super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

وقتی افرادی مثل حاج قاسم رو می بینم به آدم بودن خودم شک می کنم!
  • Upvote 8
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبرهای ضد و نقیض از مرگ سر دسته تکفیریهای داعش به گوش رسیده است. برخی منابع مطلع گفته اند ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک داعش در حمله هوایی به هلاکت رسیده است. این خبر تا این ساعت از سوی منابع رسمی خبری و اطلاعاتی عراق تأئید نشده است. منابع امنیتی عراقی دیروز از زخمی شدن ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در حملات هوایی به شهر القائم در غرب الانبار خبر داده بودند.این در حالی است که «حیدر الشرع»، نماینده پارلمان امنیت و صلح بین المللی در عراق روز جمعه در پی اخبار ضد و نقیض درباره زخمی شدن «ابوبکر البغدادی»، سرکرده داعش اعلام کرده که این سرکرده تروریست‌های داعش زخمی شده است. حیدر الشرع به «السومریه نیوز» گفته بود که وی پس از زخمی شدن بر اثر حمله هوایی ارتش عراق در جنوب الانبار به سوریه گریخت. سرلشگر عبدالله البیدر فرمانده عملیات الانبار نیز گفت: نیروهای امنیتی پیروزی‌های بزرگی علیه تروریست‌های داعش به دست آورده‌اند و عملیات نظامی شاهد تاکتیک‌هایی جدیدی بود که بر اثر آن شمار زیادی از داعشی‌ها به هلاکت رسیدند

./TABNAK-Weaselzippers

تصویری منتسب به جسد سر کرده تکفیریها پس از عملیات ارتش عراق در الانبار

http://cdn.tabnak.ir.../416782_683.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من بیشتر به این فکر میکنم که :

خدایا سردار سلیمانی هم پاسدار هست ... بعضی افراد هم مثل حرفا پاسدارند !

یا حق
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما شک بفرما ما یقین داریم که آدمیم

:mrgreen: :mrgreen:

البت منظورم این بود که شما فرشته ای

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این تصویر توسط رسانه های غربی منتشر شده ... مربوط به آزاد سازی آمرلی هست که در اوون بیان شده که دو نیروی میلیشیای شیعه پرچم داعش رو به نشانه ی پیروزی و فتح در دست دارند ... 

نکته ی تصویر دراین هست که رسانه های غربی و مغرض با انتشار چنین تصاویری سعی در زشت و .... نشوون دادن مبارزان شیعی و به نوعی القای حس بد و بدگمانی نسبت به شیعیان در افکار مخاطب هستند . 

لازم به ذکره که بعد از فتح آمرلی و چند منطقه ی اطراف به دست مبارزان شیعی و پیشمرگه ها و ارتش و نقش کاملا مشخص ایران ؛ موج عجیب و گسترده ای در بیشتر رسانه های انگلیسی زبان به راه افتاد و هنوز هم هست که این پیروزی را با تبلیغات دروغ و بزرگنمایی دروغین به نام آمریکا و با کمک آمریکا بیان میکنند ...

2014-09-01T193021Z_01_AML12_RTRIDSP_3_IR

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این تصویر توسط رسانه های غربی منتشر شده ... مربوط به آزاد سازی آمرلی هست که در اوون بیان شده که دو نیروی میلیشیای شیعه پرچم داعش رو به نشانه ی پیروزی و فتح در دست دارند ... 

نکته ی تصویر دراین هست که رسانه های غربی و مغرض با انتشار چنین تصاویری سعی در زشت و .... نشوون دادن مبارزان شیعی و به نوعی القای حس بد و بدگمانی نسبت به شیعیان در افکار مخاطب هستند . 

لازم به ذکره که بعد از فتح آمرلی و چند منطقه ی اطراف به دست مبارزان شیعی و پیشمرگه ها و ارتش و نقش کاملا مشخص ایران ؛ موج عجیب و گسترده ای در بیشتر رسانه های انگلیسی زبان به راه افتاد و هنوز هم هست که این پیروزی را با تبلیغات دروغ و بزرگنمایی دروغین به نام آمریکا و با کمک آمریکا بیان میکنند ...

خدایا این همه بلا رو سر مسلمان ها فرود میاد!

یه حالی هم به این یانکی ها بده...

یه حال خوبی هم به انگلیسی ها!

