super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

ما هنوز منتظریم بخش پیروزی این جنگ ها رو ببینیم.

و ببخشید، ببخشید،

خیلی بچه و ساده لوح هستید اگر فکر کنید ترور فرماندهان بلند پایه میلیشیای شیعه در عراق (نمونش چیزی از بیخ گوش فرمانده بدر گذشت) و ترور فرماندهان سپاه کار داعشه.

ترور جهاد مغنیه هدف اصلیش جایگزین بابای جهاد بود که تو آخرین ثانیه ها اومدنش به اون گشت کنسل شد،‌

ترور خوشنویس حسن الحاج، جاسوس در اومدن فرمانده عملیاتهای برونمرزی حزب الله،‌ ترور فرمانده تسلیحات حزب الله حسان القیس.

فاکین سریوسلی؟ تنها یک شکست اطلاعاتی؟

ویرایش شده در توسط mo313
  • Upvote 4
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب مرتضی...
خوشحال میشم تعریف شما از "شکست" رو بدونم.
بله در سوریه شکست های زیادی بوده... اما توجه کنید که
هیچ عملیاتی موفقیت صد در صد یا شکست صد در صد نداره...
همینکه یک عملیات آغاز بشه خودش بخشی از پیروزی در بعد اطلاعاتی میشه عملیات تکریت به هدف خودش رسید...
در یک عملیات ممکنه شما از دشمن خودت هم استفاده کنید...
به نظر شما واقعا صرف استفاده از توانایی های دشمن به نفع خود شکست محسوب میشه؟!!! اینکه شما چطور این عملیات هارو شکست میدونید اونم با این اطمینان یکم ناجوره!!!
نیاز به رژیم دژخیم اسد؟!!! شما اگه ایران به اسرائیل متحد بشه مشکلت حله؟؟؟
نوع رابطه ما با سوریه استراتژیکه!! یعنی بر اساس منافع !!!!!
و کاملا متفاوته با اتحاد ما با حزب الله که یه رابطه اعتقادی محسوب میشه... شما بفرمایید اتحاد با اسرائیل بهتره یا اسد؟!!!
اما در بحث فرماندهی بنده مطمئنم که با توجه به شرایط موجود ما با بیشترین سطح تجهیزات و تسلیحات ممکنه وارد معرکه شدیم... شما انتظار عملکرد آمریکایی ها با اون حجم امکانات رو نداشته باشید از فرماندهان سپاه... کمااینکه آمریکا هم خیلی جاها کم آورد در برابر تروریسم اعتقادی!!!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط rezatizi، 15 فروردین 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 15 فروردین 1394 - دلیلی ارایه نشده است

فاکین سیریوسلی؟ یک شکست اطلاعاتی؟

ترور حسان اللقیس،‌ ترور حسام خوشنویس، جاسوس در اومدن فرمانده عملیاتهای برونمرزی حزب الله،‌ترور تمامی فرماندهان بلند پایه سپاه در عراق و سوریه،‌ ترور بخش عمده فرماندهان میلیشیای شیعه در عراق. خیلی بچه و ساده لوجید اگر فکر کنید داعش این ترور ها رو انجام میده.

سقوط ادلب، شکست در فتح تکریت به صورت مستقل، عدم کار آمدی خریدهامون واسه عراق، محدود شدن آسمان عراق برای ما شکست نیست؟

چی رو شما شکست می دونید؟

تهران هم فتح بشه حتما چیزیه که ما خودمون می خوایم و قراره بعدش مثل پلی استیشن قدرتی بزنیم همه چی حل بشه.

توا واقعیت زندگی کنید برادرا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

چجوری می خوای جواب من رو بدونی وقتی مدیریت میلیتاری اینقدر ترسوئه که جوابهای پر از نشونه و یادآوری وقایع تاریخی من رو پاک می کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

چجوری می خوای جواب من رو بدونی وقتی مدیریت ترسوی میلیتاری جواهام رو پاک می کنه بدون هیچ دلیلی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

در سالروز وفات حضرت ام البنين سلام الله عليها به مولايش حضرت قمربني هاشم سلام الله عليه پيوست

شهيد جواد علي حسناوي فرمانده خط شكن سرايا الخرساني

شادي ارواح مطهر شهداي عمليات لبيك يا رسول الله صلوات الله عليه و آله صلوات

سلام الن جان

میشه یه نقشه از وضعیت میدانی داعش در عراق بزارید .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما هنوز منتظریم بخش پیروزی این جنگ ها رو ببینیم.

و ببخشید، ببخشید،

خیلی بچه و ساده لوح هستید اگر فکر کنید ترور فرماندهان بلند پایه میلیشیای شیعه در عراق (نمونش چیزی از بیخ گوش فرمانده بدر گذشت) و ترور فرماندهان سپاه کار داعشه.

ترور جهاد مغنیه هدف اصلیش جایگزین بابای جهاد بود که تو آخرین ثانیه ها اومدنش به اون گشت کنسل شد،‌

ترور خوشنویس حسن الحاج، جاسوس در اومدن فرمانده عملیاتهای برونمرزی حزب الله،‌ ترور فرمانده تسلیحات حزب الله حسان القیس.

