super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

عکس رو یه اکانت توئیتر منتسب به پیشمرگه کردستان منتشر کرده!!

در مورد سد العظیم هم همین رو بگم که روزی صد دفه خودش و اطرافش پاکسازی می شه! مث جاده تکریت -سامرا! مث حویجه و ضلوعیه!! :winking:

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ضمن عرض سلام و خسته نباشید بابت پیگیری اخبار عراق،

دوستان اون چتربازانی که از سی-130 روی آمرلی پریدن احیانا ایرانی نبودن؟!  :-? اصلا داستان چی بود! بعد از آزاد سازی برای حفظ مواضع بود یا قبلش!؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیدونم چه حکمتیه هر بار که عکسی از حاج قاسم میبینم بیشتر شیفته اش میشم....لامصب یه جاذبه ای داره که اصلا ازش نشنیده و ندیده باشی هم دوسش داری!!!!

• Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

عکس رو یه اکانت توئیتر منتسب به پیشمرگه کردستان منتشر کرده!!

به نکات تصویر هم دقت کنید مشخص بود ، پشت سر سردار یک نفر لباس کردی پوش مشغول حرف زدن هست

بقیه نکات هم که دوستان خوب فهمیدند

اون نیم پوتین پای سردار هم که چند سالی هست توسط نیروهای حرفه ای ایران استفاده میشه و به صورت رسمی دیگه کسی پوتین نمی پوشه تو تکاورها و ... مگر مراسم خاصی باشه دقیقا عین خارجکی ها !

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اجازه میدید تشکیک کنم؟ رنگ صورت و دست و حاج قاسم با هم نمیخونه ایشون کلا پوستشون تیرست آفتاب سوخته نیست که بگیم فقط صورت تیره شده!  دستهای سردار سلیمانی  لاغرتر هست،شونه های طرف رو نگاه کنید خیلی درشتتر و پر حجمتر از سردار سلیمانی هست که لاغر هستند  ...

نکته اصلی هم این هست که هر دو نفر در عکس آدم های قد بلندی هستند اینو میشه از مقایسه طول اسلحه m-16 با قد این دو فهمید که طول تفنگ تقریبا یک متر هست و قد هردو در حدود ۱۸۰ هست که سردار سلیمانی کوتاه قد هستند.

هرچند ایشان در عراق هستند و عکسهای قبلی هم اینو ثابت میکنه ولی به نظرم این عکس ساخت اون نرم افزار معروف میاید!

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

رفته بودیم شمال غرب .... با جی پی اس ، قبله رو درست تشخیص دادیم، جی پی اس هه هم چندین جای مختلف بهترین جواب رو داده بود و تو صحت عملکردش شک نداشتیم !

خلاصه خواستیم نماز بخونیم دیدیم یکی از رفقا یک دونه از این قبله نماها آورده هی میگه قبله اون ور هست نه این ور !

حالا بماند براساس شرع اسلام و توضیح المسایل شما 16 درجه اینور و 16 درجه اونور قبله اصلی هم اشتباهی نماز بخونی بازم قبول هست( قبول دارید که زمان های قدیم یارو چوپون گله ! فقط خورشید رو می دیده !!!! و گرای میلی متری نداشته ! چشمک)

خلاصه هرچی بهش گفتیم عزیز دلمون برادر گلمون ... جی پی اس زدیم ... ول کن ! نه این ول کن نبود !

آخرشم ما راه خودمونو رفتیم ایشونم راه خودشو !

نماز مغرب و عشا تمام شد سریع داشتیم راه می افتادیم بریم نخوریم به میهمان نوازی اکراد ! یا داعشی ها ! (چشمک) که این دوست مون گفت:

ولی من هرچی بگین بازم میگم به نظرم اشتباه خوندیم نماز رو !  rolling_on_the_floor  icon_eek  :blushing:

الان شده حکایت اشتوکا عزیز ! :winking:  :mrgreen:

فدات شم در اینکه سردار سلیمانی عراق هست شکی نکن ... حتی عکس فوتوشاپی هم باشه ... این عکس صرفا میخواست یک چیزی رو بگه که گفت ! :applause:  big_hug  :rose:

فدای قد و بالات بشم اشتوکا عزیزم :rose:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فدات شم در اینکه سردار سلیمانی عراق هست شکی نکن ... حتی عکس فوتوشاپی هم باشه ... این عکس صرفا میخواست یک چیزی رو بگه که گفت ! :applause:  big%20hug.gif  :rose:

فدای قد و بالات بشم اشتوکا عزیزم :rose:

منم گفتم که ایشان در عراق هستند. عکس ایشان رو با روحانی عراقی توی اتاق جنگ رو من اول بار گذاشتم اینجا! منظورم این عکس بود فقط

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلی از خبرگزاری ها خبر هلاکت ابوبکر البغدادی رو دادند

یا این اوصاف یا به درک واصل شده یا تا چند روز دیگه آفتابی میشه

به نظر من اگر این ابوبکر خان البغدادی هم زودتر بره جهنم داعش به این راحتی با جانشینش بیعت نمی کنه و احتمالاً به چند دسته تقسیم می شوند و جنگ قدرت بینشون شکل میگیره

به گزارش مشرق، روزنامه وطن ترکیه روز چهارشنبه به نقل از نیروهای امنیتی عراق نوشت: در حمله روز گذشته به مواضع گروه تروریستی داعش در شمال این کشور، ابوبکر البغدادی سرکرده این گروه تروریستی به هلاکت رسیده است.

منابع خبری عراقی درباره جانشین البغدادی به سخنان ابو سلما عضو داعش استناد کرده اند که سرکرده داعش ۲ هفته پیش در پی زخمی شدن به سوریه انتقال یافت و براثر شدت جراحات به هلاکت رسید.

