super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

تکریت هم البغدادی داره ؟ من فکر کردم البغدادی استان الانبار رو میگن برای همین گفتم فکر نمیکنم ازاد شده باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جهت تایید شما ما یکی از فامیلهایمان داماد کرد عراقی دارد پارسال آمده بود ایران .صحبتهایی که میکرد واقعا برای من تاسف بار بود اما برو نیاوردم.با خوشحالی میگفت اینقدر شرکتهایی ّمریکایی آمده اند کردستان شعبه زدند .دیگه اینکه از سبک زندگی غربی کردها چه تعربفی میکرد.

گر عدو شود سبب خیر ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

درگیریها در اطراف تکریت دیشب

[aparat]p8Huh[/aparat]

به نقل از پیچ تحولات جهان اسلام

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

84241_755.jpg

نزدیک به یک ماه پس از شهادت سردار محمدرضا حسینی مقدم در دفاع از حریم اهل بیت پیامبر (س) در حومه سامرا، رسانه های تکفیری ادعا کردند امروز سه ژنرال ایرانی را هدف قرار داده اند که یکی از آنها محمدرضا حسینی نام دارد. تکفیری ها به نقل از صفحه تویتری شبکه الجزیره همراه با این خبر، تصویری از سردار حسین همدانی را قرار داده و ادعا کرده اند که وی محمدرضا حسینی، فرمانده اطلاعات سپاه قدس است. این درحالی است که نام سردار همدانی به خوبی روی اتیکت لباس ایشان دیده می شود.

این چندمین بار است که رسانه های کشورهای عربی خلیج فارس، از شهادت حاج حسین همدانی خبر می دهند و گاهی نیز، می نویسند که وی فرمانده جنگ در سوریه است.سردار همدانی دو هفته پیش در مراسمی در دفتر نماینده ولی فقیه در همدان، از مردم و رسانه ها خواستند که از بکار بردن کلمه داعش برای تکفیری ها خودداری کنند و افزودند: آنها غلط می کنند که دولت اسلامی تشکیل دهند، برای همین بهتر است بجای کلمه داعش، از عنوان تکفیری یا فرزندان شیطان استفاده شود.
ویرایش شده در توسط vahidg
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

[aparat]p8Huh[/aparat]

سلام به نظرم این فیلم برای درگیری تکریت نیست ومربوط به رزمایش شمشیر عبدالله عربستان هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

[aparat]p8Huh[/aparat]

لینک plz!واسه ما نشون نمیده!(یا آپارات)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

معلومه این سردار های بزرگوار خار چشم این تروریستا هستن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Sami1993، 10 اسفند 1393 - 2- ?????? ????? ?? ???? ? ?????? ? ??????? ?? ??????? ???? ?? ??????? ???? ????? ? ????? ????? ???
مخفی شده توسط Sami1993، 10 اسفند 1393 - 2- ?????? ????? ?? ???? ? ?????? ? ??????? ?? ??????? ???? ?? ??????? ???? ????? ? ????? ????? ???

این سردارا به خودشون زحمت پوشیدن جلیقه زد لوله و نمیدن که مثل گوسفند هدف قرار میگیرن؟ نظامیهایی به این مهمی به این اسونی کشته میشن

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

سلام به نظرم این فیلم برای درگیری تکریت نیست ومربوط به رزمایش شمشیر عبدالله عربستان هستش

این مربوط به اتش باری نیروهای روسی بر علیه یک گروه القاعده ای در چچن هست

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 10 اسفند 1393 - ?? ??????? ?????
مخفی شده توسط Skyhawk، 10 اسفند 1393 - ?? ??????? ?????
درگیری گردان سیدالشهدا با دواعش در شمال سامرا +فیلم به گفته منابع خبری عراقی؛ تروریستهای داعش که از دیروز به منطقه “سورشناس” واقع در شمال سامرا هجوم برده بودند با نیروهای گردان “سید الشهدا” به شدت درگیر شدند. به دنبال این درگیری ها حدود ۳۰ تن از تروریستهای داعش به هلاکت رسیدند و تعدادی از نیروهای مدافع نیز شهید شدند که هنوز آمار دقیقی در دسترس نیست. سرانجام این هجوم وحوش داعش توسط رزمندگان گردان سید الشهدا سامرا دفع شد. http://www.aparat.com/v/tp71R منبع:http://www.daesh.ir/1393/12/10/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7/
با سلام آقا سایت مشکلی پیدا کرده یا واسه من همین طوریه؟ پست بالا را کاملا ویرایش کرده بودم چرا این طوری پخش کرد،کسی از دوستان نیست جواب من را بده؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.