death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1377520258' post='332924']
یعنی با دیدن این ویدیو برام ثابت شد..! هنر القاعده چیزی جز کشتن مردمان بدون سلاح نیست..!

احمق تر از همه اون راننده علویه که با وجود این نا امنی با مدارک شیعی تردد میکنه..!
تازه واسه رفقای سلفی کنار هم میزنند..!
بابا گازشو بگیرید..! از چی میترسید..! فوقش کامیون هاتون چند تا تیر هم بخوره..!
[/quote]
حاجی حرفی می زنیا اگه چند تا کورنت بخوره چی ؟! icon_cheesygrin
از شوخی گذشته تو این مناطق آشوب زده گاها تشخیص ایست و بازرسی خودی و دشمن مشکل میشه ! مخصوصا اگر این کفتارها برای گروگان گیری از یونیفرم و علائم جعلی استفاده کنن. ویرایش شده در توسط bigdelimohamad9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]از شوخی گذشته تو این مناطق آشوب زده گاها تشخیص ایست و بازرسی خودی و دشمن مشکل میشه ! مخصوصا اگر این کفتارها برای گروگان گیری از یونیفرم و علائم جعلی استفاده کنن. [/background][/right][/font][/color]

[/quote]
البته من گمان نمیکنم تو ارتش عراق یا ارتش سوریه کسی ریش 1.5 متری داشته باشه با لباس شبه نظامی..!
این یارو قیافش داد میزد..! اگه شب بود یه چیزی..!
فکر کنم میترسیدن با لندکروز ها دنبالشون کنند..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mhz' timestamp='1377512543' post='332856']
من خیلی وقت پیش این موضوع رو پیش بینی کرده بودم !
متاسفانه اوضاع زیاد جالب نیست
سقوط حلب یک بمب خبری بزرگ برای مخالفین خواهد بود و روحیه نیرو های ارتش رو تحت تاثیر قرار خواهد داد
[/quote]

سقوط حلب به این سادگی ها نیست / تعداد زیادی از نیروهای ارتش در این شهر هستند که این تعداد مطمئنآ برای چند هفته لجستیک دارند حتی اگه یک ذره پشتیبانی نشند مشکلی حادی پیش نمیادپس بیشتر باید برای مردم عدای ترسید / منطقه خناصر هم لحاظ وجود سکنه و بناها برای دفاع جالب نیست این یک گذرگاه راهبردی برای ارتش است پس طی روزهای آینده باید شاهد حمله ارتش باشیم / گفته شده کل نیروهای مهاجم 2000 نفر است

--------------------------
درباره اریحا باید گفت ارتش قبلا در نقاطی از شهر حضور داشته افراد مسلح شروع کردند به نفوذ در داخل شهر ارتش هم شروع کرد به هشدار دادندو چند حمله هوایی انجام داد

افراد مسلح هم که احتمالا با کمک ساکنان شهر وارد شهر شدند با فشار یا درخواست بزرگان شهر رو ترک کردند بعد از معرکه ساحل افراد مسلح حملاتی رو به شهر د اشته

و ارتش شروع به عقب نشینی کرده و اما .... به نقل از افراد مسلح به غیر از حملات توپخانه ای 25 حمله هوایی بعد از عقب نشینی راتش به شهر شده افراد مسلح گفتند یک ستون نظامی شامل 10 تانک 7 نفربر 4 فوزیدکا (احتمالا منظور توپ خود کششی 122 م م است ) 20 خودرو مهمات 14 خودرو مجهز به تیربارو توپ های سبک و 15 خودرو نیرو بر

