super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

غربی ها و خصوصا یانکی ها، درست همین چهره‌ی «حاج قاسم» را نمی شناسند و به همین دلیل این مرد برایشان مرموز و رعب انگیز است. برای کابوی های آمریکایی، مصداق فرمانده نظامی، یا «ژنرال رومل» است یا «ژنرال آیزنهاور».
به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «قاسم سلیمانی» در اسفند ماه سال 1335 شمسی، در روستای «قنات ملک» از توابع «رابر» در استان کرمان متولد شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی به سپاه پاسداران ملحق شد و به مشیت الهی، پس از طی 30 سال زندگی جهادی، نامش در صدر فهرست دشمنان «شیطان بزرگ» قرار گرفت.
تا پنج سال قبل، کم‌تر سیاستمدار و نظامی غربی بود که نام «قاسم سلیمانی» را شنیده باشد اما جنگِ طولانی در «سوریه» و منازعاتِ «عراق»، شهرت این فرمانده ی 57 ساله را عالم‌گیر کرد. حالا غربی ها، با کابوسی متفاوت از خیال پردازی های هالیوودی مواجه بودند که  هم مورد نفرتشان بود و هم چاره ای جز تحسینش نداشتند. «جان مگوایر» افسر سابق سازمان سیا در عراق می‌گوید «او قوی‌ترین مأمور مخفی در خاورمیانه است ... و هیچ‌کس او را نمی‌شناسد.».
اما ما، حاج قاسم را می شناسیم. او هم‌رزم خاکی و بی ادعای «حاج همت»، «مهدی باکری» و «علی هاشمی» است. سردارانی که در اذهان مردم ایران، خلق و خویشان، تنه به تنه فرشته‌گان می زند و در مرز اسطوره‌گی قرار دارند. سردارنی که در حافظه ی تاریخی ملت مسلمان ایران، نامشان با «جهاد اکبر» بیشتر از «جهاد اصغر» پیوند خورده است.  «حاج قاسم» برای ایرانیان، از همان زمره و یادگار آنان به شمار می رود و به همین دلیل، طی چند سال گذشته، به شخصیتی ملی تبدیل شده است. غربی ها و خصوصا یانکی ها، درست همین چهره‌ی «حاج قاسم» را نمی شناسند و به همین دلیل این مرد برایشان مرموز و رعب انگیز است. برای کابوی های آمریکایی، مصداق فرمانده نظامی، یا «ژنرال رومل» است یا «ژنرال آیزنهاور». این دو به لحاظ الگوهای نظامی تفاوت زیادی با هم ندارند، به جز آن که جبهه هایشان متفاوت است. اما «قاسم سلیمانی» با نبوغ نظامی حیرت انگیزش، زمانی که دست به سوی آسمان بلند می کند و به نماز می ایستد، از تمامی ژنرال های شناخته شده‌ی تاریخ نظامی گری مدرن، متمایز می شود. در منطق کابوی ها، او هیچ تعریفی ندارد. انگار که از دنیایی دیگر آمده است. او یک وحشتِ محض و یک کابوس است. باید «بتمن» و «سوپرمن» و «اسپایدرمن» به جنگش بروند. آن ها هم که اوهامی بیش نیستند. و این جا است که آینده ی تاریخ، به گونه ای متفاوت از تمامی محاسبات، ورق می خورد. آینده ای که بنده گی و نماز، اصلی ترین استراتژی نظامی خواهد بود. البته هستند بسیاری که این جملات را شعاری و تبلیغاتی خواهند دانست اما چه باک؟ بگذار هر چه می خواهند بگویند و ببافند. تا این جای کار، این سردار نمازخوانِ ما بوده است که پوزه شیطان را با همه ناوگان و شکوه آهنینش، به خاک مالیده.
وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ

782813_611.jpg

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط cheka، 15 آبان 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 15 آبان 1393 - دلیلی ارایه نشده است

یحتمل صادق شیرازی و دار و دستشم برای شما از بزرگترینها هستند. بله؟ من دعوا ندارم. در هر حال همه محب مرتضی علی (ع) هستیم.خدا هممون رو به راه خودش هدایت کنه

پی نوشت :

گرچه تو این سایت پتانسیل دعوا بالاست ولی توصیه میکنم زود عصبانی نشید و داد هم نزنید.

