super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

حذف شد ویرایش شده در توسط meisam1367
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاویر تشییع پیکر شهید نوروزی در حرم سیدالشهداء علیه السلام 135467.jpg

مگر این بنده خدا کنار تابوت شهید والامقام محافظ اون خواننده زیر زمینی (2afm) نبود؟

http://www.asrkhabar.com/files/fa/news/1393/9/1/20261_748.jpg ویرایش شده در توسط GRIPEN
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگر این بنده خدا کنار تابوت شهید والامقام محافظ اون خواننده زیر زمینی (2afm) نبود؟

http://www.asrkhabar.com/files/fa/news/1393/9/1/20261_748.jpg

منم تعجب کردم . واقعا مگه نبود ؟ نکنه یه آقای دوربینی جدید داریم ؟ شایدم از بچه های بالاست .

ویرایش شده در توسط mahdiarmy

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

العالم فارسی ، فیلم لحظه کشته شدن گروگانگیر فرانسوی رو گذاشته البته خبر برای روز شنبه همین هفته س

چون گروگانگیر ها یه ارتباطاتی با خط تکفیر داشتن ، این خبر رو گذاشتم

حجم فیلم ، 5 مگابایته ، مدت زمانش 1:11 ، در ثانیه 45 یارو رو میزنن می کشن

http://fa.alalam.ir/video/1665106

ویرایش شده در توسط meisam1367
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اهل سنت دقیقاً باهمین ادبیات ما مشکل دارند

اونا معتقدند علی (ع) و حسین (ع) هم خودشون رو در پناه خدا می دونستند

حالا چطور ما خودمون رو در پناه این عزیزان می دونیم

صحیفه سجادیه رو بخونید

نهج البلاغه رو بخونید

کجا دیدید این عزیزان خودشون مثلاً در پناه حضرت رسول یا پدرانشون بدونند

امیدوارم دوستانی که اطلاع دارند بجای منفی دادن من رو هم روشن کنند

بله دقیقا اهل سنت خیلی از مشکل های دیگه هم با ما دارند . شعیان اعتقادات خودشون رو دارند و فکر نمی کنم این مسئله ارتباطی به اهل سنت داشته باشه.  صحبت های شما مصداق بارز مغلطه هست. انتظار دارید رسول الله صلی الله علیه و آله بفرمایند  من پناه خودم هستم یا امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام چنین فرمایشی داشته بشه یا فرزندانشون چنین فرمایش در ارتباط با پدرانشون داشته باشن

مطمئن باشید انسان بزرگی چون شهید آوینی خیلی بیشتر از اون کسانی که چنین ادعاهایی دارند با خدا و اهل بیت سلام الله علیهم مانوس بوده  

چرا تا صحبت از ائمه ی اطهار سلام الله علیهم می شه یاد خدا و اینکه خدا بالاتر از همه کس و همه چیز هست می افتیم و شعار دادن هامون شروع می شه. مطمئنا در دیدگاه هیچ شیعه ای ائمه ی اطهار سلام الله علیهم جایگاه برابر یا بالاتری از پرودگار متعال ندارند. تمام شیعیان اهل بیت سلام الله علیهم را واسطه ی فیض می دانند نه منبع فیض

آیت الله العظمی سبحانی: بشر راهی جز پناه بردن به قرآن و اهل بیت(ع) ندارد
انصاریان: رهایی از ترس با محبت اهل بیت امکان‌پذیر است 

آیت الله علوی گرگانی:مشکلات کشور را با پناه بردن به امام زمان(عج) حل کنیم
اهل بیت، پناهگاه شیعیان

البته با یه جستجوی ساده این مطالب رو پیدا کردم شما چون خیلی پیگیر این مطلب هستی می تونی به نتایج بهتری برسی ( ویرایش : متاسفانه هایپرلینک ها حذف شده . می تونید همین عناوین رو توی گوگل سرچ کنید و به اصل مطلب برسید ) الان نمی تونم لینک هاشون رو دوباره قرار بدم !

آفرین

دقیقاً هم منظورم همین بود

وقتی پدر و مادر دعا می کنند که امام رضا فلان مشکل ما رو حل کن، نیتشون اینه که خدایا به حرمت امام رضا مشکل ما رو حل کن

ولی بچه ای که این حرف رو از زبان والدینش می شنوه با این اعتقاد بزرگ میشه که امام رضا داره مشکلات رو حل می کنه

برادر به این سایت زیاد سر زدم

کلیپ های تصویریشون هم توی آپارات زیاد هست

با بحث توسل هیچ مشکلی ندارم

ولی اینکه کسی خودش رو در پناه علی (ع) بدونه (نه در پناه خدا) هیچ ربطی به توسل نداره

توسل به معنی وسیله قرار دادن است

اگه ائمه معصومین وسیله ای برای رسیدن به خدا باشند خیلی هم خوبه

ولی اگه قرار باشه چیزی فراتر باشند ...