[size=4][font=tahoma][color=gray][color=black]أكد ناشطون أن الرتل يتألف من 10 دبابات و 7 عربات ( بي ام بي ) و 4 مدافع ( فوزديكا ) و 20 سيارة ذخيرة و 14 سيارة مزودة برشاش، بالإضافة إلى 15 ناقلة جند.[/color][/color][/font][/size]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1377521238' post='332932']
البته من گمان نمیکنم تو ارتش عراق یا ارتش سوریه کسی ریش 1.5 متری داشته باشه با لباس شبه نظامی..!
این یارو قیافش داد میزد..! اگه شب بود یه چیزی..!
فکر کنم میترسیدن با لندکروز ها دنبالشون کنند..!
[/quote]
از کجا معلوم گروگانگیری تو همون صحنه فیلم اتفاق افتاده باشه !
احتمال زیاد این افراد رو برای قتل عام و فیلم برداری به منطقه امنشون منتقل کردن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]ابتدا ذکر این نکته لاذمه که گویا حضرتعالی در حد اپسیلون هم از وقایع اگاه نیستید..[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]بزرگوار.. شما حتی اسم گروه های میدانی رو هم نمیدونید چه برسه به وابستگی شون..[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]نمیخوام تاپیک بیش از این منحرف بشه... وقتش رو هم ندارم..! [/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]و گرنه شروع میکردم برات از تک تک گروه های مخالفین..[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]به همین اکتفا میکنم که تنها گروه سکولار حال حاضر در سوریه [/font][/color][/right]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][font=Amiri, sans-serif][size=3]جبهة غرباء الشام بود که تو حلب چند ماه پیش چنان ضربه ای خورد که الان در حد 100 نفر هم نیرو نداره...[/size][/font][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][font=Amiri, sans-serif][size=3]بقیه گروه ها هم همه سلفی اند...[/size][/font][/font][/color][/right]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][font=Amiri, sans-serif][size=3]بخش اعظم مخالفین هم هنوز جبهة النصرة هست..! اصلا شنیدید که جناب ریاض الاسد رسما فرمود که ما بدون کمک النصرة قادر به پیروزی در نبرد نیستیم..![/size][/font][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][font=Amiri, sans-serif][size=3]این از این...[/size][/font][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][font=Amiri, sans-serif][size=3]پس شما رو توصیه می کنم به مطالعه..! انشالله هر وقت دانش کافی رو در این زمینه داشتید بنده پاسخ گو شما هستم...![/size][/font][/font][/color][/right]
[/quote]
منطق شما در اين بحث انقدر ضعيف هست ك ب هيچ عنوان نميتونيد كسي رو به نداشتن اگاهي متهم كنيد من هيچ وقت نگفتم مخالفان اسد يك سري سكولار هستند معمولا يك ايده اولوزي تو انقلاب توسط تفكر نزديك به خودش از بين نميره معلومه اسد سكولار توسط سكولار ها شكست نميخوره !! من گفتم افراد اموزش ديده القاعده شما به جاي تاكيد رو القاعده بايد روي اموزش ديده دقت ميكرديد در ادامه هم گفتم جوانان جوگير خارجي ك منظورم نداشتن اموزش در اون حدي ك شما ميگيد بود و.... بهتر شما قبل از متهم كردن ديگران به بي سوادي يك بار دقيق كامنتشون رو بخونيد
[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]دوست عزیز..[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]من میگم حزب الله در 2006 برای شش ماه نبرد تمام عیار با اسرائیل مهمات داشت..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]مهم نیست که این مهمات یه روزی تموم بشه یا نه!؟[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]مهم اینه که این اسرائیل طاقت و توانایی دریافت اینهمه موشک رو نداره..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5]چون اساسا ذات این رژیم با جنگ های طولانی مشکل داره..![/size][/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5]این نکته رو بار ها کسانی که توانستند شکستی به اسرائیل تحمیل کنند گفتند..! از جناب سعد الدین شاذلی معروف و حاج رضوان و سید حسن و سرلشگر پاسدار طهرانی مقدم و...![/size][/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]این که شما از این نکات آگاه نیستی تقصیر من نیست..! [/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]پس برای بار دوم شما رو دعوت میکنم به مطالعه بیشتر در این رابطه...![/font][/color][/right]
[/quote]
شما اساسا يا كامنت هاي من رو نميخونيد يا اصولا برنامه اي براي پاسخ دادن نداريد و فقط ميخوايد بزنيد به صحرا كربلا !!من باز هم كامنت خودم رو اينجا ميزارم شما اين بار فكر كنيد بعد در ارامش بهش پاسخ بديد
"
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(248, 248, 255)]والا من به رود كاري ندارم اسرايئل براي ويران كرده جنوب لبنان احتياج چنداني به رد شدن از رود ليتاني ليطاني گرفتن هيچ شهري نداره هواپيما مياد ميزنه ميره !! قطعا ادعاي نابودي اسرائيل در اين درگيري ك نداريد فرداي پايان درگيري جنوب لبنان ويران ميشه و حزب الله هم تلفات ميده و ضعيف تر از قبل از درگيري ها ميشه اون موقع همون دوستان القاعده اي مورد نظر شما به علاوه تعدادي از شورشيان مورد نظر من ميرن لبنان چه با لباس زنونه برگردن چه اصلا برنگردن كلا حزب الله باز هم ضعيفتر ميشه تعداد موشك هاي حزب الله و نحوه محاسبه شما منطقي نيست اما در اصل قضيه ك وقتي شما نتونين تسليحاتي ك از دست ميديد جايگزين كنيد در حال ضعيف شدن هستيد رو عوض نميكنه در صورت سقوط سوريه حزب الله به شدت تضعيف ميشه چون حامي منطقه اي خودش و گذرگاه تسليحاتي خودش رو از دست ميده حتي اگه كل لبنان پر از انبار اسلحه هاي شما باشه چون جايگزيني براش نداريد شما در حال ضعيف شدن هستيد"[/background][/size][/font][/color][/right]

خيلي جالبه شما از ژنرال شاذلي نام ميبريد ك اتفاقا طولاني ترين جنگ رو با اسرائيل مديريت كرده بود جناب علي اقا هم يه تاپيك در اين زمينه گذاشته بود واقعا افتضاحات مصر در اون جنگ خنده دار بود خيلي دوست دارم بدونم منظور شما از پيروزي چيه يه پيروز كوچك ميداني و يه شكست بزرگ تحقير اميز بعدش اين شد پيروزي اسرائيل تو طولاني مدت هم خوب مصر رو مديريت كرد نكنه ميخوايد تاريخ رو هم انكار كنيد ؟درمورد شهدا هم احترامشون واجب ولي صرف شهادت معني پيروزي در جنگ رو نميده خيلي دوست دارم بدونم شما چطوري مثلا شهيد تهراني مقدم رو فردي ميدونيد ك به اسرائيل شكست وارد كرد ؟

