super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

سلام

من هم امیدوارم آقای روحانی منظور دار این حرفها رو زده باشه که بشه گفت امریکا در هر دو صورت محکوم میشه !

ولی در باب اینکه ایشون چی بودند هم بگم ، همون موسوی لعین و کروبی برای هفت پشت مون بس هست اخوی

من به هیچ شخصی به جز سیدعلی حسینی خامنه ای اعتقاد ندارم و اعتماد به خصوص روسای جمهور این کشور !

از هاشمی ش تا احمدی نژاد و خاتمی ش ! رو دیدیم ... اینام روش ...

رهبر فقط سیدعلی و بس

یا حق

• Upvote 14
  • Downvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

27 کیلو تن؟؟؟؟؟؟

چی؟؟؟؟؟

به قیافش همون 27 کیلو میخوره

یه ذره بزرگتر از راکت هاییه که النصره می سازه

27 کیلو تن شوخیه و از خودمه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمله جنگنده‌های فرانسوی به مواضع داعش

رئیس جمهوری فرانسه امروز(جمعه) اعلام کرد که جنگنده های این کشور برای اولین بار حملاتی را داخل خاک عراق علیه مواضع داعش انجام دادند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دفتر فرانسوآ اولاند رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که امروز جنگنده های رافائل این کشر نخستین حملات را علیه یک انبار مهمات در شمال شرق عراق انجام دادند که مدعی شد کاملا موفقیت‌آمیز بود.

در بیانیه دفتر ریاست جمهوری فرانسه آمده است: طی چند روز آینده نیز جنگنده های فرانسوی حملات هوایی بیشتری را علیه داعش در عراق انجام خواهند داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من هم امیدوارم آقای روحانی منظور دار این حرفها رو زده باشه که بشه گفت امریکا در هر دو صورت محکوم میشه !

ولی در باب اینکه ایشون چی بودند هم بگم ، همون موسوی لعین و کروبی برای هفت پشت مون بس هست اخوی

من به هیچ شخصی به جز سیدعلی حسینی خامنه ای اعتقاد ندارم و اعتماد به خصوص روسای جمهور این کشور !

از هاشمی ش تا احمدی نژاد و خاتمی ش ! رو دیدیم ... اینام روش ...

رهبر فقط سیدعلی و بس

یا حق

سلام

جناب روحانی تا همین یک سال پیش که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد به عنوان نماینده حضرت آقا توی شورای عالی امنیت ملی بود

یک ذره به این جمله فکر کنید. شورای عالی امنیت ملی!! نماینده رهبری!!! به مدت قریب به سی سال

چون میرحسین بد از آب در اومد که نمیشه کلاً گفت همه بجز رهبری بد اند

725652_822.jpg

تفاصیل عملیات نفوذی تروریستها در محله الزاهریه دمشق

دو روز پیش گروهی متشکل از 35 تروریست تکفیری از گروه "احرار الشام" با استفاده از شبکه چاههای فاضلاب اردوگاه آوارگان فلسطینی یرموک واقع در جنوب دمشق به محله "الزاهریه و المیدان" نفوذ کرده پس از ارتکاب جنایات فجیع و تصرف یک مرکز تفتیش و مراقبت نیروهای بومی دفاع وطنی (بسیج مردم) مستقر در این منطقه، در درگیری با نیروهای دفاع وطنی و ارتش سوریه به هلاکت رسیدند.

725653_595.png

اما آنچه ناظران را در این رابطه به حیرت انداخت نه استفاده از مجاری فاضلاب برای انجام جنایت و نه ارتکاب جنایاتی همچون سربریدن مردم بی گناه محله در ساعت 3 شب و نه حتی دست یازیدن به اقدامی که از ابتدا شکست خورده بودن آن کاملا واضح و آشکار بوده و هست بلکه عدم درک گروههای تروریستی فعال در شهر دمشق و حاشیه آن از واقعیات نظامی و عملیاتی این شهر و استطاعت عملیاتی خود این گروهها بوده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، در جلسات چند هفته اخیر میان فرماندهان گروههای بزرگ تروریستی مانند "جبهه النصر"، اجنادالشام ، ارتش اسلام و احرار الشام در غوظه شرقیه شهر دمشق با اشاره به تشدید فشارهای نظامی عملیاتهای ارتش سوریه بر علیه مواضع تروریستهای تکفیری در جوبر و غوطه شرقیه و جنوب دمشق، تصمیم بر انجام عملیات بزرگ "شکستن محاصره مناطق جنوبی دمشق" مانند اردوگاه فلسطینیهای آواره در "یرموک"، داریا و حجر الاسود از سوی این فرماندهان اتخاذ می شود.

