super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

من تنها ار نظرها استفاده  می کنم ولی برخی مواقع افرادی مانند اون دوستمون یک حرفایی می زنن که آدم رو به فکر وا می داره که آدم هایی هم هستن که از بی اطلاعی محض در رنج هستند و خودشون این رنج رو احساس نمی کنن رنج نادانی از گذشتشون ، در تاریکی از دانش تاریخیشون و.....بگذریم به  هر حال از پاسخ شما سپاسگذارم و از اینکه موضوع رو ممکنه منحرف کنم از دوستان پوزش می خوام.سپاس

خواهش میکنم. البته جناب اون بابایی که عکس منسوب به اونو تو آواتارت گذاشتی همچین جالبم نبوده ها! کسی که هی لشکرکشی میکرده اینور اونور و به بتهای بابل تعظیم کرده شایسته ستایش نیست.

ضمنا نگید به تاپیک ربط نداشتا بابلم تو همین عراق بوده.تاپیک  تحولات عراق در 2500 سال پیش (مراسلنا شادی حلوه):

بنا به گزارش های رسیده سپاه کوروش بمباران حاجزهای ریف شرقی بابل رو با منجنیق شروع کرده :D

عملیات محاصره بابل داره تکمیل میشه اما بعضی فرماندهان نظر دادن که برای اینکه مدافعین سرسختانه نجنگن باید یه راه فرار براشون بزاریم :D

باقیماندگان مسلحین در غوطه شرقیه بابل علی رغم محاصره دو ساله اقدام به ستون کشی و رژه کردن(پس این واحد اطلاعات-عملیات کوروش کجاست؟ها؟) :D

لواء کمبوجیه و فلیق داریوش انشعاب خودشونو از جیش کوروش اعلام کردن اما در مخیم جنوبی بابل با هم درگیر شدن(ترکیه،عربستان،قطر کجایین تا این مجاهدینو با هم متحد کنین) :D

تکفیری های زرتشتی اردوگاه آوارگان یهودی بابل رو به تصرف خودشون درآوردن :D

گریلاهای ی پ گ و پیشمرگه ها اعلام کردن که از اونجاییکه کوروش مادرش ماد بوده و ئیمه روله ی ماد و که ی خوسره وین با سپاه کوروش متحد میشیم اما گریلاهای ی پ گ صریحا اعلام کردن که بابل باید یک کانتون مستقل باشه و ما پوزه سرمایه داری رو به خاک میمالیم ولی چون دشمنانمون فشار آوردن از کوروش که یک امپریالیست جهانی و نماد سرمایه داریه میخوایم که مواضع دشمنانمون رو بمباران کنه. ی پ ژ هم اعلام کرده که نبرد بابل نشون داد که زنان دیگر از قید و بندهای سنتی رها شده اند. بژی بژی بژی ... :D

مشاهده شده که عده ای از جنگجویان بابلی به دلیل بی انگیزگی در صحنه نبرد فقط همینجوری راه میرن و به سیبلهای متحرک کمانداران سپاه کوروش تبدیل شدن. :D

ستیزه جویان الدوله الزرتشتیه اعلام کردن که تا پاک کردن زمین از رجس روافض مانوی از پای نخواهند نشست.دوله الزرتشت؟  باقیه. دوله الزرتشت؟ باقیه... :D

نیرو ویژه های چچنی سپاه کوروش طی یک عملیات محیرالعقول معبد مردوک رو تصرف کردن :D

بقیشو خودتون تکمیل کنین  گفتم همش از سوریه خبر بد شنیدیم یه حال و هوایی عوض کنیم.

سلامتی رزمندگان واقعی اسلام صلوات

• Upvote 10
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این لینک کلیپ اسرای اطراف رمادی هست برای امروز، منبع هم پیج تحولات و اصل کلیپ از اخبار میادین

https://www.youtube.com/watch?v=3CFQvhGWnLg&feature=youtu.be

من اسرا رو میبینم ولی طوفان شن رو نه

از ظاهرشون معلومه که بخشی از اسرا همون طرفداران داعش اهل رمادی هستن.هنوز خبر دقیق از تعداد اسرا ندارم ولی اگر خبر 700 نفر صحیح باشه باید به حجم اسرا شک کرد.  دعا میکنم برادران داعشی طی یکی دو روز اینده سهمیه حوری خودشون رو دریافت کنن....!

