super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

تصاویر زیر مربوط به ویدیویی است که به تازگی توسط رسانه های وابسته به داعش منتشر شده ...

یکی از نکات و قسمتهای دردآور این فیلم تبلیغاتی نمایش چهره های معصوم کودکان سلاح به دست است ، کودکانی که بجای گذراندن دوران شیرین کودکی و بازی های بچه گانه اسلحه بدست میگیرند و آموزش نظامی میبینند .

گروه تکفیری داعش نه تنها تمام اصول انسانی را زیر پا گذاشته بلکه به کودکان بیگناه خود نیز رحم نمیکند ..

kazak_boys_28129.jpg

kazak_boys_28329.jpg

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/kazak_boys_28529.jpg]thumb_kazak_boys_28529.jpg[/url]  [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/kazak_boys_28429.jpg]thumb_kazak_boys_28429.jpg[/url]  [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/kazak_boys_28629.jpg]thumb_kazak_boys_28629.jpg[/url]  [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/kazak_boys_28729.jpg]thumb_kazak_boys_28729.jpg[/url]

kazak_boys_28829.jpg

kazak_boys_28229.jpg

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر لینک دانلود این فیلم رو ندارید ؟؟

======================

داعش جدیدا مستند بیرون نداده؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
^^ الی نار و بءس القرار. انشاءا... که با اربابانشون معاویه، یزید و ابن زیاد محشور بشن.
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام،فرضا حرف شما در مورد تعداد نیروهای درست،اگر 100000 را ضربدر 1000 دلار بکنبم میشه 100 میلیون دلار در ماه،برای گروهی مثل داعش که اوایل حمله به عراق(منظورم موصل) صحبت داشتن ثروتی بالغ بر 2 میلیارد دلار میشد و بعدا حتی رقم 5 میلیارد دلارهم به گوش رسیده یعنی بین 20 تا 50 ماه میتونه به راحتی حقوق اعضاش را بپردازه،ولی بزرگوار بدونید که به قول آمریکایی ها تعداد داعشی ها سی و خورده ای هزاره خلاصه بگم این تعداد به کمتر از 40 هزار نفر میرسه که باعث میشه تعداد ماه هایی که داعش بتونه این حقوق ها را بپردازه حداقل به 50 ماه برسه(یعنی بیش تر از 4 سال)،ضمنا داعشی ها منابع درآمد واسه خودشان دارند یکی از اونها درآمد نفتی که فعلا کمتر شده،یکی دیگه دزدی از اموال مردمه،یکی دیگه فروش اقلام غذایی و موارد دیگه مثل فروختن عطر(که عکسش را تو صفحات قبل میتونید ببینید)و.....،یکی دیگه آدم ربایی(که البته فکر کنم این یک مورد دیگه خیلی کم شده)،گرفتن مالیات از مردم تحت نفوذ،گرفتن جزیه از مردم مسیحی و ....... هم راه های دیگه درآمد گروهی مثل داعشه، به همه این ها کمک هایی که بعضی از کشور های حامی اون به داعش میکنند را هم اضافه کنید،تازه قبلا ها هم شنیده بودم این هزار دلار را به اعضای عادی میدند و حقوقی که به فرمانده هاشون میدند بیش تر از اینه

موفق و موئد باشید بزرگوار :rose: :rose:  :rose:  

برادر بزرگوار البته حقیر با شناختی که از جنابعالی و مطالبتان در سایت پیدا کرده ام صحبت های شما را صد در صد قبول دارم

اما عزیز دل

ماشین جنگی عظیم داعش خرج و مخارج دارد

ملت تحت سلطه داعش خرج و مخارج دارند

حقوق کارمندان ادارات

و هزاران نکته دیگر

بسیاری از ما به غلط فکر میکنیم که مردم تحت سلطه داعش در دست ایشان اسیرند

در حالی که کاملا برعکس است و این همان حکومت باب میل بسیاری از از مردم شامات و عراق است

مطمعن باشید داعش اگر پشتوانه مردمی نداشت تا حالا 100 ها بار نیست و نابود شده بود

اگر داعش تنها 40 هزار تا نیرو داشت

که به قول یکی از دوستان سایت تقسیم بر 2 میشود 20 هزار نفر در عراق

بنده شخصا

کنترات مبارزه با داعش را میگرفتم و با شما

رفقای سایت دسته جمعی میرفتیم کار را یکسره میکردیم icon_cheesygrin

عزیز جان مطمعن باش داعش اکنون قوی تر از هر زمان دیگری است

و اینکه ما بخواهیم با دروغ افکنی انها را ذلیل و ترسو

و مزدوری که به خاطر پول 1000 دلاری میجنگد معرفی کنیم خودمان را قول زدیم

چند وقت پیش هم کسی در همین سایت خودمان مدارک بی سر وته از همجنس باز بودن ابوبکر و البغدادی و تنی چند از سران داعش ارایه داده بودند

