super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

آقا  الان  قضیه پیشرفت سریع  اسلام  منهی ولایت  در 1400 سال  پیش  حل شد .حمله و خونریزی  و قتل و غارت  و ایجاد رعب در دل مردم  بعدشم  تقصیم غنایم و دختران زیبا بین خودشون دقیقا داعشو ببینید.من چند سال پیش کتابی در مورد خالد بن ولید   که فرمانده  خلیفه اول بوده خوندم به قلم اهل سنت .دستور خالد این بود شما از دیوارهای شهر بالا برید و از بالای دیوار مردم را با تیر بزنید.آخه .... مردم وقتی هنوز پیام اسلام را نشنیدند چرا میکشی

[hr]

این کاربر به دلیل  ادبیات نامناسب و استفاده از قلم بالای 14 اخطار دریافت کرد.

ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 13
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا  الان  قضیه پیشرفت سریع  اسلام  منهی ولایت  در 1400 سال  پیش  حل شد .حمله و خونریزی  و قتل و غارت  و ایجاد رعب در دل مردم  بعدشم  تقصیم غنایم و دختران زیبا بین خودشون دقیقا داعشو ببینید.من چند سال پیش کتابی در مورد خالد بن ولید   که فرمانده  خلیفه اول بوده خوندم به قلم اهل سنت .دستور خالد این بود شما از دیوارهای شهر بالا برید و از بالای دیوار مردم را با تیر بزنید.آخه  .... مردم وقتی هنوز پیام اسلام را نشنیدند چرا میکشی

پس فک کردی با دعوت مردم رو مسلمون کردن؟! :)))

البته این عباسی ها به نظر بچه های خوبی بودن و کتاب خون و اینا بودن... لااقل تو درس! :) فرهنگ اسلام اینجوری در موردشون میگه....

ولی من کلا امروز جریان وهابیت رو می‌بینم، فکر نمی‌کنم این جریان و یا امثالش مثلا 800 سال پیش، چندان بهتر از الانشون بوده باشن! :)

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 16 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 16 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است

دیوث

شما معنی این حرف ر میدونید ؟

ادب هم خوب چیزیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

اقای فتح منظورتون از این که اگر اسیر از داعش گرفتن با اسلام ناب باهاش برخورد کنن؟
شاید من اشتباه فهمیدم ولی اسلام اونجوری هم ادم کشی نیست که بزنن اسیرها رو بکشون لطفا منظورتون رو درست بیان کنید اسلام رو با حرفتون خراب نکنید

منظور بنده روشن هست چون توی این همه سال که بنده اینجا فعالیت می کنم بنده رو همه می شناسن. یعنی وقتی اسیری گرفته میشه باید بر اساس اصول اسلام ناب با اون فرد برخورد بشه(این فرق می کنه با اینکه فرماندهان بگن اسیر نمی خوایم) نه توهین بشه بهش، نه شکنجه و... اگر هم قرار هست اعدام بشه باید حاکم شرع دستور بده و بر اساس اصول اسلامی که مثله کردن و سر بریدن و... رو تجویر نمی کنه اعدام بشه و...

اصول فراوانی داره که باید رزمنده ما توجیه باشه و بدونه فرقی بین شیعه مولا امیرالمومنین و وهابی و آمریکایی و... هست و انم نوع تفکرش هست

بله . 

اشتباه فهمیدید .

جریان حمله تازیان به ایران رو بخونید تا با دین اسلام ... از نوع حکومتیش ف آشنا بشید .

دقیقاً همین بلاهارو سرشون آوردن .

و الان هم تاریخ تکرار شده .

باید بچشن و بچشن .

هر چقدر طولانی تر ، بهتر .

تا جایی که نسل کثافتشون ، از روی زمین بره .

جو ندین خواهشا... از خداتونه یک گزکی چیدا کنید شروع کنید به برخی کارها...