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]به این علت که شما داری قیاس مع الفارق می کنی..! برادر جان..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]بعله اگه قرار به مقایسه ی کلاسیک ارتش بشار خان با رفقا صهیونیست و امریکایی باشه..! بنده همین الان میگم ارتش بشار در 24 ساعت شاکله اصلیش جلوی صهیونیست ها میپاشه..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اما تو اونجایی که من آگاهی دارم..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]ارتش بشار خان..! دومین ارتش جهان و سومین نیروی نظامی جهانه که راهبرد نامتقارن رو در پیش گرفته..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]برای اثبات ادعایم هم میتونید به لیست خرید های بشار مراجعه کنید..! ارتشی که زمانی هر دهه جدید ترین و به روز ترین تانک های شرق رو در تیراژ بالا میگرفته..! الان باید رفت و آهن پاره های انبارش رو جمع کرد...![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]بشار سالهاست که ارتشش رو به توصیه شهید بزرگوار عماد مغنیه و مستشاران ایرانی و پدرش! نا متقارن آموزش داده...![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]پس برای بار سوم شما رو به مطالعه ی بیشتر دعوت می کنم..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]و با توجه به بحث هایی که شد با کمال احترامی که براتون قائلم ازتون در خواست میکنم مطالعتون رو بیشتر کنید..! و اگر بخواهید همچنان با این رویه پاسخ بدید و به پاسخ های من توجه نکنید بنده از پاسخ دادن به شما معذورم ..![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]سپاس..! [/font][/color][/right]
[/quote]
قياس مع الفارق !! برادر من فكر كردي امريكا نيرو تو سوريه پياده ميكنه ؟؟ امريكا صرف نابود كردن نيرو هوايي يگان هاي توپخانه و پادگان ها و فرماندهي ارتش سوريه(اونم نه كامل خيلي سبك و بيدقت هم اين كار رو بكنه) كار بشار تمومه شما مثل اينكه يادتون رفته بيش از نصف كشور دست مخالفان هست !!
در مورد جنگ نامتقارن اين هم حرف جالبي بود با كي ميخواد نامتقارن بجنگه اصولا مگه چقدر عمق استراتژيك براش مونده ك بخواد نامتفارن بجنگه جوري از ارتش اسد حرف ميزنيد انگار يه ارتش قبراق و سرحاله ارتش اسد همين الان اگه نيرو هاي حزب الله و ايراني ها رو ازش بگيريد تا فردا به زور دوام بياره !! اگه شما يادتون رفته لازم به ياداوري قبل از ورود تمام قد حزب الله به جنگ يكي از 2 ميدان اصلي دمشق هم دست مخالفان بود تو هجوم اخير به استان لاذقيه هم ديديم مردم عادي وشبهه نظاميان طرفدار دولت چه دليرانه !! از اسد دفاع كردن و اگه ارتش از بقيه جا ها نميامد الان تروريست ها به مديترانه رسيده بودن !!!!شما در مورد ارتشي داريد صحبت ميكنيد ك خيلي راحت از شهر ها و پايگاهاش در مقابل حمله 4 تا شورشي عقب نشيني كرده !!!
والا تا اونجا ك من ديدم تا حالا ك كاملا كلاسيك جنگيده تو همين تاپيك هم دوستان به وفور يكي از عيب هاي ارتش اسد رو همين جنگيدن كلاسيكش دونستن حالا درسته چند وقتيه بهتر شده اما اينكه كلا نامتقارن بوده از اول هم نعقول نيست در ضمن علت عدم علاقه به خريد تسليحات در سوريه ربط چنداني به درگيري نامقارن نداره
[quote]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]ارتش بشار خان..! دومین ارتش جهان و سومین نیروی نظامی جهانه که راهبرد نامتقارن رو در پیش گرفته..![/background][/size][/font][/color][/right]

[/quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]در ضمن راهبرد نامتقارن يك انتحاب نيست اخرين راه حل هست[/background][/size][/font][/color][/right] ویرایش شده در توسط death
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ببنيد ايران همين الان هم حضورش رو در سوريه تكذيب ميكنه چه برسه به زماني كه امريكا حمله كنه بله حتما ما نيرو ميفرستيم امريكايي ها رو در سوريه اذيت كنن اما شليك موشك از خاك ايران به طرف نيرو هاي امريكايي غير محتمله[/quote]

سلام مجدد خدمت برادر عزيز..
حالا تكذيبش كه مهم نيست مهم حقيقتشه ديگه...بعدم من منظورم از همون خاك خودشون بود...

[quote]
چند نفر از دوستان اینجا تا حالا در رابطه با ساختار ارتش عراق طی جنگ های خلیج فارس، مطالعه میدانی داشتند واقعا ؟

واقعا چند نفر از دوستان اطلاعات صحیحی از وضعیت تقابل ارتش عراق با متفقین و نه فقط امریکا دارند ؟

من قسم میخورم که هیچ نفر ![/quote]

برادر لازم به قسم خوردن نيست عموم بچه هاي اينجا علم بسيار بالايي دارن...

چرا فكر ميكنين فقط شما اطلاعات دارين؟

شما گفتين:

[quote]کدام یک از شما میدونه پدافند ارتش عراق توسط فرانسه کاملا پایه ریزی شد و اولین کشوری که امریکا با اونها معامله کرد تا راز و رمز پدافند عراق تحویل ش بشه همین فرانسه بود و فرانسه کل پدافند هوایی عراق رو به امریکا در ازای یک سری موارد فروخت ؟
[/quote]

برادر اين اطلاعاتي كه شما با اين همه آب و تاب ميگين اونقدر روتينن كه بنده حتي تويه صحبتهام نياوردمشون ....

ببخشيدا اينجا يه فرومه نظاميه اين اطلاعات جزء اطلاعات اوليست....

شما اطلاعات تو نت رو جوري ميگين انگار اطلاعات طبق شدس...خوب اينجوري خوب نيست برادر....

و همچنين فرموديد:

[quote]دوستان مدعی هستند که ارتش عراق در سال 90 قوی بود ؟، بر چه اساسی اینو میگن ؟[/quote]

بر اساس گفته ي ژنرال هايه آمريكاييي كه در خود همون جنگ شركن داشتن.

نميخواين بگين كه شما از ژنرالايه فول ستاره ي آمريكايي كه در خود اون جنگ شركت داشتن،بيشتر اطلاعات دارين؟!

كتاب زير رو حتما بخونيد به علاوه ي كتابهاي قبلي براي پست قبل....

[left]Guerre Du Golfe Le Dossier Secret /P.Salinger/E.Laurent[/left]

كتاب جنگ خليج فارس پير سالينجر،اريك لوران

[quote]ارتش بشار کلاسیک نیست..![/quote]

برادر من مولفه جنگ نا متقارن نميبينم....بعدهم به نظرتون آمريكا سربازاشو مياره جلو اونا؟ اشتباه ميكني ميدوني چرا ؟

چون لزومي نداره!فقط فزودگاها و چنتا نقطه ي استراتژيك رو بزنه بقيش و تروريستا حل ميكنن...

بعدم يه فتوا ميدن بريد كشوراتون ما براتون بهشت و رو زمين آورديم....همه ميرن بعد سوريه ميمونه و آمريكا!

