super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

لبنان سوریه و عراق تجزیه کردی حالا یه برنامه پیشنهادی ام برای تجزیه ایران ارائه کن ماشالا خیلی سریع پیش روی داری احسنت تبارکلا اگه امثال شما زمان جنگ  ایران و عراق موجود بودند که بودند اقیانوس آرام باید پیداشون میکردیم ...

دوست عزیز تجزیه یکی از حالتهاست،مثلا یکی دیگه از حالتها پیروزی بشار هستش یکی دیگه از حالتها هم شکست بشار و پیروزی مخالفین هستش.....مسلما بهترین حالت برای ما پیروزی بشار هستش اما دلیل نمیشه حالتهای دیگه هم بررسی نشه اتفاقا باید بررسی بشه تا اگر خدایی نکرده اتفاق افتاد بتونیم بیشترین سود را منطقه و مقاومت ببره ....این دوستمون هم نظرش را در مورد حالت تجزیه گفتند 

*بماند که من هم ی نظر دادم چنتا منفی نوش جان کردم  :-(  هیشکی هم نیومد بگه چرا منفی داده و نظرش چی بوده .....درکل بنظرم بهتره همه حالتها را بنویسیم و دونه به دونه بررسی کنیم 

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بعضی ها میگن سر عراق قرار شده فعلا کنار بایستیم و نگاه کنیم . ظاهرا تا قضیه یمن به جایی نرسه ، قرار نیست تو عراق اتفاق خاصی از طرف ما بیفته  :winking: 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به جای عناصر عراقی
«داعش» سرکردگان اروپایی، چچنی و آفریقایی در «موصل» مستقر کرد

نگرانی از سرکردگان عراقی در موصل عراق، «داعش» را واداشت، روی به سرکردگان اروپایی، چچنی و آفریقایی بیاورد و از آنها استفاده کند.

13940217000314_PhotoA.jpg
  •  

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک منبع محلی در استان «کرکوک» عراق تاکید کرد که گروه تروریستی تکفیری «داعش» یکی از سرکردگان خود به نام «ملا شوان» را به اتهام خیانت بازداشت و به استان «نینوا» منتقل کرد.

پایگاه خبری «الغدیر» عراق، ضمن اعلام این خبر به نقل از این منبع عراقی نوشت: داعش صبح امروز (پنج‌شنبه) ملا شوان را که از سرکردگان کُرد این گروه تروریستی تکفیری به شمار می‌آید، بازداشت و سپس او را به نینوا منتقل کرد تا به این وسیله کُردها را در این مرحله از صف اول فرماندهی در این گروه تروریستی تکفیری دور کند.

منبع مذکور ادامه داد: داعش از سرکردگان محلی عراقی به هراس افتاده و به همین دلیل روی به سرکردگانی آورده که دارای تابعیت‌های اروپایی یا چچنی یا آفریقایی هستند.

ملا شون از اهالی اربیل، از جمله بارزترین سرکردگان داعش و مسئول این گروه در منطقه جنوب غربی کرکوک است که در ده‌ها انفجار تروریستی در کرکوک و اربیل مشارکت داشت.

از وی همچنین فیلم‌های متعددی در پایگاه‌های مختلف اینترنتی پخش شده که نشان می‌دهد، بسیاری از افراد در اسارت داعش را ذبح می‌کند.

داعش چند تن اسلحه از سوریه به «الانبار» انتقال داد

تکفیری‌های داعش، چند تن تسلیحات از سوریه به منطقه «القائم» در استان «الانبار» انتقال دادند.

13940217000272_PhotoA.jpg
  •  

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فرحان محمد» عضو شورای استانداری «الانبار» عراق اعلام کرد که تکفیری‌های داعش چند تن اسلحه از سوریه به این استان انتقال داده‌اند.

وی در گفت‌وگو با «السومریه نیوز» گفت: داعش چند تن اسلحه و گلوله را به از سوریه به شهر «القائم» در 350 کیلومتری غرب شهر «الرمادی» انتقال داده‌اند.

فرحان محمد در ادامه از جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی ضد داعش خواست تا پروازها  بر فرار الانبار را افزایش دهند و تمامی محموله‌های احتمالی تسلیحات را که می‌خواهد وارد استان الانبار شود، هدف قرار دهند.

وی دیروز نیز هشدار داد که داعش قصد دارد با جمع‌آوری نیروهایش در القائم به سوی «حدیثه» و منطقه «البغدادی» در غرب الرمادی پیشروی کند.