مگه نمی گن ظلم پایدار نیست ؟

والا این ها همچنان بر قرار هستند و به سرویس کردن ما ادامه می دن!!!
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته امریکا اعلام کرده در جریان شکستن محاصره امرلی حملات هوایی به مواضع داعش در اطراف امرلی انجام داده (خبرنگار بی بی سکنیه هم که با یه روحانی که فارسی هم حرف میزد و فکر کنم از مسئولان سپاه بدر بود مصاحبه کرد که گفت امریکا هم بهشون کمک کرده ) ولی چیزی که مشخصه اینه که حملات امریکا اندک بوده و این موفقیت رو باید به نام شبه نظامیان شیعه ثبت کرد . البته من به شخصه به شبه نظامیان شیعه عراقی انتقاد دارم ! اگه قرار باشه ایران کمک کنه و نیرو بفرسته پس خودشون به چه دردی میخورن ؟ نمیخوام مثال حزب الله رو بزنم چون کلی اموزش دیدن و تجربه جنگ با اسرائیل دارن ولی به نظر من مثلا اگه شبه نظامیان حوثی در عراق بودن بدون حضور نیروهای ایرانی هم میتونستن این کارو انجام بدن . توجه داشته باشید که امرلی در اشغال نبود بلکه محاصره بود و داعش در اطراف این شهر و چند تا روستا حضور داشت . اگه قرار باشه برای ازاد سازی چند تا روستا سپاه بدر و عصائب و کردها و نیروهای ایرانی دست به دست هم بدن پس برای گرفتن تکریت و موصل چه برنامه ای دارن ؟ ضمنا به نظر من برای شکستن محاصره امرلی گروه های شیعه تعلل کردن . انگار همه منتظر مشخص شدن تکلیف دولت بودن درحالی که جان مردم شیعه امرلی باید مهمتر از این چیزها باشه . منظورم بیشتر نیروهای جناب مقتدی صدر هست که میتونستن به جای رژه رفتن در خیابان ها و خود نمایی وارد عمل بشن و عملیاتی رو اغاز کنن . سپاه بدر که در دیالی مشغول هست اگه اشتباه نکنم و عصائب هم در اکثر جبهه ها حضور داره ولی در این 80 روز ما چیزی از نیروهای مقتدی صدر ندیده بودیم .

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من بیشتر به این فکر میکنم که :

خدایا سردار سلیمانی هم پاسدار هست ... بعضی افراد هم مثل حرفا پاسدارند !

یا حق

اونا که شما میگید و میبینیم سپاهی هستند 

من به شخصه پاسدار واقعی کم دیدم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برخی منابع تاکید کردند که داعش با کمک های یک شاهزاده سعودی، موشک ضد هوایی میانبرد به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار خریداری کرده است.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  برذخی منابع از جمله خبرگزاری یمن (YNA) از اقدام گروه تروریستی داعش در خریداری ۲۰۰ میلیون دلار موشک ضد هوایی با کمک یک شاهزاده سعودی خبر دادند.

این منابع این قرارداد تسلیحاتی را نادر توصیف کرده و افزودند: این قرارداد با کمک بسیار تقی الدین تاجر معروف سلاح و همچنین کمک یکی از شاهزادگان سعودی بسته شده است.

%D8%B9%D8%B4.jpg

همچنین برخی اخبار از احتمال ورود محموله سلاح یاد شده به بندر اسکندرون ترکیه در ماه سپتامبر حکایت دارد.

ترکیه  نیز همچنان فعال ترین گذرگاه قاچاق سلاح و  تروریست به عراق و سوریه است.

در همین راستا، پایگاه globalsecurity نوشت: شهر Jeoffre counrt در منطقه Aisne در شمال فرانسه ویژه آموزش عناصر داعش ایجاد شد.

گروه تروریستی داعش به طور رسمی در سال 2005 تاسیس شد و برخی اعضای آن که جنگ در سوریه را فرماندهی کردند، آموزش های ویژه ای در شهر Jeoffre counrt دیدند.

در این زمینه می توان به ابواحمد علوانی یکی از فرماندهان داعش اشاره کرد که در فرانسه آموزش دید.

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به گزارش مشرق، خبرنگار شبکه المیادین با اعلام این خبر افزود: ابو هاجر السوری معاون ابوبکر البغدادی با لقب «دست راست البغدادی» شناخته می شود و در حملات هوایی آمریکایی ها در نردیکی شهر موصل مقر اصلی گروه تروریستی داعش در عراق کشته شد.

این شبکه در خبر خود به جزئیات بیشتری اشاره نکرد.

گروه تروریستی داعش هفته هاست که بخش هایی از عراق از جمله مناطقی در استان الانبار و استان نینوا به مرکزیت موصل را به اشغال خود درآورده است.

نیروهای عراقی تاکنون با واردکردن ضربات سنگینی به تروریست ها، تعداد قابل توجهی از آنان را به هلاکت رسانده و بخش هایی از خاک این کشور را از اشغال خارج کرده اند.

