super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

اعتراض آشوریان در تهران به بی‌تفاوتی مجامع جهانی درباره جنایات داعش

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ شماری از پیروان اقلیت دینی آشوری با تجمع در مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران به بی‌تفاوتی مجامع جهانی در قبال جنایات داعش در عراق و سوریه اعتراض کردند.

dba8b6192b7a8f211e7c2a9a31456e6f.jpg

879cf07d406d8162e9242a985dfa7baa.jpg

a5f9f7c1b7288596755d1a46e4a04658.jpg

لینک و متن کامل خبر :  http://www.abna24.com/persian/service/iran/archive/2015/03/13/676459/story.html

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

takrit-610x250.jpg

نیروهای آمریکایی شاهد لحظات پیروزی شوالیه ایران هستند

نیروهای آمریکایی شاهد لحظات پیروزی شوالیه ایران هستند
شبکه خبری «العربیه» در وبگاه خود امروز (پنجشنبه) طی مطلبی تحت عنوان «لحظه پیروزی ایران در تکریت» نوشت: همانطور که ژنرال «دمپسی» فرمانده ارشد نیروهای آمریکایی تصدیق کرد، ۲۵۰۰۰ هزار رزمنده ای که از سوی ایران آموزش دیده شده بودند توانسته‌اند بر اکثریت نیروهای داعشی حاضر در تکریت پیروز شوند.

این امر معین کننده افزایش نفوذ ایران در کشورهایی چون عراق است. بنابر این گزارش، بعد از اشغال شهر تکریت زادگاه «صدام حسین» رییس جمهور اسبق عراق به دست نیروهای داعش  در تابستان گذشته نفوذ ایران در این کشور بیشتر شد و شوالیه این کشور یعنی ژنرال قاسم سلیمانی دیگر در خفاء نیست بلکه تصاویری از حضور او در رزمگاه به بیرون منتشر می‌شود که در حال نوشیدن چای و در آغوش گرفتن نیروهای عراقی است.

العربیه در ادامه نوشت: رویت ژنرال سلیمانی پیام جدید ایران بدین مضمون است که دیگر نباید نقش و حضور ایران در عراق پنهان شود و برنامه های بلند پروازانه ایران باید در نواحی که آمریکا در آن حضور دارد رویت شوند و همه آن را به حساب آورند.

العربیه در خاتمه و طی نتیجه گیری نوشت: هم‌اکنون قاسم سلیمانی «فرمانده در سایه ایران» به شدت لحظه‌های مسرت بخش  پیروزی را در تکریت و ورای آن که تنها چند کیلومتر با محل دفن صدام حسین دشمن دیرینه‌اش فاصله دارد، جشن می‌گیرد.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط rezatizi، 22 اسفند 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 22 اسفند 1393 - دلیلی ارایه نشده است

فيلم جديد منتشر شده از سوي داعش و اعدام عده اي به جرم جاسوسي در فلوجه

B__UJt5UMAAPafP_jpg_large.jpeg

thumb_B__xjRLWwAEs3UG.png   thumb_B__xjR_WEAEoeuj.png    thumb_B__xjMHXEAA5xsE.png

فيلم

https://www.youtube.com/watch?v=98qHZbXgXus

لینک دانلود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط rezatizi، 22 اسفند 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 22 اسفند 1393 - دلیلی ارایه نشده است

thumb_B__xjRLWwAEs3UG.png   thumb_B__xjR_WEAEoeuj.png    thumb_B__xjMHXEAA5xsE.png

فيلم

لینک دانلود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

تصاويري از حمله داعش به مقر تيپ 26 ارتش عراق در اطراف سامرا

2_small.jpg

شاید یک عده بگن نشستی بیرون گود و میگی لنگش کن و شاید هم این حرف درست باشه، ولی یه چیزی برام شده سوال. بعد از این همه جنایت داعش و اعدام اسرا به فجیع ترین روش های ممکن، چطور یک عده هنوز اینطوری میتونن اسیر داعش بشن؟ واقعا برام سواله. یعنی مثلا طرف دستاش رو میبره بالا و خودش رو تسلیم میکنه؟ شاید من الان از پشت مانیتور و از جای راحت این حرفو میزنم، ولی اگه من بودم و اگر حتی تیرم هم تموم میشد، احتمالا با دست خالی سعی میکردم حمله کنم بهشون یا فرار کنم (که به احتمال 99.99 درصد هم کشته میشم) ولی هرگز به دستشون اسیر نشم. اسارت در دست داعش چیزی جز خفت و خواری و جور کردن خوراک برای این شیاطین مجسم نیست.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فيلم

18+

میتونی لینک مستقیم کنی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید یک عده بگن نشستی بیرون گود و میگی لنگش کن و شاید هم این حرف درست باشه، ولی یه چیزی برام شده سوال. بعد از این همه جنایت داعش و اعدام اسرا به فجیع ترین روش های ممکن، چطور یک عده هنوز اینطوری میتونن اسیر داعش بشن؟ واقعا برام سواله. یعنی مثلا طرف دستاش رو میبره بالا و خودش رو تسلیم میکنه؟ شاید من الان از پشت مانیتور و از جای راحت این حرفو میزنم، ولی اگه من بودم و اگر حتی تیرم هم تموم میشد، احتمالا با دست خالی سعی میکردم حمله کنم بهشون یا فرار کنم (که به احتمال 99.99 درصد هم کشته میشم) ولی هرگز به دستشون اسیر نشم. اسارت در دست داعش چیزی جز خفت و خواری و جور کردن خوراک برای این شیاطین مجسم نیست.

