death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

این فقط یک اشاره بود جناب آپس ولی رقم رو دقیقا یادم نیست 800 میلیارد یا میلیون دلار بود.که البته 800 میلیون دلار همچین رقم بزرگی هم نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1353510639' post='284108']
این فقط یک اشاره بود جناب آپس ولی رقم رو دقیقا یادم نیست 800 میلیارد یا میلیون دلار بود.که البته 800 میلیون دلار همچین رقم بزرگی هم نیست.
[/quote]
برادرم منظور من رقمی خیلی بیشتر از این حرفهاست.
راستی اون منفی برای چی بود دیگه؟؟ :applause:.
[size=2]بازم این منفی باحالا اومدن چه حالی بکنن بعضیا.[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر او پی اس ما مخلص همه هستیم و دوست ندارم جو تایپک بهم بریزه.و کل نوشته رو پاک کردم که کدورتی پیش نیاد.ولی اگر پستهای بنده رو خونده باشید بی مورد به تایپک نبود.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nepton' timestamp='1353510985' post='284110']
ویرایش شد.

کل خاک سوریه رو بخری 800 میلیارد دلار نمی ارزه
[/quote]

خدایا چرا جو میلیتاری اینطوری شده؟؟
برادر چرا سریع به دل میگیرید.برادر فتح کسی نیستن که همینطوری حرفی بزنن.شما هم کسی نیستید که یک همچین چیزهایی رو بشه بهتون نسبت داد.
خواهشا کمی آرام تر باشید و اجازه ندید جو تاپیک های دیگه سایت این تاپیک رو هم در بر بگیره.
در مورد اون رقم هم زیاد بهش فکر نکنید چون دلیل اصلی این مبلغ رو نمیدونید.اگر دلیل و موارد مصرف این رقم رو بدونید به راحتی متوجه میشید که این
رقم خیلی کمه برای هدفی که در آینده به نابودی جکومت اما زمانی (عج) ما می انجامه.انشاا... اون روز نخواهد رسید برادر.ولی کمی صبر پیشه کنید شاید چند وقت دیگه
از رسانه های خودمون دلیلش بیان شد.
موفق باشید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب فتح بنده کلی برایتان نوشته بودم ولی همش رو پاک کردم
زیرا بحث با شما فایده نداره ولی برای آگاه سازی جمع میگم
و آن اینه که شما به چه حقی برای خود و چین و روسیه در سوریه حق قائل میشید بنده نمیدانم شما چرا دارید جوش آن دو کشور رو میزنید
و نگران ضایع شدن حقشان در سازمانی که درش حق وتو دارند هم هستید.
در ضمن این جنابان روس دستشان همانند صرب ها در خون مردم بوسنی آلوده است
اما ما ربط بوسنی به سوریه را نفهمیدیم.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ops' timestamp='1353510810' post='284109']
[quote name='fath' timestamp='1353510639' post='284108']
[/quote]
برادرم منظور من رقمی خیلی بیشتر از این حرفهاست.
راستی اون منفی برای چی بود دیگه؟؟ :applause:.
[size=2]بازم این منفی باحالا اومدن چه حالی بکنن بعضیا.[/size]
[/quote]
ببخشید اشتباه شد.
حالا جتالبتر اینه که تعداد رای ها محدود هست و اونم تموم شده.