725654_255.png

بنابر طرح ریزیهای عملیاتی آنها، بنابر این شد تا با تصرف برخی مناطق حساس در داخل شهر دمشق مقدمات رفع محاصره محلات فوق الذکر در بخش جنوبی شکسته شود. در همین رابطه اقدام به سازماندهی گروهی متشکل از 35 نفر از زبده ترین تروریستهای تکفیری از گروههای مختلف فعال در منطقه شد. سپس با استفاده از چاههای فاضلاب منطقه یرموک به منطقه الزاهریه و المیدان نفوذ شد.

ساعت تعیین شده برای نفوذ به این محله 2:30 بامداد تعیین و برای جلوگیری از شک مدافعان منطقه، عناصر تروریست عامل حمله ملبس به لباس نیروهای دفاع وطنی (عموما لباسهای نیمه شخصی- نیمه نظامی) و سربندهای با شعار "یازهرا" و یاحسین" (برای ایجاد تشابه با بخشی از مدافعان شیعه و علوی مذهب بومی منطقه) شده و به جهت اینکه البسه آنها به آلودگیهای مجاری فاضلاب آغشته نشود کلیه 35 تروریست اقدام به پوشیدن کاورهای پلاستیکی بر روی لباس و تجهیزات نظامی خود کردند.

در بدو خروج تروریستها از دهانه چاه فاضلاب یکی از کوچه های فرعی و خلوت محله الزاهریه، آنها کاورهای پلاستیکی خود را بیرون آورده و در دسته های چند نفره به مناطق از پیش تعیین شده نفوذ می کنند.

725655_818.jpg

725656_375.jpg

برخی گزارشها حاکی از این است که برخی از این تروریستها حتی به منازل برخی ساکنین منطقه مراجعه و با جعل عنوان نیروهای دفاع وطنی از آنها مواد غذایی و اطلاعاتی در مورد هویت برخی ساکنین دریافت کرده اند.

با کمال تاسف برخی از تروریستها پس از سوال و جواب با تعدادی از ساکنین محله و آگاهی از عنوان شغلی (عضویت در ارتش و دفاع وطنی) و مذهب آنها (شیعه و علوی) اقدام به دستگیری و ذبح چند نفر از ساکنین محله کردند که درمیان آنها یک سرهنگ و یک سرگرد ارتش سوریه هم حضور دارند.

725657_321.jpg

725658_910.jpg

با پیدا شدن انبوه کیسه های کاور پلاستیکی در کوچه ای که تروریستها از چاه فاضلاب آن بیرون آمده بودند و همچنین لو رفتن یک گروه از تروریستها در خیابان اصلی محله الزاهریه که قصد نزدیک شدن به یکی دیگر از مراکز دفاع وطنی را داشتند درگیریها میان طرفین آغاز شد. (ظاهرا فرمانده گروه تروریستها در پاسخ فریاد نگهبان مرکز دفاع وطنی که اسم شب را از وی و همراهانش پرسیده بود مکث کرده و همین باعث شلیک رگبار گلوله به سمت وی و هلاکت کلیه تیم تروریستی شد)

ترورریستها طی حمله هماهنگ شده برخی ساختمانهای مسکونی  و همچنین مرکز تفتیش و مراقبت دفاع وطنی بنام "مارینا" را به تصرف خود درآورده و چند نیروی دفاع وطنی مستقر در آن را به شهادت رساندند.

در نهایت با هشیاری مدافعان منطقه اعم از دفاع وطنی و نیروهای گروه فلسطینی "جبهه خلق برای آزادی فلسطین به فرماندهی احمد جبرییل" و حضور یگانهای ارتش سوریه و انسداد کلیه ورودیها و خروجیها و آغاز تفتیش ساختمان به ساختمان منطقه و صد البته مسلح بودن کلیه ساکنان منطقه از سوی تشکیلات دفاع وطنی گروههای مختلف تروریستها در مناطق مختلف منطقه به دام افتاده و همگی به هلاکت رسیدند.