شرمنده که بحث خارج تاپیک بود

ان شاء الله گفتارمون رو هم مثل نیتمون بکنیم که دشمنان نتونند سوء استفاده بکنند

واالله پدر و مادر خیلی از ما ها هم به ائمه ی اطهار سلام الله متوسل شدن و می شن و الحمدالله بچه هاشون هم به این درک که این توسل برای چه و به چه منظوری هست رسیده اند و هیچ کدومشون هم منحرف نشده اند.  مشکل بعضی ها اینه که فکر می کنند علاقه ی زیاد به حضرات معصومین (ع) به معنی نادیده گرفتن جایگاه حضرت حق هست در صورتیکه اصلا اینچنین نیست. 

در پناه حضرت علی علیه السلام و امام حسین علیه السلام بودن هیچ ارتباطی به در پناه خدا نبودن نداره همچنین هیچ کسی هم ادعایی در ارتباط با چیز فراتر که در انتظار شماست نداره. این افکار ونظرات رو دشمنان اهل بیت سلام الله علیهم و شیعیانشون مطرح می کنند

ویرایش شده در توسط mohammadhossein
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان موفق شدن فیلم گروگانگیری رو ببینن؟

لطفأ یکی از اساتید فیلم رو ببینه و یه تحلیل مختصر در موردش بنویسه

من که با دیدن این فیلم ، کلأ از پلیس فرانسه نا امید شدم

آخه این دیگه چه سبک عملیات آزاد سازی گروگانه ؟

چرا به تعداد زیاد پشت در ورودی تجمع کردن ؟ یعنی نمی ترسیدن با باز شدن در ، یارو یه نارنجک بندازه وسطشون ؟

چرا به گروگانگیر تیر خلاص زدن آخه ؟

یعنی واقعأ نمی خواستن ازش بپرسن کی اجیرت کرده ؟ انگیزت چیه ؟ و . . . . . .

ویرایش شده در توسط meisam1367

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه طورای تو مایه های گروگانگیری در سفارت ایران تو لندن بود...

پاکسازی عوامل...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

زارش دفاع پرس، «حضور نیروهای حزب‎الله لبنان در تهران برای برخورد با اغتشاشات خیابانی»، خبری بود که از روزهای آغاز فتنه 88 بارها و بارها در شبکه‎های ماهواره‎ای و مجازی به آن اشاره شد. تبلیغی که البته یک پیوست نهایی داشت و آن هم زمینه‎سازی برای این شعار که «نه غزه، نه لبنان؛ جانم فدای ایران»!

البته استناد ضدانقلاب و افزادی چون امیرفرشاد ابراهیمی برای اثبات ادعای خود، تصاویری از دو جوان حزب‎اللهی در جریان مقابله با اغتشاشات بود که آنها را از فرماندهان اصلی حزب‎الله لبنان در تهران و برادر شهید استشهادی «منیف اشمر» در تهران و خصوصا در جریان مقابله با اغتشاشات 88 ، برخورد با مرکز فتنه قیطریه و مقابله با حرمت شکنان روز عاشورا معرفی کرده بودند.

135457.jpg

اما شب گذشته خبر آمد که همان برادر منیف اشمر و یکی از فرماندهان ارشد ادعایی حزب الله لبنان در تهران!کرمانشاهی بوده و بر خلاف برادرش، اسم و فامیلش مهدی نوروزی بوده و پس از گذشت 5 سال از فتنه 88  برای مقابله با داعش سر از شهر سامرا و جوار حرمین عسگریین علیمها السلام در آورده و همانجا هم در مقابله با داعش به شهادت رسیده است.

قطعا شهید مهدی نوروزی، جوان شجاع کرمانشاهی، برادر منیف اشمر لبنانی بود، همانطور که برادر بچه‎های سرایای خراسانی و جناح العسکری بدر عراق و آنچنان که برادر بچه‎های پایگاه بسیج شهید تیموری‌نیا کرمانشاه، و بچه‎های هیات مجانین‎الحسین(ع) تهران و همانگونه که برادر شهید مهدی تقوی در خوزستان.