لینک منبع ؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عراق تسلط داعش بر جنگنده هاي نيروي هوايي را تکذيب کرد

فرماندهی نیروی هوایی عراق در اظهاراتی اخباری را که در آنها از تسلط گروه تروریستی داعش بر تعدادی از هواپیماهای نیروی هوایی خبر داده شد تکذیب کرد.
 انور حمه امین، اظهار داشت:«این خبر نادرست است، داعشی ها از هواپیماهای کوچک کنترل از راه دور در برخی از ماموریت ها در عراق یا سوریه استفاده می کنند. این گروه در سوریه چند هواپیما را به غنیمت گرفته است اما بعید است بتواند از این هواپیماها در ماموریت های متفاوت استفاده کند.»
اظهارات فرماندهی نیروی هوایی عراق واکنش به اخباری است که پایگاههای الکترونیکی وابسته به داعش منتشر کرده اند و در آنها آمده است دولت اسلامی(داعش) به زودی نیروی هوایی تشکیل می دهد.
در این خبرها تصاویری از هواپیماهای سوری منتشر شد که به دست داعش افتاده است، در یکی از این تصاویر افرادی در حال تعمیر هواپیما دیده می شوند.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تغییر در فرماندهی منطقه عملیاتی “النخیب” از مرکز فرماندهی فرات میانی به مرکز فرماندهی جزیره و بادیه تأثیری بر حضور نیروهای یگان رزمی العباس(علیه السّلام) در این منطقه عملیاتی نخواهد داشت.

یگان رزمی العباس(علیه السّلام) در بیانیه‌ای تاکید کرد: یگان رزمی العباس(علیه السّلام) وابسته به آستان مقدس حرم حضرت عباس(علیه السّلام) و یکی از تشکیلات نیروهای داوطلب مردمی که تحت نظر وزارت دفاع عراق در حال خدمت می‌باشد، همانند قبل با فرماندهی منطقه عملیاتی “النخیب” که اکنون در اختیار مرکز فرماندهی جزیره و بادیه قرار گرفته است، هماهنگ خواهد بود.
همچنین در این بیانیه آمده است: امنیت و سلامت استان کربلا هدف اصلی تشکیل این یگان بوده و به هیچ عنوان خطراتی که استان کربلا را حتی در صد‌ها کیلومتر دور‌تر از این استان تهدید نماید، بدون پاسخ نخواهد گذاشت.
این بیانیه همچنین بر بی‌طرفی این یگان و فرماندهی آن در نزاعات سیاسی بین فراکسیون‌های مختلف موجود در دولت عراق تاکید نموده و هدف خود را دفاع صرف از امنیت عمومی، ملت و مقدسات عراق می‌داند.

همچنین فرماندهی ستاد یگان العباس(علیه السّلام) از استقرار توپخانه، سامانه موشکی و تقویت نیروهای زرهی در مرز استان کربلا برای پاسخ به هرگونه خطری که امنیت کربلا، مردم و مقدسات آن را تهدید نماید خبر داد.

گفتنی است چند روز پیش منابع امنیتی در عراق از تلاش گروه تروریستی داعش برای زمینه سازی حمله به شهر کربلا خبر دادند. (جزئیات بیشتر)
به گفته مسئولان امنیتی در استان کربلا، داعش تلاش می‌کند با تصرف کردن منطقه النخیب در استان الانبار، آن را به پایگاهی برای حمله به کربلا تبدیل کند.

daesh.ir-47295704237520569247620-4-620x3

استقرار نیروهای “فرقه العباس القتالیه” در مرز کربلا و الانبار

daesh.ir-47295704237520569247620-6-620x3

daesh.ir-47295704237520569247620-15-620x

daesh.ir-47295704237520569247620-18-620x

daesh.ir-47295704237520569247620-19-620x

daesh.ir-47295704237520569247620-5-620x4

لینک منبع ؟

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گروه داعش رنگ لباس اعدامی ها را از نارنجی به آبی تغییر داد.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم ، سایت البیان در گزارش نوشت که این گروه امروز تصاویری از 10 اعدامی در عراق را روی حساب کاربری ولایت بغداد در توییتر منتشر کرد که اعدامی ها به جای لباس نارنجی رنگ ، لباس با رنگ آبی به تن داشتند.
پیش از این اعلام شده بود که داعش به خاطر یادآوری زندانیان گوانتانامو ، رنگ اعدامی های خود را نارنجی انتخاب می کند.
تروریست های داعش علت پوشاندن لباس آبی رنگ به تن اعدامی ها را اعلام نکرده اند.
مدیر شورای شهرداری منطقه السده شرق بغداد از جمله اعدام شدگان امروز است که با ادعای جاسوسی به قتل رسیدند.
alalam_635667929552961412_25f_4x3.jpg

alalam_635667929812337347_25f_4x3.jpgalalam_635667930072903401_25f_4x3.jpg

-

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 20 اردیبهشت 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 20 اردیبهشت 1394 - دلیلی ارایه نشده است