وی گفته بود در صورت کشته شدن البغدادی، ابو مسلم ترکمنی جانشین وی خواهد شد.

تاکنون هیچ منبع رسمی صحت و سقم این خبر را تایید نکرده اند.

نیروهای ارتش عراق با حمایت نیروهای مردمی روز یکشنبه ۹ شهریور، در عملیات گسترده ای، محاصره شهر شیعه نشین آمرلی را پس از ۲ ماه درهم شکسته و تروریست های تکفیری را سرکوب کردند.

-----------------------------------------------------------

بازداشت چند داعشی که قصد خرابکاری در کرکوک رو داشتند به دست پیشمرگه؛ دستاشون رو با پارچه بستند. :)

706230_441.jpg

نوزاد داعشی هم به بازار آمد

706359_730.jpg

ویرایش شده در توسط mopmop
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Bwn37H5IgAAy2uR.jpg

جا داره که دوباره این کلیپ رو بذارم ...

از نسل سلمان ...

http://dl8.nasrtv.com/uploads/video/flv/nasle-salman-farsi.flv.flv

ای قوم بدانید بر این شانه سری هست
وقتی که سری هست دلی با جگری هست
من حیدری ام شیعه ی جان بر کف مولا
بر قلب من از جانب مولا نظری هست
رگ های مرا خون ابالفضل گرفته
دستم که شود قطع بر این شانه پری هست
یک خیمه پر از شور محرم دل ماهاست
جایی که حسین است یقینا خبری هست
مشتاق به نی رفتن سرهای بلندیم
بر نیزه همیشه سر ما را هنری هست
اینجا نه بقیعست که تخریب توانید
هر وقت بیایید در این جا خطری هست
با آل علی هر که در افتاد ورافتاد
داعش چه سگی بوده و داعش چه خری هست

در جواب اینکه چرا ؟  آیا خطر داره  نداره ؟؟؟ درسته ؟ درست نیست ؟؟؟ که سردار توو میدونه ...

اینه فرق یک فرمانده ی شیعه ی مکتب مولا با دیگر فرماندهان کلاسیک دنیا ... ایشون شهید زنده هستند و مانند خیلی از شیرمردان گمنام دیگه ی این مرز و بوم شهادت رو با اشتیاق در آغوش میگیرند ...

بله نبود ایشون فقدان بزگی خواهد بود ولی مطمعن باشید سردار سلمیانی های زیادی همین الان در کشور هستند که گمنامند

ولی

اگر از سرهایمان کوه ها بسازند هرگز در کتاب های تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند ....

x41929_pagespeed_ic__FeMOBN1mpK1.jpg

:rose: :rose: :rose:

• Upvote 13
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

هوم؟

والا کلاه شون که اولا یکی نیست دوما شلوار ایشون در تصویر منتسب بهشون قهوه ای هست نه سفید که تو فیلم نشون میده سوما اگر تصویر منتسب به ایشون رو نگاه کنید هم می بینید که تریپ ظاهری شبیه ایشون زیاده .... شباهت لباس دارند ولی به صورت آهسته نگاه کنید هرچند کیفیت کم هست .... مشخصا شبیه سردار نیست ...!

اما بیشتر از این جهت میگم سردار نیست که ... به سردار نمیاد از این شادی های عراقی ها انجام بدن ...!

البته یک مساله هست : فرمانده بسیجی برای شادی و همراهی نیروهاش دست به اقداماتی مبادی آداب میزنه .... حداقل سابقه دفاع مقدس اینو اثبات کرده

ما شبیه مجید سوزوکی ها کم نداشتیم که فرماندهان با درایت خودشون آدم شون کردند 

اینم که خوشحالی از نوع عراقی هست ....

به هرحال ممنون

ولی به نظر من ایشون نیست و صرفا احتمالا از نیروهای تحت امر سردار شاید باشند با لباس متحدالشکل ....

یا حق

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا فیلم سردارسلیمانی  :rose:

داغ داغ :mrgreen:

مربوط به همین عکسه  :clown:

دیگه سردار هست یا نه تشخیص به عهده خودتون  fi_lone_ranger

منیع : من از فب گرفتم اونام گفتن رسانه های عربی  talk_to_the_hand

حجمشم کمه 700 کیلوبایت ناقابل  :winking:

مشخصه سردار خوشحالند(اگه سردار باشه ) :blushing:

مثبتم بدی جای دوری نمیره :kiss:

http://uploadkon.ir/fl/d/MzU0NjE%3D

ایشان اونقدر خودشان را وقف مسائل حیاتی و مهم کرده اند که وقتی برای چنین چیزی نداشته باشند. اگر به آن تصویر منتسب هم دقت کنید کاملا مشخص هست که سردار در حالی که سعی دارند به سمت دیگر نیروها که در تصویر مشاهده میشوند بروند این نیروی عراقی  سعی کرده از همین فرصت کوتاه برای عکس گرفتن استفاده کند. نوع ایستادن سردار این موصوع را به خوبی نشان می دهد.

ویرایش شده در توسط alexandre
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

http://upload7.ir/imgs/2014-09/48987923553362269332.jpg

1

پاچه شلوار داخل کتونی همینجا که پشت کتونی معلومه مشخصا همش قهوه ای تیره هست

2

پاشنه پا روی انتهای کتونی

3

پیراهن استین بلند تا شده تا   ارنج

4

روی کلاه یه اسم به فارسی نوشته شده

5

یحتمل بطری آب

سردار میخواسته وضو بگیره نماز بخونه

حسش نبید بیشتر تحلیل کنم

بیخابی شدید دارم

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.