super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

دوست عزیز رنگ شلوار نفر سمت چپی هم به رنگ شلوار حاج قاسم نمیخوره اگه میشه دوباره ببینید رنگ شلوارنفرسمت چپ سفیدهست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا این آقا (حاج قاسم) توانایی هایی داره که اون هم به عنوان فرمانده سپاه قدس اگه نداشت جای تعجب بود ولی سوال اصلی اینجاست با توجه به اینکه حوادث خاورمیانه چهار سال پیش کلید خورد چرا ایران نتونست این حوادث رو درست پیش بینی یا کنترل کنه که کار به جایی برسه که حزب الله و حماس اینجوری بیافتند به جون هم یا عراق اینجوری از هم بپاشه یا سوریه وضعش اینجوری باشه در حالی که همشون متحدای ایران هستند؟ در حالی که وظیفه سپاه قدس در مورد همین موضوعاته.

اگه تونستید به این سوال یه جواب منطقی بدید یه جایزه بهتون میدم..

بسم الله الرحمن الرحیم

سیاست مرتبط با محور مقاومت مرتبط با رهبری میباشد

عملکرد رهبری براساس جمیع گزارشات ارائه شده توسط دستگاههای مختلف است

مشکل از همینجا شروع میشه که

گاها گزارشات صد درصد باهم متناقض هستند

همین مسئله سوریه رو در نظر بگیرید

زمانی که تونس بهم ریخت اگر یادتون باشه مسئله به بیداری اسلامی تعبیر شد (احتمالا در خاطرتان هست )

بعدشم مصر و لیبی

اون موقع ها بحرین هم شلوغ شده بود کل هم و غم سیستم پیش بینی رفته بود سمت بحرین (چون پایگاه نظامی امریکا بود اکثریت هم شیعه ایران دوست بودند و دوستان فکر میکردند که اگر این بازی رو هم ببرند کل منطقه و هرچی حکومت های قبلی از دست دادند میاد دستشون بنظرم این اشتباه بود این همون گردویی بود که ما گرفتیم و دستمون رو باز نکردیم )

گزارشاتی هست قبل حتی ناآرام شدن سوریه که هشدار لازم رو میدادند (اما دوستان فکر میکردند که ترکیه رو با یک تشر میتوانند سر راه بیاورند )

و حتی وقتی که سوریه ناآرام شد هنوز بزرگواران به فکر بحرین بودند واینکه درنهایت پیاده کردن مدل آرام کردن انتخابات 88 ایران در سوریه

که چند تظاهرات مانند نه دی هم اونجا برگزار شد اگر رجوع کنید قابل مشاهده هستش (حالا نکته اش اینه که گزارشاتی هست که میگه این روش ها جواب نمیده ولی توجه لازم نشد )

و سوریه هرروز گره کورتر شد تشرها جواب نداد سیل سلاح به راه افتاد و هر کشته دشمنی ها را افزود و شد اینی که هست

آیا میشد کاری کرد ؟ بله

چرا انجام نشد ؟ چون حجم گزارشات اینکه همه چی آرومه من چقدر خوشبختم زیاد بود و زور تهیه کنندگان گزارشات هم زیاد بود

حالا که بیداری اسلامی یا بقول غربی ها بهار عربی بیشتر به غفلت اسلامی و بهار هم به پاییز که نه زمستان تبدیل شده باید دوباره گزارش ها را از نو خواند

در مورد عراق هم توضیحاتی هست که شاید بشه نوشت

اما غربی ها یک حسن دارند اهل بازیند حتی از آب هم میخواند کره بگیرند

بهتره ما هم همینگونه باشیم و اینکه گاهی تقسیم کردن یک کیک بزرگ و دست اندازی به کیک دیگران بهتر است از اینکه گشنه سر بر بالین بگذاری

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مطمعن باشید تا زمانی که عشق به معصومین هست ، لاجرم چهره نگاری هم هست ... من نمیدونم چرا بجای اینکه این چهره نگاری هارو ریشه یابی و تفسیر کنیم ؛ بجاش همسو شدیم با موجی که ضد شیعه هست  که وای کفره ... وای انحرافه ... وای ... هرچند که قبول دارم در بعضی موارد بعلت نبود فرهنگ سازی درست به ضرر ما شده

دوست عزیز هر چند از موضوع منحرف می شویم ولی توجه به این نکته لازمه که حرف حق رو از وهابی هم شنیدی باید قبول کنی

برادر من تمامی مراجع چهره نگاری معصومین رو تقبیح کردند. اونا هم همسو با موج ضد شیعی اند

کار قشنگی نیست

شیعیان عاشق منش و اخلاق و ایمان اهل بیت علیهم السلام هستند نه لزوماً چهره اونها

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

گوشه ایی از اینکه چرا ارتش عراق نمیتواند کاری انجام دهد

لجيش يتدخل = صفويين يقتلون السنة
الجيش يسكت = طائفي يحمي بس الشيعة
الجيش يهجم = قصفوا الاطفال و الابرياء
الجيش ينسحب = جبان
الجيش يقبض ع الارهابيين = ابرياء عوفوهم
الجيش يعدم ارهابي = وين الانسانية؟
الجيش يعوف الارهابي = هربوه لان خونة
الجيش يموت بتفجير = جهنم ان شاء الله
الجيش يمر من يم مكان تفجير = شفناهم حطو قنابل
الجيش ياكل باجه بمطعم = شفناهم فخخوا الماعون

