super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

سلام

بدون مطالعه این پست من ، هیچ یک از دوستان و دشمنانم رو نمیبخشم ! پس بخونید جمله به جمله ...با تامل و تفکر ...بدون عجله !

اتفاقا خود بزرگ بيني انصافا به شما كاملا ميچسبه   ;)

rolling_on_the_floor  rolling_on_the_floor  rolling_on_the_floor

نهج البلاغه حضرت علی علیه السلام رو شما مطالعه کردی ؟ توصیه شدید میکنم که مطالعه کنید ....به خصوص اون قسمتهایی که راجع به بنی امیه و معاویه میگه!

دوست عزیز ...حالا اگر یک شخص عادل و بی طرفی میگفت یک چیزی ...شما که به درجه منفی باز ارشد سایت رسیدید دیگه اینو نگید من بگم ؟ :applause:  :winking:  :mrgreen:  :clown:

عیب نداره ، شاید لحن و برداشت سخن  از سخنان من ، معدودی از عزیزان چون شما رو ناراحت کنه چون برداشت بد هم میکنید چون دیدتون از پایه نسبت به من منفی ست ( و  در اغلب تاپیک ها مدعی این مساله میشن که لحن من فلان هست و بهمان و از مثبت و مفنی ها هم میشه فهمید همیشه یک طیف خاص هستند به جز چند استثنا که بهشون همیشه احترام میزارم و حق رو بهشون میدم و بعد که لحن م رو توضیح میدن از ما گذشت میکنند) 

یک قسمت از تاریخ جمهوری اسلامی رو هم سفارش میکنم بخونید

شهیدان اول انقلاب ...و نهایتا شهید لاجوردی ...

میدونی ؟ وقتی ملت دهان های پر از عقد و حسد و کینه شون رو نسبت به نظام اسلامی باز میکردند ....خیلی از بچه مذهبی ها و...به دلیل قدرت مانور گسترده رسانه ای دشمنان امام خمینی لب به سکوت می بستند ...
اما امثال بهشتی ها و ... حرف شون رو میزدند ... امثال لاجوردی ها کارشونو میکردند

برای همین همیشه قدرت های رسانه ای می اومدن اینا رو میخواستند با حرفاشون خراب کنند ، به درستی هم خراب میکردند ....اما تو چه طیفی موفق بودند اذهان رو خراب کنند ؟

اغلب اوقات طیفی که از نظر فکری بهشون نزدیک بود و هست

همین الان من هرجا که میبینم کسی ضدشهید لاجوردی میگه ، به صورت اتوماتیک مرام فکری شون رو میزارم بر روی اینکه جز منافقینی هستند که شهید لاجوردی چزوندشون ...

مشکل من اینه

هروقت میبینم جبهه خالی شده و هرکسی برای خودش هرچی دوست داره میگه و کسی از بچه ها نمیتونه حرفی بزنه ... میام جلو ...حرفمو میزنم  :laughing:

پس داداش ، تا میتونی تهمت بزن، فحش بده ، حرف بزن ، خدایی هم اون بالا هست و انشاالله قطعا اون دنیا به حساب تک تک این جملات ناجوانمردانه شما عزیزان میرسم ...میدونی چرا ؟

چون بعد توبه م فهمیدم، به ازای هر یک جمله انحرافی یا التقاطی یا هر حرف نابخردانه ای که زدم و سبب گمراه شدن کسی شدم باید اون دنیا تقاص و جواب پس بدم ...این دنیا که بماند

حالا هم اگر من حرفی بشنوم و ببینم که راه قدیم منو میره ...جلوش وای می ایستم تمام قد

خودبزرگ بینی حساب میکنید ؟ باشه بکنید

خودخواهی حساب میکنید ؟ باشه بکنید

میخواهید جنگ روانی راه بندازید ؟ باشه بندازید !

مرا باکی نیست ... من از ته خط مرگ برگشتم ... از ته ته خط 

داداش منو از این چیزا نترسون چون خدایی هم اون بالا هست که قضاوت میکنه

یا حق
  • Upvote 15
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط gholam22، 20 آبان 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط gholam22، 20 آبان 1393 - دلیلی ارایه نشده است

عکسی که  برخی رسانه ها گفتند جنازه ی البغدادی هست.ما هم امیدواریم صحت داشته باشه.