خواهشی هم دارم ازتون وقتی می خواید در مورد دین اسلام و مسائل مذهبی و دینی و اعتقادی صحبت کنید اول و ابتدا به امر در موردش اطلاعات کافی داشته باشی و مطالعه کنید و بعد صحبت کنید.

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصویری از سردار سلیمانی عزیز در بین پیشمرگه های کرد عراق ...

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ..

483db1f4e4824769aa3ed57e0b8e94f4-620x330

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مطلبی تو عصرایران خوندم که نوشته بود ایران۱۳۰جنگنده عراقی را پس داد
اگه امکانش هست یکی از بچههای سایت خبرشو بزاره ممنون میشم
من خودم نمیتونم انجام بدم..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مطلبی تو عصرایران خوندم که نوشته بود ایران۱۳۰جنگنده عراقی را پس داد
اگه امکانش هست یکی از بچههای سایت خبرشو بزاره ممنون میشم
من خودم نمیتونم انجام بدم..

خبر قدیمیه (تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۳) و قبلا تکذیب شده:

بغداد: ایران 130 هواپیمای عراقی را پس داد

بازگرداندن 130 جنگنده عراق از سوی ایران تکذیب شد

چرا شایعه پس دادن هواپیماهای عراقی جدی گرفته شد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چقدر این سردار سلیمانی ارامش داره تو عکس ها واقعا چهره مشخصه از دنیا بریده و دنبال شهادت به اینطرف و اونطرف میره

امیدوارم یک روز مردم عادی مثل من رو هم ثیت نام کنن تا از زندگی بیخود فعلی جدا بشم و برم اونجا حداقل چند تا ادم خوب ببینم و تو هوایی که اونها تنفس کردن تنفس کنم 

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چقدر این سردار سلیمانی ارامش داره تو عکس ها واقعا چهره مشخصه از دنیا بریده و دنبال شهادت به اینطرف و اونطرف میره
امیدوارم یک روز مردم عادی مثل من رو هم ثیت نام کنن تا از زندگی بیخود فعلی جدا بشم و برم اونجا حداقل چند تا ادم خوب ببینم و تو هوایی که اونها تنفس کردن تنفس کنم

امید وارم شهادت طلبی زیادشون باعث دردسر نشه چون شهادتشون یک مهره اساسی مارو در این بازی کم می کنه
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امید وارم شهادت طلبی زیادشون باعث دردسر نشه چون شهادتشون یک مهره اساسی مارو در این بازی کم می کنه

مثل شهادت شهید تهرانی مقدم که بعد از شهادتش دیگه پرتاب ماهواره بر نداریم

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش در آخرین اقدام به طور نامحسوس در شهرهای اطراف سامرا مستقر شده و تمرکز خود را برروی شهر بلدو در جنوب سامرا قرار داده است تا آخرین مرحله محاصره سامرا را انجام و این شهر استراتژیک که بنوعی کلید فتح بغداد است را تصرف کند و از طرفی دیگر وارد خط قرمز شیعیان این کشور و ایران شود.

در نقشه زیر آنچنان که مشاهده می شود شهر های هیت، فلوجه، رمادی و تکریت در تصرف و اشراف کامل داعش بوده و خیز نهایی داعش برای تصرف بلدو خواهد بود.

نکته قابل توجه در این نقشه موقعیت "آمرلی" است که همچنان در سه جهت در محاصره داعش است و با رزمندگان شیعه ، محاصره کامل ان شکسته شده و از طرف قسمت کردنشین همچنان مقاومت سنگین برای محاصره و تصرف آن توسط داعش ناکام مانده است

untitled~11.JPG

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش  دیروز یکی از میل های ارتش عراق رو اطراف بیجی زد که تصاویرشو مشاهده میکنید.

bzconyscaaa6l3y.jpg

bzcodt2iaaaxvol.jpg

bzcoqs4igaetm16.jpg

bzcozpgciaakw5d.jpg

bzco8rfceaadlpq.jpg

bzcpg5viaaaxskt.jpg

bzcpnvdiqaaouxd.jpg

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.