death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

عکس اولی که مشرق گذاشته متعلق به ریف دمشق و منطقه عدرا است و کشته شدن 50 تروریست .

مرکز حقوق انسان که اولین بار این خبر رو گذاشته کل تلفات ارتش سوریه رو در خان العسل 150 نفر ذکر کرده . خود افراد مسلح بعد از پایان عملیات در خان العسل تعداد کشته های طرف مقابل رو 60 نفر ذکر کردند . افراد مسلح اعلام کردند 10 سرباز و افسر سوری رو اسیر کردند فیلم این افراد در سایت اپارات موجود میباشد که با توجه به اسامی این افراد اسیر جز کشته شدگان هستند

اسامی افراد اسیر شده که فیلم آنها منتشر شد/ به نظر میرسه قبل از اعدام هم با مشت و لگد پذیرایی شدند

[b] [/b]

[b] 1- رمضان خلیل[/b]

[b] 2- أحمد بركات
3- عمار علي كاج
4-عيسى محمد شعبان
5- بی نام
6-علاء الدين
7- محمد صاري
8- حسين محمد
9-باسم الصالح
10-صبحي بكداش [/b]

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/image_62150_ar.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_image_62150_ar.jpg[/img][/url] ویرایش شده در توسط aminor
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید من زیاد سر در نمیارم ولی سرتیپ درجه کمی نیست برای اسارت؟؟؟؟
چطوری تونستن سرتیپو دستگیر کنن،این باید از فرماندهای کله گنده اینجا باشه که کلی حفاظت بشه
من واقعا گیج شدم الان چی به چیه؟؟این قابلمه ها میگن بشار داره نابود میشه و فلان تلویزیون خودمون داره اعلام میکنه که ارتش پیشروی دومشو دور زمین شروع کرده،کدوم واقعیته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

همراه نیروهای عملیات کننده بوده لابد که همشون با هم اسیر شدن :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1374919621' post='324383']
[quote]
[/quote]

همراه نیروهای عملیات کننده بوده لابد که همشون با هم اسیر شدن :neutral:
[/quote]

اون اسامی که سایت مشرق نیوز زده اسامی اسرای کشته شده نیست بلکه اسامی نیروهای سوری کشته شده در خان العسل

مثلا حسن یوسف در حین درگیری کشته شده بالاترین درجه ای که اسیر شده خلیل رمضان بوده با درجه سرهنگی و بعد یک ستوان تمام ویرایش شده در توسط aminor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1374915354' post='324353']
سلام
البته یک سوالی برام پیش میاد که چرا این سربازان سوری که می دونند در صورت اسیر شدن کشته می شوند ، باز هم تن به اسرات می دهند !؟
[/quote]

عليكم سلام
شما توي يه خونه محاصره شديد كه يا مهمات تمام كردين يا در مضيقه هستيد چه كار مي كنيد؟! روحيه درست و درموني هم تو اين شرايط گير نمياد! احتمالا ارتباط شما با نيروهاي خودي هم از دست رفته...! فرجي هم در كار نخواهد نيست!
ولي تمام شدن مهمات اصلي ترين دليل مي تونه باشه! چون جنگ شهري و هزار سوراخ سمبه و اتفاق ...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HHL' timestamp='1374927601' post='324427']
سلام
البته یک سوالی برام پیش میاد که چرا این سربازان سوری که می دونند در صورت اسیر شدن کشته می شوند ، باز هم تن به اسرات می دهند !؟
[/quote]

عليكم سلام
شما توي يه خونه محاصره شديد كه يا مهمات تمام كردين يا در مضيقه هستيد چه كار مي كنيد؟! روحيه درست و درموني هم تو اين شرايط گير نمياد! احتمالا ارتباط شما با نيروهاي خودي هم از دست رفته...! فرجي هم در كار نخواهد نيست!
ولي تمام شدن مهمات اصلي ترين دليل مي تونه باشه! چون جنگ شهري و هزار سوراخ سمبه و اتفاق ...!
[/quote]

در مقابل این وحوش تسلیم شدن = شکنجه و مرگ دردناک!
اینها خودشون هر لحظه در حال جابجایی هستند و نمی تونند ده ها و صدها اسیر رو دنبال خودشون بکشند پس در اولین فرصت همه رو قتل عام می کنند!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1374928854' post='324432']
[quote name='HHL' timestamp='1374927601' post='324427']
سلام
[/quote]

عليكم سلام
[/quote]

در مقابل این وحوش تسلیم شدن = شکنجه و مرگ دردناک!
اینها خودشون هر لحظه در حال جابجایی هستند و نمی تونند ده ها و صدها اسیر رو دنبال خودشون بکشند پس در اولین فرصت همه رو قتل عام می کنند!
[/quote]

همين ديگه شما با توجه به وضعيتي كه من آوردم بگو چه كار مي تونند بكنند؟!
خيال مي كنيد وقتي محاصره شديد و در مضيقه هستيد طرف مقابل به شما اجازه ميده كه همين طور راحت بمونيد و هر از چندي يه شليك داشته باشيد و ...! نه؛ به محض اينكه فهميد شما امكانات لازم رو نداريد شروع ميكنه به فشار بيشتر تا ته بكشيد و در كمترين زمان ممكن قال قضيه رو بكنه!
وقتي شما مهماتت ته كشيد چي كار مي تونيد بكنيد!!!! بازي نيست كه دوباره شروع كنيد! يا اينكه بتونيد حمله كنيد و از مهمات دشمن تون استفاده كنيد! مي مونيد يك جا و همين جور خرج مي كنيد تا ته بكشه...!
نمي تونند خودكشي كنند كه...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حسین مرتضی خبرنگار لبنانی شبکه العالم در سوریه...