[quote name='nepton' timestamp='1353510985' post='284110']
برادر او پی اس ما مخلص همه هستیم و دوست ندارم جو تایپک بهم بریزه.و کل نوشته رو پاک کردم که کدورتی پیش نیاد.ولی اگر پستهای بنده رو خونده باشید بی مورد به تایپک نبود.
[/quote]
سلام عرض شد
بنده از اول این تاپیک میخوندمش ولی نظری نمی دادم چون همونطوری که فرمودید اصولا برخی نمی خوان برخی چیزها رو ببینن.تحلیل خیلی راحتتر هست تا دیدن واقعیت.
اما برای من جالبه چطور شما فکر کردید طرف صحبت من شماست؟؟؟البته قابل ذکره نوشته های قبل از ویرایش شما رو دیدم.
عرایض بنده برایند خوندن این همه صفحه در این تاپیک بود نه پست شما یا کسی دیگه
[quote name='ensaniat' timestamp='1353511396' post='284113']
جناب فتح بنده کلی برایتون نوشته بودم ولی همش رو پاک کردم
زیرا بحث با شما فایده نداره ولی برای آگاه سازی جمع میگم
و آن اینه که شما به چه حقی برای خود و چین و روسیه در سوریه حق قائل میشید بنده نمیدان شما چرا دارید جوش آن دو کشور رو میزنید
و نگران ضایع شدن حقشان در سازمانی که درش حق وتو هم دارند هستید
در ضمن این جنابان روس دستشان همانند صرب ها در خون مردم بوسنی آلوده است اما ما ربط بوسنی به سوریه را نفهمیدیم.
[/quote]
جناب دنیا دیده من اصولا علوم سیاسی و تحلیل های اون برام علم و معرفت به حساب نمیاد و فقط اون رو سطحی نگری و علوم اولیه می دونم و اصلا حال و حوصله بحث ندارم شما هر چقدر دوست دارید به من برجسب و وصله و پینه بزنید.
فقط یک گوشزد برادرانه به شما می کنم در زندگی تحت تاثیر هیچکس قرار نگیرید.
برخی تحلیل های بچه های سایت انگار کپی پیست نظرات برخی دیگه کاربران هست و من باید به اونها تبریک بگم که اینطور تاثیر گذار بودن در بقیه.اما به همین دوستان باید عرض کنم متاسفانه در یک کویر هستید و داخل سرابش گام گذاشتین و کسانی که برای شما الان قبله آماال هستن در آینده ارزش سلام کردن هم نخواهند داشت.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علیک السلام جناب fath
یه نگاهی به پستت بنداز برادر من.ببین اولش چی نوشتی.به بنده یا هر کس دیگه ای.عقل داریم عزیز من.مشخصه که میگید اگر اسد فلان میکرد و.........برادر من بنده در مورد اشتباهات اسد نوشتم نه کس دیگه ای.یه بار دیگه بخون مشخصه. بنده هم کاری به اسد ندارم و در لابلای پستم به اشتباه اون آقا اشاره کردم.
در هر صورت بنده نه قصد بی احترامی داشتم نه شروع جرو بحث.
یا علی
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ensaniat' timestamp='1353512668' post='284115']
[quote]جناب میسالو من اصولا علوم سیاسی و تحلیل های اون برام علم و معرفت به حساب نمیاد و فقط اون رو سطحی نگری و علوم اولیه می دونم و اصلا حال و حوصله بحث ندارم شما هر چقدر دوست دارید به من برجسب و وصله و پینه بزنید.
فقط یک گوشزد برادرانه به شما می کنم در زندگی تحت تاثیر هیچکس قرار نگیرید.
برخی تحلیل های بچه های سایت انگار کپی پیست نظرات برخی دیگه کاربران هست و من باید به اونها تبریک بگم که اینطور تاثیر گذار بودن در بقیه.اما به همین دوستان باید عرض کنم متاسفانه در یک کویر هستید و داخل سرابش گام گذاشتین و کسانی که برای شما الان قبله آماال هستن در آینده ارزش سلام کردن هم نخواهند داشت.[/quote]
گفتم بحث کردن با شما فایده نداره چون از ادبیاتت معلوم بود کجا سیر میکنی
حالا باید برای شما ثابت کنیم لیلی زن بود یا مرد
سلام من رو به دایی جان ناپلئون برسون
[/quote]
دیدی عرض کردم حرفهای شما کپی پیست هست.
یا علی
[quote name='nepton' timestamp='1353513061' post='284116']
علیک السلام جناب fath
یه نگاهی به پستت بنداز برادر من.ببین اولش چی نوشتی.به بنده یا هر کس دیگه ای.عقل داریم عزیز من.مشخصه که میگید اگر اسد فلان میکرد و.........برادر من بنده در مورد اشتباهات اسد نوشتم نه کس دیگه ای.یه بار دیگه بخون مشخصه. بنده هم کاری به اسد ندارم و در لابلای پستم به اشتباه اون آقا اشاره کردم.
یا علی
[/quote]
دوست عزیز مته به خشخاش نزار بنده روی صحیتم شما نبودی این تئوری که اگر اسد فلان می کرد و فلان نمی کرد و.... مال شما به تنهایی نیست اگر تاپیک رو از اول برید بخونید متوجه میشید خیلی ها این نظر رو دادن و خیلی ها هم تحت تاثیر برخی دیگه این حرف رو تکرار کردن.اما من جواب کلی به موضوع دادم.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب فتح وقتی شما نظریه ای مثل نظریه بی نظمی رو میخونید متوجه میشید که هر حرکتی میتونه منجر به نتیجه متفاوتی بشه حالا این اسد بعنوان قدرتمند ترین و اثرگذارترین مهره این بازی هر کاری میکرد به عقیده شما باز سوریه به همین وضع امروزی تبدیل می شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]و آن اینه که شما به چه حقی برای خود و چین و روسیه در سوریه حق قائل میشید بنده نمیدانم شما چرا دارید جوش آن دو کشور رو میزنید[/quote]