چارش فقط اينه كه روسيه يه تحديده اساسي كنه!همين

[quote]
برادر جان مشکل شما اینه که متاسفانه آماری به همه چیز نگاه می کنید..!
متاسفانه اگر توهین بهتون نشه دیدگاه شما بچه گانه است..!
من اصلا قصد توهین به شما و یا سایر دوستان عزیزم رو ندارم..! اما در قدرت ارتش هزار و یک مولفه تاثیر داره..! که فقط یکی از اونها تعداد و نوع تسلیحاته..![/quote]

راسته ميگن حرفه درست و بزن نگو كي گفته از رو عكس العمل طرفت و بشناس....

[b]اين حرفي كه شما بهش ميگين [u]بچه گانه [/u]حرفه من نبود نقله قوله از:[/b]

[b]پير سالينجر[/b]

[b]اريك لوران[/b]

[b]هنري كسينجر[/b]

[b]و [u]ژنرال نورمن شوارتز سرفرمانده آمريكايي[/u][/b] در جنگ اول خليج فارس

[b]به نظرتون اينا كه جنگ رو طراحي ،آماده سازي ، عملياتي و تحليل كردن نميفهمن من و شما ميفهميم ؟؟!!!![/b]

[b]يا علي[/b] ویرایش شده در توسط Babak01
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#000080][font=Arial][size=3][right][background=rgb(239, 248, 247)]گلایه‌ «مسعود ده‌نمکی» از سکوت سینماگران[/background][/right][/size][/font][/color]

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920603001336
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]منطق شما در اين بحث انقدر ضعيف هست ك ب هيچ عنوان نميتونيد كسي رو به نداشتن اگاهي متهم كنيد من هيچ وقت نگفتم مخالفان اسد يك سري سكولار هستند معمولا يك ايده اولوزي تو انقلاب توسط تفكر نزديك به خودش از بين نميره معلومه اسد سكولار توسط سكولار ها شكست نميخوره !! من گفتم افراد اموزش ديده القاعده شما به جاي تاكيد رو القاعده بايد روي اموزش ديده دقت ميكرديد در ادامه هم گفتم جوانان جوگير خارجي ك منظورم نداشتن اموزش در اون حدي ك شما ميگيد بود و.... بهتر شما قبل از متهم كردن ديگران به بي سوادي يك بار دقيق كامنتشون رو بخونيد[/background][/right][/font][/color]