اولا وقتی داری درباری یه مرجع تقلید صحبت میکنی درست صحبت کنید لطفا تحت تاثیری صدا و سیما و .....

نباشید بازم لطفا .. در ضمن من مقلد آقای وحید و هیچ کس رو حتی با فاصله هم به اندازه ایشان قبول ندارم حالا هر کی می خواد باشه  وصلام..

دعوای هم نیصت فقط اختلاف عقیده داریم همین.....

ویرایش شده در توسط sultanamir
  • Upvote 1
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 15 آبان 1393 - دلیلی ارایه نشده است

:rose:  big_hug  :blushing:  :clown:

من اعلام میکنم پرچم سفید رو ببرید بالا و بی خیال این تاپیک بشید الان هست که اوضاع قرمز بشه

جای این بحث این تاپیک نیست ...کلی چشم داره الان این تاپیک رو میبینه !

خواهشا بی خیال !

برید تو پیام خصوصی :rose:

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

بسم رب الشهداء والصدیقین

درسته که اینجا جای اینجور بحثها نیست و جای آن در تاپیک مسائل مذهبی است لذا از مدیزان تقاضا میگردد این چند نظر را به همراه این نظر به تاپیک مربوطه انتقال دهند .

مسئولیت تک تک سلولهائی که هریک به لحاظ وجودی یک موجود زنده محسوب میگردند از طرف حضرت حق به من و شما واگذار گردیده است . فلذا انجام فعل و عملی که از روی قصد موجب خسران آنها گردد گناه و موجب ذمه ایست که از طریق کفاره و یا سایر روشها میباید اعاده گردد ، مگر آنکه آن فعل تنها در راه خدا و یا تلاش دررسیدن به رزق باشد ولاغیر.

بنده خود شیعه دوازده امامی میباشم اما معتقدم انجام اعمال محیر العقول نه تنها عملی در راه احیای دین و طریق حسینی نمیباشد که بدعت و ضربه ای نابخردانه بر آن میباشد ! چرا ؟

1 - شخصی که عزیز خود را از دست داده  و داغدار است ، بسیار منطقیست که به لحاظ روانی بر سر و سینه و ران و صورت خود بزند و بدینوسیله خود را سبک کند ، اما آیا تاکنون دیده اید که تیغ در دست بگیرد و خود زنی کند و خون نجس جاری کند ؟ و اگر هم چنین کند آیا خود ما شیعیان که به مراسم ختم آن مرحوم رفته ایم نخواهیم گفت عجب آدم نابخردیست و اگر فرزند مرحوم باشد آیا نخواهیم گفت مرحوم عجب فرزند سفیهی تربیت کرده و آیا این خود توهینی بر آن مرحوم نخواهد بود ؟ چه رسد به اینکه اینچنین اعمال در پاسداشت طریق ابر انسانی همچون سرور و سالار شهیدان و یارانش انجام گردد و موجب خوشنودی و سوء استفاده دشمنان حضرتش وراهش گردد؟ آیا راه پیمودن در طریق آن بزرگ مرد تاریخ بشریت و سرور جوانان اهل بهشت با بستن کوچکترین روزنه های سوء استفاده دشمنان طریق الهیش منافاتی دارد ؟ آیا میخواهیم با اینکارترسی در دل دشمنانش ایجاد کنیم ؟ که واقعیت چنین نبوده و نیست و چنین نشانه هائی بیشتر باعث پرورش دشمنانی میگردد که بی محابا سر از تن شیعه جدا میکنند و دلیلش را همینگونه بدعتها میدانند ، در حالیکه خود شرم آورترین راها و بدعتها را اعمال کرده ودر زندگی روزمره خود به کار میبندند و حسین به خاطر همین بدعتها و نا بخردیها و از میان برداشتن آنها قیام کرد .