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

الجيش ينسحب = جبان

برادر من که چیزی نفهمیدم :(

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر من که چیزی نفهمیدم :(

بسم الله الرحمن الرحیم

متن عربیش زیبا بود

نتونستم به همین ریتم زیبا ترجمش کنم

به همین دلیل اصل متن را قرار دادم

کلا حرفش اینه که ارتش عراق هر کاری بکنه یکی صداش درمیاد

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

.

احداث حصار 900 کیلومتری در مرز عربستان و عراق

عربستان برای حفاظت مناطق مرزی خود و همچنین محدود کردن ورود و خروج قاچاقچیان و گروه های افراطی اقدام به احداث حصاری چند لایه به طول 900 کیلومتر در مرز عراق کرد

به گزارش مهر ملک عبدالله پادشاه عربستان جمعه گذشته اولین مرحله از برنامه های امنیتی در مرزهای این کشور را اعلام کرد. به موجب این برنامه حصاری از مرز کویت و عراق تا نزدیکی مرز اردن کشیده شده است.

این حصار شامل پنج. لایه تورهای سیمی است که البته برج های دیده بانی نیز در آن وجود دارد. در این برج ها دوربین های دید در شب و همچنین 50 رادار تدارک دیده شده است

بحث افزایش ضریب امنیتی مرزهای عربستان اولین بار در سال 2006 میلادی مطرح شده بود.

http://www.tabnak.ir/fa/news/432728/%D8%A7%D8%AD%D8%AF%D8%A7%D8%AB-%D8%AD%D8%B5%D8%A7%D8%B1-900-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%B2-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان این فیلم مربوط به خاخام اسراییلیه که در مورد تحولات عراق ونقش اسراییلی ها توش صحبت می کنه raised_eyebrow

البته در جمع یه مشت صهیونیست  :sick:

میگن فیلمش لو رفته دیگه من نمی دونم  :ph34r:

منبع فیلم ..تو فیلم هست  :24:

منم از فب گرفتم :25:

http://uploadkon.ir/fl/d/MzU5MDM%3D

.................................................................................................................................................................................................................. :11:

ویرایش شده در توسط asori
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز هر چند از موضوع منحرف می شویم ولی توجه به این نکته لازمه که حرف حق رو از وهابی هم شنیدی باید قبول کنی

برادر من تمامی مراجع چهره نگاری معصومین رو تقبیح کردند. اونا هم همسو با موج ضد شیعی اند

کار قشنگی نیست

شیعیان عاشق منش و اخلاق و ایمان اهل بیت علیهم السلام هستند نه لزوماً چهره اونها

شما هم حرف بنده رو تکرار کردی ولی با لفظی دیگر ...

** شیعیان عاشق منش و اخلاق و ایمان اهل بیت علیهم السلام هستند نه لزوماً چهره اونها **

دقیقا منظور من هم همین هست ...

به نظر شما کسی که در این تصاویر به چهره ها عشق می ورزه ؛ اصلا میشه اسم شیعه رو روش گذاشت ؟؟

کسی که همچین تفکری داره ، با مشکلات جدی روبروست که باید با آموزش و فرهنگ سازی برطرف بشه .... همین ها باعث بهانه دادن دست دشمن شدند ...

من هنوز بر سر حرف خودم هستم چون هنوز دلیل قانع کننده ای برای منصرف شدن خودم نمیبینم ، پس هنوز ارباب من از همه زیباتر است 

کجا به اوون شدت تقبیح کرده اند بزرگواران ؟؟؟ بفرما :

سؤال: حکم شرعی عکس های منسوب به ائمۀ معصومین علیهم السلام چیست؟

حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای: این کار فی نفسه از نظر شرعی اشکال ندارد، به شرط این که مشتمل بر اموری که از نظر عرف اهانت و بی احترامی محسوب می شود، نبوده و با شأن این بزرگواران منافات نداشته باشد. [‌اجوبة الاستفتائات، 1196]

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی: به طور کلٌی ترک نصب آنها مناسب‌تر با شئون آن بزرگواران است.

حضرت آیت الله العظمی فاضل لنکرانی (ره): مانعی ندارد، هر چه انتساب آنها به معصومین علهیم السلام اعتباری ندارد.

حضرت آیت الله العظمی بهجت (ره): خالی از اشکال نیست.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی: این عکس ها اصالت ندارد ولی چون منتسب به آن حضرات است، نباید مورد بی احترامی قرار گیرد.

حضرت آیت الله العظمی سیستانی: اگر مشتمل بر هتک نباشد اشکال ندارد.

