super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

244.jpg
شیمیدان های سایت پاسخ بدن!
دقیقاً با چی طرفیم...؟

ماده ای که دست این شخص هست البته ربط خاصی با نیم معادله ای که روی وایت برد هست نداره ...روی وایت برد معادله ساده سوختن  باروت سیاه هست و ان چیزی که در تصویر میبینم چیز دیگری ... ماده ظاهرا دانه بندی شده است  که  باز در سوخت راکت بودنش بحث هست 

================

تصویر متعلق به کدوم گروه هست توضیحی نداده؟

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آموزش نيروهاي پيشمرگه توسط افسران ارتش آلمان

(واقعا آلماني ها خوشتيپ هستن)

oun0yxrjw5k60y8i0w83.jpg

3ynvq058vnmwe2ohf6lc.jpg

raxjms921n92lm6rmjik.jpg

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ژ3باتمام مشکلاتش هنوزم جواب میده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

oun0yxrjw5k60y8i0w83.jpg

دوستان من دارم درست می بینم ؟ اگه اشتباه می کنم لطفأ راهنماییم کنید

من دارم می بینم که این بنده خدا ، دقیقأ استخوان گونه ش رو چسبونده پشت قسمت نشانه گیری مکانیکی

با این کار ، در اولین شلیک ( با لگدی که از اسلحه ژ3 سراغ داریم ) ، استخوان گونه این بنده خدا ، قطعأ خرد خواهد شد

ویرایش شده در توسط meisam1367
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان گرامی

ظاهرا تصاویر آخر مربوط به سنگسار است که همانطور که در تصویر قطع دست سارق اشاره شد این روش نیز مطابق اسلام نمی باشد . هنگام سنگسار گودالی حفر می شود و اگر محکوم مرد بود تا کمر و اگر محکوم زن بود تا سینه در گودال قرار می گیرند و سپس حد جاری می شود .

این گروه ها فقط از اسلام پرچم بلند کردنو بلدن دیگه احکام  اسلام جای خود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان من دارم درست می بینم ؟ اگه اشتباه می کنم لطفأ راهنماییم کنید

من دارم می بینم که این بنده خدا ، دقیقأ استخوان گونه ش رو چسبونده پشت قسمت نشانه گیری مکانیکی

با این کار ، در اولین شلیک ( با لگدی که از اسلحه ژ3 سراغ داریم ) ، استخوان گونه این بنده خدا ، قطعأ خرد خواهد شد

حالا درست یا غلط بودن نشونه گیری رو اساتید بگن بهتره ولی ژ-3 هایی که تو خدمت باهاش تیراندازی میکردیم (همین سه سال پیش ) انصافا لگدش از کلاش کمتر بود...من با کلاش تو دوره بسیج تیراندازی کرده بودم که اسلحه کهنه ای بود ولی دوران خدمت همه ژ-3 ها نو بودن موردی از این بابت نداشتیم تو این تصویرم مشخصه اسلحه نو هست و با کیفیت آلمان فکر نکنم مشکل ژ-3 بعد از اینهمه سال هنوز پابرجا مونده باشه ...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ماده ای که دست این شخص هست البته ربط خاصی با نیم معادله ای که روی وایت برد هست نداره ...روی وایت برد معادله ساده سوختن  باروت سیاه هست و ان چیزی که در تصویر میبینم چیز دیگری ... ماده ظاهرا دانه بندی شده است  که  باز در سوخت راکت بودنش بحث هست 
================

تصویر متعلق به کدوم گروه هست توضیحی نداده؟

انصار الدین،از بقایای بعثی ها هستن.. گفته میشه که تابستون امسال با داعش بیعت کردند..
متاسفانه منبع چیز بدرد بخوری در مورد عکس ذکر نکرده بود..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من یک مشکلی رو که خیلی جاها میبینم اینه که دوستان با دیدن تصاویر فکر میکنند این تصویر به عنوان بهترین تصویر و الگو هست

خیر عزیزان، عکاس از موقعیت استفاده میکنه و تصویر میگیره

چطوری هست یک نفر در حال سخنرانی هست عکاس ده عکس میگیره تو 9 عکس دهن ش باز هست ؟ یه جوری بد افتاده سخنران ؟؟؟؟ و یک عکس مناسب هست ؟

طبعا همه تصاویر عکاس در این آموزش ها صحیح نیست .... یا حتی ممکن هست وقتی داره عکس رو میگیره که شخص به صورت صحیح اسلحه رو نگرفته و آموزش ندیده یا حتی اصلا بلد هست اسلحه رو بگیره ولی هنوز در موقعیت کامل قرار نگرفته

پس رو تصاویر اینقدر حساس نباشید

اما در کل هرچقدر هم لگد سلاح کم باشه قرار دادن گونه به صورت تکیه گاه صحیح نیست ...اما اگر لمس ثانیه ای باشه مشکلی نداره ولی نباید فشاری از چانه و گونه به روی قنداق باشه

یا حق

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در خصوص سایت های اپتیکی بگم که در جنگ شهری، شوما فرصت نداری سایت رو عوض کنی، بنابراین با توجه به کاربری پیش‌بینی شده، بهترین تجهیزات رو لود میکنی....

تو جنگ شهری، دو نفری که سایت های زوم دار و قوی رو اسلحه دارن، احتمالا پشتیبانی اتش یا DMR هستن...( اسنایپر ولی برای فواصل نزدیک!)...