2 - همانگونه که پیامبر در پاسخ به سوالی در مسجدی که عده ای مشغول نماز و عده ای مشغول مباحثه و تحصیل علم بودند ، فرمودند که آنان افضل ترند باید گفت اکثزیت قریب به اتفاق شیعیان تنها شناختی که از حسین دارند همانا بر سر و صورت کوفتن و گریستن است و لا غیر . اگر از آنها پرسیده شود "ماجرای عقیدتی ، سیاسی ، اجتماعی حسین و چرائی طریق پیمودن این راه تا رسیدن به شهادتش چه بود ، یارانش که بودند و از کجا آمدند و چرا آمدند و چه گفتند و چگونه جنگیدند و چگونه شهید شدند ، از خانواده اش که ها بودند و چرا برخی از افراد خاندان پدریش همراه او نبودند و چرا نبودند و هزاران اما و اگرهای دیگر " ، خواهید دید که اطلاعاتی بسیار ناچیز و در حد نزدیک به صفر دارند . آیا بهتر نیست برویم ومساجد را مملو از جماعت کنیم و فردی مطلع چه از روحانیون و چه از دانشمندان و تاریخ شناسان ساعاتی حسین(ع) و آنچه که مربوط به حماسه او ، اهل بیت و یارانش است به ما بازگو گردد ودر آخر مانند هر انسان عاقلی بنشینیم و با مرثیه و تعزیه خوانی بر سر و سینه زده و اشک ازدیده جاری نمائیم بدون آنکه خونی از سر و صورتمان جاری گردد . آیا اگر خود امام در صحنه حضور داشت چنین نمیکرد ؟ آیا خود آقایمان که در قید حیات است و صاحب عزا چنین نمیکند ؟ آیا بر ما نیست که با امر به معروف و نهی از منکر که یکی از دلایل و بزرگترین دلیل شهادت امام و یارانش بوده از حرکات نابخردانه ممانعت نمائیم و شیعه ای باشیم که از هر نظر موجب افتخارصاحب عزا گردیم ؟ آیا بهتر نیست بدنبال شیوه هائی انسانی باشیم تا عدم هراسمان از دشمن قهار را به گونه ای نشان دهیم تا دشمن واقعا از آن هراسیده و کوچکترین شکی از دلاوریهای ما در میدان نبرد نداشته باشد و نه بدینصورت که بیشتر به توحش متهم و برای ممانعت از این توحش در مقابل ما صف آرائی نموده و این نشانه امروزین توحش را به انحاء مختلف از رسانه های شیطانی خود تکثیر و نشر ننمایند ؟

3 - آیا تاکنون شخصی روحانی اعم از ملبس و غیر ملبس و یا فردی مطلع و دانشمند را دیده اید که دست به چنین کردارهای نابخردانه و نا گوار بزند ؟ آیا ما خود را کاسه داغتر از آش میدانیم ؟

حال ما هرچه در این زمینه سخن بگوئیم باز از طرف برخی متهم به انواع تکفیرها میگردیم و باز عده ای خود را بالاتر از آقایمان دانسته و حاضر به قبول حقیقت نخواهند بود.

به امید روزی که شیعه به خاطر حقیقت راه حسین و پدران و فرزندانش شیعه باشد ، نه به خاطربدعت و نمایشی غیر عقلانی و اخلاقی که حتی سایر نمودهای حسنه شیعه را مخدوش و مورد شک و شبهه کسانی قرار میدهد که شاید بخواهند تشیع را تنها راه رسیدن به حقیقت الهی بدانند و تجربه نمایند .

به امید آنروز و با عرض پوزش و تشکر

والسلام علی من التبع الهدی

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم رب الشهداء والصدیقین

درسته که اینجا جای اینجور بحثها نیست و جای آن در تاپیک مسائل مذهبی است لذا از مدیزان تقاضا میگردد این چند نظر را به همراه این نظر به تاپیک مربوطه انتقال دهند .