اما نکته بسیار ناراحت کننده پیرامون این حادثه این است که با کمال تاسف در این حادثه تروریستی به مانند بسیاری از حوادث مشابه در سالهای اخیر ردپای برخی از گروه های تکفیری فلسطینی در "اردوگاه آوارگان فلسطینی نشین یرموک" مجددا عیان شده است. امری که در نفس استفاده از فضای این اردوگاه، حضور برخی نیروهای این گروه در تیم عامل حمله به منطقه الزاهریه و پرتاب خمپاره از داخل اردوگاه برای ایجاد پوشش آتش ادوات با هدف حمایت از این تروریستها برای عقب نشینی خود را نمایان کرد.

اسامی برخی از اعضای تیم حمله تروریستها که در درگیری با ارتش و دفاع وطنی به هلاکت رسیده اند به شرح زیر است:

ابوصالح ذیابی

احمد الذیابی

عبدو حویلی

ابویحیی مشتولی

ابوبحر فلسطینی (از اردوگاه آوارگان فلسطینی یرموک)

ابواسلام سعید

احمد فنیش

ابویحیی حیفاوی  (از اردوگاه آوارگان فلسطینی یرموک)

ابوقصی (از محله بیت سحم دمشق)

ابوقاسم

725659_804.png

725660_577.jpg

725661_535.jpg

منبع مشرق

• Upvote 16
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

جناب روحانی تا همین یک سال پیش که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد به عنوان نماینده حضرت آقا توی شورای عالی امنیت ملی بود

یک ذره به این جمله فکر کنید. شورای عالی امنیت ملی!! نماینده رهبری!!! به مدت قریب به سی سال

چون میرحسین بد از آب در اومد که نمیشه کلاً گفت همه بجز رهبری بد اند

نگفتم ایشون بد هست ، انشاالله ایشون یار صدیق رهبری بودند باشند و بمانند !

منظورم همین بود، ملاک حال فعلی افراد است

ایشون کسی هست که رهبری شخصا در نماز شب به اسم دعاشون کرده ! ( و تو تبلیغات اقای روحانی هم به صورت گسترده استفاده شد !)

آقا ایشون رو دعا کرد در زمان آقای خاتمی .... شد اون عبور از خطوط قرمز .... اگر نمیکرد نمیدونم شاید امروز دولت خاتمی شده بود حکومت خاتمی ! چشمک

ولی خوب منظورم اینه که ملاک حال فعلی افراد هست

یا حق

• Upvote 8
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/p180x540/1526306_878458702172368_1636880716647874674_n.jpg?oh=e6d1d978c19e18cee14d10c839f49305&oe=54954B06&__gda__=1418699055_b232b314b05d180ba709eed2170d86b7

عکس بالا در فیس بوقم شیر خورده بود.

کسی که لباس سفید به تن دارد  و در عکس به عنوان اطلاعاتی نامبرده می شود ،نادر قاضی پور است.

فردی که به عنوان پیش مرگه مسلمان نام برده می شود با یک قبضه ام 16 مجهز به دوربین مسلح گردیده است .

فردی هم که به عنوان پ.ک.ک معرفی می شود ملبس به لباسی است که پ.ک.ک و پژاک از ان استفاده می کنند.

یکی از پاسداران درجه دارد و دیگری لباسش ارام دارد.

در پشت افراد یک عراده توپ، واحد های زرهی و چند وانت دیده می شود. به نظر من با توجه به سایه افراد سمت توپ و واحد زرهی مستقر به سمت غرب است

در پس زمینه هم یک پاسگاه مرزی دیده می شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با توجه به سن حاج نادر عکس بی شک در دو سه سال اخیر گرفته شده است .با توجه به شرایط فکر نمی کنم رزمایش باشد .با توجه درجات و نشان پاسداران عکس در داخل مرز های جمهوری اسلامی گرفته شده است . هیچ فردی در منطقه هم این رنگ لباس و این نوع کفش را نمی پوشد مگر پ.ک.ک و پژاک.