امیدوارم اسب تروایی در کارنباشد.!

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی از چیزهایی که خیلی خوب است این است که حتی یه دونه اسیر نگیریم...همه رو بفرستیم مستقیم حوری آباد جهنم...اینجوری خیلی خوبه

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی از چیزهایی که خیلی خوب است این است که حتی یه دونه اسیر نگیریم...همه رو بفرستیم مستقیم حوری آباد جهنم...اینجوری خیلی خوبه

و دراینصورت فرقمون با اونها؟

• Upvote 9
  • Downvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک سوال آیا سرایا السلام مقتدی صدر هم در عملیاتها شرکت داشته و دارد؟

امروز یک خبر توییت شده بود مبنی بر پیشروی نیروهای سرایا السلام در منطقه الاسحاق در جنوب تکریت. منبع "الرای".
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

و دراینصورت فرقمون با اونها؟

اینا خوارج زمانه هستن ... اگه خود حضرت علی (ع) بهشون رحم می کرد الان ما هم می بایست رحم می کردیم
اینا هیچ جای رحمی باقی نذاشتن
اعدام صحرایی ...
  • Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حضرت علی هم تعدادی از خوارج رو وقتی توبه نکردن و با ایشون بیعت نکردن اعدام کرد!!! پس باهاشون فرقی نداشت؟؟؟!!!اعدام کردن تروریست ها دلیل بر تروریست بودن نمیشه!!بستگی به طرفت و نحوه رفتار و دستگیریش بعد اسارت داره.البته اینکه ورداری طرفو تا اسیر گرفتی تیر خلاص بزنی اونم درست نیست
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوالات امتحان :

1- چندتا شیعه باید کشت تا رفت بهشت؟

2-مجموعه وسایلی که باید به همراه یک انتحاری باشه نام ببرید.

3-یک انتحاری با یک هاموی 3 تنی به همراه 700 کیلوگرم TNT و 200 کیلوگرم RDX  و 150 کیلوگرم COMP-B با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت

به داخل جمعیت کفار رافضی میزنه... بافرض اینکه تعداد جمعیت بی نهایت باشه، چند نفر رافضی به هلاکت میرسن؟

4-متوسط زمان سربریدن یک بچه شیعه 15 ساله توسط یک مبارز فی سبیل الله 30 ساله چقدره؟

5-بدترین دشمنان خدا چه کسانی هستند؟  (چهارگزینه ای) 1- شیعه رافضی 2- صلیبی 3- یهودی 3- ژاپنی

خخخخخ.....

برام جالبه که داعش روی پر کردن مغز این بندگان خدا به شدت تاکید داره و نذاشت مدارس تعطیل بشن و اعلام کرد افرادی که در مدارس حضور نداشته باشن رو برخورد میکنه....

در مورد فعالیت های فرهنگی اینها، چند پست زدم که همه پاک شدن در اینجا فک کنم! :)

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

انهدام انتحاری داعش توسط موشک کورنت عصاءب، خداییش خوفه، بخصوص که ندای یا ام البنین (س) رزمندگان هم بگوش میرسه:

https://twitter.com/XxhassanxXm/status/603681766478491648
ویرایش شده در توسط GRIPEN
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سرباز شیعه فقط باید کارش رو درست انجام بده و نترسه ، اینکه کجا باید اسیر بگیره کجا نباید ، کجا باید به هر قیمت پیشروی کنه یا عقب نشینی  به عهده رهبرش هست

بگن بکش میکشیم بگن نکش نمیکشم  ، مهم درست انجام دادن کاره نه نوع کار

شیعه یعنی پیرو  . پیرو نظر خود نه پیرو رهبرش  ،حالا این رهبر کیه دقیقا میشه بزرگترین فرق ما با داعشی ها

ویرایش شده در توسط yazdan61
  • Upvote 11
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تحويل چند دستگاه خودرو محافظت شده Spartan به نيروهاي پيشمرگه

normal_CF62V1tWMAAkoPi.jpg          normal_CF62Wj7WMAAPGfC.jpg

ویرایش شده در توسط amirarsalankhan
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.