مسئولیت تک تک سلولهائی که هریک به لحاظ وجودی یک موجود زنده محسوب میگردند از طرف حضرت حق به من و شما واگذار گردیده است . فلذا انجام فعل و عملی که از روی قصد موجب خسران آنها گردد گناه و موجب ذمه ایست که از طریق کفاره و یا سایر روشها میباید اعاده گردد ، مگر آنکه آن فعل تنها در راه خدا و یا تلاش دررسیدن به رزق باشد ولاغیر.

بنده خود شیعه دوازده امامی میباشم اما معتقدم انجام اعمال محیر العقول نه تنها عملی در راه احیای دین و طریق حسینی نمیباشد که بدعت و ضربه ای نابخردانه بر آن میباشد ! چرا ؟

1 - شخصی که عزیز خود را از دست داده  و داغدار است ، بسیار منطقیست که به لحاظ روانی بر سر و سینه و ران و صورت خود بزند و بدینوسیله خود را سبک کند ، اما آیا تاکنون دیده اید که تیغ در دست بگیرد و خود زنی کند و خون نجس جاری کند ؟ و اگر هم چنین کند آیا خود ما شیعیان که به مراسم ختم آن مرحوم رفته ایم نخواهیم گفت عجب آدم نابخردیست و اگر فرزند مرحوم باشد آیا نخواهیم گفت مرحوم عجب فرزند سفیهی تربیت کرده و آیا این خود توهینی بر آن مرحوم نخواهد بود ؟ چه رسد به اینکه اینچنین اعمال در پاسداشت طریق ابر انسانی همچون سرور و سالار شهیدان و یارانش انجام گردد و موجب خوشنودی و سوء استفاده دشمنان حضرتش وراهش گردد؟ آیا راه پیمودن در طریق آن بزرگ مرد تاریخ بشریت و سرور جوانان اهل بهشت با بستن کوچکترین روزنه های سوء استفاده دشمنان طریق الهیش منافاتی دارد ؟ آیا میخواهیم با اینکارترسی در دل دشمنانش ایجاد کنیم ؟ که واقعیت چنین نبوده و نیست و چنین نشانه هائی بیشتر باعث پرورش دشمنانی میگردد که بی محابا سر از تن شیعه جدا میکنند و دلیلش را همینگونه بدعتها میدانند ، در حالیکه خود شرم آورترین راها و بدعتها را اعمال کرده ودر زندگی روزمره خود به کار میبندند و حسین به خاطر همین بدعتها و نا بخردیها و از میان برداشتن آنها قیام کرد .

2 - همانگونه که پیامبر در پاسخ به سوالی در مسجدی که عده ای مشغول نماز و عده ای مشغول مباحثه و تحصیل علم بودند ، فرمودند که آنان افضل ترند باید گفت اکثزیت قریب به اتفاق شیعیان تنها شناختی که از حسین دارند همانا بر سر و صورت کوفتن و گریستن است و لا غیر . اگر از آنها پرسیده شود "ماجرای عقیدتی ، سیاسی ، اجتماعی حسین و چرائی طریق پیمودن این راه تا رسیدن به شهادتش چه بود ، یارانش که بودند و از کجا آمدند و چرا آمدند و چه گفتند و چگونه جنگیدند و چگونه شهید شدند ، از خانواده اش که ها بودند و چرا برخی از افراد خاندان پدریش همراه او نبودند و چرا نبودند و هزاران اما و اگرهای دیگر " ، خواهید دید که اطلاعاتی بسیار ناچیز و در حد نزدیک به صفر دارند . آیا بهتر نیست برویم ومساجد را مملو از جماعت کنیم و فردی مطلع چه از روحانیون و چه از دانشمندان و تاریخ شناسان ساعاتی حسین(ع) و آنچه که مربوط به حماسه او ، اهل بیت و یارانش است به ما بازگو گردد ودر آخر مانند هر انسان عاقلی بنشینیم و با مرثیه و تعزیه خوانی بر سر و سینه زده و اشک ازدیده جاری نمائیم بدون آنکه خونی از سر و صورتمان جاری گردد . آیا اگر خود امام در صحنه حضور داشت چنین نمیکرد ؟ آیا خود آقایمان که در قید حیات است و صاحب عزا چنین نمیکند ؟ آیا بر ما نیست که با امر به معروف و نهی از منکر که یکی از دلایل و بزرگترین دلیل شهادت امام و یارانش بوده از حرکات نابخردانه ممانعت نمائیم و شیعه ای باشیم که از هر نظر موجب افتخارصاحب عزا گردیم ؟ آیا بهتر نیست بدنبال شیوه هائی انسانی باشیم تا عدم هراسمان از دشمن قهار را به گونه ای نشان دهیم تا دشمن واقعا از آن هراسیده و کوچکترین شکی از دلاوریهای ما در میدان نبرد نداشته باشد و نه بدینصورت که بیشتر به توحش متهم و برای ممانعت از این توحش در مقابل ما صف آرائی نموده و این نشانه امروزین توحش را به انحاء مختلف از رسانه های شیطانی خود تکثیر و نشر ننمایند ؟