کل هم عرض بنده این است

که دشمن را خار و ذلیل نشماریم

و سعی کنیم با نوکل بر خدا  و استعدادهایی مانند شما بزرگوار

ذات حقیقی امثال داعش و جریانهای تکفیری را بنمایانیم

باشد که رستگار شویم"

یک حدیث و یا خطبه ایی هم بود در مورد حقیر نشمردن دشمن

که فیل مجلس  به خاطر ندارم

اگر عزیزی میداند لطفا مرقوم بفرمایید فضا  تلطیق شود

برای پیروزی جبهه حق و رزمندگان اسلام صلوات"

با احترام

کوچک شما از زنجان :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آیا لینک دانلود این فیلم کودکان جنگ جوی داعش موجوده؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کوچک شما از زنجان

جناب سبززی

میشه اینقدر زنجان زنجان نکنی و ناسیونالیته زنجانیستی خودت رو به رخ ما نکشی !!؟

یکبار گفتی فهمیدیم اهل زنجانی و همین کافیست و احتیاج به یاداوری ندارد . دقیقا الان میدونی چیه که مهمه ؟ اونهم بدون خوی بد ناسیونالی و آریائی و غیره ، اونم اینه که

همه جای ایران سرای منست

و

چو ایران نباشد تن من مباد .

والسلام

• Upvote 7
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط nasirirani، 3 آذر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط nasirirani، 3 آذر 1393 - دلیلی ارایه نشده است

برادر بزرگوار البته حقیر با شناختی که از جنابعالی و مطالبتان در سایت پیدا کرده ام صحبت های شما را صد در صد قبول دارم

اما عزیز دل

ماشین جنگی عظیم داعش خرج و مخارج دارد

ملت تحت سلطه داعش خرج و مخارج دارند

حقوق کارمندان ادارات

و هزاران نکته دیگر

بسیاری از ما به غلط فکر میکنیم که مردم تحت سلطه داعش در دست ایشان اسیرند

در حالی که کاملا برعکس است و این همان حکومت باب میل بسیاری از از مردم شامات و عراق است

مطمعن باشید داعش اگر پشتوانه مردمی نداشت تا حالا 100 ها بار نیست و نابود شده بود

اگر داعش تنها 40 هزار تا نیرو داشت

که به قول یکی از دوستان سایت تقسیم بر 2 میشود 20 هزار نفر در عراق

بنده شخصا

کنترات مبارزه با داعش را میگرفتم و با شما

رفقای سایت دسته جمعی میرفتیم کار را یکسره میکردیم icon_cheesygrin

عزیز جان مطمعن باش داعش اکنون قوی تر از هر زمان دیگری است

و اینکه ما بخواهیم با دروغ افکنی انها را ذلیل و ترسو

و مزدوری که به خاطر پول 1000 دلاری میجنگد معرفی کنیم خودمان را قول زدیم

چند وقت پیش هم کسی در همین سایت خودمان مدارک بی سر وته از همجنس باز بودن ابوبکر و البغدادی و تنی چند از سران داعش ارایه داده بودند

کل هم عرض بنده این است

که دشمن را خار و ذلیل نشماریم

و سعی کنیم با نوکل بر خدا  و استعدادهایی مانند شما بزرگوار

ذات حقیقی امثال داعش و جریانهای تکفیری را بنمایانیم

باشد که رستگار شویم"

یک حدیث و یا خطبه ایی هم بود در مورد حقیر نشمردن دشمن

که فیل مجلس  به خاطر ندارم

اگر عزیزی میداند لطفا مرقوم بفرمایید فضا  تلطیق شود

برای پیروزی جبهه حق و رزمندگان اسلام صلوات"

با احترام

کوچک شما از زنجان :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

اولا من گفتم آمریکایی ها  گفتند تعداد داعشی ها کمتر از 40000 هزار نفره و من تو صفحه قبل اگر شما وقت کردید و مطالعه بکنید گفتم که تعداد اونها بیش تر از این حرف ها است ولی فکر نمیکنم که 100000 نفر هم باشد

دوما گفتید وقتی به شهری وارد میشند مردم دلشون میخواد،شهر جلولا و سنجار یا به قول کردها شنگال چی؟اونها که کرد نشینند اونها هم دلشون میخواست که که داعش وارد شهرشون بشند.بله یک سری از شهرها مثل موصل و فلوجه و چند شهر دیگه دلشون میخواست که داعش وارد اونجا بشند ولی بعدا به خاطر خوی وحشی گری اونها بعضی هاشون شدیدا نظرشون تغییر کرد بماند که وقتی وارد همون موصل شدند 400000 نفر از مردم با وحشت از اونجا فرار کردند و داعش بعضی از همون ها را تیر باران کرد که فیلمش را هم نشون داده شد.