آمریکا پس از کشته شدن دو خبرنگار آمریکایی به دست تروریست های داعش وارد جنگ با تروریست ها شده است، با این حال برخی ناظران سیاسی می گویند با توجه به کارکرد این گروه تروریستی در امتیازگیری های سیاسی واشنگتن، آمریکا جدیت کامل در از بین بردن داعش را ندارد بلکه این حملات را باید در چارچوب مهار داعش دید.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مهم نیست بذار بگن امریکا پیروز شده بر ضد ما عمل نکنن هرچی میخوان بنویسن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

حاج قاسم التماس دعا ، حاج قاسم ما رو یادت نره ها ؟ ما داریم می آییم ... التماس دعا داریم سنگهای سر راه رو شهرداری از سر راه مون برداره .... یا شهرداری هم نشد ... جهاد سازندگی ... جاده رو شوسه کنه ..!

http://www.upload7.ir/viewer.php?file=20022293780919671943.jpg

حاج قاسم سلیمانی حفظه الله در کنار هادی العامری فرمانده سپاه بدر عراق در منطقه آزاد شده ی آمرلی و در حال انجام فریضه نماز ظهر .
سلامتی رزمندگان اسلام صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پی نوشت» ضمنا حدس دیشب بنده درست دراومد ، توی تصویر شخصی که فیلم خوشحالی ش همراه عراقی ها رو دیدید هم مشاهده میشه

حاج قاسم نیروهاش رو برده ....

یکی عکس رو در گالری آپلود کنه

• Upvote 13
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دانلود

کلیپی کوتاه از شادی حاج قاسم

کلاش حاجی و باش fi_lone_ranger

ویرایش شده در توسط PEYMAN
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دانلود

کلیپی کوتاه از شادی حاج قاسم

کلاش حاجی و باش fi_lone_ranger

این شخص حاج قاسم نیست!

مطمئن باشید...

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شمال بغداد

دیروز در منطقه ی کاظمیه نزدیک میدان الکاظمی یک خودروی بمب گزاری شده توسط تروریست ها منفجر شد که متاسفانه منجر به شهادت 12 تن و بالای 30 نفر زخمی شد .

**

تنها بازمانده ی جنایت پایگاه اسپایکر

NY Times ویدیویی در مورد مصاحبه با تنها بازمانده ی این جنایت تلخ و نحوی نجاتش منتشر کرد ..

لینک : http://v.alalam.ir/news/2014/09/05/alalam_635455231365911943_25f_4x3.mp4

علی حسین کاظم

Untitled~15.jpg

متن زیر خلاصه ای از سخنان علی حسین کاظم است :

من متأهل هستم و یک دختر دارم و برای امرار معاش مجبور شدم به ارتش بپیوندم و مدتی بعد به پایگاه اسپایکر منتقل شدم؛ ما هنگامی که خبر نزدیک شدن داعش به اسپایکر را شنیدیم، لباس شخصی پوشیدیم ولی دیر شده بود زیرا عناصر داعش که حدود یکصد نفر بودند، وارد اسپایکر شده بودند.

عناصر داعش دستان ما را بستند و سوار ده ها کامیون کردند و هر کسی را که کوچکترین حرکتی از خود نشان می داد، می کشتند و کسانی که زیر دست و پا مانده بودند نیز جان خود را از دست دادند.

ما را به صف کردند و با تیر همکلاسی هایم را کشتند و خون یکی از آنها به چهره ام پاشید و تیری که به سوی من شلیک شد، به من اصابت نکرد و من خودم را در چاله ای که روبرویم حفر شده بود، انداختم و خود را به مُردن زدم.

وقتی که شب شد  دویست متر راه رفتم و خودم را به رود دجله رساندم و 3 روز مخفی شدم و از حشرات و گیاهان تغذیه می کردم و به سختی از رود دجله عبور کردم و مسافتی طولانی را در امتداد رود دجله طی کردم تا به منطقه ای نسبتاً امن رسیدم و سه هفته بعد خود را به خانواده ام رساندم.

سلام

حاج قاسم التماس دعا ، حاج قاسم ما رو یادت نره ها ؟ ما داریم می آییم ... التماس دعا داریم سنگهای سر راه رو شهرداری از سر راه مون برداره .... یا شهرداری هم نشد ... جهاد سازندگی ... جاده رو شوسه کنه ..!

http://www.upload7.ir/viewer.php?file=20022293780919671943.jpg

حاج قاسم سلیمانی حفظه الله در کنار هادی العامری فرمانده سپاه بدر عراق در منطقه آزاد شده ی آمرلی و در حال انجام فریضه نماز ظهر .
سلامتی رزمندگان اسلام صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پی نوشت» ضمنا حدس دیشب بنده درست دراومد ، توی تصویر شخصی که فیلم خوشحالی ش همراه عراقی ها رو دیدید هم مشاهده میشه

حاج قاسم نیروهاش رو برده ....

یکی عکس رو در گالری آپلود کنه

:rose: :rose: :rose: حاجی فاصله گذاشتنتو قربوون big_hug

20022293780919671943.jpg

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.