3 - آیا تاکنون شخصی روحانی اعم از ملبس و غیر ملبس و یا فردی مطلع و دانشمند را دیده اید که دست به چنین کردارهای نابخردانه و نا گوار بزند ؟ آیا ما خود را کاسه داغتر از آش میدانیم ؟

حال ما هرچه در این زمینه سخن بگوئیم باز از طرف برخی متهم به انواع تکفیرها میگردیم و باز عده ای خود را بالاتر از آقایمان دانسته و حاضر به قبول حقیقت نخواهند بود.

به امید روزی که شیعه به خاطر حقیقت راه حسین و پدران و فرزندانش شیعه باشد ، نه به خاطربدعت و نمایشی غیر عقلانی و اخلاقی که حتی سایر نمودهای حسنه شیعه را مخدوش و مورد شک و شبهه کسانی قرار میدهد که شاید بخواهند تشیع را تنها راه رسیدن به حقیقت الهی بدانند و تجربه نمایند .

به امید آنروز و با عرض پوزش و تشکر

والسلام علی من التبع الهدی

یه توصیه بزرگ لطفا درباره امام حسین که صحبت میکنید خیلی محطات باشید اینو به خاطره خودتون میگم داداش گلم این اصلا شوخی بردار نیست حتی خود امام حسین بگذره خدا نمیگذره از خون خودش...

امام حسین فقط یه عزیز  خالی نیست خون خداست برای خون خدا خون دادن ارزش نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

در اینکه شیعه ها در حال دفاع در عراق هستن شکی نیست....

ولی سوال اینه که ایا جریان قمه زن! و تیغ زن، اساسا تو محل نظامی هست الان یا در حال عذاداری؟! :)))

من که همه‌ی قمه زن ها رو از قماش شیرازی میدونم و رفقای اون...

--------------

در خصوص دوستی که در خصوص اموزش و تمرین و کاربردش فرموده بودن، عرض بکنم که دوست عزیز....

کل ارتش های دنیا، چیزی دارن به اسم بدنسازی! و ورزش رزمی و دویدن برای ایجاد امادگی بدنی...

این امادگی بدنی، اگر خدا بخواد قرار هست که در راه دویدن و پریدن از دیوار و پنجره استفاده بشه...

این افتاب بالانس و ستاره زدن، در بحث نظامی کاربرد بخصوصی نداره و کسی که بلده مهتاب بالانس بزنه یا یوگا کار بکنه، نهایتا برای تمرکز بیشتر و حفظ ارامش(شاید و فقط شاید!) به کار بیاد و جنگ روانی....

عدم پیشروی داعش در مناطقی که جلوش در اومدن و فرار نکردن، مثل روز روشنه که داعش توان رزمی نداره و صرفا حرکت های بزن در رو و ایجاد رعب و وحشت هست که باعث میشه بتونه نقاط مختلف رو تصرف بکنه...