این یعنی چی؟ متحد 30 ساله ما که باهاش پیمان دفاعی مشترک داریم به ما ربطی نداره؟؟؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1353521112' post='284133']
[quote]و آن اینه که شما به چه حقی برای خود و چین و روسیه در سوریه حق قائل میشید بنده نمیدانم شما چرا دارید جوش آن دو کشور رو میزنید[/quote]

این یعنی چی؟ متحد 30 ساله ما که باهاش پیمان دفاعی مشترک داریم به ما ربطی نداره؟؟؟
[/quote]
ببخشید من اشتباه میکردم
سوریه خان نعمتی است که هر کسی ازش سهمی داره
جای خنده دار قصه اونجاست که بعضی ها علاوه بر جوش سهم ایران از این خان نعمت جوش این رو هم میزنند یک وقتی سهم چین و روسیه این وسط توسط آمریکا و صهیونیست ها هاپولی نشه.

این پیمان دفاعی مشترک به ما این اجازه را میدهد در امور داخلی کشورها دخالت کنیم؟؟؟؟؟
-----------------------------------------------------------------------
در این بلبشو غزه و اسرائیل متاسفانه مخالفین سوریه دولتی تشکیل دادند و این دولت توسط چندین کشور به رسمیت شناخته شده و سفارت خانه ها در حال تحویل داده شدن به اینها هستش مخالفین مسلح در سوریه هم که خاک وسیعی رو تحت اشغال دارند.
این روند امکان مجهز شدن نیروهای دولت جدید به سلاح های سنگین تر و خریداری مایحتاج مورد نیاز را میدهد.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظور شما از امور داخلی یعنی اون 80 درصد تروریستهایی که از قضا سلفی هایی با ملیت غیر سوری هستند هست دیگه؟ چین و روسیه هم به ما چه ربطی داره؟ اصلآ شما جوش چی رو میزنید؟ چرا واضح نمیگید از کشتار مردم سوریه خوشحالید؟ تعارف که نداریم! جبهه ایران ضعیف بشه خوشحالی هم داره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست دارم یک موضوع رو به نوشته های آقای فتح اضافه کنم، نمی دونم با من موافقند یا نه.
همون طور که ایشون فرمودند این گفته که اگر بشار این کار رو می کرد یا اون کار رو می کرد قضیه طور دیگری می شد حرف گزافی است. من معتقدم این حرف دقیقا در مورد عملکرد ایران هم صادق هست.
یک موقعی داشتم یک متنی می نوشتم که چرا در هر مقطع ما فلان تصمیم را گرفتیم و آلترناتیوهایی که دوستان طرح می کنند در بیشتر مواقع حرکت اشتباهی بوده و در موارد کمی هم سطح تصمیمی که ایران گرفت.
بعد پشیمون شدم چون سکوت به تقوا نزدیک تر بود.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1353530113' post='284167']
منظور شما از امور داخلی یعنی اون 80 درصد تروریستهایی که از قضا سلفی هایی با ملیت غیر سوری هستند هست دیگه؟ چین و روسیه هم به ما چه ربطی داره؟ اصلآ شما جوش چی رو میزنید؟ چرا واضح نمیگید از کشتار مردم سوریه خوشحالید؟ تعارف که نداریم! جبهه ایران ضعیف بشه خوشحالی هم داره !
[/quote]
داداش دیگه حرفی نمونده تمام حرف ها زده شد : برای روشن شدن نوشته های تمام دوستان رو بخون من جواب داده بودم.
چرا من باید از کشتار مردم خوشحال باشم مگه عقده دارم این چه حرفیه که شما میزنید.
واسه من سلفی ها و وهابی ها و مخالفان مسلح اسد و خود اسد همه از یک قماشند حالا با اهداف مختلف ولی با مسیری یکسان برای رسیدن به این اهداف.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.