
به خدا من نه نظامی ام نه چیزی از نظامی گری حالیم میشه
هیچی هیچی هم نباشه اینقدر برام اب و خاک وطنم مهمه که شده خودمو منفجر کنم دشمن کم کنم میکنم . اما ...
والله والله اگر مرزبان و نظامی کشورمون چون این بساط عراقی ها پا به فرار گذاشت تو صورتش تف هم نمیندازم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.