فعلا که ما فقط بازوی تبلیغاتیش و برخی گردان های بخصوصش رو دیدم...!!!!

اون چچن هایی هم که من‌میبینم، عمرا بتونن افتاب بالانس و مهتاب بالانس بزنن!! و اساسا فکر نمی‌کنم تو مناطق چچن نشین، ورزش هایی مثل یوگا و ژیمناستیک وارد شده باشه حتی!!!!‌لااقل اون هیکل ها این ورزش ها رو نداره!!!!

نهایت ظرافت اکثر چچن ها، نهایت ظرافتشون دیگه جودو و ووشو بوده! :)

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میثم از خدای منان بخواه جز نیروهای آموزشی نیافتی که منم مسئول اون نیروها باشم ! :laughing:  rolling_on_the_floor

یعنی خداشاهده اینقدر بهت ستاره و بالانس بزنم اسم خودتو عوض کنی بزاری ستاره  big_hug  rolling_on_the_floor ( شوخی هست ناراحت نشی !)

یک مثالی میزنم در این زمینه تا بیشتر باز بشه قضیه براتون

خیلی جاها برید تو باشگاه های بدنسازی میبینی طرف میاد میگه من میخوام بزرگ بشم و از این حرفها

برنامه که میخوان بهش بدن میگه برای بالاتنه م فقط بنویس، پایین تنه نیاز ندارم

میگی چرا ؟ میگه من هوازی زیاد کار میکنم و از این حرفها

میگی شلوارتو بکش پایین( بابا فکر بد نکنین rolling_on_the_floor )

بعد میبینی به قول دوستان مربی بدنسازی : پاهاش از چوب آلاسکا کوچیکتره !

اینجوریاست !

الان هم وقتی شخصا بخوام تست بدنی بگیرم ( که به تازگی دوباره خیلی روی روال افتاده و باید حتما تست آمادگی جسمانی داده بشه ، بماند بستگی به منطقه داره که چقدر جدی بگیرند یا شوخی!) حتما نحوه شنو رفتن طرف مهم هست و اینکه چقدر استقامت به خرج میده

برای اینکه در حرکاتی که با سرشانه و شانه و جلوبازو و...درگیر هست قوی بشی حتما باید سرشانه و...قوی داشته باشی وگرنه حتی یک لحظه هم نمیتونی دوام بیاری در حرکاتی مثل بالانس  و ...یا توانایی انجام حرکت پرتابی و قوس دادن به کمر ( مرتبط به فیله کمر) رو ندارید

اینها رو چرا میگم ؟ 

اونجا این چیزها به درد شما میخوره که میخواهید وزن خاص یک سلاح رو به مدت چند ساعت دائم تحمل کنید ، به صورت عملیاتی ...یعنی دست به ماشه و آماده قرار دادن روی شانه و نشانه گیری ....

من اینا رو نه برای پز دادن میگم نه خودنمایی دارم راهنمایی تون میکنم که فردا روزی خواستید بگید مام ببرید ... بتونید دوام بیارید

باور نمیکنید از نجف 47 عزیز بپرسید ....دیگه ایشون به یک دلیل خاص بهتر میدونه اینو ! که آمادگی جسمانی چقدر مهم هست و چطوری به دست میاد ( بدون وزنه زدن و ...و صرفا با کمک هوازی و وزن بدن )

یا حق

پی نوشت: جالبه که من خودم فکر میکردم دوستان این مسایل رو میدونند ولی حالا هم که نمیدونند یا نمیخواهند بدونند ..بهشون میگی ناراحت میشن و مسخره میکنند ...خوب الان من دارم از داشته های خودم براتون میگم که مطمئن باشید یک ذره این ور و اون ور نمیشه صحت ش !!!!

بعدا نیایید بگید ادیب هیچی نمیگه بهمون

الان دارم میگم مسخره میکنه میثم ! چشمک

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در اینکه شیعه ها در حال دفاع در عراق هستن شکی نیست....