عملیات جدید وحوش حالا چلاق های داعشی هم عملیات می کنند 18+

چلاق های ایرانی هم عملیات میکردن...

دوست من، این ادما برای دینشون رفتن و جانباز شدن.... اینکه جهتشون رو اشتباهی انتخاب کردن مسئله‌ی دیگه ای هست....

لطفا به کسانی که برای دین خدا میرن میجنگن نگید چلاق... لطفا به هیچ کسی که مشکل فیزیکی داره نگید چلاق....

من شخصا از چلاق برای تیکه انداختن به ادم‌های سالم استفاده میکنم و نه برای خطاب به افراد با مشکل خدادادی یا اتفاقی فیزیکی....

• Upvote 4
  • Downvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

عملیات جدید وحوش حالا چلاق های داعشی هم عملیات می کنند 18+

4c030cb1600b1.jpg

دانلود کنید

بازهم افتخاری دیگر الفرار ارتش توسط چهار دمپایی پوش

[aparat]aWGID[/aparat]

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هتل پنج ستاره داعش

چند روز قبل، گروهک ترویستی داعش، هتل پنج ستاره‌ای با نام «وارثین» را در موصل عراق به طور رسمی افتتاح کرد و حالا عکس‌های جدیدی از نمای داخلی این هتل منتشر شده است.

سایت خبری «روسیا الیوم» در این‌باره گزارش داد که داعش این هتل پنج ستاره را با 262 اتاق برای نیروهای خود افتتاح کرده است تا به دور از هیاهوی جنگ در آن به استراحت و تفریح بپردازند.

این هتل پنج ستاره که در جریان سیطره داعش بر موصل تعطیل و تخریب شده بود، به تازگی بازسازی شده و شامل استخر، باشگاه تنیس و دیگر امکانات رفاهی است.

در ادامه تصاویری از این هتل را مشاهده می‌کنید:

38208_358.jpg

38209_432.jpg

38210_649.jpg

38211_255.jpg

38212_638.jpg

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

CDYa0HhUEAAduDW_jpg_large.jpeg

thumb_bueadaa_000135.jpg  thumb_bueadaa_000225.jpg  thumb_bueadaa_000315.jpg  thumb_bueadaa_000405.jpg

دانلود کنید

======================================================================

CDYCRnfWoAAep4U_jpg_large.jpeg

mu3askar_kurrar_1_000075.jpg  thumb_mu3askar_kurrar_1_000135.jpg  mu3askar_kurrar_1_000195.jpg  mu3askar_kurrar_1_000255.jpg

دانلود کنیدبا کیفیت بالا

دانلود کنیدبا کیفیت پایین

این فیلم هارو که پاک کردن :-x

کی داره من لازم دارم به درد بخورن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این فیلم هارو که پاک کردن :-x

کی داره من لازم دارم به درد بخورن

دوست عزیز من پاکش نکردم سرورها بعداز 7 روز پاک می کنند به تاریخش نگاه کن خیلی گذشته

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست عزیز من پاکش نکردم سرورها بعداز 7 روز پاک می کنند به تاریخش نگاه کن خیلی گذشته

لطف میکنین اپ کنین بنده دان کنم؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطف میکنین اپ کنین بنده دان کنم؟

CDYa0HhUEAAduDW_jpg_large.jpeg

thumb_bueadaa_000135.jpg  thumb_bueadaa_000225.jpg  thumb_bueadaa_000315.jpg  thumb_bueadaa_000405.jpg

[aparat]cMOzG[/aparat]

دانلود کنید

======================================================================

CDYCRnfWoAAep4U_jpg_large.jpeg

mu3askar_kurrar_1_000075.jpg  thumb_mu3askar_kurrar_1_000135.jpg  mu3askar_kurrar_1_000195.jpg  mu3askar_kurrar_1_000255.jpg

[aparat]KdSNH[/aparat]

دانلود کنید

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.