این نیروها، به دلیل بزرگ بودن دوربین اسلحه، امکان شلیک در فواصل نزدیک رو ندارن و بنابراین برا فواصل نزدیک، یا یه رد‌دات به دوربین اضافه میکنن(بالای سرش!) و یا اینکه تمرین میکنن که تکنیک Over Shoot رو اجرا کنن... البته این اسم ممکنه متفاوت باشه در جاهای مختلف.... به هر صورت، طبق اموزشهایی که من دیدم، ظاهرا تکنیک اینه که از روی رد‌دات یا روی دوربین(بالای سرش!) شلیک کنی و هدف بزنی... این کار برا تا ۳۰-۴۰ متر جواب میده و مشخصا در فواصل نزدیک مثل داخل یه خونه شما رد دات هم برات زیادی کنده! :))) چه برسه به این دوربین کلا باید حسی و بدون هدف گیری بزنی...

یاحتمالا نیروها این مسئله رو اموزش می‌بینن.... ولی اینکه تو موقعیت درگیری توان اجرا داشته باشن رو خدا عالمه...

برای کسانی که تازه تیراندازی رو شروع کردن، واسه ارتباط برقرار کردن با اسلحه، بهتره دماغ دقیقا چسبیده به به اون قسمت باشه به عنوان یه راهنما...(این قسمت رو سه باره ویرایش میکنم نمیاد.... منظورم این نیست دماغ رو بذاری رو اون قسمت! :))) استفاده به عنوان راهنما یعنی نزدیک باشه که بدونه گونه رو درست روی قنداق قرار دادی! :) )

حالا این بنده‌ی خدا بالا سرش مربی داره هنوز براش توضیح میده و ما نمیدونم چند ثانیه دیگه، وضعیت رو اصلاح میکنه یا نه...

در این مدل گرفتن اسلحه، تمام اون قسمت بدن یه ضره میره عقب و ضربی به بدن وارد نمیشه... فقط و فقط اگر اسلحه رو اشتباه گرفته باشی لگدش باعث برخورد ادوات به بدن میشه! :)))

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش زمان اموزش ما میگفتن تبلک برد باید روشماره2
باشه ودست کاریش نکنیدحتی برای فواصل زیرصدمتر
ومیگفتن اون قسمت شکاف هفتی شکل برای استفاده توشب
هستش اماهرجاکه توخارج ازایران ژ3 میبینم تبلک برد
روی شکاف تنظیم شده کسی میدونه چرا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

244.jpg
شیمیدان های سایت پاسخ بدن!
دقیقاً با چی طرفیم...؟

پودر ماشین لباسشوییه ! نگران نباشید ! جنگ روانیه ! :D

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ژ3 ها مدل A3 هستند که ارتش خودمون کاربرشه. دوستان  نمیدون این سیاست اقلیم درست یا نه ؟.تمام شهروندان کرد شهرهای عراق مسلح شدن انهم با اسلحه های M4 , M16 , AK-47 هم مثل نقل و نبات ریخته حتی SVD .من خودم چند روز پیش سلمانیه بودم قسمت کاملی از شهر به اسلحه فروشی تبدیل شده ولی خوب قانونی های هم هست مثل تنها اسلحه های نیمه اتوماتیک با کالیبر 7.62 یه پایین فقط خرید و فروش میشه بالاتر از این کالیبر وجود نداره سلاح ها اتوماتیک 9 م.م هم غیر قابل فروشه با نارجک و وسایل منفجره هم بشدت برخورد می شه ولی انقدر سلاح ها کمری شرکتهای گلاک و زیگزاگور ریخته بود که همه زن و مرد همه یکی دارند جلیقه و کلاه های کولار پوتین های فوق العاده(ما که یه جفت پوتین خریدیم ;) )  و لباس هم فراوان.

ویرایش شده در توسط civa2000
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ژ3 ها مدل A3 هستند که ارتش خودمون کاربرشه. دوستان  نمیدون این سیاست اقلیم درست یا نه ؟.تمام شهروندان کرد شهرهای عراق مسلح شدن انهم با اسلحه های M4 , M16 , AK-47 هم مثل نقل و نبات ریخته حتی SVD .من خودم چند روز پیش سلمانیه بودم قسمت کاملی از شهر به اسلحه فروشی تبدیل شده ولی خوب قانونی های هم هست مثل تنها اسلحه های نیمه اتوماتیک با کالیبر 7.62 یه پایین فقط خرید و فروش میشه بالاتر از این کالیبر وجود نداره سلاح ها اتوماتیک 9 م.م هم غیر قابل فروشه با نارجک و وسایل منفجره هم بشدت برخورد می شه ولی انقدر سلاح ها کمری شرکتهای گلاک و زیگزاگور ریخته بود که همه زن و مرد همه یکی دارند جلیقه و کلاه های کولار پوتین های فوق العاده(ما که یه جفت پوتین خریدیم ;) )  و لباس هم فراوان.

گلاک چند بود؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز سفر بی خطر"

شما که تشریف برده بودید دقت نکردید برای خرید سلاح و حتی مهمات از بازار باید

نامه و کارت شناسایی از وزارت پیشمرگه داشته باشی؟

هر فروشنده و خریداری که از این امر تخطی کنه حسابش با..........هست.

مخصوصا به ما ایرانی ها و عرب ها هم اسلحه و مهمات نمیفروشن

اگر قاچاقی هم بگیری خون پدر و پدر بزرگشون رو روش میکشن.

البته داشتن هرگگونه سلاح و مهماتی بدون مجوز به نظر حقیر حماقت محض هست"

راستی ایندفعه رفتید حتما سری به سرا" و صابین کران بزنید 

لباس باله" نظامی خیلی ارزونه تقریبا مفت و کیلویی هست فقط اوردنش سخته کمی

اون رو هم اگر عدلی خرید کنین بدین براتون باربری روژان میفرسته شهر خودتون تضمینی"

انشا الله همیشه سلامت و به سفر  :rose:

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.