super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

سلام

بی خیااااااااااااال بابا یعنی چی ؟

خوب دیگه از این واضح تر ؟ از تصویری که گذاشتم ؟ 

اون شخصی که منسوب به سردار سلیمانی هست همراه با اون شخصی که تو فیلم منسوب ش به اشتباه به سردار سلیمانی شده هر دو داخل صف نماز نشستند

واضح واضح دیگه بحث نداره که !

بله نورثروپ جان، از ای کا 12 هم استفاده میکنند ولی به شدت علاقمند به بهینه سازی سلاح ها هستند اعراب .... مثلا تو اون فیلمی بود که به حوثی های یمن هم حمله شد ؟ باز هم شاهد دستکاری اسلحه کلاش بودیم ...

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا تو عکس ارنستو مشخصه 

اون بنده خدایی که تو فیلمه سردارنیست اما حتما ایرانیه و از همراهانشونه 

لباسشون شبیه همه به جز رنگشون 

فک کنم فرماندهای قدس همین تیپو می زنند

لباس خاکی غیر نظامی با کلاه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فیلم حاج قاسمه! ، فیلم حاج قاسم نیست! ، حاج قاسم لاغره! ، حاج قاسم لاغر نیست! ، شلوار حاج قاسم این رنگیه! ، کلاه حاج قاسم آن رنگی نیست و ...

فکر کارمندای مانیتورینگ آژانس اطلاعات مرکزی را هم بکنید! بیچاره ها گیج شدن از این همه اطلاعات و ضد اطلاعات.

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمونه اش تاپیک نمایش دست آوردهای دفاعی روز صنعت دفاعی که واقعا توقع بیشتری داشتم که از تصاویر نکات زیادی معلوم و مشخص بود که مورد غفلت واقع شد! بگذریم...

من می خواستم این کار رو بکنم و با اون توپ مصباح که از روز اول بهش شک داشتم شروع کردم که تاپیکم بسته شد ..................

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

آقا دم برادر نجف گرم !

دیروز بعد اینکه تصویر نمازگزاران رو دیدم ، من کلی زوم کرده بودم رو فیلم گفتم شاید سردار رو جای دیگر فیلم پیدا کنم ، هم چپ رو دیدم هم راست رو  و دو نفر هم با استتارهای دیجیتالی بسیار اشنا در هر دو سمت ! دیدم ولی اصلا غافل بودم از اون سمت چپ داخل افراد

بله سردار سلیمانی هست !

عجبا !

اینقدر سنگین بود اون نحوه رقص با کلاش که کلا در پی رد سلیمانی بودن اون شخص بودیم و کمتر توجه کردیم به بقیه ش .... ممنون نجف جان :rose:  :applause:

یعنی موندم خودم ها ؟ چطور ندیدم ش ...عجب 

به هرحال : دقت کنید که لباس فرم رسمی سپاه قدس فکر کنم مشخص شده

یک نفر دیگر هم داره با دوربین کیفیت بالا از سردار سلیمانی و بقیه دوستان سپاه قدس فیلم میگیره که سمت راست صفحه قرار داره با کلاه سبز

دو نفر هم به صورت دورایستا مراقبت میکنند از نفرات که براساس تجربه میگم که استتارشون اشناست برام !

کمی خطرناک شد .... الان امریکا میدونه که قطعا سردار حضور داره .... زیر آسمون عراق ... بدون امنیت هوایی هرلحظه ممکنه امریکا فکر از بین بردن ذوالفقارسیدعلی باشه ....  

وقتی عکس نمازشونو دیدم با خودم گفتم خدایا این همه سردار زیر آسمون عراق .... بدون پشتیبانی هوایی ؟

ترسیدم !

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زمان انتشار خبر: شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۶:۴۳

هلاکت نفر دوم داعش در عراق

گزارش از به هلاکت رسیدن نفر دوم گروه تروریستی داعش بر اثر حمله به فرودگاهی در عراق حکایت دارد. داعش در کشتار غیر نظامیان و همچنین ارتکاب بسیاری دیگر از جنایت ها در عراق و سوریه نقش داشته است. برخی کشورهای غربی و عربی، از حامیان این گروهک بوده اند.