ولی سوال اینه که ایا جریان قمه زن! و تیغ زن، اساسا تو محل نظامی هست الان یا در حال عذاداری؟! :)))

من که همه‌ی قمه زن ها رو از قماش شیرازی میدونم و رفقای اون...

من که عرض کردم مرجع تقلیدم آقای وحید خراسانی که ایشان هم قمه زنی رو جایزه میدانند......

در ضمن بازم میگم وقتی درباره یه مرجع تقلید صحبت میکنید لطفا ادب رو رعایت کنید ....

در مورد رفتن و جنگیدن با داعش به حکم روایات آخر زمان تقیه کردیم که اگه برداشته بشه به وقتش داعش که صحله ریشه تمام دشمنای آقا امام زمان رو از هر گروه و کشوری که باشن میزنیم... انشاالله

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

من که عرض کردم مرجع تقلیدم آقای وحید خراسانی که ایشان هم قمه زنی رو جایزه میدانند......

در ضمن بازم میگم وقتی درباره یه مرجع تقلید صحبت میکنید لطفا ادب رو رعایت کنید ....

در مورد رفتن و جنگیدن با داعش به حکم روایات آخر زمان تقیه کردیم که اگه برداشته بشه به وقتش داعش که صحله ریشه تمام دشمنای آقا امام زمان رو از هر گروه و کشوری که باشن میزنیم... انشاالله

عجبببببببببب!!!!!!!!!!!!!!!!

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

پی نوشت: جالبه که من خودم فکر میکردم دوستان این مسایل رو میدونند ولی حالا هم که نمیدونند یا نمیخواهند بدونند ..بهشون میگی ناراحت میشن و مسخره میکنند ...خوب الان من دارم از داشته های خودم براتون میگم که مطمئن باشید یک ذره این ور و اون ور نمیشه صحت ش !!!!

داداش، من خودم هر دو شب یه بار 78 تا شنا میرم....

شکم و اینا هم به برنامه ام اضافه شده ولی فعلا دانش اموزی میرم!(20-25 تا!)

دویدن هم قبلا گفتم!!!! رکورد های بنده در دویدن و پیاده روی سریع! با وزنه و بدونش خیلی عالی هستش!! :)))

مسئله‌ی من تنها و تنها با حرکت های نمایشی هستش...

وگرنه استقامت بدنی اصلا یه چیز دیگه هستش...

پس شما تقیه میکنید....

افرین!!!!

اخه حضرات شیرازی میگفتن ما باید سنی ها رو بکشیم در دفاع از امام حسین!! گفتن جنگ راه می‌افت ها؟ گفت مگر ما کوفی ها هستیم؟!!! میریم میجنگیم خو...

بعد که حمله کردن به کربلا، شیخ بزرگ فرمودن که انشاالله خدا از حرم امام حسین و سایر ائمه دفاع میکنه و بهتره ما اینجا دعا بکنیم!!!!

گفتم خدایی نکرده شما هم مثل این عزیزان نشید!!...

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

پس شما تقیه میکنید....

افرین!!!!

اخه حضرات شیرازی میگفتن ما باید سنی ها رو بکشیم در دفاع از امام حسین!! گفتن جنگ راه می‌افت ها؟ گفت مگر ما کوفی ها هستیم؟!!! میریم میجنگیم خو...

بعد که حمله کردن به کربلا، شیخ بزرگ فرمودن که انشاالله خدا از حرم امام حسین و سایر ائمه دفاع میکنه و بهتره ما اینجا دعا بکنیم!!!!

گفتم خدایی نکرده شما هم مثل این عزیزان نشید!!...

اگه درست خونده باشید گفتم به خاطره روایات اهل بیت البته اگه روایت رو خونده باشید (( تا زمان خروج سفیانی باید مثل گلیم خانه هایتان باشید )) دقت کنید گفتم روایت اهل بیت.....

• Upvote 1
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

بسم الله

آقای محترم

امام حسین حتی برای خیلی از غیر شیعه ها و حتی غیر مسلمانها هم عزیزند چه رسد برای ما شیعیان .