مگر منیف اشمر چگونه می‎اندیشید؟! منیف اشمر هم برای اعتقاداتش مرزی قائل نبود. مرزش اعتقاداتش بود و برای حفظ  اعتقاداتش جانش را گرو گذاشته بود. همان کاری که مهدی نوروزی کرد.

چرا شهید نوروزی باید در کشوری دیگر و کیلومترها دورتر از کرمانشاه، شهر زادگاهش شهید شود!؟ این سوال مهم است و هرچقدر به آن پاسخ دهیم باز هم کم است.

حال که خون شهید نوروزی ریخته است، خیلی راحت‎تر می‎توان این ادعا را اثبات کرد که مجاهدت او برای اعتقاداتش بوده است و نه هیچ چیز دیگر. این اعتقادات آنقدری برایش مهم بوده است که جانش را کف دستش بگیرد و در لانه فتنه قیطریه به دل داعش‎های ایرانی بزند یا یک تنه جلوی داعش‎های یزیدی روز عاشورای سال 88 تهران روی پل حافظ جانفشانی کند و یا به عراق و سامرا برود و مقابل داعش عراقی بایستد.

برای نوروزی، داعش داعش است. ایرانی و عراقی و اروپایی نمی شناسد. باید مقابلش ایستاد، چون آمده است تا مرزهای استراتژیک انقلاب اسلامی را جابجا کند و به ایران و منافع استراتژیکش تجاوز کند.

برای شهید نوروزی داعش، داعش است. ایرانی و  عراقی و اروپایی نمی‎شناسد. باید مقابلش ایستاد. یک روز مغازه‎ها را در خیابان‎های تهران آتش می‎زند، عابرین را برهنه می‎کند و با سنگ و چوب و آهن بر سر و صورتشان می‎زند، و یک روز در بیابان‎های عراق سر از بدن مخالفانش جدا می‎کند، پای این سر بریدن هلهله می‎کند و بعد هم از آن فیلم می‎گیرد و در دنیا منتشر می‎کند. یک روز در خیابان‎های تهران، به عزاداران روز عاشورای سیدالشهداء علیه‎السلام حمله می‎کند و تکیه و هیات‎هایشان را به آتش می‎کشد و یک روز در عراق و کربلا، به زائرین سید‎الشهداء علیه‎السلام حمله می‎کند و خود را در میان آنها منفجر می‎کند تا عزاداری را کم رونق کرده باشد.

شهید مهدی نوروزی معتقد بود باید مقابل داعش ایستاد، وطنی باشد یا غیروطنی.

شهید نوروزی صدها کیلومتر دورتر از سرزمین محل تولدش به شهادت رسید تا اثبات کند که برای او امنیت مردمش آنقدری مهم هست که بخاطر آن ماه‎ها همسر و فرزند یکساله‎اش را تنها بگذارد و در کشوری دیگر اردو بزند، بجنگد و در آخر هم جانش را بدهد و شهید بشود. امنیت مردمش آنقدری مهم هست که نتواند آتش سوزاندن دشمنان این مردم در وسط خیابان‎های تهران 88 را تحمل کند و برای خواباندان غائله، به دل خطر بزند.

شهید نوروزی آنقدری شجاع بود که در میان همرزمانش لقب «شیر سامرا» را به خود گرفته بود. همچنان که آنقدری شجاع بود که یک تنه به دل لانه فتنه در قیطریه بزند و چشم فتنه را کور کند و ضربه‎اش آنقدر کاری باشد که تا سال‎ها عکسش را دست به دست کنند و برای سرش جایزه بگذارند.

پرونده سازی ضدانقلاب برای شهید نوروزی

داعش‎های ایرانی و عراقی و اروپایی برای سر شهید مهدی نوروزی جایزه گذاشته بودند و او هم کم نگذاشت و سرش را برای آرمانش داد. شهید نوروزی، صداقتش را در دفاع از آرمان و امنیت مردمش، با خون ریخته‎اش شهادت داد، حالا باید سال‎ها بگذرد تا فرزند یکساله‎اش بزرگ شود بداند که پدرش چه شیردلی بوده و بزدلانی چون امیرفرشاد ابراهیمی و نوری‎زاده، علیه پدرش چه دروغ‎هایی که ننوشته‎اند.

تصاویر تشییع پیکر شهید نوروزی در حرم سیدالشهداء علیه السلام

چناب  ایموسی لطفا ویرایش کن متن را

ویرایش شده در توسط idin
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا به تعداد زیاد پشت در ورودی تجمع کردن ؟ یعنی نمی ترسیدن با باز شدن در ، یارو یه نارنجک بندازه وسطشون ؟

شاید نه...

شاید اون افراد فقط یه بازیگر بودند... :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.