به گزارش سرویس مانیتورینگ پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گزارش ها حاکی است فاضل عبدالله (ابومسلم ترکمانی)، معاون سرکرده گروه تروریستی داعش، بر اثر حمله به فرودگاه تلعفر عراق کشته شده است.

جزئیات این خبر هنوز منتشر نشده است.

برخی کشورهای غربی و عربی، که از حامیان این گروهک بوده اند، چند هفته است در تغییر موضعی آشکار، داعش را تروربست خوانده و علیه آن اقدام می کنند. حامیان سابق داعش، زمانی که این گروه، در اوج جنایتکاری اش، در سوریه شهروندان و غیر نظامیان بی گناه را می کشت، از آن حمایت می کردند. اما اکنون که این گروهک دست آموزشان، علیه افراد و دارایی های آمریکا و هم پیمانانشان، اقدام تروریستی می کند، آن را خطرناک می نامند و علیه آن اقدام می کنند

ویرایش شده در توسط MILAD110
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Several dozen Canadian special ops forces will deploy to Iraq as part of a military adviser mission that the federal government announced on Friday, CTV News has learned.

Between 50 and 100 members of the Canadian Special Operations Regiment (CSOR) will take part in the new mission, a senior government source confirmed to CTV’s Mercedes Stephenson.

The regiment regularly trains and advises foreign militaries on counter-terrorism efforts, Stephenson reported.

The federal government announced the adviser mission as a NATO summit in Wales drew to a close on Friday.

http://www.ctvnews.ca/canada/canada-sending-special-ops-personnel-to-iraq-1.1992540#ixzz3CUI1T1EJ

کانادا نیروهای مخصوصش رو به عراق اعزام میکنه تا کارهای مستشاری و هدایت نیرو انجام بدن...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

از نظر مسئله حفاظت حضور ایشان کار بسیار خطرناکی میباشد

تا قبل از بمباران هوایی توسط آمریکا مشکل خاصی وجود نداشت

اما در شرایط فعلی

یک بمباران به اصطلاح اشتباهی توسط آمریکا چه هزینه ایی در برخواهد داشت

البته قضیه بارها گفته شده ولی ظاهرا سر نترس داشتن هم خطریست

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرو چتر بازان ارتش عراق در آمرلی

http://www.aparat.com/v/SPjom

فرود اومدنشون برام جالبه . از یه نیروی ویژه چتر بازی بعیده این نوع فرود

شما چقدر تخصص داری که در مورد نحوه فرود نظر میدی؟؟

• Upvote 7
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما چقدر تخصص داری که در مورد نحوه فرود نظر میدی؟؟

مودب باش دوست عزیز

شما کافیه حتی فیلم های فرود چتر بازان تیپ 65 و یا 55 رو ببینی. متوجه میشین منظورم رو

ویرایش شده در توسط Anonymous
  • Upvote 6
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرو چتر بازان ارتش عراق در آمرلی

http://www.aparat.com/v/SPjom

باد شدیدی در آن منطقه در حال وزیدن بود، صدای باد به خوبی مشخصه.

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من شخصا فکر میکنم چتر بازها ایرانی بودن!!

با این حال، این مدل چتر های دایره‌ای به همین شکل رفتار میکنن و اون چتر های مستطیلی که نوهد و غیره استفاده میکنن، مثل پاراگلایدر می‌مونه و کاملا قابل کنترل...

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باد شدیدی در آن منطقه در حال وزیدن بود، صدای باد به خوبی مشخصه.

اره متوجهم

یه کمی راستش ترسیدم . اخه بعضیا چند ملق خوردن رو زمین و خب خطراتش کم نیست. یه شکستگی و یا در رفتگی میتونه سرباز رو بی استفاده بکنه

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.