فکر کنم جنابعالی هنوز هم آنطوریکه باید و شاید سخنان مرجع تقلیدت رو خوب نفهمیدی و برات سنگین بوده و جور دیگری تعبیرش کردی چه برسد حرفهای بزرگان و سروران دین !

بهتره یه سری به مرجعت بزنی تا بیشتر و از نزدیکتر روشنت کنه . اگر هم خون دادن در راه خون خدا با این روشی که شما میگی ارزش داره لطفا عکسی از مرجع تقلیدت ( که شاید غیر از شما پیش خیلیها از جمله ما هم احترام داشته باشند ) که با این روش خون خودشونو تقدیم ثارالله میکنند برای ما هم ارمغان بیاور وگرنه خاموش باش و زگهواره تا گور دانش بجوی .

خونی که در راه ثار الله باید تقدیم خدا کنی خونیست که نه با دست تو که با دست دشمنان خدا از بدنت جاری میگردد ، که ثارالله خون خود را برای رضای او ونه با دست خودش که با تیغ دشمنش تقدیمش نمود .

خدا خود مدافعین راه بدعت را ارشاد نماید . حال هرکه و با هر اسم و مقامی که میخواهد باشد . آمین

• Upvote 15
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میثم جان ، فدا قد و بالات برم ، فیلم بگیر از شنو رفتن ت و نحوه رفتن ش تا ببینیم صحیح میری اولا یا نه ؟ چشمک :winking:  :mrgreen:

بعدشم ...باشه بابا تو سر حرف خودت باش ، منم سر حرف خودم هستم 

بعدا بزرگتر شدیم ...میفهمیم کی درست تر گفته و میگه ! fi_lone_ranger

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط cheka، 15 آبان 1393 - دلیلی ارایه نشده است

بسم الله

آقای محترم

امام حسین حتی برای خیلی از غیر شیعه ها و حتی غیر مسلمانها هم عزیزند چه رسد برای ما شیعیان .

فکر کنم جنابعالی هنوز هم آنطوریکه باید و شاید سخنان مرجع تقلیدت رو خوب نفهمیدی و برات سنگین بوده و جور دیگری تعبیرش کردی چه برسد حرفهای بزرگان و سروران دین !

بهتره یه سری به مرجعت بزنی تا بیشتر و از نزدیکتر روشنت کنه . اگر هم خون دادن در راه خون خدا با این روشی که شما میگی ارزش داره لطفا عکسی از مرجع تقلیدت ( که شاید غیر از شما پیش خیلیها از جمله ما هم احترام داشته باشند ) که با این روش خون خودشونو تقدیم ثارالله میکنند برای ما هم ارمغان بیاور وگرنه خاموش باش و زگهواره تا گور دانش بجوی .

خونی که در راه ثار الله باید تقدیم خدا کنی خونیست که نه با دست تو که با دست دشمنان خدا از بدنت جاری میگردد ، که ثارالله خون خود را برای رضای او ونه با دست خودش که با تیغ دشمنش تقدیمش نمود .

خدا خود مدافعین راه بدعت را ارشاد نماید . حال هرکه و با هر اسم و مقامی که میخواهد باشد . آمین

اولا همین که شما دانش رو این همه جویدی بسه

ثانیا در مورد عکس نه اینکه شما تا یه نفر چه مرجع تقلید چه آدم معمولی تا نظرش با شما یکی نبود به .....

حالا طرف بیاد عکس هم بندازه در ضمن اگه بعضی ها جیغشون در نمیامد یه فیلم آقای وحید میذاشتم ولی چیکار کنیم که تقیه دست وبال مارو بسته ولی اگه می خوای برو توی یوتویوب بگرد هست که آقا وحید فرمودن برای امام حسین در عزاداری اگه خون هم جاری بشه جایزه حیف که نیتونم کل فیلم رو بخاطره ..... بزارم

ویرایش شده در توسط sultanamir
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.