[/quote]
موضوع اینه که دوست عزیز شما اصلا حرفت دقیق نیست..! حرفتون رو دقیق بزنید تا بنده به صحرا کربلا نزنم..!
وقتی صد رحمت به راننده تاکسی ها در مورد سوریه حرف میزنید من چی بگم..!؟
شورشیان سوریه بخش اعظم شون جو گیر و خارجی اند..!
نه عمو جان..! اینایی که شما بهش میگی خارجی الان تو لیبی فرمانده پدافند هوایی کشورشون ترور میکنند..! فرداش هم با 100 تا لندکروز با پرچم و Flag تو پایتخت لیبی رژه میروند..!
تا حالا دو تا وزیر کشور لیبی به خاطر همونایی که شما بهش میگید جوونای جوگیر استعفا دادند..!
پس ببین مشکل از من نیست..! وقتی مثه راننده های تاکسی و پیرزنای تو صف نونوایی در مورد سوریه حرف میزنید همین میشه.!
حرفتون رو دقیق بزنید تا دقیق جواب بگیرید..!
تو سوریه از بیش از 20 ملت مختلف چند هزار نفر حضور دارند که هر کدومشون تو کشور خودشون اسم و رسم دارند..!
اونوقت شما..! میای خیلی راحت میگی اینا یه مشت جوون جوگیرند..!
در ضمن آموزش دیده یعنی چی از نظر شما!؟ وقتی 700 تا طالب پاکستانی میروند سوریه..! خودتون باید بفهمید تعداد آموزش دیده های القاعده تو سوریه به اندازه کافی هست..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]شما اساسا يا كامنت هاي من رو نميخونيد يا اصولا برنامه اي براي پاسخ دادن نداريد و فقط ميخوايد بزنيد به صحرا كربلا !!من باز هم كامنت خودم رو اينجا ميزارم شما اين بار فكر كنيد بعد در ارامش بهش پاسخ بديد[/background][/right][/font][/color]
[/quote]
نه خیر شما خیلی خوب میخونید..!
اما باید مثه بچه های دبستانی خط به خط بهتون پاسخ بدهم تا متوجه بشوید..!
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(248, 248, 255)]والا من به رود كاري ندارم اسرايئل براي ويران كرده جنوب لبنان احتياج چنداني به رد شدن از رود ليتاني ليطاني گرفتن هيچ شهري نداره هواپيما مياد ميزنه ميره !! قطعا ادعاي نابودي اسرائيل در اين درگيري ك نداريد فرداي پايان درگيري جنوب لبنان ويران ميشه [/background][/right][/size][/font][/color]
[/quote]
جنوب لبنان قبلا هم ویران شد...! کک مردم لبنان هم نگزید..! بعدا هم با پول ایران و عربستان و قطر آباد شد..!
اینکه شما فکر میکنید مردم جنوب لبنان با ویرانی اون از مقاومت دور میشوند!؟ این هم باز نشان از مطالعات و شناخت حضرتعالی دارد..! جنوب لبنان اکثرا شیعه نشین است..! در جنگ قبلی هم ویران شد کک مردم لبنان نگزید تازه مقاومت محبوب تر هم شد..! الان بچه 5 ساله هم میفهمه که الان بخش اعظم طرفداران لبنان سنی و دروزی و مسیحی و علوی هستند..! مدارکش هم موجوده..! نشون بدم!
ثانیا مردم لبنان تجربه 30 سال جنگ داخلی دارند..! دیگه 3 ماه جنگ که این حرفها رو نداره..!
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(248, 248, 255)]حزب الله هم تلفات ميده و ضعيف تر از قبل از درگيري ها ميشه [/background][/right][/size][/font][/color][/quote]
شما اصلا میدونی امار تلفات حزب الله تو 2006 چند نفر بود!؟
حالا برو سرچ کن گنده ترین اماری که گیرت امد بیا بگو...!
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(248, 248, 255)]ون موقع همون دوستان القاعده اي مورد نظر شما به علاوه تعدادي از شورشيان مورد نظر من ميرن لبنان چه با لباس زنونه برگردن چه اصلا برنگردن [/background][/right][/size][/font][/color][/quote]
القاعده هیچ غلطی نمیتونه جلوی حزب الله بکنه..! اینها 2006 هم بودند..!
سال 2006 هم رفتند به اسرائیل گفتند به ما مهمات بدهید با حزب الله بجنگیم..! اما آنقدر بدبخت بودند که صهیونیست ها هم اونها رو ادم حساب نکردند..!
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(248, 248, 255)]كلا حزب الله باز هم ضعيفتر ميشه تعداد موشك هاي حزب الله و نحوه محاسبه شما منطقي نيست اما در اصل قضيه ك وقتي شما نتونين تسليحاتي ك از دست ميديد جايگزين كنيد در حال ضعيف شدن هستيد رو عوض نميكنه در صورت سقوط سوريه حزب الله به شدت تضعيف ميشه چون حامي منطقه اي خودش و گذرگاه تسليحاتي خودش رو از دست ميده حتي اگه كل لبنان پر از انبار اسلحه هاي شما باشه[/background][/right][/size][/font][/color][/quote]
موضوع از نظر من این نیست که حزب الله مهماتش رو از دست داده یا نه..!
اما شما پاسخ من رو ندادی..!
[size=5]اسرائیل تحمل 6 ماه جنگ با حزب الله رو داره!؟ بقول یارو چی میشه که با یک کاسه ماست دریا رو تبدیل کرد به دوغ..! ولی عایا شما اون قدر ماستش رو داری!؟[/size]
[size=5]اگه داره 2006 چرا بعد 33 روز سریع آتش بس یک طرفه اعلام کردند..![/size]
ثانیا تا حالا فکر کردید تو این 30 سال مهمات ایرانی از کجا به حزب الله میرسیده!؟ ما که مرز با سوریه نداریم..! فکر کردید تنها راه رسیدن مهمات به لبنان سوریه است..!
من قبول دارم یعنی همه قبول داریم با سقوط سوریه وضع برای حزب الله بد میشه..! اما همه چیز طبق خواسته شما پیش نمیره..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]خيلي جالبه شما از ژنرال شاذلي نام ميبريد ك اتفاقا طولاني ترين جنگ رو با اسرائيل مديريت كرده بود جناب علي اقا هم يه تاپيك در اين زمينه گذاشته بود واقعا افتضاحات مصر در اون جنگ خنده دار بود خيلي دوست دارم بدونم منظور شما از پيروزي چيه يه پيروز كوچك ميداني و يه شكست بزرگ تحقير اميز بعدش اين شد پيروزي اسرائيل تو طولاني مدت هم خوب مصر رو مديريت كرد نكنه ميخوايد تاريخ رو هم انكار كنيد ؟درمورد شهدا هم احترامشون واجب ولي صرف شهادت معني پيروزي در جنگ رو نميده خيلي دوست دارم بدونم شما چطوري مثلا شهيد تهراني مقدم رو فردي ميدونيد ك به اسرائيل شكست وارد كرد ؟[/background][/right][/font][/color]
[/quote]
سینا چند بخشه...!؟(25 صدم نمره)
الان جاش نیست ولی هر وقت سواد و توانش رو داشتید بنده حاضرم با شما در مورد سینا و هر بخش از تاریخ جنگ های اعراب و اسرائیل حرف بزنم...!
در مورد شهید طهرانی مقدم..! همین که طهرانی مقدم کار اسرائیل رو به جایی رسوند که از شکست دادن 4 کشور عرب در هوا و زمین و دریا به جایی برسه که 6 روز با فلسطینی ها بجنگه و بعدش هم آتش بس یکطرفه اعلام کنه...! از نظر من زجر کش کردن اسرائیله..!
[quote[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]قياس مع الفارق !! برادر من فكر كردي امريكا نيرو تو سوريه پياده ميكنه ؟؟ امريكا صرف نابود كردن نيرو هوايي يگان هاي توپخانه و پادگان ها و فرماندهي ارتش سوريه(اونم نه كامل خيلي سبك و بيدقت هم اين كار رو بكنه) كار بشار تمومه شما مثل اينكه يادتون رفته بيش از نصف كشور دست مخالفان هست !![/background][/right][/font][/color]
][/quote]
منم نگفتم قراره نیرو پیاده بشه..! ولی از واضحاته که این تئوری منطقه های پرواز ممنوع از قبل شکست خورده است..! یوگوسلاوی رو که یادتونه..!؟
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]در مورد جنگ نامتقارن اين هم حرف جالبي بود با كي ميخواد نامتقارن بجنگه اصولا مگه چقدر عمق استراتژيك براش مونده ك بخواد نامتفارن بجنگه[/background][/right][/font][/color][/quote]
از حلب تا مارون راس..! هنوز مونده شما ها در مورد عمق استراتژیک سوریه و حزب الله بفهمید..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]وري از ارتش اسد حرف ميزنيد انگار يه ارتش قبراق و سرحاله ارتش اسد همين الان اگه نيرو هاي حزب الله و ايراني ها رو ازش بگيريد تا فردا به زور دوام بياره ![/background][/right][/font][/color][/quote]
یه روز..!( از همون یه روز های اردوغان!؟ :winking: )