بیشتر موارد داعش خفت گیری میکنه یعنی لباس نیروهای دولتی و پلیس و ماشین های اونها رو داره و چپه تراش هم هستن و نیروها فکر میکنند نیروی خودی هست .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جنگنده های فرانسوی و بریتانیایی امروز در مجموع 18 حمله هوایی داشتند در عراق که قابل توجهه.

ممنون که اقدامات اساسی(!) اینها رو اطلاع رسانی می کنید، آیا مشخص هم شده که چه تعداد از نیروهای ارتش عراق و مردمی در این حملات کشته شده اند؟!

اولين عكس تاييد شده از حضور تانك هاي T-72 سپاه پاسداران در عراق

B_7dFLAWwAE0hga_jpg_large.jpeg

معذرت می خوام از کجاش معلوم میشه که مال سپاهه؟!

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين عكس رو هم قبلا منتشر كرده بودن كه از اساتيد سايت پرسيدم گفتن T-72 هاي سپاه است

87mc2n00qru7nl5vnkwb.jpeg

ویرایش شده در توسط amirarsalankhan
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این مدل استتار مال سپاه هست استتار تانک های روسی عراقی کرم  هست مثل رنگ ابرامزهاشون

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

:laughing: عكسش رو داري؟

https://www.youtube.com/watch?v=XwCbzMVeSz0   دوستان ولایتمدارم( غیر معصوم) کامنتم سرد نشده منفی دادن  اینم لینکش!

اين عكس رو هم قبلا منتشر كرده بودن كه از اساتيد سايت پرسيدم گفتن T-72 هاي سپاه است

87mc2n00qru7nl5vnkwb.jpeg

اینو که با تاو داعش بزنه پودر میشه برای چی تانک لخت و بردن واسه جنگ! ابرو رفت  icon_eek

ویرایش شده در توسط Babak1391
  • Upvote 9
  • Downvote 18

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینو که با تاو داعش بزنه پودر میشه برای چی تانک لخت و بردن واسه جنگ!

جرأتم نداریم بگیم خدایا ما رو بکش راحتمون کن از دیدن این همه نادانی ! حتما میخوان برادرا از فیض شهادت محروم نشن . 4 ساله تو عراق و سوریه جنگه و به اندازه تمام فیلم های مستند جهان در مورد جنگ ، کلیپ از نحوه انهدام تانک اومده بیرون ، بازم میبینی که عزیزان مسئول همین سرمایه اندک رو هم درست محافظت نمی کنن. عاقا یه نفر پیدا بشه تو فضای مجازی به دوستان رزمنده در عراق و سوریه بگه یه سری به میلیتاری بزنن حرفای به درد بخور بچه ها رو به کار ببندن. وضعیت ما شده مثل کسی که تو یه ساختمون متروکه تو آسانسور گیر کرده، آب هم قعطه ! :D

پی نوشت :

منفیت برا چیه داداش ؟ دردت اومد ؟ فروم جالبیه این جا ! یکی که منفی میده بقیه هم پشت سرش میدن . آدم یاد رد شدن گله گوزن های یال دار از رودخونه می افته.

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 15
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز گفته میشه این اسرا از برادران اهل سنت هستند. اگر دقت کنید هم توی تصویر در زیر نویس نوشته "مرتدین" و مرتد یعنی کسی که مسلمان بوده و بعد از دین خارج شده است. و داعش عنوان مرتد را برای شیعه به کار نمیبره چون شیعه را کلا به عنوان مسلمان قبول نداره که بخواد از دین خارج بشه! در ضمن داعش توی عراق با سربازان اهل سنت که خودشون را تسلیم کردند رفتار خیلی بدی نداشته.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جرأتم نداریم بگیم خدایا ما رو بکش راحتمون کن از دیدن این همه نادانی ! حتما میخوان برادرا از فیض شهادت محروم نشن . 4 ساله تو عراق و سوریه جنگه و به اندازه تمام فیلم های مستند جهان در مورد جنگ ، کلیپ از نحوه انهدام تانک اومده بیرون ، بازم میبینی که عزیزان مسئول همین سرمایه اندک رو هم درست محافظت نمی کنن. عاقا یه نفر پیدا بشه تو فضای مجازی به دوستان رزمنده در عراق و سوریه بگه یه سری به میلیتاری بزنن حرفای به درد بخور بچه ها رو به کار ببندن. وضعیت ما شده مثل کسی که تو یه ساختمون متروکه تو آسانسور گیر کرده، آب هم قعطه ! :D

پی نوشت :

منفیت برا چیه داداش ؟ دردت اومد ؟ فروم جالبیه این جا ! یکی که منفی میده بقیه هم پشت سرش میدن . آدم یاد رد شدن گله گوزن های یال دار از رودخونه می افته.

اگر کلیپهای عملیاتهای حشد شعبی رو دیده باشید نیروها چسبیده به تانک حرکت میکنن، در این شرایط انفجار زره حفاظتی میتونه تلفات سنگین به نیروهای خودی وارد کنه. همون زره قفسی استفاده بشه بهتره.

در ضمن خدمت دوست دیگرمون عرض کنم آبرویی رو که ایران از ابتدای بحران تا حالا نزد شیعیان عراق از هر قشری کسب کرده به این راحتیها و با نبود زره کنتاک از دست نخواهد رفت.
  • Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.