B2K86JlIQAABzf8.jpg

B2K8N0xCcAAEPsp.jpg

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

جالا شما ميخواي فيلم هنديش كني كه منو ميزنيد و فحش ميديد و...  ميل خودتونه ولي من بي دليل به كسي منفي نميدم خصوصا به شما هر وقت از من  منفي گرفتي چه بعد و چ قبل از اين كامنت فكر كردي اعتقادي بود يا مثلا به خاطر دفاع از ارمان هاي انقلاب چون شهداي اول انقلاب  در مقابل ضد انقلاب فريب خورده بيا بگو دليلش رو بهتون ميگم قطعا به خاطر منطق نفوذ ناپذير شما از شدت بغض وكينه نيست خيالتون راحت !

الان كه نگاه ميكنم ميبينم از من كم مثبت هم نگرفتيد :دي

• Upvote 11
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

کجا تشریف داشتید؟

------------------------------------------------------------------

گزارش بی بی سی فارسی از جلولا و اینکه چرا تاکنون آزاد نشده است

http://uplod.ir/5ppzi2xb1ysp/WWW.DOWNVIDS.NET-چرا_تکلیف_داعش_در_جلولا_ی_ره_نشده؟.mp4.htm

فکر میکنم این ادوات هم ایرانی باشه با پرچم کردستان عراق

danruh9fadcnek95zw2p.jpg

http://8pic.ir/images/danruh9fadcnek95zw2p.jpg

آخر نفهمیدیم این جلولا و سعدیه آزاد شدند یا نه؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جسارتا من یه سوال بپرسم این رو بذارید به حساب ناشی بودن و کم اطلاعی از نیروی هوایی و تجهیزاتش...

سوال من اینه که از کجا معلومه که این عکس مال ایرانه؟ تاریخش مال کی هست و غیره؟؟؟؟

شاید این عکس برا قبل از اعزامشون باشه؟ شاید عکس یه فرودگاه توی عراق باشه؟

چی ثابت میکنه این عکس جدید و برا ایران هست؟

اين عكس مال قبل اعزام نيست چون يه پپرچم خيلي شيك و مجلسي عراق روشه تازه شماره سريال جديد هم پاش خورده كه نشون ميده كاربر جديد خيلي بدش نمياد كه اين پرنده رو به نيرو هواييش اضافه كنه ! حالا اين عكس كجاست رو ميشه از استتار سرباز يه حدس هايي زد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آخر نفهمیدیم این جلولا و سعدیه آزاد شدند یا نه؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب X-Mas

نه هنوز

حداقل در منابع رسمی معتبر خبری از آزادسازیش نبوده

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين عكس مال قبل اعزام نيست چون يه پپرچم خيلي شيك و مجلسي عراق روشه تازه شماره سريال جديد هم پاش خورده كه نشون ميده كاربر جديد خيلي بدش نمياد كه اين پرنده رو به نيرو هواييش اضافه كنه ! حالا اين عكس كجاست رو ميشه از استتار سرباز يه حدس هايي زد !

استتار لباس، مخصوصا این استتار اصلا ملاک مناسبی نیست!! ولی این بحث پرچم و شماره سریال حرف دیگه‌ای هست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش عراق مدعی شده کل شهر بیجی در استان صلاح الدین رو تصرف کرده ولی داعش میگه ارتش حتی یک سانتیمتر از شهر رو هم نتونسته بگیره که هیچ، اصلا درگیری ای هم داخل شهر نیست و اطراف جنوبی بیجی درگیری وجود داره.

http://8pic.ir/images/es95l039ziauovtu2dkx.jpg

با توجه به اینکه در گذشته هم ارتش عراق دروغ های مشابه زیاد گفته و تا حالا ده باری بیجی و تکریت رو آزاد کرده این بار هم نمیشه به حرفش اعتنا کرد.

به نظر می رسه درگیری ها عمدتا در خیابان هوندای که روستای مزرعه رو به ناحیه صینیه و پایگاه هوایی k2 متصل میکنه ادامه داره و خبرهایی که ارتش عراق در خصوص تصرف بیجی منتشر کرده صحت نداره.