[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)] !! اگه شما يادتون رفته لازم به ياداوري قبل از ورود تمام قد حزب الله به جنگ يكي از 2 ميدان اصلي دمشق هم دست مخالفان بود [/background][/right][/font][/color][/quote]
عهه !؟ عجب..! اطلاع نداشتم..!
شما رو رجوع میدم به سقوط قصیر و ریف دمشق و حمص و ریفها..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]و هجوم اخير به استان لاذقيه هم ديديم مردم عادي وشبهه نظاميان طرفدار دولت چه دليرانه !! از اسد دفاع كردن و اگه ارتش از بقيه جا ها نميامد الان تروريست ها به مديترانه رسيده بودن !![/background][/right][/font][/color][/quote]
مخالفین تمام توانشون رو تولاذقیه متمرکز کردند..! اونوقت شما انتظار داری با مردم جلوشون گرفته بشه..!
اگه نمیدونی بدون الان ارتش سوریه با تمام نیرو هاش رسید به مرز ترکیه از طرف لاذقیه..!
حالا اگه زورشون میرسه اون نقاطی رو که قبلا از تهاجم دلیرانه شون داشتند و الان از دست دادند پس بگیرند..! :applause:
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]شما در مورد ارتشي داريد صحبت ميكنيد ك خيلي راحت از شهر ها و پايگاهاش در مقابل حمله 4 تا شورشي عقب نشيني كرده !!![/background][/right][/font][/color][/quote]
اصلا شما میفهمی تعداد شورشی ها چقدره...!
4 تا...!؟
گروه میشناسم 40 هزار نفر استعداد رسمیشه..! گروه میشناسم استعداد غیر رسمیش 150 هزار نفره..!
اونوقت چهار تا..!؟
همین چهار تا نشان از اطلاع دقیق حضرتعالی از وقایع میدانیه..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]در ضمن علت عدم علاقه به خريد تسليحات در سوريه ربط چنداني به درگيري نامقارن نداره [/background][/right][/font][/color]

[/quote]
پ نه پ از رو قیافه بشار میشه فهمید که تاکتیکش چیه..!
شایدم تعدادی از اجنه رو خریده که هر کی بهش حمله کرد بهشون دستور حمله بده..!
کشور های دیکتاتوری اگه ارتش قدرتمند نداشته باشند کلاهشون پس معرکه است..!!

به هر حال من سعی کردم خط به خط به نطریات شما پاسخ بدم..! متاسفانه دو روز هم در خدمت عزیزان نیستم..! اگر هنوز هم به این رویه بخواید ادامه بدهید من دیگه وقت ندارم..!

آخیش تموم شد... big_hug
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='alen' timestamp='1377517741' post='332903']
[size=3]به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ ویدیویی جدید پخش شده در اینترنت از جنایت دیگری از تکفیری ها در سوریه پرده برداشت.
این فیلم گروه تکفیری جبهه النصرة وابسته به القاعده را نشان می‌دهد که یک جاده اصلی در نزدیکی عراق را بستند و تعدادی از کامیون‌های سنگین را متوقف کردند و شروع به بازجویی رانندگان در مورد دین و مذهبشان کردند.
رانندگان وحشت زده ادعا می‌کنند که سنی هستند. اما مدتی بعد مشخص شد که آن‌ها علوی هستند که یک فرقه از مذهب شیعه است.
تکفیری‌ها با مشخص شدن این که آن‌ها شیعه هستند، آن‌ها را به کنار جاده کشیده و تیرباران می‌کنند. کامیون‌ها نیز به آتش کشیده می‌شود.
این ویدیو پس این منتشر شد که «محمد جولانی» رهبر جبهه النصره در نواری صوتی که در "یوتیوب" منتشر شد، با وعده به ساکنان غوطه شرقی برای گرفتن انتقام فرزندانشان اعلام کرد: ما از آغاز جنگ‌های "چشم در مقابل چشم" خبر می‌دهیم و در مقابل هر موشک شیمیایی که بر سر مردم شام فرود آید، به روستاهای شیعه‌نشین حمله می‌کنیم و بهای این حملات را یکی از روستاهای آنها پرداخت خواهد کرد.[/size]
[center][color=#FF0000][b]ديدن اين فيلم براي افراد داراي بيماري‌هاي قلبي و کودکان ممنوع است.[/b][/color][/center]

[center][url="http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/6/4/393680_169.flv"]دانلود[/url][/center]
[/quote]

[right]وای[/right]
[right]اینا دیگه کین[/right]
[right]اصلا هیچ چی حالیشون نیست[/right]
[right]یعنی اگه اینا دستشون به شهرهای علوی نشین برسه روی مغولها رو سفید میکنند[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما از حداقل هاي يه بحث منطقي برخوردار نيستيد و گفته هاي شما بيشتر به درد جواب دادن به چند فرد غير مطلع در همون تاكسي و نانوايي ميخوره اميدوارم در همون بحث ها موفق باشيد!!
[quote]الان جاش نیست ولی هر وقت سواد و توانش رو داشتید بنده حاضرم با شما در مورد سینا و هر بخش از تاریخ جنگ های اعراب و اسرائیل حرف بزنم...![/quote]
فقط اينو بگم كه منافقين هم تا تنگه چهار زبر پيشروي كردن بعد چي شد ؟ يه پيروزي كوچك يه شكست بزرگ!!
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

آقا یا خانم death عزیز و بزرگوار ما رو قبول دارید باهاتون بحث کنیم؟

البته دروغ چرا اصلا بحثهای شما رو حاج رضوان رو پیگیری نمیکردم به اون صورت ولی یهو قسمت 4 زبر و اینا اومد کمی حساس شدم ببینم جریان چی هست ؟ رفتم همون قسمت نقل قول کردید تازه فهمیدم مخ آدم سوت بکشه یعنی چی؟ واقعا مخم سوت کشید !

