gader

قتل عام جیلولوق

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مطلب تاریخی و قابل استناد و پر حاشیه ای هستش ، ولی جاش در سایت میلیتاری نیست ، اما وقتی به لیست تایپک ها نگاه میکنم میبینم که امثال این تایپک در اسکرول هستند ، اگر سایت بخواد به چنین مطالبی مجال عرض اندام بده ، به حواشی کشیده خواهد شد ...
بهتره فقط پست اول این تایپک بمونه و بقیه پاک بشه و تایپک هم قفل !
این رو از یک میلیتاری دوست پذیرید :) البته صلاح مملکت خویش ، خسروان دانند !!
این قبیل تایپک ها ریشه کینه و نفاق بین کاربران خواهند بود ! مطالب تاریخی حاشیه ساز، مدیری مثل حاج مصطفی یا حاج رضا میخواد ! یا توضیح بده یا بن کنه !
خوب شد ، بعد از مدتی کمی حرفیدیم !!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1367005751' post='309315']
مطلب تاریخی و قابل استناد و پر حاشیه ای هستش ، ولی جاش در سایت میلیتاری نیست ، اما وقتی به لیست تایپک ها نگاه میکنم میبینم که امثال این تایپک در اسکرول هستند ، اگر سایت بخواد به چنین مطالبی مجال عرض اندام بده ، به حواشی کشیده خواهد شد ...
بهتره فقط پست اول این تایپک بمونه و بقیه پاک بشه و تایپک هم قفل !
این رو از یک میلیتاری دوست پذیرید :) البته صلاح مملکت خویش ، خسروان دانند !!
این قبیل تایپک ها ریشه کینه و نفاق بین کاربران خواهند بود ! مطالب تاریخی حاشیه ساز، مدیری مثل حاج مصطفی یا حاج رضا میخواد ! یا توضیح بده یا بن کنه !
خوب شد ، بعد از مدتی کمی حرفیدیم !!
[/quote]ولی من فکر کنم اگه بمونه بهتره .یاد بیگریم بحث کنیم در عین حال توهین نکیم.همگی شجاعت این را داشته باشیم که با تاریخ مان روبرو بشیم در عین حال سیاسیش نکنیم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعال بودن تاپیک بستگی به ظرفیت کاربران داره! اگه کماکان بی ظرفیتی دیده بشه تاپیک قفل میشه!
دوستان حق ندارن به خاطر آواتار جناب قادر تاپیک رو بهم بریزن! اگه حرفی دارید منطقی و با احترام به طرف مقابل عنوان کنید.

[b][color=#FF0000]در صورت توهین درخواست اخراج برای کاربر مربوطه داده میشه.[/color][/b]

[hr]

[b][color=#FF0000]کاربر [/color][b][color=#FF0000]ia65[/color][color=#FF0000] به مدت 10 روز اخراج شدن.[/color][/b][/b]
[color=#FF0000][b][b]به جناب [/b]death هم به خاطر پست 11 اخطار داده میشود.[/b][/color]
[b] [/b]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma,helvetica,arial,sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]این تاپیک مربوط به کشتار مردم آذربایجان هست و نه قتل عام ارمنی ها ! پس نباید بحث رو منحرف کرد! [/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma,helvetica,arial,sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]شما اگه در مورد قتل عام ارمنی ها مطلبی دارید , تو تاپیک خودش مطرح کنید.[/background][/font][/color][/right]
[/quote]
کار درستی نیست با مدیری ک کامنت منو حذف کرده بحث کنم اما به وضوح در لینکی ک گذاشته شده سطح و حجم خشونت ارامنه رو بالا و نحوه برخورد عثمانی ها رو در حد 1 دفاع نشون داده شده من با لینک هام میخواستم بفهمونم ک این تحریف تاریخ همین به نظر من اینکه فقط قسمت اذرباییحان رو ببینیم تحریف تاریخ محسوب میشه

در ضمن gader شما که خوب لینک میزاری یک لینک از قتل وعام مردم اذرباییجان به دست عثمانی ها هم بزار خواهشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1367011174' post='309334']
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma,helvetica,arial,sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]این تاپیک مربوط به کشتار مردم آذربایجان هست و نه قتل عام ارمنی ها ! پس نباید بحث رو منحرف کرد! [/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma,helvetica,arial,sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]شما اگه در مورد قتل عام ارمنی ها مطلبی دارید , تو تاپیک خودش مطرح کنید.[/background][/font][/color][/right]
[/quote]
کار درستی نیست با مدیری ک کامنت منو حذف کرده بحث کنم اما به وضوح در لینکی ک گذاشته شده سطح و حجم خشونت ارامنه رو بالا و نحوه برخورد عثمانی ها رو در حد 1 دفاع نشون داده شده من با لینک هام میخواستم بفهمونم ک این تحریف تاریخ همین به نظر من اینکه فقط قسمت اذرباییحان رو ببینیم تحریف تاریخ محسوب میشه

در ضمن gader شما که خوب لینک میزاری یک لینک از قتل وعام مردم اذرباییجان به دست عثمانی ها هم بزار خواهشن
[/quote]
تو تاپیک مربوط به جنگ چالدران به وفور در این مورد بحث شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز در مورد شخص دیگری دنبال مطلب میگشتم به کتاب قتل عام مسلمانان در دو سوی ارس برخوردم
تاریخ مان را بدانیم تا دوباره انرا تکرار نکنیم
http://s5.picofile.com/file/8116644392/1008_Turkoloji_Tarix_Arazin_iki_Tayinda_Muselmanlarin_Soyqirimi_Fars_Ebced_Urmu_Turuz_2014.pdf.html
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.