[font=comic sans ms,cursive][size=5][color=#333333]دماء الشهداء .. وبركات النصر ..
في العام 1994 اوجعت المقاومة في لبنان الكيان الاسرائيلي، فسقط له 47 جنديا قتيلا و66 جريحا، فكان رد الكيان الاسرائيلي، غارة جوية على معسكر التدريب في منطقة عين كوكب في البقاع اللبناني، استشهد فيها 26 مجاهدا وجرح العشرات، وارتفعت حصيلة الشهداء، إلى 88 شهيدا لكل الفصائل بينهم 69 للمقاومة الاسلامية في حزب الله، لم تنهار معنويات المقاومين .. بل تلك الدماء صنعت الانتصار في عام 2000 و 2006، واليوم حين يرتقي الشهداء في خان العسل، بعدما اوجع الجيش السوري المجموعات المسلحة والدول الداعمة لهم في الكثير من المناطق، هل تنهار معنوياتنا.. هم ارادوا ذلك من خلال بث الصور.. هل نستسلم لارداتهم .. ايها الاحبة ان بصرنا يجب ان يتجه نحو الثقة في ان دماء الشهداء ستصنع النصر .. ففي اي حرب من الطبيعي ان يكون هناك شهداء .. فما بالكم بالحرب المفروضة على سورية..فلنجعل دماء هؤلاء الشهداء لعنة تلاحق كل من شارك في سفكها، فلنجعل هذه الدماء ضوء يعزف لحن الانتصار ووعد قادم وبشارة نصر حازم، فالوعد والنصر من فوهات بنادقكم[/color][/size][/font] ویرایش شده در توسط Ximosi
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبرها از ورود ارتش سوریه به مسجد خالدبن الولید در خالدیه و سیطره بر آن حکایت دارد
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صفحه فیس بوق دفاع وطنی میگه اطراف مسجد رو گرفتیم...توی مسجد نمی تونیم بریم چون تک تیر انداز هست... :chicken: icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا از اول معرکه سوریه همیشه نیروهای ارتش در تعداد بالا اسیر میشدن حالا هم 51 نفر !!!
سوریه اگه چندتا رزمنده امثال حاج احمد کاظمی ها یا همت ها داشت الان کار سوریه تموم بود . ویرایش شده در توسط overlord70
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من یه پیشنهاد ساده دارم برای افسران و سربازان سوری

از سربازان آلمان نازی درس عبرت بگیرید

بی خود تسلیم نشید ، مردانه بجنگید و مردانه بمیرید ، مطمئن باشید با خفت و خواری مردن به مراتب بدتر از سرنوشت مختوم مرگ هست

در هر دو حال خواهید مرد ولیکن این کجا و آن کجا ؟

اتفاقا به نظر من اگر ارتش سوریه قدرت عملیات روانی خوبی داشته باشه به راحتی میتونه سربازان درست کنه شبیه گریلاهای کرد ... تا آخرین گلوله خواهند جنگید و مرگ رو ترجیح خواهند داد ...( البته استثنا همیشه هست ها ؟ قطعی نیست هیچ چیزی)

در کل من موندم به چه امیدی خودشون رو تسلیم میکنند ؟ بیشتر اسرا کشته شدند خیلی بد هم کشته شدند ....

یا حق

پی نوشت : دو سه روز پیش یه سری حرفا رو زدم ؟ در عجب و در تاسفم که چرا رسانه های داخلی ما قافیه رو اینقد ساده به دشمن میبازند همیشه ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرگ با عزت را به زندگی با ذلت ترجیح میدهم...فرهنگ عاشورایی صفحه اول
گریلاها گردن کلفتشون پیش صابرین جوجه اند

مرگ با عزت را به زندگی با ذلت ترجیح میدهم...فرهنگ عاشورایی صفحه اول
گریلاها گردن کلفتشون پیش صابرین جوجه اند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شمار کشته شدگان نظامی و غیر نظامی خان العسل 123 نفر اعلام شد/ سرنوشت جندین نفر همچنان نامعلوم است

ارتش سوریه اداره برق منطقه العباسیون را که دیروز افرا مسلح آن رو اشغال کردند پاکسازی کرد

منابع افراد مسلح از حملات شدید هوایی ارتش سوری به چندین نقطه شهر حلب خبر میدن

افراد مسلح چند روزی است عملیاتی به نام قطع شاهرگ آغاز کرده اند. هدف اصلی این عملیات یک پایگاه نظامی محافظت کننده از جاده ادلب لاذقیه است . به گفته تروریستها این پایگاه نظامی دارای 500 نظامی 23 تانک و نفربر 13 راکت انداز است . البته مثل اینکه باید مواظب باشد شاهرگ خودشون قطع نشه چون تو روز اول 50 کشته دادند منابع سوری کل تلفات افراد مسلح در این حمله و حمله به جسرالشغور رو 150 کشته اعلام کردند

مسجد خالدبن الولید حمص / منابع سوری از تسلط 80 درصدی ارتش بر محله خالدیه حمص خبر دادند

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/image_62248_ar.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_image_62248_ar.jpg[/img][/url]

کشته شدن ابوعثمان العراقی سرگرده یک گروه مسلح در حمص

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/203020202.JPG"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_203020202.JPG[/img][/url]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.