حالا بنده به عنوان یک بیسواد یه سوال میپرسم :

رئیس جمهور وقت کشور مصر در حین حمله سال 1973 چه شخصی بود ؟> سرانجامش چه شد ! 20 نمره

اینکه نمیدونم فلان دوست بزرگوار در مورده شاذلی بزرگ، چه تاپیکی زده و اینا رو کاری ندارم ولی فکر کنم سال دوم دبیرستان بودم کتاب ایشون رو کنج قفسه های خاک خورده قسمت تاریخ کتابخانه عمومی ولایت شهرمان ! پیدا کردم ... عنوان ش عملیات بدر بود ! فکر کردم عملیات بدر خودمون هست همونیکه برونسی و باکری رفتند پیش خدا !
به هرحال نویسنده ش رو خوندم فهمیدم نه بابا جریان چیز دیگه س و اون اولین و تقریبا آخرین کتابی بود که به صورت تخصصی دیدم در رابطه با نبرد سال 1973 نوشته

شما سوتی های مصر رو هرچی هم که فرض کنی ، توی داغ گلوله هایی که خدا رحمت کنه ، درود بر شرف و غیرت ش ، خالد اسلامبولی بر بدن اون بی شرف نامرد خیانتکار که سبب سکته قلبی ناصر هم شد یعنی رئیس جمهور وقت مصر در نبرد سال 1973 ، برای ما به شیرینی و حلاوت تبدیل شد ! سوتی هایی زیبا که امضای مرگ یک خائن و کمتر شدن یک خائن از جمع گرگ های در لباس بره در اتحاد مسلمانان بود !

نمیدونم از ارتش مصر چی میدونید ؟ از حماسه های مردم مصر چی خوندید ؟ ولی میدونم در دهه های نبرد مصر با اسراییل واقعا مردان مجاهدی در مصر ظهور کردند که حتی کتاب های درسی شون امروزه روز هنوز تدریس میشه ، از کتب عملیات روانی ارتش مصر گرفته تا ترکوندن ارتش اسراییل در صحرای سینا !

سوتی ها رو هرچی اسم ببری من اسم یک نفر رو میبرم که جزای خیانت ش رو هم چشید !!!

این از این

در رابطه با مرصاد هم بازم فکر کنم دوستان نوشته های بنده یادشون باشه .... همین مرصاد .... هنوزم جز یکی از علائم تعجب های دفاع مقدس هست که بازش نمیکنم ... صرفا میگم : اگر پیشروی ها براساس اون توهمات منافقین انجام میشد و پشتیبانی هوایی عراق هم قطع نمیشد قطعا اوضاع بسیار بسیار بسیار خطرناک میشد برای جمهوری اسلامی ایران که به لطف خدا در کمینگاه مرصاد ، درس عبرتی فراموش نشدنی بهشون داده شد ...

ولی در کل .... من درخدمت شما هستم اگر ما رو به مباحثه دعوت کنید!

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][color=#ff0000][b]هیئت بلندپایه اسرائیلی وارد واشنگتن شد/ سوریه و ایران موضوعات اصلی بحث‌ها[/b][/color][/center]

[center]http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920604001454[/center]

[center]
[color=#ff0000][b]گمانه‌زنی یک پایگاه خبری از احتمال مداخله نظامی آمریکا در سوریه[/b][/color]

[color=#ff0000]پایگاه خبری «اکتیویست پست» در گزارشی به بررسی نشانه‌هایی پرداخته است که نویسنده آن معتقد است نشان‌دهنده حمله قطعی آمریکا به سوریه است.[/color]

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920604000656

[/center]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هرچقدر که تو قضییه سوریه جلو میریم به ایده تجزییه سوریه که نمایی از طرح خاورمیانه بزرگه نزدیکتر میشیم. قبلآ هم گفتم که تو این بازی ما متاسفانه مهره سیاه هستیم و دشمن همیشه یک حرکت از ما جلوتره. میشه جلو برنامه های دشمن رو گرفت ، اما برای اینکار ارتش و نظام سوریه به یه چیزی مثل ایثار نیاز داره که متاسفانه نداره. قضیه برای روسیه و چین شده دریچه فرصت طلبی و امتیاز اندوزی. ایران به موجب شرایط حاکم بر داخل و منطقه قابلیت دخالت آشکار نداره و فقط حزب الله که جور کارها رو به دوش میکشه که این هم در دراز مدت باعث تحلیل قواش میشه. قوایی که برای مقابله با اسرائیل مجهز شده بود امروز بدون اینکه اسرائیل فشنگی به طرفش شلیک کنه بهترین نیروهاش مظلومانه داره پرپر میشه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1377540136' post='332990']
سلام

آقا یا خانم death عزیز و بزرگوار ما رو قبول دارید باهاتون بحث کنیم؟

البته دروغ چرا اصلا بحثهای شما رو حاج رضوان رو پیگیری نمیکردم به اون صورت ولی یهو قسمت 4 زبر و اینا اومد کمی حساس شدم ببینم جریان چی هست ؟ رفتم همون قسمت نقل قول کردید تازه فهمیدم مخ آدم سوت بکشه یعنی چی؟ واقعا مخم سوت کشید !

حالا بنده به عنوان یک بیسواد یه سوال میپرسم :

رئیس جمهور وقت کشور مصر در حین حمله سال 1973 چه شخصی بود ؟> سرانجامش چه شد ! 20 نمره

اینکه نمیدونم فلان دوست بزرگوار در مورده شاذلی بزرگ، چه تاپیکی زده و اینا رو کاری ندارم ولی فکر کنم سال دوم دبیرستان بودم کتاب ایشون رو کنج قفسه های خاک خورده قسمت تاریخ کتابخانه عمومی ولایت شهرمان ! پیدا کردم ... عنوان ش عملیات بدر بود ! فکر کردم عملیات بدر خودمون هست همونیکه برونسی و باکری رفتند پیش خدا !
به هرحال نویسنده ش رو خوندم فهمیدم نه بابا جریان چیز دیگه س و اون اولین و تقریبا آخرین کتابی بود که به صورت تخصصی دیدم در رابطه با نبرد سال 1973 نوشته

شما سوتی های مصر رو هرچی هم که فرض کنی ، توی داغ گلوله هایی که خدا رحمت کنه ، درود بر شرف و غیرت ش ، خالد اسلامبولی بر بدن اون بی شرف نامرد خیانتکار که سبب سکته قلبی ناصر هم شد یعنی رئیس جمهور وقت مصر در نبرد سال 1973 ، برای ما به شیرینی و حلاوت تبدیل شد ! سوتی هایی زیبا که امضای مرگ یک خائن و کمتر شدن یک خائن از جمع گرگ های در لباس بره در اتحاد مسلمانان بود !