حضرت آیت الله العظمی تبریزی (ره): اگر مقصود این است که تذکر و یادآوری آن بزرگواران باشد مانعی ندارد، ولی اگر معتقد باشد که این عکس های واقعی ائمه علیهم اسلام است، این عقیده صحیح نیست و خطاست.[ کتاب مسائل جدید، ج 4، ص 105 و 106]

عزیزدل برادر ، فرهنگ سازی میخاد

و در مورد سخن شما در مورد وهابی ، هیچ وقت کلام حق از دهان نجس وهابی بیرون نمیاید و هرچه از آن برون طراود مسموم کننده است

• Upvote 5
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما هم حرف بنده رو تکرار کردی ولی با لفظی دیگر ...

** شیعیان عاشق منش و اخلاق و ایمان اهل بیت علیهم السلام هستند نه لزوماً چهره اونها **

دقیقا منظور من هم همین هست ...

به نظر شما کسی که در این تصاویر به چهره ها عشق می ورزه ؛ اصلا میشه اسم شیعه رو روش گذاشت ؟؟

کسی که همچین تفکری داره ، با مشکلات جدی روبروست که باید با آموزش و فرهنگ سازی برطرف بشه .... همین ها باعث بهانه دادن دست دشمن شدند ...

من هنوز بر سر حرف خودم هستم چون هنوز دلیل قانع کننده ای برای منصرف شدن خودم نمیبینم ، پس هنوز ارباب من از همه زیباتر است 

کجا به اوون شدت تقبیح کرده اند بزرگواران ؟؟؟ بفرما :

سؤال: حکم شرعی عکس های منسوب به ائمۀ معصومین علیهم السلام چیست؟

حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای: این کار فی نفسه از نظر شرعی اشکال ندارد، به شرط این که مشتمل بر اموری که از نظر عرف اهانت و بی احترامی محسوب می شود، نبوده و با شأن این بزرگواران منافات نداشته باشد. [‌اجوبة الاستفتائات، 1196]

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی: به طور کلٌی ترک نصب آنها مناسب‌تر با شئون آن بزرگواران است.

حضرت آیت الله العظمی فاضل لنکرانی (ره): مانعی ندارد، هر چه انتساب آنها به معصومین علهیم السلام اعتباری ندارد.

حضرت آیت الله العظمی بهجت (ره): خالی از اشکال نیست.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی: این عکس ها اصالت ندارد ولی چون منتسب به آن حضرات است، نباید مورد بی احترامی قرار گیرد.

حضرت آیت الله العظمی سیستانی: اگر مشتمل بر هتک نباشد اشکال ندارد.

حضرت آیت الله العظمی تبریزی (ره): اگر مقصود این است که تذکر و یادآوری آن بزرگواران باشد مانعی ندارد، ولی اگر معتقد باشد که این عکس های واقعی ائمه علیهم اسلام است، این عقیده صحیح نیست و خطاست.[ کتاب مسائل جدید، ج 4، ص 105 و 106]

عزیزدل برادر ، فرهنگ سازی میخاد

و در مورد سخن شما در مورد وهابی ، هیچ وقت کلام حق از دهان نجس وهابی بیرون نمیاید و هرچه از آن برون طراود مسموم کننده است

ماموم همیشه باید دنبال سر امامش حرکت کنه؛

اگه استفاده از این نوع تصاویر مناسب بود مراجع و بزرگان هم ازش استفاده می کردند

ولی هیچ جا نمی تونی پیدا کنی که در مراسمی که مثلاً رهبری حضور دارند از این دست تصاویر استفاده کرده باشند

چند وقت پیش توی اخبار داشتم خاطره ای رو در مورد یکی از مداحان می خوندم. بنده خدایی نقل می کرد مداح در محضر رهبر انقلاب داشت مداحی می کرد و آخرش گفت دست ها رو بگیرید بالا و چند مرتبه بگید یا حسین

بعد از اتمام مراسم برای ادای احترام هم که شده خدمت آقا رسید. حضرت آقا بهشون گفتند فلانی هیچ جا در منابع دینی ما نیومده که دست ها رو بالا بگیریم و اسم غیر خدا رو بگیم

یا در باب عزاداری امام حسین اگه دقت کرده باشید هیچ وقت حضرت آیت الله خامنه ای سینه نمی زنه. این خودش یک پیامه

در صورتی که ممکنه اگه استفتاء هم بکنید بگه سینه زدن بلا اشکاله

خلاصه اینکه در دستورات اسلام کلاً صورتگری چندان پسندیده نیست

از استفتاء های خودتون هم اینطور بر می اومد که ترکش بهتره

یک ذره مفصل نوشتم چون همین اعتقادات، منشاء خیلی از اختلافات بین ما و اهل سنت است

و یک جورایی به تاپیک مربوطه

ویرایش شده در توسط mopmop
  • Upvote 3
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

الجيش ينسحب = جبان

سلام .

لطفاً ترجمه کنید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینجا تاپیک تحولات عراقه یا پرسش و پاسخ دینی؟؟ چرا به حقوق سایرین توجه نمیکنید؟

سلام دوست عزیز

حق با شماست

بحث به حاشیه داره میره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.