به نقل از: پیچ تحولات عراق

-----------------------------------------------------------------------------

چون هنوز داعشی ها تایید نکردند و ارتش هم فیلم های متعدد از داخل شهر بیرون نداده این نظر بیشتر صحیح میبباشد

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد این دستگاه جدید اطلاعی ندارم ولی این اولین بمب دتکتور عراق نیست. سالها پیش ور در زمان اشغال یک شرکت انگلیسی تعداد زیادی بمب دتکتور با قیمتی گزاف به عراق فروخت.

بعدها کاشف به عمل اومد که این شناساگرهای بمب کلا قلابی هستن و رسوایی بزرگی به بار اومد.

جالب اینجاست که چند هفته پیش تصویری از یک ایست ارتش عراق در اینترنت منتشر شد که سربازهای عراقی همچنان از همون شناساگر قلابی استفاده می کردن!؟

انشاءا... که این بمب یاب جدید دیگه واقعی هست.

پس باز باید خودمون دست بکار بشیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوخو-25 های سپاه به شیراز برگشتن.

دهها ساعت، صدها ساعت مباحثه کار یک فکت ساده رو نمی کنه.

taf7bi2p3e8lsdvukjor.jpg

اگه خبر صحت داشته باشه احتمالا برای چک ومده.

جسارتا من یه سوال بپرسم این رو بذارید به حساب ناشی بودن و کم اطلاعی از نیروی هوایی و تجهیزاتش...

سوال من اینه که از کجا معلومه که این عکس مال ایرانه؟ تاریخش مال کی هست و غیره؟؟؟؟

شاید من اشتباه میکنم ولی من این نوع استتار را در ایران به خاطر نمیارم، البته کیفت عکس هم برای تشخیص دقیق کم هست.

در ضمن گتر طرف هم مناسب نیست و با سربازای ما زیاد هم خونی نداره.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا این ویدئو رو از دست ندید دارن با Tos بیجی رو میکوبن :

https://www.youtube.com/watch?v=g5HlasQaBU8&feature=youtu.be

نکته رو اعصاب اهنگی هست که روی ویدئو گذاشتن ! یعنی این عراقی ها کلا رو اعصاب هستن و خیلی باید روشون کار بشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دقیقاجلوی اون سربازاسلحش روزمین هست به نظرتون میشه از رواسلحه فهمیدمال کدوم کشور یانه البته باتوجه به وظیفه بودن سرباز.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس داداش ، تا میتونی تهمت بزن، فحش بده ، حرف بزن ، خدایی هم اون بالا هست و انشاالله قطعا اون دنیا به حساب تک تک این جملات ناجوانمردانه شما عزیزان میرسم ...میدونی چرا ؟

چون بعد توبه م فهمیدم، به ازای هر یک جمله انحرافی یا التقاطی یا هر حرف نابخردانه ای که زدم و سبب گمراه شدن کسی شدم باید اون دنیا تقاص و جواب پس بدم ...این دنیا که بماند

هیچ کس مسئول اعمال و رفتاری دیگران نیست همانطور که در قرآن آمده؛ در قیامت هر کسی مسئول رفتار خودش است. ممکنه شما یا هرکسی یه نطق یا سخنرانی داشته باشی و هر کسی بنا به شعور و درک خودش، یه نتیجه گیری رو از اون گرفته باشه. ممکنه شما درباره جهاد سخنرانی کنی یا کتاب بنویسی و از قضا دو نفر که کتاب شما رو میخونن برن جهاد کنن، یکی جهاد رو با کمک به دیگران و آموزش ببینه و دیگری در جنگ و مبارزه علیه کفر! حال این کفر شاید یک زن یا یک بچه باشه!

اگر قرار بر این بود؛ خداوند همه باید خودش رو محاکمه کنه!!! چون در قرآن آیاتی هست که امثال داعش و بقیه از روی نادانی اون رو درک کردن و بدون هیچ عذاب وجدانی با استناد از روی ناآگاهی دست به کشتار میزنن. آیا خداوند مقصر هست؟؟!!!