نمیدونم از ارتش مصر چی میدونید ؟ از حماسه های مردم مصر چی خوندید ؟ ولی میدونم در دهه های نبرد مصر با اسراییل واقعا مردان مجاهدی در مصر ظهور کردند که حتی کتاب های درسی شون امروزه روز هنوز تدریس میشه ، از کتب عملیات روانی ارتش مصر گرفته تا ترکوندن ارتش اسراییل در صحرای سینا !

سوتی ها رو هرچی اسم ببری من اسم یک نفر رو میبرم که جزای خیانت ش رو هم چشید !!!

این از این

در رابطه با مرصاد هم بازم فکر کنم دوستان نوشته های بنده یادشون باشه .... همین مرصاد .... هنوزم جز یکی از علائم تعجب های دفاع مقدس هست که بازش نمیکنم ... صرفا میگم : اگر پیشروی ها براساس اون توهمات منافقین انجام میشد و پشتیبانی هوایی عراق هم قطع نمیشد قطعا اوضاع بسیار بسیار بسیار خطرناک میشد برای جمهوری اسلامی ایران که به لطف خدا در کمینگاه مرصاد ، درس عبرتی فراموش نشدنی بهشون داده شد ...

ولی در کل .... من درخدمت شما هستم اگر ما رو به مباحثه دعوت کنید!

یا حق
[/quote]
منظور من از 4 زبر فقط نشون دادن اين بود ك نتيجه مهمه نه يه پيروزي مقطعي وگرنه شرايط جنگ ها كاملا فرق ميكرد در مورد فروغ جاويدان!! هم پيشروي ها قطعا طبق نقشه 3و4 روزه مناففين حتي بدون مرصاد هم پيش نميرفت علتش هم ترافيكي بود ك از ترس مواجه شدن با سربازان دشمن مردم عادي در حال فرار ايجاد كرده بودن و اون زمان به ترافيك خلقي مشهور شده بود (اگه درست يادم باشه) و به هر حال نيرو محدود منافقين 2 شهر اينور 4 شهر اونور تر به هر حال زمينگير ميشد و نابود
انور سادات اخر و عاقبتش رو هم فيلمش موجوده به دست گروه هاي اسلامگرا نزديك به همين اخوان المسلمين كشته شد اگه منظور شما ترس و يا به نوعي خيانت سادات هست درست سادات ترسيد و يا خيانت كرد در اصل موضوع ك هيچ فرقي نميكنه به هرحال مصر شكست خورد البته نظرمن اينه ك سادات مصلحت انديشي كرد يعني خاك خودش رو به خاك بقيه اعراب ترجيح داد هر چند معلوم هم نيست نتيجه در صورت ورود به خاك اسرائيل يا گرفتن گذرگاه هاي حياتي بهتر ميشد يانه !!
اين جواب هم فقط بحث احترام بود وگرنه اگه ممكنه من رو از بحث با خودتون معذور كنيد ویرایش شده در توسط death
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارنستو جان شما یه پاراگراف رو دیدی مخت سوت کشید..!
ایشون هر خطشون بس که مفید و پر اطلاعات بود بنده رو سکته میداد..! عمرا هم با شما بحث کنه..!
ادم میترسه حرفی بزنه که توهین بشه..! برا همینه که میگم ادم میمونه چی بگه..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]شما از حداقل هاي يه بحث منطقي برخوردار نيستيد و گفته هاي شما بيشتر به درد جواب دادن به چند فرد غير مطلع در همون تاكسي و نانوايي ميخوره اميدوارم در همون بحث ها موفق باشيد!![/background][/right][/font][/color]

[/quote]
لطف داشتید..!
شما هم حداقل اطلاعات لازم رو برای یک بحث مفید دارید..!

[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(247, 247, 247)]برادر جان مشکل شما اینه که متاسفانه آماری به همه چیز نگاه می کنید..![/background][/right][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(247, 247, 247)]
متاسفانه اگر توهین بهتون نشه دیدگاه شما بچه گانه است..!
من اصلا قصد توهین به شما و یا سایر دوستان عزیزم رو ندارم..! اما در قدرت ارتش هزار و یک مولفه تاثیر داره..! که فقط یکی از اونها تعداد و نوع تسلیحاته..![/background][/right][/size][/font][/color]

[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]راسته ميگن حرفه درست و بزن نگو كي گفته از رو عكس العمل طرفت و بشناس....[/background][/right][/font][/color]

[b]اين حرفي كه شما بهش ميگين [u]بچه گانه [/u]حرفه من نبود نقله قوله از:[/b]

[b]پير سالينجر[/b]

[b]اريك لوران[/b]

[b]هنري كسينجر[/b]

[b]و [u]ژنرال نورمن شوارتز سرفرمانده آمريكايي[/u][/b][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)] در جنگ اول خليج فارس[/background][/right][/font][/color]

[b]به نظرتون اينا كه جنگ رو طراحي ،آماده سازي ، عملياتي و تحليل كردن نميفهمن من و شما ميفهميم ؟؟!!!![/b]

[/quote]
دوست عزیز..! بنده حرفی زدم ، شما چرا به جای پاسخ به اون ، از پاسخ به اون طفره میرید و اسم کسایی که این حرف رو زدند میزنید..!
این که نمیشه بحث علمی...!
این که فلانی که فلانه این حرف رو زد..! ما در مورد عقاید مذهبیمون که صحبت نمی کنیم..! که بگیم ما نمی فهمیم و اونا میفهمند..!

و من الله التوفیق..!
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.