سوما در مورد درآمد گفتید،من همونجا هم گفتم ثروت اونها چقدره و چه منابع درآمدی دارند که دوست ما جناب airborn یک دلیل دیگه هم یه دلایل من اضافه کرد(کمک سلفی های دنیا به داعش،حتی تو تابستان مامورهای امنیتی تو شهر فکر کنم رفسنجان بود درآوردند که بعضی از سلفی های به داعش کمک مالی داشتند میکردند)،در مورد تسلیحات داعش که فکر کنم اعظم خرج اونها باشه هم بگم که اکثر سلاح های اونها از به غنیمت گرفتن سلاح های موجود در عراق و سوریه و همچنین کمک بعضی از کشورها داره تامین میشه،داعش وقتی وارد موصل شد 6 تیپ یا لشکرشون را خالی کرد بعد از اون 2 تیپ و یک فرودگاه نظامی تو الرقه را تصرف کرد که فکر نکنم سلاح های کمی به دستشون رسیده باشه،حتی گفته شده زمانی که فرودگاه هوایی اسپایکر را گرفتند تعدادی هلی کوپتر به دستشون رسیده،حرف هایی هم از به غنیمت گرفته شدن 3 جنگنده سوری ها به داعش هم پخش شد که بعدا هم گفته شد سوری ها هم 2 تاش را زدند اینها نمونه هایی از تامین سلاح های داعش هست که به اونها کمک بعضی از کشور ها هم اضافه کنید

و در آخر خبری که من از همجنس باز بودن ابوبکر و البغدادی را پخش کردم چیزی بود که تو سایت وزین جام نیوز نوشته شد که صحتش را باید از این سایت بپرسید نه اینکه اینجا به من انگ دروغگویی بزنید اصولا دوستانی که اینجا خبر میزارند از خودشون چیزی را نمیگند بلکه از منابع داخلی یا خارجی اینجا خبر میزارند بزرگوار

موفق و موئد باشید بزگوار :rose:  :rose: :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:    

ویرایش شده در توسط projectile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

کوچک شما از زنجان

جناب سبززی

میشه اینقدر زنجان زنجان نکنی و ناسیونالیته زنجانیستی خودت رو به رخ ما نکشی !!؟

یکبار گفتی فهمیدیم اهل زنجانی و همین کافیست و احتیاج به یاداوری ندارد . دقیقا الان میدونی چیه که مهمه ؟ اونهم بدون خوی بد ناسیونالی و آریائی و غیره ، اونم اینه که

همه جای ایران سرای منست

و

چو ایران نباشد تن من مباد .

والسلام

امام صادق (ع) : ما از شیعیان خود کسی را که عاقل ، فهمیده ، آگاه ، بردبار ، با ادب ، سازگار ، صبور و راستگو باشد دوست داریم.مستدرک الوسائل جلد ۱۱ صفحه ۱۹۰ حدیث ۱۱

برادر عزیز خیلی نرم تر و با ادب تر هم می شد به کامنت این بنده خدا جواب داد

یهو چرا قاطی می کنید

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی از سرکرده‌های سعودی داعش در عراق کشته شد

عربستان اعلام کرد که عمر الجریس یکی از موسسان سعودی داعش در حمله هوایی به موصل کشته شده است.
در حمله جنگنده‌های ارتش عراق به شهر موصل عمر الجریس سرکرده سعودی داعش کشته شد.
بر اساس این گزارش العریس از سرکردگان و موسسان گروه تروریستی داعش و از اهالی شهر ریاض پایتخت عربستان سعودی است.
نیروهای آمریکایی عمر الجریس را در سال 2005 در عراق بازداشت کردند و بعد از آن به عربستان تحویل دادند و که عربستان وی را بعد از 3 سال آزاد کرد.
در همین رابطه بالگردهای عراقی در شهر موصل اعلامیه‌های را بین مردم منتشر کردند. در این اعلامیه‌ها از مردم خواسته شده است که علیه داعش اقدام کنند تا به صورت نهایی زمینه حمله به موصل فراهم شود.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نیروهای عراقی منطقه السجاریه را آزاد کردند

'قاسم المحمدی' فرمانده 'عملیات الانبار' اعلام کرد که همچنین با رسیدن تجهیزات جدید نظامی به این استان، نیروهای مسلح عراق خود را برای آغاز عملیات گسترده نظامی علیه تروریست های 'داعش' در این استان آماده می کنند.
رمادی مرکز استان الانبار عراق در 100 کیلومتری غرب بغداد قرار دارد.
اکثر ساکنان منطقه السجاریه سنی مذهب و از قبیله 'دلَیم' هستند.
بنابر این گزارش، پیشتر 'ابوقتاده' یکی از سرکردگان گروه تروریستی داعش در منطقه 'الدولاب' در نزدیکی شهر 'هیت' در استان الانبار کشته شده بود.
گروه تروریستی داعش از اوایل تابستان امسال با کمک مالی تجهیزاتی برخی کشورهای منطقه ، بخشهایی از خاک عراق را اشغال کرده است .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط gholam22، 5 آذر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط gholam22، 5 آذر 1393 - دلیلی ارایه نشده است

مثل اینکه سد سامرا امروز سقوط کرده.دوستان خبر تکمیلی بدن.

B3NSNbVCAAAqUXU.jpg

B3NaorNCMAAmwLM_large.png

B3Na1KpCMAIZi60_large.png

B3N0qkLCQAQiulh_large.jpg

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.