فاکین سریوسلی؟ تنها یک شکست اطلاعاتی؟

با سلام خدمت همه دوستان گرامی

هدف قرار گرفتن چند باره فرماندهان ارشد النصره و بمباران مقر آنها هم ظاهرا جزو شکست ها طبقه بندی می شود ؟ ترور های گاه و بیگاه فرماندهان سایر گروه ها چطور ؟ ظاهرا شما اشتیاق زیادی دارید تا به اسم واقع بینی نیمه خالی لیوان را ببینید . جنگ مجموعه کامیابی و ناکامی است . قرار بود کار سوریه همان سال اول تمام شود و اکنون سال چهارم است . همان سال اول اگر سوریه را ول کرده بودیم الان داعش و النصره با هواپیما و زرهی سوریه سراغ عراق و لبنان رفته بودند و امروز شاید درون هر خانه را سنگر بندی کرده بودیم که کشور سقوط نکند 

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس/ کابوس داعش به دیدار مادر رفت  

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «ایوب آل ربیع» رزمنده مشهور عراقی که با نام «ابوعزرائیل» شناخته می‌شود پس از آزادسازی شهر تکریت مرکز استان صلاح الدین به دیدار مادرش رفت.
ca2a6f4cbf47be251afafb880f20784c.jpg
e2e2f8e7ddd91b16c3fe94b52acd4f51.jpg

http://www.abna24.com/persian/service/pictorial/archive/2015/04/04/681030/story.html

ویرایش شده در توسط jahad
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موافقم آقا احمد عزیز...
به نظر میرسه مشکل بزرگ ما عدم سیستماتیک بودن
تجهیزات و تسلیحات است...
یه وقتایی اینطور حس میشه که ما هیچ پیشرفتی از ۲۰ سال
پیش تا کنون نداشتیم...
حالا دیگه اینکه تجهیزاتی که رونمایی میشه آیا به تولید
عملیاتی هم میرسه یا نه مشخص نیست... شایدم
لازم نمیبینن که استفاده کنن... من اصلا دلم نمیخواد اینطور فکر
کنم که فرمانده های ما در سوریه از تکنولوژی اطلاعی ندارن...
به نظر من مهم ترین مشکل کمبود بودجه است...
امیدوارم با رفع تحریم ها دست ما هم در جبهه ها بازتر بشه...

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب zAa9

با تشکر از پاسخگویی و توجه جنابعالی

در تایید فرمایش جنابعالی باید عرض کنم

حداقل دو فرمانده عزیز سپاه که در مورک و درعا شهید شده اند و دفترچه یادداشت این عزیزان در اختیار مخالفین قرار گرفته

امکان استفاده از یک تبلت ساده با قفل نرم افزار وجود داشت که تحلیل و نقشه جنگی منطقه افشا نشود (البته روش های مطمئن تر هم وجود دارد که فرض میکنیم امکانش نیست )

اما متاسفانه همچنان دفترچه ها کارایی دارند

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من موندم این برادر ابوعزرائیل رو دقیقا سر چی بزرگنمایی میکنیم ؟؟؟ نمیدونم

یکی مقتدا صدر رو باید بگیره !

خطبه ای که خونده تو روز جمعه خیلی خفن بود ... بیشتر میشه گفت آب به آسیاب دشمن ریخت ...

عجیبا غریبا از این بشر

یاد مرحوم حسینعلی منتظری افتادم .... وقتی که به زور دیگران شده بود قائم مقام رهبری و دم به دقیقه شری پشت شر دیگر میگذاشت ....!

باز خوبه به اون صورت کاره ای نیست !!!!

یا حق

• Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با اسلحه رفته به دیدار مادرش؟‌:|

ایشون مهره‌ی تبلیغاتی خوبی هست و اتفاقا خوب هم گرفته... فقط امیدوارم خر نشن واقعا بفرستنش خط بزنن شتک پتکش کنن که ابروی مقاومت رو میبره!!!! :)))

صدر چی گفته حالا؟؟ حرفش چی بود؟؟ کلا خیلی باهاش مشکل داریم...

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایشون مهره‌ی تبلیغاتی خوبی هست و اتفاقا خوب هم گرفته... 

یک نیروی میدانی ساده!! مگه اینکه رشادت های مثال زدنی ای داشته باشه یا اینکه تو رده های فرماندهی حضور داشته باشه.(اگه هست من بی خبرم)

اگه بناست مهره تبلیغاتی باشه به نظر باید مهره های بهتری رو انتخاب کنند که وزن بیشتری داشته باشه برای تبلیغات.

سهیل حسن رو ببین یا عسام ! اینا گزینه های بهتری نیستند؟

تو کل ارتش عراق یا نیروهای مردمی فرمانده رشید و خوش تیپ پیدا نمی شد. من فکر میکنم بیشتر این قضیه از تکرار لقب این بنده خدا شروع شده و بعدش کم کم سوژه رسانه ای شد. خدا حفظش کنه بالاخره تو صف نیروهای خیره.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی مقتدا صدر رو باید بگیره !

خطبه ای که خونده تو روز جمعه خیلی خفن بود ... بیشتر میشه گفت آب به آسیاب دشمن ریخت ...

عجیبا غریبا از این بشر

یاد مرحوم حسینعلی منتظری افتادم .... وقتی که به زور دیگران شده بود قائم مقام رهبری و دم به دقیقه شری پشت شر دیگر میگذاشت ....!

باز خوبه به اون صورت کاره ای نیست !!!!

یا حق

بیشتر شبیه جنبلاط لبنان میمونه! یکی از کیس هایی هست که به نظرم اسمش در ادبیات سیاسی خودش یک ترم میتونه بشه. مثلا صدر جنبلاطه! یا فلانی جنبلاط رفتار میکنه!! :)

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.