من که هنگ کردم دوستان نظراتشان را لطفاً  بنویسند 

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

از دو حال خارج نیست

1.عکس ماله قبل از وقایع امروز عراق هست

2.عکس از برای وقایع امروز عراق هست

گزینه دوم بیشتر محتمل هست اما اگر گزینه اول باشد احتمال قریب به یقین زمان درگیری های شمال غرب هست

اینم از چند حال خارج نیست

1.پاسداران از لباس های استتار مختلف استفاده کردند ( و طبیعی هم هست که در مناطق پژاک نشین برای شناسایی لباس پژاک تن شون باشه)

2.زمانی هست که نمایندگان چند طرف اومده بودند راجع به ماه رمضان شور بکنند

3.زمانی هست که نمایندگان از برای عقب نشینی جاسوسان اومدند

چیز دیگری به ذهنم نمی رسه الان

یا حق

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/p180x540/1526306_878458702172368_1636880716647874674_n.jpg?oh=e6d1d978c19e18cee14d10c839f49305&oe=54954B06&__gda__=1418699055_b232b314b05d180ba709eed2170d86b7

عکس بالا در فیس بوقم شیر خورده بود.

کسی که لباس سفید به تن دارد  و در عکس به عنوان اطلاعاتی نامبرده می شود ،نادر قاضی پور است.

فردی که به عنوان پیش مرگه مسلمان نام برده می شود با یک قبضه ام 16 مجهز به دوربین مسلح گردیده است .

فردی هم که به عنوان پ.ک.ک معرفی می شود ملبس به لباسی است که پ.ک.ک و پژاک از ان استفاده می کنند.

یکی از پاسداران درجه دارد و دیگری لباسش ارام دارد.

در پشت افراد یک عراده توپ، واحد های زرهی و چند وانت دیده می شود. به نظر من با توجه به سایه افراد سمت توپ و واحد زرهی مستقر به سمت غرب است

در پس زمینه هم یک پاسگاه مرزی دیده می شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با توجه به سن حاج نادر عکس بی شک در دو سه سال اخیر گرفته شده است .با توجه به شرایط فکر نمی کنم رزمایش باشد .با توجه درجات و نشان پاسداران عکس در داخل مرز های جمهوری اسلامی گرفته شده است . هیچ فردی در منطقه هم این رنگ لباس و این نوع کفش را نمی پوشد مگر پ.ک.ک و پژاک.

من که هنگ کردم دوستان نظراتشان را لطفاً  بنویسند 

سلام

ظاهرا عکس مال زمان درگیری جاسوسان است و همه افراد داخل عکس غیر از نماینده محترم ، نیروهای سپاه هستند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب ارنستو من تا به حال پیش مرگه مسلمان با لباس پ.ک.ک ندیده ام .ما با بسیج ویژه ،پیش مرگه و طرفداران پژاک زندگی می کنیم. در مناطقی که مشخص نیست از کجا وکی کمین خواهید خورد ،پوشیدن لباس دشمن فقط و فقط احتمال اتش خودی را زیاد می کند.

سرهنگ که در عکس هم است لباس سبزی پوشیده که کادر ستاد می پوشد.

قاضی پور هم در انتخابات گذشته با توجه به اینکه چهار سال نماینده بود باز رد صلاحیت شده بود ودر دقیقه نود صلاحیتش تایید شد.فکر نکنم نماینده ای که تا این حد با سپاه هماهنگ عمل می کند رد شده باشد 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گروه تروریستی داعش بار دیگر دست به جنایات خون بار زد که در سلسله انفجارهای شب گذشته کاظمین، 68 نفر شهید و زخمی شدند.

726335_658.jpg

726336_842.jpg

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عکس رو یه بار قبلا توی یکی از گروه های فیس‌بوقی دیدم سال پیش....

فک کنم مربوط به مذاکرات! صلح بین دو طرف و خارج شدن نیروهای پژاک هستش یا همچین چیزی...

اون موقع من فکر کردم که شخص با لباس دوستان گریلا، احتمالا نیروی اطلاعاتی و دیدبانیی چیزی هستش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عکس رو مستقیم کنین لطفا

بعد مستقیم کردن پست من رو هم پاک کنید لطفا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://www.tabnak.ir/fa/news/435528/%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%86%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B6%D8%B9-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4

رئیس جمهوری فرانسه امروز(جمعه) اعلام کرد که جنگنده های این کشور برای اولین بار حملاتی را داخل خاک عراق علیه مواضع داعش انجام دادند.

بله ...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.