شما توبه کردی یا نکردی مسئول رفتار و اعمال خودت هستی و در اون دنیا فقط خودت هستی و اعمال و خداوند. اگر آدم خوبی هستی نگران حرکت نادرست دیگران نباش. این چیزیست که در قرآن بشارت داده شده.

• Upvote 6
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان و رفقای عزیز سرا

البته اطلاعات حقیر هم صد البته در مورد نیروی هوایی همانند شما عزیز کافی نیست

و حتما دارای نواقص کوچک و بزرگی است که دوستان و بزرگواران کوشزد و اصلاح

میکنند که پویایی سایت به همین مباحثه هاست

برادر عزیز

این پرنده متعلق به سپاه پاسداران جمهوری اسلامی نیست

به دلایل مختلف

که اصلی ترین ان این است که

پرندگان ایرانی از نوع Su-25   در پروژه شهید .......... مجهز به 

سامانه شناسایی دوست از دشمن"

شده اند که با هواپیماهای وطنی امریکایی

هماهنگ باشند

که مشخصه اش انتن  در نقطه ایی خاص در هواپیماست.................

البته خبرهایی مبنی بر ورود هواپیماهای ایرانی در بحبوحه نزدیک شدن داعش به بغداد گزارش شده

که رسما تایید یا رد نشده

نظر حقیر بر این است که پرنده فوق الذکر عراقی میباشد

دلایل دیگری هم دارم در حوصله این بحث نمیگنجد"

ویرایش شده در توسط greenliving
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

هیچ کس مسئول اعمال و رفتاری دیگران نیست همانطور که در قرآن آمده؛ 

صدالبته این جمله  و برداشت شما از تفاسیر قرآنی منافی امر به معروف و نهی از منکر هست ! 

برداشت خاص از قرآن  کار من و شما نیست  بلکه باید  هرچیزی رو جای خودش دید اونم با چشم کسانیکه حداقل شناخت اولیه رو از قرآن دارند ( و من یکی خودمو در این سطح نمیبینم ، شاید شما باشید ، اطلاع ندارم)

باز هم نهج البلاغه حضرت علی علیه السلام مستقیما راجع به این مفاهیم قرآنی به زیبایی بحث میکنه و حد و حدود هرکدام رو مطرح میکنه

اتفاقا در قرآن هم در باب کسانیکه با اطلاعات غلط و عقاید غلط دیگران رو اغوا میکنند صحبت کرده ...همونطور که شیطان این کار رو میکنه یک انسان هم مثل شیطان اعمال ش محسوب میشه

اونجایی که شیطان انسان رو گمراه میکنه و سپس انسان در محضر خدا میگه کار شیطان بود ولیکن شیطان میگه من از شما نفرت دارم و از خدای لایزال میترسم ....

تفسیرش برای انسان ها هم هست ....

در باب اینکه هرکسی رو در قبر خودش نهایتا میزارند هم میتونید باز هم به نهج البلاغه مراجعه کنید یا تفاسیر دینی و قرآنی یا کتاب گناهان کبیره آیت الله دستغیب که به زیبایی این مفهوم رو توضیح داده که از برای کی و کی ( چه زمان؟ چه کسی؟) و کجاست !

در کل : ما مسئول هستیم در مقابل سخنانی که میگوییم و به هیچ عنوان نمی تونیم از زیرش در بریم ... شاید گناه مون از کسیکه به حرفامون گوش داده( همانند انسان در مقابل شیطان) کمتر باشه چون خود شخص پذیرفته ولی ما هم در حد و حدود خویش گناهکار شناخته میشویم چرا ؟

همونطور که خداوند فرموده برای فرزندان نیکویی که پرورش می دهید اجری بینابین برای والدین قرار میدهیم که حتی بعد مردن هم ثواب ش بهشون میرسه !

پس برای بقیه انسان ها هم این مساله صدق میکنه .... اگر کسی رو به راه راست هدایت کردی و نماز خوان نمودی ( حدیث از پیامبر و ائمه داریم ، کتاب صفات الشیعه) خدا برای تو هم ثواب قرار میده به همون مقداری که شخص داره در دین پیشرفت میکنه ...... 

برعکس ش هم هست !

یا حق

• Upvote 10
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.